říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10

 

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM9: Pardubice
po 21.10. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kotva Pavel5596491208384
4Kučera Miloš9643652380
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076364
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891313
10Pánek Jindřich5864461032305
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (77)3149691283545
2Chaluš Vladimír (62)-34314041061488
3David Pavel (101)367304671447
4Susko Ladislav (97)-710647-63368
5Neruda Vladimír (103)45352505340
6Vávrovský Jan (73)2738201093326
7Matějka Josef (111)41327368309
8Straka František (95)36920956298
9Musil František (105)-485844359257
10Čerňanský Vladimír (100)93854947241
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (59)44512681713118
2Mádle Čestmír (67)218942116093
3Kocík František (105)9563472990
4Hanisch Martin (68)376914129082
5Bouše Miroslav (66)-36893356577
6Šampalík Václav st. (12)-62883921173
7Kříž Lubomír (34)18177595672
8Hanzlík Václav (150)-24187863768
9Šiška Libor (120)-6263257051
10Křížová Marie (149)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (11)8398141653108
2Tomek Václav (110)3969673591
3Kučera Miloš (4)218910112887
4Nečas Jan (18)-7860752985
5Munia Kamil (33)2250152385
6Čejka Zdeněk (26)26848375181
7Lukášek Jiří (19)-21259638479
8Bříza Vladimír (32)-863720-14367
9Slabý Aleš (27)10431041466
10Kuneš Daniel (118)-336267-6947
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9286001528203
2Kučera Miloš (4)5312941347187
3Kotva Pavel (3)5099041413183
4Šenold Vojtěch (6)9063691275182
5Munia Kamil (33)3357151050161
6Polka Marek (2)95740835160
7Batík Jiří (20)528309837146
8Hošek Martin (9)-8201275455144
9Jirkovský Tomáš (25)-244723479142
10Jedlička David (37)239610849137
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2016: Újezd nad Lesy (13.2.)

Dne 13.2.2016 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově, pořadatel: 724875893).

Fotogalerie

Druhou únorovou sobotu se v Praze v restauraci Na Blatově sešlo 70 hráčů z 14 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. Turnaj začal v pěkném prostředí a rychlou obsluhou. První kolo vyhrál Jaroslav Hašek před Robertem Maškem a třetí byl Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Mariášová sešlost a na třetím místě bylo družstvo Falešní Sobi A. Ve druhém kole zvítězil Ladislav Kinčeš před Antonínem Vojtěchem a na třetím místě skončil Jan Semorád. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Jezeran Doubrava. Ve třetím kole vyhrál Miroslav Škaloud před Kamilem Muniem a třetí skončil Radek Kuc. V družstvech zvítězilo družstvo MOP Újezd nad Lesy před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Celkovým vítězem turnaje se stal Daniel Svoboda před Petrem Šádou a na třetím místě skončil Jiří David. Aktivitu vyhrál Milan Kubát a produktivitu vyhrál Tomáš Fanta. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Falešní Sobi A před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.

CELÁ TABULKA RL2: Újezd nad Lesy 13.2.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Svoboda DanielFalešní sobi A53522158180484056963821461484664360424132
2Šáda PetrHonda Česká Lípa337-6714174272910913847581482065420398418128
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506511051564421769739806314337152244396120
4Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79765116181506211217456-48111631379339418119
5Mareček MilanMariášová Perlet61910310620952-16856928338912236120280400116
6Pánek JindřichFalešní sobi A706-25119943241751164267721394183266349115
7Fanta TomášFalešní sobi A319821021844918456317747214645174219393111
8Kinčeš LadislavMOP Újezd nad Lesy476-7013262226017523562168096266387393110
9Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659368812439-883752933981314261269330110
10Kůt MilanLabská Mělník B748-37854816-1012911940781181964931332363105
11Kuc RadekJizeran Doubrava9472202204978127467513420956126232358102
12Petrovaj Jan*nezávislí867-21775619-8898134-519318847-34359325100
13Munia KamilMOP Újezd nad Lesy7319455421055551559224283596832439295
14Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-4032-8063115178595172123337421929392
15Mašek RobertMariášová Perlet6906513720259175774273434618523732287
16Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405831422256226366220-25351410723133886
17Mejsnar AntonínPlnotuční859658915442299612544-34643006024930986
18Kubát MilanMariášová Perlet687-6433751244245411012313339541041585
19Houžvička VlastimilLabská Mělník C365-4888401335861242012814848-2527424985
20Kříž LubomírKPžE Budislavice2358212120354-4733-1405069119308522330884
21Kučera MilošAlda team H.Jelení832880883319587733-1021716916-7530923482
22Horna PavelHonda Česká Lípa949-209474285112017154-9744-530-6625819282
23Petřík DanMariášová sešlost8198849235242549135116121323722526280
24Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-3109106373879036-1364516-1326024779
25Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-1452386556912443-29144115291226527778
26Slabý AlešAlda team H.Jelení866249211640-181139535047473625225878
27Jedlička DavidFalešní sobi B82446428829708615649-7763-1403919123078
28Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-661551810473177481948671111718229977
29Šturm DanielFalešní sobi B973-13837024-24573395379132441621923577
30Růžek JaroslavMariášová sešlost80316211427656-30653512-142126-167-1030529575
31Škaloud MiroslavPlnotuční1218-841021812-6153-808317726062-6233227074
32Poláček JosefMK Licita Kladruby633531021554310657530-45611601822824673
33Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8711614115745-7961-182-341198523-9732122470
34Bříza VladimírLabská Mělník C3264213717947-4128-130-241068222-2327124869
35Kotva PavelFalešní sobi B63412162895310816150-287648103720023769
36Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862-57469257323974776123354918223167
37Janda JiříMOP Újezd nad Lesy709-276-2103017471474124198527714722466
38Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-384460-28835522-216316143-6829022265
39Ševčík Tomáš*nezávislí50043631063637316825-38713324216520763
40Picek BřetislavPlnotuční857-2692662312203256067127344617922562
41Čapla Jiří*Alda team H.Jelení92509114141-5435-1904768021020220262
42Patočka FrantišekJizeran Doubrava8532467913426467226-3824-1401213714960
43Hošek MartinFalešní sobi B97563339105737831-591408118-4824619859
44Bouše MiroslavKPžE Budislavice2913678031-5148-307919828-3120617559
45Tislický JanLabská Mělník B585-1454408-29312063131194502021623658
46Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-27663942810513345-5097479-4926821958
47Matějka Josef*nezávislí1409-8441-430-4615719458212738-4318414157
48Baxa JosefMOP Újezd nad Lesy1117-2161407-11084-268-1317416140-14431917555
49Janko RudolfHonda Česká Lípa864-9058-3203812216052-3223-90-8420311952
50Doležal Vladislav*Plnotuční14601934532030467632-3618-180139811152
51Tomáš PetrLabská Mělník C584-8675-110-20785823844613028-2219917751
52Bučil PetrAlda team H.Jelení24915546926-330273196180173114517646
53Rataj RichardFalešní sobi A536-8564815-2820-80417611731515215746
54Strobachová IngridMariášová sešlost4642914016946-4121-200-6722-450-7918310446
55David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-24684414-6332765057107242015817844
56Štola VladimírMariášová sešlost429-5310-43018779537-5282305-871698242
57Václavík Alois*MK Licita Kladruby6-2616-100184765219697820113213341
58Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852710010738-313981-6445-190-881849639
59Novotný PetrLabská Mělník C146135488330-333520-603-570-58862830
60Bartyzal MilošMariášová Perlet821-4273313-5613-430-5320715425-15129314228
61Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476337401130285816-3451170-111611527
62Havel Otakar*nezávislí678223252-333740-3797619-3413910521
63Polák Štefan*nezávislí5151-182-1607127318-13205275918
64Šiška LiborKPžE Budislavice740-5312-410-115039102138598-431005718
65Holan VladimírLabská Mělník B188-514-470-9768-29419557414-129127-218
66Srb Michael*Honda Česká Lípa14755444917-4533-120-525860-921354317
67Richtr JaroslavPlnotuční321-687460-7849-290-641397515-2102625215
68Batík JiříKPžE Budislavice65-101550-1168-108047247112-7947-3212
69Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-6310-53022214311-4416-280-8547-3811
70Herink LadislavLabská Mělník B332126271-4510-1740230-2071511
CELÁ TABULKA RL2: Újezd nad Lesy 13.2.2016
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Falešní sobi ASvoboda D, Pánek J, Fanta T, Rataj R13793791112999176797143290131323218453135831
2GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Semorád J, Plucar P, Turek J113236215139862759131-22934732169302834328
3Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Kubát M, Bartyzal M416228691162386696-10419810015410912331223
4Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Patočka F, Kosek Z103318747213823911131882306892596562129221
5MOP Újezd nad LesyKinčeš L, Munia K, Janda J, Baxa J36-82238050902475911205221515112810072029220
6Honda Česká LípaŠáda P, Horna P, Janko R, Křapka A8-8427226611835115153-8222154268451827318
7Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Čejka Z, Bučil P747226899-27254490-85395576-658751726517
8MK Licita KladrubyLiška Z, Hnojský R, Poláček J, Hlas F53321536718724713136-602890491607511625216
9Mariášová sešlostPetřík D, Růžek J, Strobachová I, Štola V351993381313712167362-189324044228291624316
10PlnotučníMejsnar A, Škaloud M, Picek B, Richtr J9-45283577-20169249793839111148351623716
11Labská Mělník CHoužvička V, Bříza V, Tomáš P, Novotný P3429273790-5017114780280798597241523515
12Falešní sobi BJedlička D, Šturm D, Kotva P, Hošek M15391581631282678130-342953721337201226512
13Labská Mělník BKůt M, Tislický J, Holan V, Herink L33-50165025-13622804416030411113-266971118211
14KPžE BudislaviceKříž L, Bouše M, Šiška L, Batík J1185203685-1091310101041842708051881658
Začátek:
sobota 13.2.2016 9:00:00
Startovné:
Ve startovném 200,- Kč je zahrnut oběd – hovězí vývar, svíčková na smetaně
Průběh turnaje:
Časový harmonogram turnaje:
8.00 - 9.00 prezence
9.00 - 9.30 zápis hráčů a losování 1.- 3. kola
9.30 - 11.30 doba hry 1. kola
11.30 - 13.00 přestávka na oběd, schůzka výboru
13.00 - 15.00 doba hry 2. kola
15.10 - 17.10 doba hry 3. kola
17.10 - 18.00 počítání výsledků a vyhlášení vítězů
Turnaj je v 10-ti haléřovém míchaném licitovaném mariáši a podle pravidel
Českého svazu mariáše pro sportovně - soutěžní licitovaný mariáš (Pravidla míchaného bodovaného licitovaného mariáše platná od 1.1.2016)
Turnaj je otevřený, podmínkou účasti je respektování pravidel, soutěžního řádu a výroků rozhodčích
Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: