listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805447
5Gruner David361622983421
6Polka Marek20110471248418
7Šenold Vojtěch6233941017395
8Plucar Pavel-24312551012388
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (92)-1710801063232
2Kubiska Jiří (86)6486681316218
3Vávrovský Jan (73)2369971233218
4Chaluš Vladimír (67)-50516911186200
5Korbel Jiří (84)24711131360199
6Vlk Stanislav (90)4735711044189
7Vondráčková Šárka (96)278718996187
8David Pavel (99)294566860179
9Matějka Josef (76)94337431179
10Musil František (101)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (113)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (68)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (32)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (154)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92016932613426
2Batík Jiří13313391670390
3Pánek Jindřich4647151179379
4Jančík Luděk3497141063360
5Hošek Martin-792990198342
6Zachar Miroslav-35392357334
7Koutová Eva-193394201334
8Jedlička David-36339734326
9Hes Ivan-103327224227
10Průša Martin-644557-87215
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (18)168713881114
2Hrbáček Aleš (15)5779921569108
3Kučera Miloš (4)2281218144698
4Lukášek Jiří (16)-6089283297
5Čejka Zdeněk (20)42248390596
6Munia Kamil (26)-3063760795
7Tomek Václav (118)-40175435391
8Bříza Vladimír (35)-80995214385
9Slabý Aleš (31)1440441875
10Kuneš Daniel (125)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)9586121570215
2Šenold Vojtěch (7)10394461485210
3Kučera Miloš (4)7313431416202
4Kotva Pavel (2)5419591500197
5Munia Kamil (26)4327811213185
6Polka Marek (6)39811850175
7Jirkovský Tomáš (27)-164809645167
8Hošek Martin (13)-7431337594163
9Batík Jiří (25)582349931160
10Jedlička David (45)292671963157
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2017: Putimov u Pelhřimova (11.2.)

Dne 11.2.2017 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Druhou únorovou sobotu se v Putimově sešlo 73 hráčů z 13 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladislav Doležal, druhý byl Zdeněk Kosek a třetí byl Aleš Slabý. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Jizeran Doubrava. Ve druhém kole zvítězil Martin Hošek před Milanem Kůtem a na třetím místě skončil Antonín Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Tomášem Ševčíkem a třetí skončil Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo mariášové sešlosti před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří Turek, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Vladimír Čerňanský a na třetím místě skončil Jiří David. Aktivitu vyhrál Miloš Kučera. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.

CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 11.2.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871105101206545778135462719822548189377566148
2Čerňanský VladimírVajgar14524015619650378512244876843085317402124
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506178510232779717450495993798277375119
4Petrovaj JanAlda team H.Jelení8673610914546-981919324459814347-17398381117
5Mareček MilanMariášová Perlet619-3698621626831094280931735470274344112
6Fanta TomášFalešní sobi A3198320103217175146452114316445175238413111
7Tislický JanLabská Mělník585612212833-111008932381401784633362395111
8Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65961120181522147681614971114096264360108
9Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8511213414641387110941921210423142217359105
10Chaluš VladimírVajgar1401815916739-33885525-2526223739-50509459103
11Hošek MartinFalešní sobi B97541821234010214825062-3059290113289402102
12Kubát MilanMariášová Perlet6872316518848-217756205248100315429034499
13Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405528814047782710527-683772512419832299
14Kučera MilošAlda team H.Jelení832-5817613-116274158227120627762-5056151197
15Musil František*nezávislí1407526311535267610238-27674247621529197
16Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89710467171424316020349-266842512129541696
17Růžek JaroslavMariášová sešlost8037495682261833057117174568622731394
18Slabý AlešAlda team H.Jelení8663820624456-11549-66099110038-6834627894
19Janko RudolfHonda Česká Lípa8643511314845710611336442064128623932593
20Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8625684140441051611336711073610220630893
21Souček Václav*Plnotuční150745861314304141521141162446626833492
22Horna PavelHonda Česká Lípa9493482116364562107393939781511818330190
23Kůt MilanLabská Mělník748-381761383012512424959-9813-850-1131330289
24Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8524617422059-141840285785266024930985
25Pražan Josef*Vajgar614-1519618134119110235-591105113-6339733482
26Hrubeš Bohumil*nezávislí14061151621410091191546212741417315432782
27Mejsnar Jan*Plnotuční858-291101-19053416219648-6847828-2633478481
28Doležal Vladislav*Plnotuční1460931332266218123005227791816317233580
29David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3225-706511017552117384274420825279
30Ševčík TomášMariášová sešlost500-26674142839671572118190597422429878
31Hnojský RomanMK Licita Kladruby262410210631-23836026-291108121-4829524778
32Loužil Miroslav*Mariášová sešlost501-373-3403666102347662138437513120677
33Straka Pavel*nezávislí1408457411938251641454511053312414126575
34Poláček JosefMK Licita Kladruby63340276715-237350172787114414418723173
35Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-5616811223-11616-10003914418349-13332819572
36Šampalík VáclavKPžE Budislavice12121251714222376436201231434218214632870
37Mejsnar AntonínPlnotuční859105363128415824256-8839-490625025668
38Štola VladimírFalešní sobi B4298758320559214747-3032203319923267
39Reich JaroslavJizeran Doubrava150544479126-417116740-2429501624726366
40Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby14911019290315182285849107369911921864
41Špaček Václav ml.*Vajgar6843515919449-5870122-30815111-5331025762
42Strobachová IngridMariášová sešlost4641432466-334411051138189503221424656
43Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby626837453-15143-10804016820852-10324814555
44Kuc Radek*Jizeran Doubrava9475828718-525970277510232-2021619650
45Richtr JaroslavPlnotuční321-8472-120-511931422932437516-10330820545
46Jedlička DavidFalešní sobi B8241076862725446918-6119-420-2613911345
47Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219-5122-290-3706723-3757220-5716711043
48Picek BřetislavPlnotuční857-5128-230537112443-6956-130-671558843
49Bartyzal MilošMariášová Perlet821-4878320-3419-15044398322614515142
50Černý MilošLabská Mělník1478-529846912778932-5416-380-941919741
51Dufek ZdeněkVajgar14046239101291637539-24522815412818239
52Mašek Robert*Mariášová Perlet69021385910-44702610-10817119-3318915639
53Matějka Josef*nezávislí1409-1892741762309221-8433503616520138
54Tomáš Petr*Labská Mělník58433579025-12554311-1552372616417038
55Kříž Lubomír ml.KPžE Budislavice998208910937-5868101-15283-690-1902405038
56Šiška LiborKPžE Budislavice740-596340775212937-2146250-316115837
57Munia KamilFalešní sobi A731-10456-480-3361287-2817929-1391985936
58Šáda PetrHonda Česká Lípa3379768524-4332-110-1464510-3515411934
59Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-14970-790-242620455710234-1281532534
60Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-43452039579633-8364-190-871667933
61Hlas FrantišekMK Licita Kladruby16428679528-12731-960-5262100-151160928
62Forman Václav*Mariášová Perlet685-12742-850183856124112539-68922421
63Houžvička VlastimilLabská Mělník365-6125-36011617219-752-730-12588-3719
64Strobachová AlenaFalešní sobi A588-2650241-5046-40-731416817-1492378818
65Houdek JosefMariášová sešlost5029-5017-33013526514-143424-381127418
66Kotva PavelFalešní sobi A63430376711-5828-300-952436-371178017
67Richter Josef*Jizeran Doubrava8543242701338518-2568438-913012116
68Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-246442-338350-1961427-241451219
69Kříž LubomírKPžE Budislavice235749568-4255130-834260-43138958
70Pilský Dušan*nezávislí1434-132070-488-4001431453-4759123
71Škaloud MiroslavPlnotuční1218-4562170-3560253-9227-650-172149-233
72Šturm DanielFalešní sobi B973-10049-510-51490-5239-130-157102-550
73Štoidl Josef*nezávislí544-113120-11010-1000-898-810-20031-1690
CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 11.2.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J12262531612817733516145123549924159424136541
2Mariášová PerletMareček M, Trojan Š, Kubát M, Bartyzal M4803721012026207778146238121252528172932329
3Jizeran DoubravaVojtěch A, Kosek Z, Reich J, Patočka F1010235514126732999114371335492127872828928
4Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Šáda P812527912125622198881191306633066282627626
5Alda team H.JeleníPetrovaj J, Kučera M, Slabý A, Čejka Z7693968115-23849124612539514147-4412822430824
6VajgarČerňanský V, Chaluš V, Dufek Z40110354911820210678-41390770899542226622
7Mariášová sešlostRůžek J, Ševčík T, Strobachová I, Houdek J35-514821863152459180373161652386732224222
8MK Licita KladrubyHnojský R, Poláček J, Hinterholzinger P, Hlas F572196674-152075715624610981136492124321
9Falešní sobi BHošek M, Štola V, Jedlička D, Šturm D155923378718228412127-112130101296472021420
10Labská MělníkTislický J, Kůt M, Černý M, Houžvička V3-8439657212630110123-91158446-498551924119
11PlnotučníMejsnar A, Richtr J, Picek B, Škaloud M9-1191871128642214128-125138216-1587471715617
12Falešní sobi AFanta T, Munia K, Strobachová A, Kotva P1387107333-12182352-54365891216541417614
13KPžE BudislaviceŠampalík V, Kříž L, Šiška L, Kříž L1115215546756126144-1532523425553381538
Začátek:
sobota 11.2.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)