září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
EXT9: Čáslav
so 26.09. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 26.09. 13:00 - 19:00
Bubovice7 2020: Bubovice
ne 27.09. 00:00 - 06:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
PLLM7: Praha
so 26.09. 13:00 - 19:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 12.10. 17:00 - 23:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00

 

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
EXT9: Čáslav
so 26.09. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 26.09. 13:00 - 19:00
Bubovice7 2020: Bubovice
ne 27.09. 00:00 - 06:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
PLLM7: Praha
so 26.09. 13:00 - 19:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 12.10. 17:00 - 23:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš27422449369
2Nocar Richard5944621056316
3Pánek Jindřich461355816302
4Průša Martin297333630292
5Dubanská Edita423322745292
6Šenold Vojtěch456304760289
7Gruner David136678814283
8Kotva Pavel20738758281
9Plucar Pavel-399716317273
10Hrbáček Aleš366495861269
#HráčZBPBSB
1GRINGOS12711562283350
2Limit Pardubice5161772228848
3Betlodurch5301464199441
4Plzeňácí1711922209338
5Vaněks Sharks-522170211836
6POD-BABA TEAM1661289145530
7ALDA TEAM Pardubice-7351862112727
8MK EUTIT M. Lázně-1491516136726
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-2021765156351
2NEVYZPYTATELNÍ-6972415171841
3KPŽE Budislavice41547155139
4Mariášoví nadšenci-1157150735038
5Staroplzeňáci990756174622
6Staroplzeňáci B510531104112
7Plzeň1515426939
8Tučnáci-445555117
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (82)473521994151
2Korbel Jiří (76)152701853142
3David Pavel (72)91652743138
4Vondráčková Šárka (66)218604822137
5Kubiska Jiří (103)299396695134
6Straka František (66)193803996133
7Chaluš Vladimír (63)-225874649132
8Jedlička František (65)110662772131
9Vlk Stanislav (99)150514664131
10Dufek Zdeněk (91)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš6677721439200
2Dubanská Edita5395031042198
3Jančík Luděk303302605183
4Batík Jiří227157384181
5Pánek Jindřich164196360178
6Koutová Eva122268390175
7Hošek Martin-1209954-255168
8Jedlička David628267895137
9Janda Jiří24247289118
10Zachar Miroslav-50221171116
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)730393112383
2Nečas Jan (19)27743270974
3Lukášek Jiří (79)23320844170
4Dubanská Edita (5)-3830026267
5Hrbáček Aleš (10)9639449064
6Kuneš Daniel (103)27716744464
7Čejka Zdeněk (54)26016442458
8Pírko Libor (90)-13126413350
9Slabý Aleš (22)-541243-29844
10Bříza Vladimír (36)-715420-29542
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)3228771199129
2Novák Petr (48)7173071024118
3Munia Kamil (14)0492492109
4Batík Jiří (16)508326834106
5Kotva Pavel (8)24538763294
6Šenold Vojtěch (6)2110612791
7Baxa Josef (26)-19957938088
8Průša Martin (4)7452660085
9Jedlička David (11)9434944385
10Hošek Martin (28)-1142841785
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL4-2015: Sokolov (28.3.)

Dne 28.3.2015 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

Fotogalerie

Poslední březnovou sobotu se v Sokolově v restauraci Na Golfu sešlo 57 hráčů z 13 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. Kromě cen od sponzora pivovaru Rohozec pořadatelé měli vypláceli finanční hotovost pro nejlepších 30 hráčů na turnaji. První kolo vyhrál Petr Novotný před Josefem Poláčkem a třetí byl František Patočka. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem Jizeran Doubrava a na třetím místě bylo družstvo MK EUTIT M. Lázně. Ve druhém kole zvítězil Milan Mareček před Petrem Tomášem a na třetím místě skončil Alois Václavík. V družstvech zvítězilo družstvo MK EUTIT M. Lázně před Jizeran Doubrava a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Ve třetím kole vyhrál Tomáš Fanta před Jiřím Davidem a třetí skončil Lubomír Kříž. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Vajgar J. Hradec a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Celkovým vítězem turnaje se stal Jan Tislický před Josefem Poláčkem a na třetím místě skončil Miloš Kučera. Produktivitu na turnaji vyhrál Petr Tomáš a aktivitu vyhrál Jan Mejsnar. Soutěž družstev vyhrálo družstvo MK EUTIT M. Lázně před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A.

CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 28.3.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Tislický JanLabská Mělník585311261574970101171521321422746114441555147
2Poláček JosefMK EUTIT Mariánské Lázně A6334916821759412212625421557631111444555144
3Kučera MilošAlda team Horní Jelení83213311725054226284359213022250247309556139
4Václavík AloisMK EUTIT Mariánské Lázně A65788145458314422756664310935206275481136
5Tomáš PetrLabská Mělník58422590315487416924359-12867426287345632133
6Liška ZdeněkMK EUTIT Mariánské Lázně A62628771054028709840192182374875365440128
7David JiříVajgar Jindřichův Hradec506517512642-95344227220727959114335449123
8Pánek JindřichFalešní sobi A70674971715068531214110829232152232384123
9Kříž LubomírKPŽE Budislavice235459814347-94839178415624056120302422120
10Patočka FrantišekJizeran Doubrava85359130189563164953957278425147221368120
11Rataj RichardFalešní sobi A536-247046184811216050151201354339302341111
12Novotný PetrLabská Mělník14616016022062-4237-5779661453997263360108
13Šturm DanielFalešní sobi B973289312144710411143-1954351816251267105
14Richtr JaroslavPlnotuční321-1811810035-561125625-316716444-77397320104
15Kubiska Jiří*Vajgar Jindřichův Hradec1219239912243-510196381242542330242272104
16Fanta TomášFalešní sobi A319-8472-1210-219776309725335062-8422414102
17Hnojský Roman*MK EUTIT Mariánské Lázně A26224477132-8807232993913836115166281100
18Hlas FrantišekMK EUTIT Mariánské Lázně A164447512143831264707878294720825597
19Hošek MartinFalešní sobi A97574047222158793319108127424720625397
20Růžek JaroslavSeverozápad80336538938011511545-41702914-523823397
21Křížová MarieKPŽE Budislavice3429182711145872311041242285412720032796
22Plucar PavelVajgar Jindřichův Hradec897-14948033-154025143418121549531532096
23Štola VladimírPražské Hvězdy42924265024388912748-5211462241022923996
24Kuc RadekJizeran Doubrava94733186219525737834-3851139031031095
25Mareček MilanMariášová Perleť6191847652911913225162-11735-8202021423491
26Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8512292114411010811846-8538-472-5323818589
27Šiška LiborKPŽE Budislavice740-7381816-24240198114322452626627287
28Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8521070803026881144442226134018022087
29Srb MichaelHonda Česká Lípa14754515525629415649-12289-3310-5623417884
30Trojan ŠtěpánMariášová Perleť6592512314846-16755927-7250-228-6324818581
31Bříza VladimírAlda team Horní Jelení326-2213611436-63801715-291108127-11432621278
32Turek JiříVajgar Jindřichův Hradec871-611185728-12929-10003115118247-15929813975
33Škaloud MiroslavPlnotuční1218-12952-775-10766629558213741-8421012675
34Picek BřetislavPlnotuční857242441722678937-38834520-1419217874
35Mejsnar JanPlnotuční858-27434-2403-2435833436-5021316334-34860525773
36Rakyta VladimírAlda team Horní Jelení180-4814-340656312842344276305111917072
37Kubát MilanMariášová Perleť68713698231-7572-313-17907328-7923115272
38David PavelVajgar Jindřichův Hradec505-95344195495424283159212413315764
39Blahník ZdeněkPražské Hvězdy68324254920-4625826-941081417-7419512163
40Sedláček Jiříjednotlivec444108090349354422-3935-45-2015013061
41Janko RudolfHonda Česká Lípa864-8729-580-57943718308911940-1142129858
42Jedlička DavidFalešní sobi B824-3833-56-25512612-1113212138-7421614256
43Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86224729637-303338-9281911-1513311856
44Mašek RobertMariášová Perleť6901323314-5333-20410339142375110415555
45Podskalský JiříSeverozápad305-6552-137-3822-1633710213945-6617611055
46Ferech Jaroslav*Honda Česká Lípa834119310439-9241510-1912-74-1712911253
47Strobachová IngridPražské Hvězdy464-973642737104723-2918-113-110110053
48Horna PavelHonda Česká Lípa949-30895926-3444120-12165-567-1541984453
49Bartyzal MilošSeverozápad821-397-321-26643816-151069133-801779750
50Biel HilmarSeverozápad744-3732-5410516128-24512716-511348348
51Semorád Jan*Vajgar Jindřichův Hradec797-60903023-4222-202-8487315-1861991340
52Herink LadislavLabská Mělník332-4223-192-1829119-17715422-771234633
53Janda JiříFalešní sobi B7096263212-1815-35-15362112-27775029
54Munia KamilFalešní sobi B731-2033138-335-281-2393719-55772228
55Dědič VladimírAlda team Horní Jelení14491752213-167-96-202886-19402125
56Forman Václavjednotlivec685-227259-17422511-4521-241-64902621
57Šampalík VáclavKPŽE Budislavice1212-2353315-853-820-576-510-14444-10015
CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 28.3.2015
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1MK EUTIT Mariánské Lázně APoláček J, Václavík A, Liška Z, Hlas F51343331214416744816157106316911440710973741537
2Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Novotný P, Herink L3316376161591262991012080366811152210413439034
3Falešní sobi APánek J, Rataj R, Fanta T, Hošek M135720779013722312124131481121473259113136131
4Jizeran DoubravaPatočka F, Kuc R, Vojtěch A, Kosek Z10114408141496726014129231002472047683032530
5KPŽE BudislaviceKříž L, Křížová M, Šiška L, Šampalík V11-302145783148367269423161622427852430724
6Vajgar Jindřichův HradecDavid J, Plucar P, Turek J, David P1-242878103-1914216013753914155949682331823
7Alda team Horní JeleníKučera M, Bříza V, Rakyta V, Dědič V71282589103242056929728271072497452230222
8Mariášová PerleťMareček M, Trojan Š, Kubát M, Mašek R4562391010628279810214179473986972228122
9PlnotučníRichtr J, Škaloud M, Picek B, Mejsnar J9-145212257-125019102246210119-15511752127821
10Honda Česká LípaSrb M, Janko R, Pokorný J, Horna P8-22126882232487-101206361-1016501323613
11SeverozápadRůžek J, Podskalský J, Bartyzal M, Biel H12-66137149-16230589-2259694-846261223212
12Pražské HvězdyŠtola V, Blahník Z, Strobachová I23912447171161797-175240144-655251221212
13Falešní sobi BŠturm D, Jedlička D, Janda J, Munia K1514152364-36170260-32225575-545471019910
Začátek:
sobota 28.3.2015 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sokolov - restaurace Na Golfu (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)