srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-170496326257
2Kubát Milan6408541494254
3Nocar Richard510294804243
4Froněk Roman465483948240
5Zdychynec Josef219556775235
6Gruner David203241444224
7Plucar Pavel65661726222
8Šenold Vojtěch367241608219
9Maceška Vladimír67488555207
10Polka Marek217279496200
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí12011858305947
2GRINGOS1151940209138
3Vaněks Sharks-4521934148234
4Betlodurch221863108426
5ALDA TEAM Pardubice-298122893021
6NEVYZPYTATELNÍ-906163873221
7NML Zdice-968121925118
8Limit Pardubice-301132110217
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně11921873306542
2KPŽE Budislavice11121077218940
3PODBABA TEAM-361174113834
4M Y Š O C I-191335131631
5Staroplzeňáci-21065444416
6Plzeňácí B46739986613
7ALDA TEAM Pardubice B17830748512
8Šárka Plzeň-181249687
9Moty-512291-2217
10Síla Jihu-905748-1574
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (79)92792884155
2Vávrovský Jan (63)267665932150
3Chaluš Vladimír (44)111131114139
4Kubiska Jiří (87)362407769134
5Skala Otakar (89)82399481133
6Vondráčková Šárka (72)442385827126
7David Pavel (100)248199447118
8Čerňanský Vladimír (86)111780891111
9Korbel Jiří (83)79579658111
10Musil František (92)-318745427106
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (15)591589118079
2Tomek Václav (92)6056562572
3Čejka Zdeněk (25)20543363864
4Munia Kamil (26)5040945962
5Lukášek Jiří (23)-17353235961
6Kučera Miloš (1)6463569959
7Bříza Vladimír (50)-28447719358
8Nečas Jan (21)-16651534954
9Slabý Aleš (20)7324732052
10Pírko Libor (106)-7028021036
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (6)8144211235156
2Batík Jiří (12)8082341042130
3Kučera Miloš (1)-17312161043128
4Šenold Vojtěch (8)737228965124
5Kotva Pavel (13)286567853121
6Podskalský Jiří (24)-8578570114
7Hošek Martin (18)-193977784113
8Munia Kamil (26)244514758108
9Jedlička David (41)176457633107
10Polka Marek (10)-16638521998
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL8-2016: Kladruby u Stříbra (17.9.)

Dne 17.9.2016 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Kladruby u Stříbra, pořadatel: 607614714).

Třetí zářijovou sobotu se v restauraci U Koruny v Kladrubech u Stříbra sešlo 54 hráčů z 14 družstev na osmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Antonín Mejsnar před Jiřím Turkem a třetí byl Jan Tislický. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Alda team H. jelení a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Jaroslav Růžek před Janem Tislickým a na třetím místě skončil Robert Mašek. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Ve třetím kole vyhrál Robert Mašek před Pavlem Hornou a třetí skončil Pavel David. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov B před družstvem Honda Č. Lípa a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Robert Mašek, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Jan Tislický, který vyhrál aktivitu. Na třetím místě skončil Jiří David. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Labská Mělník před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.

CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 17.9.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mašek RobertMariášová Perlet690161221384773149222566414220662153413566165
2Tislický JanLabská Mělník B58541158199564222626859568914549139473612164
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506565711343129911140557212746123228351129
4Ševčík TomášAlda team H.Jelení50026141167506859133111251364443351394127
5Hovězák DušanMK Licita Kladruby B4201011212240778616348366610238123264387126
6Janko RudolfHonda Česká Lípa864131031163960339336161241404589260349120
7Horna PavelHonda Česká Lípa949-364913162210412645411481895927301328120
8Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491211061274613118131462636622560260320117
9Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-4641-5133712616349441051495035272307112
10Svoboda DanielFalešní sobi A53517668334278210939381843647229276109
11Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871552012565938488637-7869-91215318333108
12Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8972210012244-3715011331-651579233-80407327108
13Munia KamilFalešní sobi A731297710642289412244-2069492137240277107
14Císař Rudolf*Labská Mělník B7357813913126578335465610241150126276107
15Škaloud MiroslavPlnotuční12183413917354-31532213-811610839-5308303106
16Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62612435525415716147-98879327288295104
17Kučera MilošAlda team H.Jelení8322910913849754211741-834261396185281103
18Mejsnar AntonínPlnotuční8597716324062113147-239168295526732298
19David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov B505357602941418128989178569616025697
20Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov B140547358232-83931164496140488317025396
21Patočka FrantisekJizeran Doubrava853345286353116219352-26-3-2953921125092
22Bříza VladimírLabská Mělník B326-9834-645514915443111811942-9230120990
23Rataj RichardFalešní sobi A536-1925683117220354-991666727-8736327689
24Šturm DanielFalešní sobi B973812513341-22220103764101374321125488
25Tomáš Petr*Labská Mělník B584-3262314-6220514330396810743-2629927387
26Štola VladimírMariášová sešlost429-20775726-7321314029-22967431-11538627186
27Chlupáč JosefPlnotuční876-16135-1263117687341517018547-13528114684
28Mareček MilanMariášová Perlet619615111238-1302918333366269311420782
29Kůt MilanLabská Mělník B748-436825213613216850-5967811-6626720182
30Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797318811948-471136625-3222-109-4822317582
31Forman Václav*Mariášová Perlet68521497030-93021116544109407712320081
32Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-9887933-811610832-14544015-3125822780
33Kříž LubomírKPžE Budislavice235-7930-494-39965724838817152-3521417980
34Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov B1219649515952-11340-7355545922-4418914579
35Růžek JaroslavMariášová sešlost803-5442-121211017828862-8911-784-3323119878
36Houžvička VlastimilLabská Mělník B365326395371952419154257206611017676
37Míka JosefMK Licita Kladruby B627654811336981714154863238910419373
38Šiška LiborKPžE Budislavice740-6163217-3790532219658434-7921813973
39Poláček JosefMK Licita Kladruby633-9655628486211042-10020-803-611478673
40Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65924174118-12736123-11827128117217369
41Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821-4237-510-4414-3044112416554-4517513068
42Podolka KarelPlnotuční48528336123782810638-277-206796814767
43Čapla JiříAlda team H.Jelení92-174023151252617325688351612113767
44Kuc RadekJizeran Doubrava947-817911-2465412135397430312112462
45Černý MilošAlda team H.Jelení147872511234584129-2516-97557112661
46Hlas FrantišekMK Licita Kladruby B164-5937-227-621428028-8686024-12924711859
47Pánek JindřichFalešní sobi A706-126149244151915-40743419-4815010258
48Kubát MilanMariášová Perlet687-63862319-3696627-2022210-861779156
49Hauser JosefKPžE Budislavice128-255-20616223826172138178485649
50Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-19765727-19317-1763-9184-716-303177-12646
51Hošek MartinFalešní sobi B97512395120-1414062519441823729544
52Čunát JaroslavMK Licita Kladruby B141-122089-105444203313414-191058643
53Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8523475022-67-4-712-4431-138-10874-3432
54Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-1466-1402-5655-18-9316-772-29577-21812
CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 17.9.2016
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Labská Mělník BTislický J, Bříza V, Kůt M, Houžvička V33302899114835071515272249811118510453237732
2GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, Plucar P, Semorád J110838915151132979108-88298491339842835028
3Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Trojan Š, Kubát M414259710458291810686257111161588072632626
4MK Licita KladrubyHinterholzinger P, Hnojský R, Liška Z, Poláček J52421459954401131426122971071398442534825
5PlnotučníŠkaloud M, Mejsnar A, Chlupáč J, Podolka K91393351113958157385-1637791151818692333923
6GOLDSERVIS Pelhřimov BDavid P, Hašek J, Kubiska J381141878113-11793033138239151261355192327223
7Alda team H.JeleníŠevčík T, Kučera M, Čapla J, Černý M71273011314482152491352155922446682232722
8Falešní sobi ASvoboda D, Munia K, Rataj R, Pánek J133420461008634811137-11631628448681932119
9Honda Česká LípaJanko R, Horna P, Srb M8-42228282-111154284-3435613120-1877381728617
10MK Licita Kladruby BHovězák D, Míka J, Hlas F, Čunát J37631803855282696431823851116441226612
11Jizeran DoubravaPatočka F, Vojtěch A, Kuc R, Kosek Z1028187490-13437105-2312405346541124811
12KPžE BudislaviceKříž L, Šiška L, Hauser J, Šampalík V11-16598027-602081721191746103-10648072027
13Mariášová sešlostŠtola V, Růžek J35-7411903837391591-111107035-14861751645
14Falešní sobi BŠturm D, Hošek M1520164161-163601662831556628321322
Začátek:
sobota 17.9.2016 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích. Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Do 9.00 Ukončení presence !
9,00 - 9,30 Losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,45 - 16,45 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Kladruby u Stříbra (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: