únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
KM-SČL 2020: Mněteš
so 22.02. 00:00 - 06:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
KM-SČL 2020: Mněteš
so 22.02. 00:00 - 06:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (2)46217864048
2Munia Kamil (7)31717649347
3Kučera Miloš (1)13437350746
4Polka Marek (9)14421235633
5Baxa Josef (6)15519034533
6Kotva Pavel (19)8411720133
8Rataj Richard (26)1957426931
7Hošek Martin (24)12118130231
9Průša Martin (14)-931293628
10Novák Petr (34)9011620627
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2017: Žlutice (18.3.)

Dne 18.3.2017 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Žlutice - restaurace Nad Hradbami, pořadatel: 603528758).

Třetí březnovou sobotu se ve Žluticích v penzionu Nad Hradbami sešlo 82 hráčů z 13 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří Turek před Vladimírem Břízou a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Rudolf Janko před Antonínem Vojtěchem a na třetím místě skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi B a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Jiří David před Jindřichem Pánkem a třetí skončil Vladimír Čerňanský. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Celkovým vítězem turnaje se stal Antonín Vojtěch na druhém místě skončil Jindřich Pánek, který na turnaji vyhrál produktivitu. Na třetím místě skončil Vladimír Chaluš. Aktivitu na turnaji vyhrál Zdeněk Švéda. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Falešní Sobi A před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.

CELÁ TABULKA RL3: Žlutice 18.3.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Vojtěch AntonínJizeran Doubrava85135130165457816324159627313546175366541150
2Pánek JindřichFalešní sobi A7063971110417687163468617626259201334535146
3Chaluš VladimírVajgar140112715728454229912141-215014838147406553133
4Munia KamilFalešní sobi A7317212820048291732025224477123125348473123
5Špaček Václav ml.*Vajgar6844116620747-142142003750531033777433510121
6Kučera MilošAlda team H.Jelení832124192316561610912539-191058625121406527120
7Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14054081121431170812646671134197218315110
8Mašek RobertMariášová Perlet6906720527252497312242-158576115336451100
9Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-161100-6104820225056376910642-7637129598
10Jedlička DavidFalešní sobi B82433397214431071504817778347722330096
11Poláček JosefMK Licita Kladruby6337516824350-1692761907070265933038995
12Richtr JaroslavPlnotuční3211618340812713540831222055410726737494
13Hnojský RomanMK Licita Kladruby262812213037124557171985104403925229194
14Švéda Zdeněk*nezávislí810-90101114-13195182364321926252-6051545592
15Tomáš PetrLabská Mělník584447812242-4523-220122832054812118430590
16Bartyzal MilošMariášová Perlet821393574191413514943-3011787242328731086
17Picek BřetislavPlnotuční857734611934-154-11089941834914714429183
18Šturm DanielFalešní sobi B9733343762122658727197190357417925383
19David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50610596920-112312089166255628824833682
20Hovězák Dušan*MK Licita Kladruby4203924528449-4565200256489321937439381
21Štola VladimírFalešní sobi B4292817720544511411935-2867390535836379
22Janko RudolfHonda Česká Lípa864334073179317827162-7317-5605323528879
23Mareček MilanMariášová Perlet619-146551125010115150263157166219725978
24Hlas František*MK Licita Kladruby16439599833-2320-30111611724412714026777
25Loužil Miroslav*Mariášová sešlost501-1958390316697341996115433122025177
26Václavík Alois*MK Licita Kladruby634447824231841582761584713913827776
27Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87110622232862-1944252-126957117533541075
28Hošek MartinFalešní sobi B975-955463651121775436164185922828775
29Souček VáclavPlnotuční1507-8820411622-5146-504415219650-9540230772
30Čerňanský VladimírVajgar1452-555-500-158873164622527156-2431829472
31Tislický JanLabská Mělník585812313139-934250494594334820225072
32Kuc RadekJizeran Doubrava947-22967423759116649-6325-380-1021220272
33Biel Hilmar*nezávislí74424285222311613945343569228117926069
34Slabý AlešAlda team H.Jelení866974714438-1815513730-11118-930-3222018868
35Petřík DanMariášová sešlost819-3293611517395613012512539-1525724267
36Kinčeš LadislavMariášová sešlost476-4210159163687112-513513036-4430426064
37Bříza VladimírAlda team H.Jelení3268636745359-10124-770-3171404-4646241663
38Dufek ZdeněkVajgar1404-12682-4402269913210697931-9422012663
39Halámek Zdeněk*nezávislí60668715346852601523113409715024761
40Šáda Petr*Honda Česká Lípa337-3565384768023275582292818721560
41Škaloud MiroslavPlnotuční12183381114401221330-471146719-221621459
42Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6596037973049388729-32926010610421059
43Richter JosefJizeran Doubrava854-16867267107114336152101219020259
44Zezulka Petr*nezávislí615581863124406425-1535222817420258
45Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-51411363517415822-7269-30-6025119157
46Knedlík Petr*nezávislí541-335320025386324364581282813616452
47Srb Michael*Honda Česká Lípa1475-46954911-221038120-581489020-12634622051
48Kůt MilanLabská Mělník748-10877729-6797321-9369-240-10923512650
49Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby14116476313889973124254934816120947
50Baxa JosefKPžE Budislavice1117-12051-6902411413847-6272100-1582377947
51Fanta TomášFalešní sobi A31934671013615365183424515214519745
52Bučil PetrAlda team H.Jelení249-5122-290-5037-1302610513145-751648945
53Černý MilošLabská Mělník1478-135-80648314744-5447-70-313513244
54Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-12919-1100347410838-8266-160-177159-1838
55Kejval Miroslav*nezávislí50272616318531361342862174112016136
56Rataj RichardFalešní sobi A536-1460465-83136539-17856821-11428116735
57David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-1643270631374-2868430-1216014834
58Růžek JaroslavMariášová sešlost803-18860-1280-26835776687427-208211334
59Čokáš Josef*nezávislí604-106-407531106283118495965515133
60Forman Václav*Mariášová Perlet685223456619395818-1605984013317332
61Křapka AntonínHonda Česká Lípa147612778932-899230-7816-620-1551853032
62Horna PavelHonda Česká Lípa949972111828-192450-10121-800-23664328
63Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8623656827-1526110-3921-180-511126127
64Kurak Josef*nezávislí501553298225-314090-4210-320-20795925
65Ševčík TomášMariášová sešlost500-24785410-8028-520-13705714-1171765924
66Vlk Aleš*nezávislí5039-348-260-8231507114851529457415
67Křížová MarieKPžE Budislavice342-5726-31030275714-1426120-41793814
68Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491182846051116010475713338611913
69Kříž LubomírKPžE Budislavice235-12133-880-5037-130-781355713-249205-4413
70Kovařík Antonín*nezávislí5028-1310-30-351127711-245-190-721275511
71Kalianko Ignác*nezávislí5037-394890-24251057126910-6857910
72Janda Jiří*nezávislí709-8179023315410-272810-12766410
73Kadlec Radek*nezávislí809-1564497-2361383-5221-310-901465610
74Haranza Josef*nezávislí50384595410-461-450-9922-770-10032-6810
75Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-525970-5432-2201945649-87136499
76Šampalík VáclavKPžE Budislavice12121137481-2641150154557-141321188
77Čokášová Eva*nezávislí605-315-260-5199486256310-57110536
78Houdek Josef*Mariášová sešlost5029-6563-20-2718-90-742350-99123240
79Jelínek Jan*nezávislí1148223250-95-40-2412-120-112090
80Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-212210-310-310-1129180-6351-120
81Kubát Milan*Mariášová Perlet687-2016-40-3767300-9415-790-15198-530
82Drienovský Stanislav*nezávislí1429-7233-390-5269170-4811-370-172113-590
CELÁ TABULKA RL3: Žlutice 18.3.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Falešní sobi APánek J, Munia K, Fanta T, Rataj R1314526614125223961010793308101032609703433534
2Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Bříza V, Bučil P730760616153-52301869-2428157423111882929629
3Jizeran DoubravaVojtěch A, Kuc R, Richter J, Patočka F101229479416036116141871334552597882729027
4Falešní sobi BJedlička D, Šturm D, Štola V, Hošek M159425947911333314137232098872308012630326
5PlnotučníRichtr J, Picek B, Souček V, Škaloud M918331896-31194240216368161532038932628926
6GOLDSERVIS PelhřimovPlucar P, David J, Turek J, David P1-4538158235277662124321141341149792527825
7Mariášová PerletMašek R, Bartyzal M, Mareček M, Trojan Š4166277910111330912135-52063462747922428224
8VajgarChaluš V, Čerňanský V, Dufek Z40-54244354292569895444412125299442426824
9Labská MělníkTomáš P, Tislický J, Kůt M, Černý M3422881011049196765781977811696812425624
10MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Hinterholzinger P5784311212213178358292026791208112125921
11Mariášová sešlostPetřík D, Kinčeš L, Růžek J, Ševčík T35-98272241-619013213289102-1037901217512
12Honda Česká LípaJanko R, Křapka A, Horna P, Pokorný J8112163687-11296562-1905410-895131214912
13KPžE BudislaviceBaxa J, Křížová M, Kříž L, Šampalík V11-1661141128182461-139261220-2775577827
Začátek:
sobota 18.3.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Žlutice - restaurace Nad Hradbami (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: