září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

 

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-170496326257
2Kubát Milan6408541494254
3Nocar Richard510294804243
4Froněk Roman465483948240
5Zdychynec Josef219556775235
6Šenold Vojtěch367241608227
7Gruner David203241444224
8Plucar Pavel65661726222
9Polka Marek217279496208
10Maceška Vladimír67488555207
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí12011858305947
2GRINGOS1151940209138
3Vaněks Sharks-4521934148234
4Betlodurch221863108426
5ALDA TEAM Pardubice-298122893021
6NEVYZPYTATELNÍ-906163873221
7NML Zdice-968121925118
8Limit Pardubice-301132110217
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně11921873306542
2KPŽE Budislavice11121077218940
3PODBABA TEAM-361174113834
4M Y Š O C I-191335131631
5Staroplzeňáci-21065444416
6Plzeňácí B46739986613
7ALDA TEAM Pardubice B17830748512
8Šárka Plzeň-181249687
9Moty-512291-2217
10Síla Jihu-905748-1574
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (75)123758881513
2Chaluš Vladimír (41)-9713331236481
3David Pavel (87)367304671447
4Susko Ladislav (90)-638503-135351
5Neruda Vladimír (90)58845633329
6Vávrovský Jan (60)239758997308
7Matějka Josef (104)46259305289
8Straka František (80)186809995283
9Musil František (92)-325821496251
10Čerňanský Vladimír (86)93854947241
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (15)591589118079
2Tomek Václav (97)6056562572
3Čejka Zdeněk (25)20543363864
4Munia Kamil (33)5040945962
5Lukášek Jiří (23)-17353235961
6Kučera Miloš (1)6463569959
7Bříza Vladimír (50)-28447719358
8Nečas Jan (21)-16651534954
9Slabý Aleš (20)7324732052
10Pírko Libor (109)-7028021036
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)7894911280172
2Kotva Pavel (11)3137591072147
3Šenold Vojtěch (6)712268980145
4Kučera Miloš (1)-2551050795140
5Batík Jiří (13)593204797132
6Podskalský Jiří (24)-54656602127
7Polka Marek (9)65511576125
8Hošek Martin (18)-438968530120
9Průša Martin (17)-6201027407116
10Munia Kamil (33)163499662115
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL5-2017: Holice (13.5.)

Dne 13.5.2017 se od 09:00 konal 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: 724038495).

Druhou květnovou sobotu se v Holicích v restauraci Černý Kůň (Brusel) sešlo 58 hráčů z 12 družstev na pátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Roman Hnojský před Liborem Pírkem a třetí byl Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Plnotuční a na třetím místě bylo družstvo KPŽE Budislavice. Ve druhém kole zvítězil Zdeněk Dufek před Vladimírem Břízou a na třetím místě skončil Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Falešní Sobi A a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Ve třetím kole vyhrál Aleš Slabý před Miroslavem Škaloudem a třetí skončil Rudolf Janko. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří Turek před Vladimírem Štolou, který na turnaji vyhrál produktivitu. Na třetím místě skončil Radek Kuc. Aktivitu vyhrál Milan Kubát. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.

CELÁ TABULKA RL5: Holice 13.5.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87135187222563910614543151291444389422511142
2Štola VladimírFalešní sobi B42977104181541081282365258409834243272515140
3Kuc RadekJizeran Doubrava94723981214242106148454211315547107317424134
4Kubát MilanMariášová Perlet687-4112685288824833656341822164881556637132
5Kučera MilošAlda team H.Jelení832017217244311511824625921173656415471126
6Nečas JanFalešní sobi A934436911237664811440498213144158199357121
7David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5062612314945701141844935306523131267398117
8Pírko LiborKPžE Budislavice8688212821059-136157212435548933-19339320116
9Mašek RobertMariášová Perlet6905950109340565629769517150135201336113
10Tomek VáclavKPžE Budislavice12811914616546-4421617235-13806728-38442404109
11Škaloud MiroslavPlnotuční12181148019450-5914-4505116121259106255361109
12Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-10973-36915218934159-81861783835448483106
13Slabý AlešAlda team H.Jelení866735612941-4915-342731272006297198295105
14Richtr JaroslavPlnotuční3213678114435525731254-7550-25616385401103
15Čerňanský VladimírVajgar1452272642915214688233-159103-5617-118435317102
16Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85230487826-1711910232251061314238273311100
17Hnojský RomanMK Licita Kladruby2629214423662-7429-45138741123756247303100
18Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-4115111031-41611573829386726-1635033495
19Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8513011514547279912639-16321694124628795
20Chaluš VladimírVajgar14019819033-6938731-7721413730-7438831494
21Dufek ZdeněkVajgar1404-7321-5201112293406207777313832736593
22Souček VáclavPlnotuční1507-15725723-1238261567115182544022526592
23Hošek MartinFalešní sobi B975-7452-2273274106371818820646-2431429090
24Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov140567309727-103020885971825214215729987
25Mareček MilanMariášová Perlet61960841444812354723-266337164618222887
26Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-196041172020622647-15655022-1433131786
27Munia KamilFalešní sobi A73113425520948718148242441810917128086
28Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-4616411829-1161321622-110110035-16339723486
29Picek BřetislavPlnotuční857179411139-3494628-33562315-1919918082
30Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164658815349-3239712-62933120-2922019181
31Tislický JanLabská Mělník585-301178730-6014-4602727930649-6341034779
32Pánek JindřichFalešní sobi A706-12726135515621150-63125134821426276
33Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862-6352915202747184674120416013619674
34Horna PavelHonda Česká Lípa94925751003523285119-216847192717119873
35Tomáš PetrLabská Mělník58433175019-134532208125106321018718871
36Kříž LubomírKPžE Budislavice235-8611-750421021444215587327-2917114269
37Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-14756124-17831-1470647914345-1281855769
38Šturm DanielFalešní sobi B973-5563810528814044-36582214-3920917068
39Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-37743722-73-45279312039-1717015366
40Janko RudolfHonda Česká Lípa864-5035-155-3611-2535213318556-3417914564
41Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659267298327404727-18281041514015563
42Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219476611336-16412514131326124412016462
43Špaček Václav ml.*Vajgar684755312840-971192221-17832-1461-200204462
44Jedlička DavidFalešní sobi B824-50742416507812841-151503-1516715260
45Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-4012-2814808434-25724721-6116410356
46Černý MilošLabská Mělník14780313114323567301462011467211855
47David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50538118-6137-246517112240-711610954
48Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212573188251313217-25401573310213549
49Marek Stanislav*nezávislí1247-6039-21452429436-394788-471288148
50Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-5545-106-384571328487629-651387348
51Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491-19341512-5244-810-1676625-721457347
52Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-3945611118191125436824-131069346
53Kůt MilanLabská Mělník748149711139-4734-137-103-29-1320-136102-3446
54Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-16919-1500-16705425-11312010-196120-7635
55Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821-3816-22329326126-404225-49904134
56Petrovaj JanAlda team H.Jelení867-26674118-11063-479-6226-362-198156-4229
57Kadlec Radek*nezávislí809-54903621-3311-224-415-360-128106-2225
58Richter Josef*Jizeran Doubrava854-3010-202-3343116-945-890-12749-7818
CELÁ TABULKA RL5: Holice 13.5.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Hašek J, Plucar P112834010128129426161391352561211839210223838538
2PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Souček V, Picek B9167252141324034459785332141282929283335733
3Alda team H.JeleníKučera M, Bříza V, Slabý A, Petrovaj J7472957103734038114904051613621011033135331
4MK Licita KladrubyHnojský R, Hlas F, Liška Z, Hinterholzinger P514330716135-1581122231012208107866392626526
5Jizeran DoubravaKuc R, Kosek Z, Vojtěch A, Reich J10832619115523249116562507991918352533025
6Mariášová PerletKubát M, Mašek R, Mareček M, Trojan Š414520681149534471128434091143248902434024
7KPžE BudislavicePírko L, Tomek V, Kříž L, Šampalík V1115830512130-138475610137192488579722231922
8Falešní sobi BŠtola V, Hošek M, Šturm D, Jedlička D15-2824138021029412137402866942228212131121
9Honda Česká LípaKřapka A, Srb M, Horna P, Janko R8-62390695-973214798027210117-799832029120
10Falešní sobi ANečas J, Munia K, Pánek J135513827021529114138451552753155841828318
11VajgarČerňanský V, Chaluš V, Dufek Z40-3736648511939010126-236394378-15411501728917
12Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Černý M, Kůt M317231588-281143571223105921116551323713
Začátek:
sobota 13.5.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Holice - restaurace Brusel Černý Kůň (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)