říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10

 

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kotva Pavel5596491208384
4Kučera Miloš9643652380
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076364
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891313
10Pánek Jindřich5864461032305
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (77)3149691283545
2Chaluš Vladimír (62)-34314041061488
3David Pavel (101)367304671447
4Susko Ladislav (97)-710647-63368
5Neruda Vladimír (103)45352505340
6Vávrovský Jan (73)2738201093326
7Matějka Josef (111)41327368309
8Straka František (95)36920956298
9Musil František (105)-485844359257
10Čerňanský Vladimír (100)93854947241
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (59)44512681713118
2Mádle Čestmír (67)218942116093
3Kocík František (105)9563472990
4Hanisch Martin (68)376914129082
5Bouše Miroslav (66)-36893356577
6Šampalík Václav st. (12)-62883921173
7Kříž Lubomír (34)18177595672
8Hanzlík Václav (150)-24187863768
9Šiška Libor (120)-6263257051
10Křížová Marie (149)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (11)8398141653108
2Tomek Václav (110)3969673591
3Kučera Miloš (4)218910112887
4Nečas Jan (18)-7860752985
5Munia Kamil (33)2250152385
6Čejka Zdeněk (26)26848375181
7Lukášek Jiří (19)-21259638479
8Bříza Vladimír (32)-863720-14367
9Slabý Aleš (27)10431041466
10Kuneš Daniel (118)-336267-6947
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9286001528203
2Kučera Miloš (4)5312941347187
3Kotva Pavel (3)5099041413183
4Šenold Vojtěch (6)9063691275182
5Munia Kamil (33)3357151050161
6Polka Marek (2)95740835160
7Batík Jiří (20)528309837146
8Hošek Martin (9)-8201275455144
9Jirkovský Tomáš (25)-244723479142
10Jedlička David (37)239610849137
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2014: Sokolov (15.3.)

Dne 15.3.2014 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2014 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL3: Sokolov - jednotlivci 15.3.2014
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Fanta Tomáš
31982341164255176231653915519455176365541162
2David Pavel
Jindřichův Hradec
5056449113487088158531099720660243234477161
3Richtr Jaroslav
32145154199609210219456-3417914541103435538157
4Bartyzal Miloš
8214524692877124201626512318862187271458152
5Patočka Frantisek
8537614522168292251263813717554143304447148
6Kinčeš Ladislav
4766083143532285107414910315253131271402147
7Richter Josef
Janovice
854-131321194629467536531482016569326395147
8Rataj Richard
Deštná
53632122154521613715352584893953343396143
9Mejsnar Jan
858-331319837-26112863762175237683418421142
10Křížová Marie
342316697431415717150785813648123281404141
11Bříza Vladimír
32615160175541016417451-791375832-54461407137
12David Jiří
506109910944308511545141161304654300354135
13Švéda Zdeněk
810171301475027122149491962813463314377133
14Kříž Lubomír
235261842105840731134434316529100288388131
15Poláček Josef
633-1582673336921284801671674921341362130
16Picek Břetislav
8571799116477192614491341835673252325117
17Čapla Jiří
92899218156756632728477530124195319113
18Václavík Alois
6366410045129811042445492692167259113
19Jandová Hana
8842416919355-58160102352303219-32359327109
20Šampalík Václav
1212-7181115633810139401311715296187283106
21Svoboda Daniel
53535659343716620360-6759-812-27281254106
22Hácha František
99233861298914423368-2925-4883207290105
23Trojan Štěpán
659-7352821-5013282346270132505237242105
24Kubát Milan
687-2314512240676413146-19779-11817-153288135103
25Pánek Jindřich
706112531655106611575010740169109278102
26Vojtěch Antonín
851-5229-2356510917455146680352720423195
27Čejka Zdeněk
1386-5640-16101632482555131186581520321893
28Janko Rudolf
864-28825426-12766430-14958136-5425319992
29Hlas František
164551873308657333-65751285714019791
30Liška Zdeněk
626-3624-126-3816712940298111043-4527222789
31Šturm Daniel
973-4818-303241071314710758538-1420018688
32Kuc Radek
94753962237311418758-9845-5352816819686
33Strobachová Ingrid
4642111914049-4213-294335083331218219486
34Biel Hilmar
7448911220162-36592316-264-2272717520285
35Štola Vladimír
42937549141-7915-642-912711842-5119614585
36Novotný Petr
1461-2858338-27522515-4575331-3319416184
37Horna Pavel
949-718110182813316154-5956-311-10227016883
38Pokorný Jaroslav
8626314420765-202-187-2317-692016318381
39Slabý Aleš
86646449039-22583622-20533320415515981
40Bučil Petr
249-41733222-412412043-34552115-7925217380
41Kubíska Jiří
Černovice
1219314171415183317466310945649515976
42Jelínek Vlastimil
14628222104353153624-14352116996216175
43Růžek Jaroslav
803-15161-9012-35713619406510544-1461975175
44Mareček Milan
619-10524225-4856812-3515011537-9325816574
45Petřík Dan
819-92151593146206632-9740-574-1432116867
46Mašek Robert
690-6144-1711-10157-448438212547-1191836466
47Hošek Martin
Praha
975-20412120-4389462332215322-3115112065
48Tislický Jan
585-191038436-5630-2664404423-3113310265
49Škaloud Miroslav
1218-7817-612-51521103014717751-9921611763
50Dědič Vladimír
144936276327-183-159-52893724-341198560
51Sedláček Jiří
44448267432-801082821-2810-186-601448459
52Forman Václav
685-1333201922456729-1310-311-4888459
53Drienovský Stanislav
1429-10217-851-21785728-37854825-1601802054
54Stavrev Karel
1424-4228-1485444920-15513621-521237149
55Kosek Zdeněk
852-2522-39-14998538-6122-392-1001434349
56Tomáš Petr
584-4955617-239673310-721517948
57Bultman Milan
885-16291316-34693518-23411814-731396648
58Jedlička David
824-531085524-5524-315-28542618-1361865047
59Straka František
Jindřichův Hradec
519-323-294-30502013-27754827-891283944
60Blahník Zdeněk
683-9344-497-589-491-4856813-199109-9021
61Holan Vladimír
188-5242-1013-8136-453-4611-353-17989-9019
CELÁ TABULKA RL3: Sokolov - družstva 15.3.2014
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1KPžE BudislaviceL.Kříž,M.Křížová,L.Kinčeš,V.Šampalík1111727439116762513271216728445114360809116942
2PlnotučníJ.Richtr,B.Picek,J.Mejsnar,M.Škaloud9292562851273211284514131845916243785102833
3Falešní sobi AJ.Čapla,T.Fanta,J.Pánek,M.Hošek13283270553141922023971242353599426725115130
4Falešní sobi BD.Svoboda,R.Rataj,D.Jedlička,D.Šturm15-1821519787728836516-1318617354668973529
5SeverozápadJ.Růžek,D.Petřík,M.Bartyzal,H.Jandová12-232201979652353008107230337814968583425
6Vajgar J.HradecP.David,J.David,F.Straka,J.Kubíska1771962735115222337616927244112361690105123
7MK EUTIT Mar.LázněA.Václavík,F.Hlas,Z.Liška,J.Poláček576205281610238248923224247710966777622
8Honda Česká LípaZ.Švéda,J.Pokorný,R.Janko,P.Horna852254306104324929210-5417111724167471522
9Jizeran DoubravaA.Vojtěch,Z.Kosek,J.Richter,R.Kuc1015162177212427539914-31199168610863674422
10Strojírny ChebM.Mareček,Š.Trojan,M.Kubát,R.Mašek6-401831433-3118014947025032010-161361217
11Labská MělníkP.Tomáš,J.Tislický,P.Novotný,V.Jelínek3612092707-1915313422614817416851057810
12Alda team H.JeleníP.Bučil,A.Slabý,Z.Čejka7-511581071-10178168311891904-605254658
13Pražské HvězdyV.Holan,V.Štola,I.Strobachová,Z.Blahník261992054-20247-1551-241741503-2204202008