listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
KM-HB 2018: Vepříkov
so 17.11. 09:00 - 17:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
TM2018: Praha
so 08.12. 09:00 - 15:30
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00

 

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
KM-HB 2018: Vepříkov
so 17.11. 09:00 - 17:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
TM2018: Praha
so 08.12. 09:00 - 15:30
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769437
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Kotva Pavel414556970340
5Froněk Roman4867991285333
6Dubanská Edita546420966331
7Polka Marek144567711316
8Hošek Martin-274799525316
9Munia Kamil91622713310
10Pánek Jindřich373341714308
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněks Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (68)74211961938299
2Kubiska Jiří (82)6399491588263
3Vlk Stanislav (65)7147731487261
4David Pavel (84)4238491272251
5Chaluš Vladimír (68)-62619811355236
6Vávrovský Jan (74)419691010227
7Jedlička František (96)9010611151225
8Neruda Vladimír (106)493255748225
9Susko Ladislav (82)-170997827216
10Vondráčková Šárka (99)170553723207
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)51715772094134
2Hanisch Martin (37)59312411834122
3Maceška Vladimír (11)5016571707114
4Sedlecký Pavel (105)33112611592112
5Šiška Libor (152)-5491354805104
6Kříž Lubomír (31)-41915181099100
7Kocík František (152)-12152240173
8Šampalík Václav st. (59)-6076908361
9Křížová Marie (95)64132096158
10Mádle Čestmír (113)-15650935338
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich95310992052509
2Batík Jiří11297341863505
3Kučera Miloš-32019211601489
4Jedlička David16948964485
5Hes Ivan168813981477
6Hošek Martin-24313081065470
7Jančík Luděk-82574492457
8Koutová Eva56650706403
9Zachar Miroslav-335623288344
10Štola Vladimír69598667296
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)40410261430122
2Hrbáček Aleš (18)7788511629121
3Tomek Václav (63)1418731014116
4Nečas Jan (71)7017021403111
5Slabý Aleš (35)-6749642992
6Lukášek Jiří (23)-2444442090
7Čejka Zdeněk (26)-5185483085
8Bříza Vladimír (44)-1642783-85966
9Kuneš Daniel (151)-451211-24053
10Šotek Jan (116)15024439449
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (21)10823511433211
2Šenold Vojtěch (12)7817541535210
3Jirkovský Tomáš (34)2612601286204
4Kučera Miloš (1)3313461379200
5Hošek Martin (8)6678641531196
6Polka Marek (7)4669781444183
7Průša Martin (48)4963967148
8Jedlička David (32)-13849836148
9Munia Kamil (9)-141682541138
10Kotva Pavel (4)1779311108133
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL10-2016: Putimov u Pelhřimova (5.11.)

Putimov u Pelhřimova 5.11.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Picek BřetislavPlnotuční B85747991464631112143468717626356165387552148
2Kučera MilošAlda team H.Jelení83210411822256-58105471312030742762166530696131
3Fanta TomášFalešní sobi A31937121158486653119384410715145147281428131
4Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821388111943291181474734447828101243344118
5Kříž Lubomír ml.KPžE Budislavice99872106178545912718656-10567-38826300326118
6Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-19523315-21421404212215928159101353454116
7Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8716215121359710711435-861092322-17367350116
8Mareček MilanMariášová Perlet619-14948032198110029591412005464316380115
9Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79711119130424215419654-6465113-11338327109
10Souček VáclavPlnotuční B5204228610839-1031686524589215046-23346323109
11Kříž LubomírKPžE Budislavice235282843337427925817916048120203323106
12Munia KamilFalešní sobi B73157561134085441293121779834163177340105
13David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505566011641471259203311414744136186322105
14Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov B897-4111574281912114044235881331294295105
15Rataj Michal*Falešní sobi B1368554710236831081915022355716160190350102
16Kotva PavelFalešní sobi A6344150913411111122372548732977209286100
17Mejsnar AntonínPlnotuční8599014223262-1849319115667278324733098
18Baxa Josef*nezávislí1117-271017429409613643-1001767626-8737328698
19Hnojský RomanMK Licita Kladruby2629264156451210011233-195637178522030595
20Richtr JaroslavPlnotuční3214711215952-23252024109133404824629492
21Mejsnar JanPlnotuční858-466216810926737662-9991-815-3642038485
22Slabý AlešAlda team H.Jelení866-9041-490104511553934107141424819924781
23Bučil Petr*Alda team H.Jelení249-287547226213619859-6848-200-3425922581
24Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6262913015949-27825518-18462811-1625824278
25Jedlička DavidFalešní sobi B824-3922-1705779136414757104376515822378
26Škaloud MiroslavPlnotuční1218-1126155-46105592074112186521724326077
27Štola VladimírMariášová sešlost4293112515647-28805215301545143322025376
28Růžek JaroslavMariášová sešlost80337137174503454814113243105121426574
29Janko RudolfHonda Česká Lípa86410566626-12715917523789315016421474
30Petrovaj JanAlda team H.Jelení867-2315313037358011536-2624-20-1425724373
31Doležal VladislavPlnotuční B1460284674284410314745-6013-4701216217473
32Hošek MartinFalešní sobi B975-33673417-662562211657632-2819416671
33Kubát MilanMariášová Perlet687-6330-330208210234-1514913435-5826120369
34Horna PavelHonda Česká Lípa949-358045211411412840-17170-1017-1922647268
35Chaluš Vladimír*nezávislí1401173249145112217352-6439-250419319766
36Tomáš PetrLabská Mělník B584-622-600-510810330-113913836-6824918166
37Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-4136-50214768266254116394213717965
38Kůt MilanLabská Mělník B748-701033316-36471112218420647-8433425064
39Rataj RichardFalešní sobi A536-122-1011535501248138186505117522663
40Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa8624404412-128121-72110667630-11422711363
41Hlas František*MK Licita Kladruby16444428631-7928527-7362943017020062
42Šiška LiborKPžE Budislavice740386710538-222860263056214212516759
43Matějka JosefGOLDSERVIS Pelhřimov B140922699135-838303-15049191315717057
44Bříza Vladimír*Labská Mělník B326-2030104-14393-5045111016149-11223312157
45Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-43551262217319549-7451-231-9527918456
46Mašek RobertMariášová Perlet690-24654120-10504010-24856125-5820014255
47Patočka FrantisekJizeran Doubrava85328255311-5447-705952111383312415749
48Poláček JosefMK Licita Kladruby633-8150-310-5787308955414941-4319114849
49Richter Josef*Jizeran Doubrava8541418329-106050163515424712913649
50Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava852-2812-1601416918348-3330-30-4721116448
51Musil František*nezávislí1407-16665024-38413014425621-4014910945
52Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-8372910-2568431117456223-1615013444
53Strobachová AlenaMariášová sešlost588408612644-5417-370-44-6-500-58973944
54Tislický JanLabská Mělník B585-6128-330-454610449413843-6216810643
55Šampalík VáclavKPžE Budislavice121261288930-441377-18412353911014942
56Strobachová IngridMariášová sešlost464-7551-2433939628-739329-7918310440
57Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby149139155418-83628238205818697114038
58Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-3735-2226739932-343840-4514610134
59Burian Richard*nezávislí136311465719-13733-1040-9473812-135126-931
60Svoboda DanielFalešní sobi A535-257348231127385-23050-1800-244150-9428
61David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5068556325-3045150-330272-2513010527
62Šáda PetrHonda Česká Lípa337153449141614306192213505010023
63Houžvička VlastimilLabská Mělník B365-1344-130040266623-682-660-16232-13023
64Šturm DanielFalešní sobi B973-3347147-474920-3729-80-11712587
65Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov B1219-2311-120-3017-1301326396-4054146
66Kuc RadekJizeran Doubrava947-477-400-3345120-5924-350-13976-630

Putimov u Pelhřimova 5.11.
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Semorád J, David P, David J1129330151429627313109-1172884791088913233032
2Plnotuční BPicek B, Souček V, Doležal V16972318113-28383151158528161021548952933029
3Mariášová PerletTrojan Š, Mareček M, Kubát M, Mašek R4-57211467373058105166449151481469652732027
4PlnotučníMejsnar A, Richtr J, Mejsnar J, Škaloud M991316912245421691109277911924510142433224
5Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Petrovaj J, Čejka Z7443065951652041110712045281043299622430624
6Falešní sobi AFanta T, Kotva P, Rataj R, Svoboda D1353244610592199487117293111242627362131621
7KPžE BudislaviceKříž L, Kříž L, Šiška L, Šampalík V11112255111259221058821763772066411929019
8Falešní sobi BMunia K, Jedlička D, Hošek M, Šturm D15-91703641361857947919971032065541726117
9Mariášová sešlostŠtola V, Růžek J, Strobachová A, Strobachová I3510834813141-2221825734860331206521523115
10Labská Mělník BTomáš P, Kůt M, Tislický J, Houžvička V33-193133016-11811546541713126-1297311419614
11MK Licita KladrubyHnojský R, Liška Z, Poláček J, Hinterholzinger P51602097112-722693591141302762026081224712
12Honda Česká LípaJanko R, Horna P, Křapka A, Šáda P8-10170161243589106-100109041-866371020810
13Jizeran DoubravaReich J, Patočka F, Vojtěch A, Kuc R10-2198021-3716003713815151008040951585
14GOLDSERVIS Pelhřimov BPlucar P, Matějka J, Kubiska J38-42195263-1917604735134158-2650531683