únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 12.03. 17:00 - 23:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
PP3: Praha
út 19.03. 18:10 - 00:10

 

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 12.03. 17:00 - 23:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
PP3: Praha
út 19.03. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714
#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714
#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714
#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš33923357278
2Pánek Jindřich15812428270
3Batík Jiří1757024566
4Jedlička David1295418364
5Koutová Eva1666322963
6Hes Ivan3913917863
7Novák Petr1021011258
8Jančík Luděk40347456
9Průša Martin-1201644455
10Baxa Josef-49853654
#HráčZBPBSBB
1Průša Martin (5)18913332231
2Šenold Vojtěch (6)1276018725
3Gruner David (2)1173515224
4Novák Petr (57)1552417922
5Baxa Josef (19)558814322
6Batík Jiří (19)122813022
7Podskalský Jiří (6)823611821
8Mužík Martin (23)57106718
9Kučera Miloš (1)-821769416
10Kotva Pavel (12)-711033216
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL10-2015: Putimov u Pelhřimova (31.10.)

Dne 31.10.2015 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 384363160).

Fotogalerie

Poslední říjnovou sobotu se v Putimově sešlo 58 hráčů z 13 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Miloš Kučera před Jaroslavem Růžkem a třetí byl Radek Kuc. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení a na druhém místě bylo družstvo Mariášová Perleť a na třetím místě bylo družstvo Jizeran Doubrava. Ve druhém kole zvítězil Radek Kuc před Jindřichem Pánkem a na třetím místě skončil Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Jizeran Doubrava. Ve třetím kole vyhrál Petr Šáda před Josefem Pražanem a třetí skončil David Grüner. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi A před družstvem MK EUTIT M. Lázně a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová škola Veselá. Celkovým vítězem turnaje se stal Radek Kuc, který na turnaji také vyhrál produktivitu. Na druhém místě v turnaji skončil Miloš Kučera a třetí byl Josef Poláček. Soutěž aktivity vyhrál Michael Srb. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Falešní Sobi A. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Jizeran Doubrava.
Celkovým vítězem celé ligy se v jednotlivcích stal Miloš Kučera před Robertem Maškem a třetí skončil Daniel Svoboda.
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar J. Hradec.

CELÁ TABULKA RL10: Putimov u Pelhřimova 31.10.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Kuc RadekJizeran Doubrava9477796173566611618262605411443203266469161
2Kučera MilošAlda team Horní Jelení832802032836260911515028669441168360528153
3Poláček JosefMK EUTIT Mariánské Lázně A633351281635001831834181091174543420463136
4Štola Vladimír*Pražské Hvězdy4291218619849281041324451501013691340431129
5Tislický JanLabská Mělník5854092132485050100361210511745102247349129
6Grüner DavidFalešní sobi A7435634903010122132401279322056193249442126
7Pánek JindřichFalešní sobi A706-13938157910918859839217550161240401124
8Svoboda DanielFalešní sobi A5356510216754667514147-3866282093243336121
9Mašek RobertMariášová Perleť69030811114535160195521742592182283365118
10Picek BřetislavPlnotuční8571964833125135160493144753075243318110
11Pražan JosefMariášová škola Veselá61448429032-175134187520528059106298404109
12David Pavel*Vajgar Jindřichův Hradec50533498228532679295611817452142193335109
13Kubát MilanMariášová Perleť68719506923511311825639418029109222331108
14David JiříVajgar Jindřichův Hradec50644317525424183332513015548111202313106
15Trojan ŠtěpánMariášová Perleť6591811012846-14867225-18584343281284105
16Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851765012644-1167562316841003881201282105
17Šampalík VáclavKPŽE Budislavice12125075125471454682845297425109158267100
18Šáda Petr*Honda Česká Lípa337-4220-2241260723091141232626122128296
19Janko RudolfHonda Česká Lípa864-28421483086116398456140478618427094
20Šiška LiborKPŽE Budislavice740-9525-7029059149436857125466314120491
21Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava8520383815219511638-4109105371724225990
22Mareček MilanMariášová Perleť619197695395380133451242567318025390
23Richter JosefJizeran Doubrava85429568529369913548-53629131221722990
24Čejka ZdeněkAlda team Horní Jelení138628669435458212742201636129316425789
25Srb MichaelHonda Česká Lípa147512879938-7528721231-13391-4218-19646526987
26Fanta TomášFalešní sobi A3194828633-651518626-9766728-7030923987
27Hlas FrantišekMK EUTIT Mariánské Lázně A1642422612736432055120175548615824486
28Hinterholzinger Petr*MK EUTIT Mariánské Lázně A149135619634178871451164010711322082
29Hnojský RomanMK EUTIT Mariánské Lázně A262-14685420-811911102717658233-7832424680
30Horna PavelHonda Česká Lípa949-4131127413767932-6953-167-7026019080
31Růžek JaroslavSeverozápad8039215624859-1933145-244521114923428375
32Musil FrantišekMariášová škola Veselá1238-851365122-82416101010211242-8326217974
33Nápravník MilošMariášová škola Veselá1483-1815213436-5970111425416623-5226321173
34Rataj RichardFalešní sobi B53637629937-293454-36986232-2819416673
35Richtr JaroslavPlnotuční321-11923-9602919322254-52691719-14228514373
36Semorád Jan*Vajgar Jindřichův Hradec797-50934319-7942-3723411514949-9525015570
37Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-979-880-121121003554449835-5516511070
38Hašek JaroslavMariášová škola Veselá1405705112143-10794-13154293310-3317414168
39Bartyzal MilošSeverozápad821-3696626278911637-4034-64-1619217667
40Jedlička DavidFalešní sobi B8248637124-124331161646527-317016767
41Patočka FrantišekJizeran Doubrava853-1284722734346824-44844151816618466
42Kubiska JiříVajgar Jindřichův Hradec1219-36683216-273710724699339-3917413562
43Tomáš PetrLabská Mělník584-1120973310113446-18966-1239-1671872062
44Plucar PavelVajgar Jindřichův Hradec897-8726-613-3317614334-12655322-13226713559
45Bříza VladimírAlda team Horní Jelení326-715214542-37501311-11342-713-1572448756
46Turek JiříVajgar Jindřichův Hradec8711989940-4846-26-8156-258-1282007254
47Liška ZdeněkMK EUTIT Mariánské Lázně A626559414952-238-151-6010-500-281128453
48Houžvička VlastimilLabská Mělník365-16644817-113129-1595824-1813611850
49Doležal Vladislav*Plnotuční1460-182135203858225165717536511844
50Mejsnar AntonínPlnotuční859-831294621-19654621-12739-882-229233444
51Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-25482311-3218-140-6767031-631427942
52Pilský DušanSeverozápad1434-3262311-417-3405721782613546737
53Škaloud MiroslavPlnotuční121839104918-54651113-8119-621-9694-232
54Hošek MartinFalešní sobi B975-6265313-8339-44018335116-1271371029
55Slabý AlešAlda team Horní Jelení866-3245139-5056612-1941225-1011424126
56Straka PavelSeverozápad1408-8244-3868313917-10011-890-17486-8823
57Kříž Lubomír ml.KPŽE Budislavice998-491-48115264119-13621-1150-17048-12220
58Kubíček DanielLabská Mělník5134-764-720-76-1330134314-5323-3017
CELÁ TABULKA RL10: Putimov u Pelhřimova 31.10.2015
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Falešní sobi AGrüner D, Pánek J, Svoboda D, Fanta T13125218911715530614146201261161344817853939739
2Mariášová PerleťMašek R, Kubát M, Trojan Š, Mareček M4672671413013937116153551686842618063636736
3Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Richter J, Patočka F101822021212913624912134721868963906373235932
4MK EUTIT Mariánské Lázně APoláček J, Hlas F, Hnojský R, Liška Z57629010122-744105888029414132829942934229
5Alda team Horní JeleníKučera M, Čejka Z, Bříza V, Slabý A710142116139552298104291233581857732730127
6Mariášová škola VeseláPražan J, Musil F, Nápravník M, Hašek J281002458111-18321524711034812124278082228222
7Honda Česká LípaJanko R, Srb M, Horna P, Pokorný J8-17266690-424497102-55223796-1149382028820
8Vajgar Jindřichův HradecDavid J, Kubiska J, Plucar P, Turek J19197581-182544743726410109287151926419
9KPŽE BudislaviceŠampalík V, Šiška L, Kříž L, Kříž L11-9410115092225910616713091061654561926219
10Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Houžvička V, Kubíček D31317637282164691411775831365171424614
11PlnotučníPicek B, Richtr J, Mejsnar A, Škaloud M9-252032703539310124-148152251-1387481424514
12SeverozápadRůžek J, Bartyzal M, Pilský D, Straka P128625179616153359-7100141955041119611
13Falešní sobi BRataj R, Jedlička D, Hošek M15-17190474-124116120-17195475-15850191699
Začátek:
sobota 31.10.2015 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Program turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Na hojnou účast se těší celé družstvo VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC Jiří David, Pavel David, Jiří Kubiska, Pavel Plucar, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jiří Turek

Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)