duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 28.04. 09:00 - 15:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00

 

duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 28.04. 09:00 - 15:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Průša Martin28247275105
3Růžek Jaroslav351112463104
4Šenold Vojtěch177124301104
5Plucar Pavel195160355100
6Kubát Milan23220343598
7Gruner David-1112010997
8Maceška Vladimír6934941896
9Kučera Miloš-1812510791
10Polka Marek8413021490
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (67)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (121)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (9)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)612280892114
2Šenold Vojtěch (4)42913556486
3Kotva Pavel (44)12036548583
4Podskalský Jiří (19)-4636632080
5Jedlička David (33)4028032078
6Batík Jiří (18)2809837875
7Průša Martin (2)-15951735873
8Hošek Martin (20)-33859826071
9Polka Marek (10)330030369
10Kučera Miloš (9)-37652014467
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2014: Sokolov (15.3.)

Dne 15.3.2014 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2014 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL3: Sokolov - jednotlivci 15.3.2014
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Fanta Tomáš
31982341164255176231653915519455176365541162
2David Pavel
Jindřichův Hradec
5056449113487088158531099720660243234477161
3Richtr Jaroslav
32145154199609210219456-3417914541103435538157
4Bartyzal Miloš
8214524692877124201626512318862187271458152
5Patočka Frantisek
8537614522168292251263813717554143304447148
6Kinčeš Ladislav
4766083143532285107414910315253131271402147
7Richter Josef
Janovice
854-131321194629467536531482016569326395147
8Rataj Richard
Deštná
53632122154521613715352584893953343396143
9Mejsnar Jan
858-331319837-26112863762175237683418421142
10Křížová Marie
342316697431415717150785813648123281404141
11Bříza Vladimír
32615160175541016417451-791375832-54461407137
12David Jiří
506109910944308511545141161304654300354135
13Švéda Zdeněk
810171301475027122149491962813463314377133
14Kříž Lubomír
235261842105840731134434316529100288388131
15Poláček Josef
633-1582673336921284801671674921341362130
16Picek Břetislav
8571799116477192614491341835673252325117
17Čapla Jiří
92899218156756632728477530124195319113
18Václavík Alois
6366410045129811042445492692167259113
19Jandová Hana
8842416919355-58160102352303219-32359327109
20Šampalík Václav
1212-7181115633810139401311715296187283106
21Svoboda Daniel
53535659343716620360-6759-812-27281254106
22Hácha František
99233861298914423368-2925-4883207290105
23Trojan Štěpán
659-7352821-5013282346270132505237242105
24Kubát Milan
687-2314512240676413146-19779-11817-153288135103
25Pánek Jindřich
706112531655106611575010740169109278102
26Vojtěch Antonín
851-5229-2356510917455146680352720423195
27Čejka Zdeněk
1386-5640-16101632482555131186581520321893
28Janko Rudolf
864-28825426-12766430-14958136-5425319992
29Hlas František
164551873308657333-65751285714019791
30Liška Zdeněk
626-3624-126-3816712940298111043-4527222789
31Šturm Daniel
973-4818-303241071314710758538-1420018688
32Kuc Radek
94753962237311418758-9845-5352816819686
33Strobachová Ingrid
4642111914049-4213-294335083331218219486
34Biel Hilmar
7448911220162-36592316-264-2272717520285
35Štola Vladimír
42937549141-7915-642-912711842-5119614585
36Novotný Petr
1461-2858338-27522515-4575331-3319416184
37Horna Pavel
949-718110182813316154-5956-311-10227016883
38Pokorný Jaroslav
8626314420765-202-187-2317-692016318381
39Slabý Aleš
86646449039-22583622-20533320415515981
40Bučil Petr
249-41733222-412412043-34552115-7925217380
41Kubíska Jiří
Černovice
1219314171415183317466310945649515976
42Jelínek Vlastimil
14628222104353153624-14352116996216175
43Růžek Jaroslav
803-15161-9012-35713619406510544-1461975175
44Mareček Milan
619-10524225-4856812-3515011537-9325816574
45Petřík Dan
819-92151593146206632-9740-574-1432116867
46Mašek Robert
690-6144-1711-10157-448438212547-1191836466
47Hošek Martin
Praha
975-20412120-4389462332215322-3115112065
48Tislický Jan
585-191038436-5630-2664404423-3113310265
49Škaloud Miroslav
1218-7817-612-51521103014717751-9921611763
50Dědič Vladimír
144936276327-183-159-52893724-341198560
51Sedláček Jiří
44448267432-801082821-2810-186-601448459
52Forman Václav
685-1333201922456729-1310-311-4888459
53Drienovský Stanislav
1429-10217-851-21785728-37854825-1601802054
54Stavrev Karel
1424-4228-1485444920-15513621-521237149
55Kosek Zdeněk
852-2522-39-14998538-6122-392-1001434349
56Tomáš Petr
584-4955617-239673310-721517948
57Bultman Milan
885-16291316-34693518-23411814-731396648
58Jedlička David
824-531085524-5524-315-28542618-1361865047
59Straka František
Jindřichův Hradec
519-323-294-30502013-27754827-891283944
60Blahník Zdeněk
683-9344-497-589-491-4856813-199109-9021
61Holan Vladimír
188-5242-1013-8136-453-4611-353-17989-9019
CELÁ TABULKA RL3: Sokolov - družstva 15.3.2014
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1KPžE BudislaviceL.Kříž,M.Křížová,L.Kinčeš,V.Šampalík1111727439116762513271216728445114360809116942
2PlnotučníJ.Richtr,B.Picek,J.Mejsnar,M.Škaloud9292562851273211284514131845916243785102833
3Falešní sobi AJ.Čapla,T.Fanta,J.Pánek,M.Hošek13283270553141922023971242353599426725115130
4Falešní sobi BD.Svoboda,R.Rataj,D.Jedlička,D.Šturm15-1821519787728836516-1318617354668973529
5SeverozápadJ.Růžek,D.Petřík,M.Bartyzal,H.Jandová12-232201979652353008107230337814968583425
6Vajgar J.HradecP.David,J.David,F.Straka,J.Kubíska1771962735115222337616927244112361690105123
7MK EUTIT Mar.LázněA.Václavík,F.Hlas,Z.Liška,J.Poláček576205281610238248923224247710966777622
8Honda Česká LípaZ.Švéda,J.Pokorný,R.Janko,P.Horna852254306104324929210-5417111724167471522
9Jizeran DoubravaA.Vojtěch,Z.Kosek,J.Richter,R.Kuc1015162177212427539914-31199168610863674422
10Strojírny ChebM.Mareček,Š.Trojan,M.Kubát,R.Mašek6-401831433-3118014947025032010-161361217
11Labská MělníkP.Tomáš,J.Tislický,P.Novotný,V.Jelínek3612092707-1915313422614817416851057810
12Alda team H.JeleníP.Bučil,A.Slabý,Z.Čejka7-511581071-10178168311891904-605254658
13Pražské HvězdyV.Holan,V.Štola,I.Strobachová,Z.Blahník261992054-20247-1551-241741503-2204202008