říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
JČL-K+EXT7-2021: Košetice
so 23.10. 09:00 - 15:00
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
JČL-V7-2021: Domanín u Třeboně
ne 24.10. 09:00 - 15:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
JČL-V8-2021: Počátky
ne 31.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
PLLM7-2021: Praha
so 06.11. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
út 16.11. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 17.11. 18:10 - 00:10

 

říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
JČL-K+EXT7-2021: Košetice
so 23.10. 09:00 - 15:00
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
JČL-V7-2021: Domanín u Třeboně
ne 24.10. 09:00 - 15:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
JČL-V8-2021: Počátky
ne 31.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
PLLM7-2021: Praha
so 06.11. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
út 16.11. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 17.11. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-118583465489
2Šenold Vojtěch8484321280445
3Dubanská Edita573412985445
4Munia Kamil9764773443
5Nocar Richard5916711262441
6Průša Martin3217581079438
7Batík Jiří535283818435
8Zdychynec Josef-10930920372
9Froněk Roman4177291146368
10Jirkovský Tomáš85762847368
#HráčZBPBSB
1GRINGOS18532114396771
2Plzeňácí10753056413169
3Limit Pardubice1502569271968
4Betlodurch5962055265157
5ALDA TEAM Pardubice-5362639210347
6Vaněks Sharks-8843237235346
7POD-BABA TEAM-1721786161445
8MK EUTIT M. Lázně-3642217185341
#HráčZBPBSB
1NML Zdice3752988336385
2NEVYZPYTATELNÍ-12963368207262
3KPŽE Budislavice-1412500235958
4Mariášoví nadšenci-1680196228251
5Staroplzeňáci12881423271145
6Plnotuční392861125326
7Staroplzeňáci B510531104112
8Plzeň1515426939
9Tučnáci-445555117
10MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112

 

#HráčZBPBSBB
1Kubiska Jiří (92)8426751517239
2Vávrovský Jan (78)4947971291236
3Vondráčková Šárka (77)3968081204227
4Jedlička František (80)1849141098222
5David Pavel (87)120752872219
6Straka František (70)22612811507218
7Neruda Vladimír (92)672200872211
8Chaluš Vladimír (74)-5421326784199
9Korbel Jiří (89)24873897168
10Dufek Zdeněk (111)226719945166
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš120510962301340
2Dubanská Edita8546501504322
3Batík Jiří590297887313
4Jančík Luděk473479952302
5Hošek Martin-16651420-245279
6Jedlička David538393931244
7Koutová Eva-64345281230
8Hes Ivan305259564183
9Pánek Jindřich164196360178
10Janda Jiří34047387174
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)8767311607130
2Hrbáček Aleš (14)355627982124
3Nečas Jan (42)102644746112
4Kuneš Daniel (118)342268610108
5Pírko Libor (66)5585590106
6Dubanská Edita (3)-53372319102
7Lukášek Jiří (52)23422846293
8Bříza Vladimír (33)-771762-993
9Slabý Aleš (11)-803558-24592
10Čejka Zdeněk (46)26016442458
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (7)10814341515202
2Kučera Miloš (1)38612241610193
3Šenold Vojtěch (2)531224755183
4Novák Petr (50)8044601264176
5Munia Kamil (4)-108652544165
6Průša Martin (6)-1621023861164
7Polka Marek (16)337646983152
8Baxa Josef (24)-182840658151
9Dubanská Edita (3)232598830146
10Jedlička David (22)-69511442136
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL10-2016: Putimov u Pelhřimova (5.11.)

Dne 5.11.2016 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Fotogalerie

První listopadovou sobotu se v Putimově sešlo 66 hráčů z 14 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Antonín Mejsnar před Jiřím Turkem a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před Mariášovou sešlostí a na třetím místě bylo družstvo KPŽE Budislavice. Ve druhém kole zvítězil Jan Mejsnar před Petrem Bučilem a na třetím místě skončil Lubomír Kříž ml. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční B před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Štěpánem Trojanem a třetí skončil Břetislav Picek. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Celkovým vítězem turnaje se stal Břetislav Picek. Na druhém místě v turnaji skončil Miloš Kučera, který na turnaji vyhrál také produktivitu i aktivitu. Třetí skončil Tomáš Fanta. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov, před družstvem Plnotuční B. Na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.
Celkové pořadí celé ligy se v jednotlivcích skončilo:1.Miloš Kučera, 2. Pavel Plucar, 3. Jan Semorád, 4. Robert Mašek, 5. Jiří Turek
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A.

CELÁ TABULKA RL10: Putimov u Pelhřimova 5.11.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Picek BřetislavPlnotuční B85747991464631112143468717626356165387552148
2Kučera MilošAlda team H.Jelení83210411822256-58105471312030742762166530696131
3Fanta TomášFalešní sobi A31937121158486653119384410715145147281428131
4Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821388111943291181474734447828101243344118
5Kříž Lubomír ml.KPžE Budislavice99872106178545912718656-10567-38826300326118
6Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-19523315-21421404212215928159101353454116
7Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8716215121359710711435-861092322-17367350116
8Mareček MilanMariášová Perlet619-14948032198110029591412005464316380115
9Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79711119130424215419654-6465113-11338327109
10Souček VáclavPlnotuční B5204228610839-1031686524589215046-23346323109
11Kříž LubomírKPžE Budislavice235282843337427925817916048120203323106
12Munia KamilFalešní sobi B73157561134085441293121779834163177340105
13David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505566011641471259203311414744136186322105
14Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov B897-4111574281912114044235881331294295105
15Rataj Michal*Falešní sobi B1368554710236831081915022355716160190350102
16Kotva PavelFalešní sobi A6344150913411111122372548732977209286100
17Mejsnar AntonínPlnotuční8599014223262-1849319115667278324733098
18Baxa Josef*nezávislí1117-271017429409613643-1001767626-8737328698
19Hnojský RomanMK Licita Kladruby2629264156451210011233-195637178522030595
20Richtr JaroslavPlnotuční3214711215952-23252024109133404824629492
21Mejsnar JanPlnotuční858-466216810926737662-9991-815-3642038485
22Slabý AlešAlda team H.Jelení866-9041-490104511553934107141424819924781
23Bučil Petr*Alda team H.Jelení249-287547226213619859-6848-200-3425922581
24Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6262913015949-27825518-18462811-1625824278
25Jedlička DavidFalešní sobi B824-3922-1705779136414757104376515822378
26Škaloud MiroslavPlnotuční1218-1126155-46105592074112186521724326077
27Štola VladimírMariášová sešlost4293112515647-28805215301545143322025376
28Růžek JaroslavMariášová sešlost80337137174503454814113243105121426574
29Janko RudolfHonda Česká Lípa86410566626-12715917523789315016421474
30Petrovaj JanAlda team H.Jelení867-2315313037358011536-2624-20-1425724373
31Doležal VladislavPlnotuční B1460284674284410314745-6013-4701216217473
32Hošek MartinFalešní sobi B975-33673417-662562211657632-2819416671
33Kubát MilanMariášová Perlet687-6330-330208210234-1514913435-5826120369
34Horna PavelHonda Česká Lípa949-358045211411412840-17170-1017-1922647268
35Chaluš Vladimír*nezávislí1401173249145112217352-6439-250419319766
36Tomáš PetrLabská Mělník B584-622-600-510810330-113913836-6824918166
37Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-4136-50214768266254116394213717965
38Kůt MilanLabská Mělník B748-701033316-36471112218420647-8433425064
39Rataj RichardFalešní sobi A536-122-1011535501248138186505117522663
40Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa8624404412-128121-72110667630-11422711363
41Hlas František*MK Licita Kladruby16444428631-7928527-7362943017020062
42Šiška LiborKPžE Budislavice740386710538-222860263056214212516759
43Matějka JosefGOLDSERVIS Pelhřimov B140922699135-838303-15049191315717057
44Bříza Vladimír*Labská Mělník B326-2030104-14393-5045111016149-11223312157
45Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-43551262217319549-7451-231-9527918456
46Mašek RobertMariášová Perlet690-24654120-10504010-24856125-5820014255
47Patočka FrantisekJizeran Doubrava85328255311-5447-705952111383312415749
48Poláček JosefMK Licita Kladruby633-8150-310-5787308955414941-4319114849
49Richter Josef*Jizeran Doubrava8541418329-106050163515424712913649
50Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava852-2812-1601416918348-3330-30-4721116448
51Musil František*nezávislí1407-16665024-38413014425621-4014910945
52Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-8372910-2568431117456223-1615013444
53Strobachová AlenaMariášová sešlost588408612644-5417-370-44-6-500-58973944
54Tislický JanLabská Mělník B585-6128-330-454610449413843-6216810643
55Šampalík VáclavKPžE Budislavice121261288930-441377-18412353911014942
56Strobachová IngridMariášová sešlost464-7551-2433939628-739329-7918310440
57Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby149139155418-83628238205818697114038
58Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-3735-2226739932-343840-4514610134
59Burian Richard*nezávislí136311465719-13733-1040-9473812-135126-931
60Svoboda DanielFalešní sobi A535-257348231127385-23050-1800-244150-9428
61David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5068556325-3045150-330272-2513010527
62Šáda PetrHonda Česká Lípa337153449141614306192213505010023
63Houžvička VlastimilLabská Mělník B365-1344-130040266623-682-660-16232-13023
64Šturm DanielFalešní sobi B973-3347147-474920-3729-80-11712587
65Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov B1219-2311-120-3017-1301326396-4054146
66Kuc RadekJizeran Doubrava947-477-400-3345120-5924-350-13976-630
CELÁ TABULKA RL10: Putimov u Pelhřimova 5.11.2016
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Semorád J, David P, David J1129330151429627313109-1172884791088913233032
2Plnotuční BPicek B, Souček V, Doležal V16972318113-28383151158528161021548952933029
3Mariášová PerletTrojan Š, Mareček M, Kubát M, Mašek R4-57211467373058105166449151481469652732027
4PlnotučníMejsnar A, Richtr J, Mejsnar J, Škaloud M991316912245421691109277911924510142433224
5Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Petrovaj J, Čejka Z7443065951652041110712045281043299622430624
6Falešní sobi AFanta T, Kotva P, Rataj R, Svoboda D1353244610592199487117293111242627362131621
7KPžE BudislaviceKříž L, Kříž L, Šiška L, Šampalík V11112255111259221058821763772066411929019
8Falešní sobi BMunia K, Jedlička D, Hošek M, Šturm D15-91703641361857947919971032065541726117
9Mariášová sešlostŠtola V, Růžek J, Strobachová A, Strobachová I3510834813141-2221825734860331206521523115
10Labská Mělník BTomáš P, Kůt M, Tislický J, Houžvička V33-193133016-11811546541713126-1297311419614
11MK Licita KladrubyHnojský R, Liška Z, Poláček J, Hinterholzinger P51602097112-722693591141302762026081224712
12Honda Česká LípaJanko R, Horna P, Křapka A, Šáda P8-10170161243589106-100109041-866371020810
13Jizeran DoubravaReich J, Patočka F, Vojtěch A, Kuc R10-2198021-3716003713815151008040951585
14GOLDSERVIS Pelhřimov BPlucar P, Matějka J, Kubiska J38-42195263-1917604735134158-2650531683
Začátek:
sobota 5.11.2016 9:00:00
Startovné:
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Na hojnou účast se těší celé družstvo GOLD Service Pelhřimov Jan Semorád , Jiří Turek , Jiří David, Pavel David, Jiří Kubiska, Pavel Plucar, Jaroslav Hašek
Info : 724 302 974 , 608 300 408
Průběh turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.

Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: