březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Růžek Jaroslav351112463104
3Plucar Pavel195160355100
4Šenold Vojtěch177124301100
5Kubát Milan23220343598
6Průša Martin2824727597
7Maceška Vladimír6934941896
8Zdychynec Josef7521929487
9Mareček Milan18111930079
10Kučera Miloš-1812510779
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (30)22125847929
2Nečas Jan (24)19823042829
3Lukášek Jiří (25)3225829026
4Hrbáček Aleš (66)32113845924
5Pírko Libor (85)12015527523
6Tomek Václav (109)-322156-16616
7Munia Kamil (109)-4817714
8Bříza Vladimír (47)-22370-15314
9Slabý Aleš (79)837015313
10Kučera Miloš (10)-1561772113
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (16)27812740553
2Novák Petr (121)18219637846
3Šenold Vojtěch (4)2368031642
4Podskalský Jiří (28)9817927742
5Batík Jiří (17)1783521340
6Průša Martin (6)3829132939
7Kotva Pavel (53)-3024221237
8Jedlička David (33)-2917915036
9Hošek Martin (20)-26242015835
10Kučera Miloš (10)-15334619331
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL4-2017: Česká Lípa (8.4.)

Dne 8.4.2017 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Česká Lípa - restaurace Arbes, pořadatel: 777751438).

Druhou dubnovou sobotu se v České Lípě v restauraci Arbes sešlo 69 hráčů z 13 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří David před Vladimírem Chalušem a třetí byl Vladimír Bříza. V družstvech zvítězilo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Jizeran Doubrava a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. Jelení. Ve druhém kole zvítězil Václav Špaček ml. před Milošem Kučerou a na třetím místě skončil Petr Hinterholzinger. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před Mariášovou Perletí a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení. Ve třetím kole vyhrál Vladimír Holan před Pavlem Hornou a třetí skončil Radek Kuc. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Falešní Sobi B a na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří David, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Martin Hošek a třetí byl Jiří Turek, který vyhrál aktivitu. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Mariášová perleť před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční.

CELÁ TABULKA RL4: Česká Lípa 8.4.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50613411524962485710542349112547216263479151
2Hošek MartinFalešní sobi B97527143170443613517150361241605099402501144
3Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87120167187463416019454-261551293228482510132
4Mejsnar JanPlnotuční8583516319852767915549-311431122980385465130
5Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6592484108382613616247151121274265332397127
6Kučera MilošAlda team H.Jelení832161992154251118169592546712192363455122
7Kuc RadekJizeran Doubrava9471057718247-8443694115719856138278416112
8Horna PavelHonda Česká Lípa9499172675753110447312920259139199338110
9Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení3269211120356-49863714-221601383921357378109
10Mareček MilanMariášová Perlet619-35481362222224448571271845444397441108
11Munia KamilFalešní sobi A73133123156431197108364549942889269358107
12Srb Michael*Honda Česká Lípa14751995114391473873027811083860249309107
13Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-4383410471321795654521063497222319100
14Špaček Václav ml.*Vajgar684-8412541208914323262-581135515-5338132897
15Picek BřetislavPlnotuční85733467927279812491591504612618431097
16Mašek RobertMariášová Perlet6905636829166985313472106375520425997
17Holan Vladimír*Labská Mělník188-5941-1805730873265165230626323629994
18Richtr JaroslavPlnotuční321413374223218521752-167761185729535292
19Poláček JosefMK Licita Kladruby6336616725-4211371197180151483525428992
20Petrovaj JanAlda team H.Jelení867541121665033366921-318756175623529188
21Hnojský RomanMK Licita Kladruby2627510117649317710839-3130-107520828388
22Štola VladimírFalešní sobi B42944499332495110037-7013868192323826188
23Tomáš PetrLabská Mělník584476110838-1321806283145499616526187
24Šáda PetrHonda Česká Lípa3379810320154-314716189411303015619134785
25Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852501141644827396620-156954166222228484
26Janko RudolfHonda Česká Lípa864-572673119587725-421298725-2825923181
27Kříž LubomírKPžE Budislavice235-9661-3519849334417311440-4621817275
28Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení13865930892837751124571724110312222574
29Slabý AlešAlda team H.Jelení866-1712811133-3122-90338311641-1523321874
30Procházková Libuše*nezávislí5041717245345488338108116354917922873
31Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-371127526-116655169889731-3926622773
32Souček VáclavPlnotuční1507-3813-2501310411740366298331117919073
33Pražan JosefVajgar614-586468911512441-471237623-9630220672
34Houdek JosefMariášová sešlost5029431041474169208928-5310-4305913419369
35Chaluš VladimírVajgar14016415521959-63832010-9945-540-9828318569
36Kůt MilanLabská Mělník748-6647-190-8011333135211216452-9427217865
37Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-500-500-5827729-3116413336-8624616065
38Hlas FrantišekMK Licita Kladruby16413768934-152-130-15947926-1717215560
39Pokorný Petr*nezávislí5040-11574617-1334-12901054915443-391107160
40Šedý MiroslavKPžE Budislavice632-30653516-1192-11701710912644-1321764460
41Jedlička DavidFalešní sobi B824-29562711-1741242289612445-1819317558
42Škaloud Miroslav*Plnotuční1218-1132212-18138120356616720-2323120857
43David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-4119-2204262104432495112313013355
44Dufek Zdeněk*Vajgar1404-1145349-21805918482775241615216851
45Tislický JanLabská Mělník585-9541-5401416117546920295-7222215051
46Šturm DanielFalešní sobi B973-20614114-3059296-231159227-7323516247
47Severýn VáclavKPžE Budislavice1385-5116-3506146107383013439407511547
48Doležal Vladislav*Plnotuční146055459199798827-364260-2217515346
49Reich JaroslavJizeran Doubrava1505535110435-10196-511-5548-70-1031959246
50Šiška LiborKPžE Budislavice740638715045-394230-7213-590-481429445
51Strobachová AlenaFalešní sobi A588-1375622139175617-3556213-914813941
52Růžek JaroslavMariášová sešlost80330336318-21846322-525970-4317613340
53Strobachová IngridMariášová sešlost464447311740-5910-490512170-10958540
54Novotný Petr*Labská Mělník146117547130-202330-847397-1112411337
55Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121989910736-3012-180-3719-180-591307136
56Ševčík TomášMariášová sešlost50035165113152136817395614677614335
57Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405-6676124-717100241943111110311435
58Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-18438-1460432467231315284-12877-5127
59Kubát MilanMariášová Perlet687-7716423-2648223-636520-961848826
60Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-4323-20036427826-1224-1180-12969-6026
61Černý MilošLabská Mělník14780444412-2219-30-9554613-311188725
62Čerňanský VladimírVajgar1452-964-920-4337-60-12756322-151116-3522
63Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862113748151815335-7103022628420
64Richter Josef*Jizeran Doubrava854-522173-11604915-313540-471177018
65Bučil Petr*Alda team H.Jelení249-629234-3871337-5567122-991676813
66Kadlec Radek*nezávislí809-5547-8015344912-10434-700-144115-2912
67Herink Ladislav*Labská Mělník332-1227150248324161935628548210
68Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-9156-350-10413-91011344510-184103-8110
69Mejsnar Antonín*Plnotuční859-5339-140-5748-90-2861338-138148108
CELÁ TABULKA RL4: Česká Lípa 8.4.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, Plucar P, Hašek J111739416134712831011217334911020510113535635
2Mariášová PerletTrojan Š, Mareček M, Mašek R, Kubát M4222185906442714126106311161331929563534935
3PlnotučníMejsnar J, Picek B, Richtr J, Souček V91092429101121368161419626481083268743335033
4Alda team H.JeleníKučera M, Petrovaj J, Čejka Z, Slabý A7534391212512122912125272166792018843032930
5Falešní sobi BHošek M, Štola V, Jedlička D, Šturm D15512536905524599341335141221478332930529
6Honda Česká LípaHorna P, Šáda P, Janko R, Pokorný J8104212810094126774120299121143186372728827
7MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Hlas F, Liška Z5942381010832214881691895781956412326723
8Jizeran DoubravaKuc R, Kosek Z, Reich J, Vojtěch A1020824214130-38177357-292744721416932125921
9Labská MělníkTomáš P, Kůt M, Tislický J, Černý M3-19152150-792955591052501011476971622316
10KPžE BudislaviceKříž L, Šedý M, Severýn V, Šiška L11-632132623117267288195793565801522715
11Mariášová sešlostHoudek J, Růžek J, Strobachová I, Ševčík T3511721079963125458-301101141504451217112
12VajgarPražan J, Chaluš V, Čerňanský V40-90223467-97235151-158243345-34570181638
13Falešní sobi AMunia K, Strobachová A132019836450114253101052318041771487
Začátek:
sobota 8.4.2017 9:00:00
Startovné:
Ve startovném 200 Kč je zahrnut oběd. Těšíme se na Vaši účast.
Telefon: +420 777 751 438 – J. Pokorný
Průběh turnaje:
9:00 Ukončení presence účastníků
9:00 – 9:30 Losování všech kol
9:30 – 11:30 1. kolo
11:30 – 12:30 Oběd
12:30 – 14:30 2. kolo
14:40 – 16:40 3. kolo
17:00 – 17:30 Vyhlášení výsledků
Česká Lípa - restaurace Arbes (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: