červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje
červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje

 

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje
červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5065341040335
2Froněk Roman7005341234317
3Kučera Miloš322570892298
4Baxa Josef1589861144273
5Kříž Lubomír5745731147272
6Hošek Martin400326726271
7Bouše Miroslav5455511096267
8Berka Josef579415994265
9Gruner David270384654262
10Pavlíková Helena6543831037258
#HráčZBPBSB
1GRINGOS16331020265349
2Limit Pardubice8861826271244
3MK EUTIT M. Lázně-2611958169743
4Plzeňácí8161743255942
5POD-BABA TEAM8351154198939
6Žraloci Praha-740161987929
7Betlodurch-11901106-8425
8ALDA TEAM Pardubice-19791468-51125
#HráčZBPBSB
1NML Zdice5122417292945
2Plnotuční7951689248442
3KPŽE Budislavice9891801279041
4NEVYZPYTATELNÍ-10392387134832
5Mariášník.cz-1567241785032
6Plzeňácí B8451082192731
7Staroplzeňáci2291436166530
8Mariášoví nadšenci8471193204027
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1322261348168
2Kubiska Jiří7645761340165
3Vondráčková Šárka5705051075153
4Straka František795156951148
5Hrubeš Bohumil6313951026146
6Musil František356-4352138
7Dufek Zdeněk68674760134
8Vávrovský Jan506-6500118
9David Pavel346150496110
10Němec Ladislav285204489106
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav-315106374871
2Hanisch Martin22771293970
3Sedlecký Pavel17366784070
4Bouše Miroslav47545693169
5Kříž Lubomír9945054969
6Šiška Libor-17660442867
7Šampalík Václav st.-455400-5546
8Hanzlík Václav6427634045
9Burian Richard-6960153244
10Hošek Martin318919222
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš82012262046339
2Průša Martin-2781054776309
3Jančík Luděk466385851305
4Hes Ivan112209321280
5Janda Jiří203121324279
6Hošek Martin-807650-157279
7Jedlička David5967531349256
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-9971561677
2Čejka Zdeněk31921153075
3Nečas Jan57017074073
4Pírko Libor21439861262
5Kuneš Daniel5521727259
6Lukášek Jiří27125352457
7Bříza Vladimír-960361-59952
8Tomek Václav5128333450
9Slabý Aleš-3634579445
10Munia Kamil6522729225
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5575601117146
2Polka Marek158722880126
3Průša Martin16549565123
4Podskalský Jiří81402483117
5Hošek Martin19684703115
6Šenold Vojtěch335189524104
7Kotva Pavel135549684101
8Dvořák Tomáš74272346101
9Novák Petr39433673087
10Baxa Josef-31860428685
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2017: Putimov u Pelhřimova (11.2.)

Dne 11.2.2017 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Druhou únorovou sobotu se v Putimově sešlo 73 hráčů z 13 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladislav Doležal, druhý byl Zdeněk Kosek a třetí byl Aleš Slabý. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Jizeran Doubrava. Ve druhém kole zvítězil Martin Hošek před Milanem Kůtem a na třetím místě skončil Antonín Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Tomášem Ševčíkem a třetí skončil Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo mariášové sešlosti před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří Turek, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Vladimír Čerňanský a na třetím místě skončil Jiří David. Aktivitu vyhrál Miloš Kučera. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.

CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 11.2.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871105101206545778135462719822548189377566148
2Čerňanský VladimírVajgar14524015619650378512244876843085317402124
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506178510232779717450495993798277375119
4Petrovaj JanAlda team H.Jelení8673610914546-981919324459814347-17398381117
5Mareček MilanMariášová Perlet619-3698621626831094280931735470274344112
6Fanta TomášFalešní sobi A3198320103217175146452114316445175238413111
7Tislický JanLabská Mělník585612212833-111008932381401784633362395111
8Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65961120181522147681614971114096264360108
9Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8511213414641387110941921210423142217359105
10Chaluš VladimírVajgar1401815916739-33885525-2526223739-50509459103
11Hošek MartinFalešní sobi B97541821234010214825062-3059290113289402102
12Kubát MilanMariášová Perlet6872316518848-217756205248100315429034499
13Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405528814047782710527-683772512419832299
14Kučera MilošAlda team H.Jelení832-5817613-116274158227120627762-5056151197
15Musil František*nezávislí1407526311535267610238-27674247621529197
16Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89710467171424316020349-266842512129541696
17Růžek JaroslavMariášová sešlost8037495682261833057117174568622731394
18Slabý AlešAlda team H.Jelení8663820624456-11549-66099110038-6834627894
19Janko RudolfHonda Česká Lípa8643511314845710611336442064128623932593
20Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8625684140441051611336711073610220630893
21Souček Václav*Plnotuční150745861314304141521141162446626833492
22Horna PavelHonda Česká Lípa9493482116364562107393939781511818330190
23Kůt MilanLabská Mělník748-381761383012512424959-9813-850-1131330289
24Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8524617422059-141840285785266024930985
25Pražan Josef*Vajgar614-1519618134119110235-591105113-6339733482
26Hrubeš Bohumil*nezávislí14061151621410091191546212741417315432782
27Mejsnar Jan*Plnotuční858-291101-19053416219648-6847828-2633478481
28Doležal Vladislav*Plnotuční1460931332266218123005227791816317233580
29David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3225-706511017552117384274420825279
30Ševčík TomášMariášová sešlost500-26674142839671572118190597422429878
31Hnojský RomanMK Licita Kladruby262410210631-23836026-291108121-4829524778
32Loužil Miroslav*Mariášová sešlost501-373-3403666102347662138437513120677
33Straka Pavel*nezávislí1408457411938251641454511053312414126575
34Poláček JosefMK Licita Kladruby63340276715-237350172787114414418723173
35Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-5616811223-11616-10003914418349-13332819572
36Šampalík VáclavKPžE Budislavice12121251714222376436201231434218214632870
37Mejsnar AntonínPlnotuční859105363128415824256-8839-490625025668
38Štola VladimírFalešní sobi B4298758320559214747-3032203319923267
39Reich JaroslavJizeran Doubrava150544479126-417116740-2429501624726366
40Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby14911019290315182285849107369911921864
41Špaček Václav ml.*Vajgar6843515919449-5870122-30815111-5331025762
42Strobachová IngridMariášová sešlost4641432466-334411051138189503221424656
43Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby626837453-15143-10804016820852-10324814555
44Kuc Radek*Jizeran Doubrava9475828718-525970277510232-2021619650
45Richtr JaroslavPlnotuční321-8472-120-511931422932437516-10330820545
46Jedlička DavidFalešní sobi B8241076862725446918-6119-420-2613911345
47Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219-5122-290-3706723-3757220-5716711043
48Picek BřetislavPlnotuční857-5128-230537112443-6956-130-671558843
49Bartyzal MilošMariášová Perlet821-4878320-3419-15044398322614515142
50Černý MilošLabská Mělník1478-529846912778932-5416-380-941919741
51Dufek ZdeněkVajgar14046239101291637539-24522815412818239
52Mašek Robert*Mariášová Perlet69021385910-44702610-10817119-3318915639
53Matějka Josef*nezávislí1409-1892741762309221-8433503616520138
54Tomáš Petr*Labská Mělník58433579025-12554311-1552372616417038
55Kříž Lubomír ml.KPžE Budislavice998208910937-5868101-15283-690-1902405038
56Šiška LiborKPžE Budislavice740-596340775212937-2146250-316115837
57Munia KamilFalešní sobi A731-10456-480-3361287-2817929-1391985936
58Šáda PetrHonda Česká Lípa3379768524-4332-110-1464510-3515411934
59Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-14970-790-242620455710234-1281532534
60Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-43452039579633-8364-190-871667933
61Hlas FrantišekMK Licita Kladruby16428679528-12731-960-5262100-151160928
62Forman Václav*Mariášová Perlet685-12742-850183856124112539-68922421
63Houžvička VlastimilLabská Mělník365-6125-36011617219-752-730-12588-3719
64Strobachová AlenaFalešní sobi A588-2650241-5046-40-731416817-1492378818
65Houdek JosefMariášová sešlost5029-5017-33013526514-143424-381127418
66Kotva PavelFalešní sobi A63430376711-5828-300-952436-371178017
67Richter Josef*Jizeran Doubrava8543242701338518-2568438-913012116
68Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-246442-338350-1961427-241451219
69Kříž LubomírKPžE Budislavice235749568-4255130-834260-43138958
70Pilský Dušan*nezávislí1434-132070-488-4001431453-4759123
71Škaloud MiroslavPlnotuční1218-4562170-3560253-9227-650-172149-233
72Šturm DanielFalešní sobi B973-10049-510-51490-5239-130-157102-550
73Štoidl Josef*nezávislí544-113120-11010-1000-898-810-20031-1690
CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 11.2.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J12262531612817733516145123549924159424136541
2Mariášová PerletMareček M, Trojan Š, Kubát M, Bartyzal M4803721012026207778146238121252528172932329
3Jizeran DoubravaVojtěch A, Kosek Z, Reich J, Patočka F1010235514126732999114371335492127872828928
4Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Šáda P812527912125622198881191306633066282627626
5Alda team H.JeleníPetrovaj J, Kučera M, Slabý A, Čejka Z7693968115-23849124612539514147-4412822430824
6VajgarČerňanský V, Chaluš V, Dufek Z40110354911820210678-41390770899542226622
7Mariášová sešlostRůžek J, Ševčík T, Strobachová I, Houdek J35-514821863152459180373161652386732224222
8MK Licita KladrubyHnojský R, Poláček J, Hinterholzinger P, Hlas F572196674-152075715624610981136492124321
9Falešní sobi BHošek M, Štola V, Jedlička D, Šturm D155923378718228412127-112130101296472021420
10Labská MělníkTislický J, Kůt M, Černý M, Houžvička V3-8439657212630110123-91158446-498551924119
11PlnotučníMejsnar A, Richtr J, Picek B, Škaloud M9-1191871128642214128-125138216-1587471715617
12Falešní sobi AFanta T, Munia K, Strobachová A, Kotva P1387107333-12182352-54365891216541417614
13KPžE BudislaviceŠampalík V, Kříž L, Šiška L, Kříž L1115215546756126144-1532523425553381538
Začátek:
sobota 11.2.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)