prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Lakomcův pohár 2019: Turov
pá 20.12. 17:00 - 02:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
Lakomcův pohár 2019: Turov
so 21.12. 17:00 - 02:00
Vánoční turnaj POLLM 2019: Pardubice
pá 27.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 04.01. 09:00 - 15:00
prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL1: Jindřichův Hradec
ne 05.01. 13:00 - 19:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00

 

prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Lakomcův pohár 2019: Turov
pá 20.12. 17:00 - 02:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
Lakomcův pohár 2019: Turov
so 21.12. 17:00 - 02:00
Vánoční turnaj POLLM 2019: Pardubice
pá 27.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 04.01. 09:00 - 15:00
prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL1: Jindřichův Hradec
ne 05.01. 13:00 - 19:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805447
5Gruner David361622983421
6Polka Marek20110471248418
7Šenold Vojtěch6233941017395
8Plucar Pavel-24312551012388
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (92)-1710801063232
2Kubiska Jiří (86)6486681316218
3Vávrovský Jan (73)2369971233218
4Chaluš Vladimír (67)-50516911186200
5Korbel Jiří (84)24711131360199
6Vlk Stanislav (90)4735711044189
7Vondráčková Šárka (96)278718996187
8David Pavel (99)294566860179
9Matějka Josef (76)94337431179
10Musil František (101)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (113)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (68)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (32)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (154)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92016932613426
2Batík Jiří13313391670390
3Pánek Jindřich4647151179379
4Jančík Luděk3497141063360
5Hošek Martin-792990198342
6Zachar Miroslav-35392357334
7Koutová Eva-193394201334
8Jedlička David-36339734326
9Hes Ivan-103327224227
10Průša Martin-644557-87215
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (18)168713881114
2Hrbáček Aleš (15)5779921569108
3Kučera Miloš (4)2281218144698
4Lukášek Jiří (16)-6089283297
5Čejka Zdeněk (20)42248390596
6Munia Kamil (26)-3063760795
7Tomek Václav (118)-40175435391
8Bříza Vladimír (35)-80995214385
9Slabý Aleš (31)1440441875
10Kuneš Daniel (125)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)9586121570215
2Šenold Vojtěch (7)10394461485210
3Kučera Miloš (4)7313431416202
4Kotva Pavel (2)5419591500197
5Munia Kamil (26)4327811213185
6Polka Marek (6)39811850175
7Jirkovský Tomáš (27)-164809645167
8Hošek Martin (13)-7431337594163
9Batík Jiří (25)582349931160
10Jedlička David (45)292671963157
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL7-2017: Kladruby u Stříbra (16.9.)

Dne 16.9.2017 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: 607614714).

Třetí zářiovou sobotu se v restauraci U Koruny v Kladrubech sešlo 57 hráčů z 11 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladimír Bříza před Jiřím Turkem a třetí byl Roman Hnojský. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Plnotuční a na třetím místě bylo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Roman Hnojský před Janem Semorádem a na třetím místě skončil Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Jan Tislický před Břetislavem Pickem a třetí skončil Josef Chlupáč. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Honda Česká Lípa a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov. Celkovým vítězem turnaje se stal Jan Semorád před Romanem Hnojským a na třetím místě skončil Jiří Turek. Aktivitu na turnaji vyhrál Miroslav Škaloud a produktivitu vyhrál Jaroslav Pokorný. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Honda Česká Lípa.

CELÁ TABULKA RL7: Kladruby u Stříbra 16.9.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7977463137495720326059684711534199313512142
2Hnojský RomanMK Licita Kladruby26269138207566722329062-15584316121419540134
3Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871531632165950499943-13108953290320410134
4David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505553186337957136461413214654148220368133
5Kubát MilanMariášová Perlet68714152166435419625056960692377408485122
6Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby1415310315650-787802834731074380263343121
7Munia KamilFalešní sobi B731449213645-321561243039731124551321372120
8Bříza VladimírAlda team H.Jelení3267222329562-421147224-8105973322442464119
9Picek BřetislavPlnotuční8570333318494695377114521659120224344114
10Janko RudolfHonda Česká Lípa86432538532201021224537651023789220309114
11Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164916917846314071236961023946305351108
12Štola VladimírFalešní sobi B429-1414112737296897351973923634282316108
13Hošek MartinFalešní sobi B975-92617124125129254785112941110328438107
14Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862702292297638114361495019940295110405105
15Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-441147023366710338-922321444-17404387105
16Škaloud Miroslav*Plnotuční1218-265428173228031252-1813611835-12470458104
17Pražan JosefVajgar614-13503721-818918139109410442-11333322102
18Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851113013139157581628921204730279309102
19Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-7869-914381121504918809838-22261239101
20Horna PavelHonda Česká Lípa9493064943833134967761435210017127199
21Poláček JosefMK Licita Kladruby6332526529052910411341-599-500-2537835393
22Tislický JanLabská Mělník585-242625-5012676256624431062-839638892
23Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8524030702816769234265682308216224492
24Chaluš VladimírVajgar1401221511734444196318-2110281284527231790
25Dufek ZdeněkVajgar14044949983647317827566712710114624790
26Kříž LubomírKPžE Budislavice23534508434-12273-497914415349-7926718890
27Chlupáč Josef*Plnotuční876-8536-493-105210105292521924456-16546530088
28Mareček MilanMariášová Perlet619291211504222779943-7134-370-2023221285
29Souček VáclavPlnotuční15075313418754-11276-3610-3615819-6227120983
30Kuc RadekJizeran Doubrava947-10856-52720557526468413050-4219515383
31Kůt MilanLabská Mělník748-70185115301220221447-434745-10143433382
32Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava1505261481744721466722-34138134423527982
33Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby149125335822737014348-366125126216422682
34Tomáš PetrLabská Mělník58449479635297410340-4221877414321782
35Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365328711941-35885317-60892918-6326420176
36Richtr JaroslavPlnotuční321905714748-5528-271-571186125-2220318174
37Mejsnar AntonínPlnotuční859456511040-12179-42110676722-7621113573
38Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-4216512331-71009333-3431-33-8329621367
39Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-22286918729032-7807326-1118016967
40Doležal Vladislav*Plnotuční146028204819-20200211105116461914516467
41Černý MilošLabská Mělník1478-4117-241426510744-20846420-1916614765
42David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-2911-18293645122510112648514815362
43Kučera MilošAlda team H.Jelení832-42743220-1091786920-1021605821-25341215961
44Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-11924-95035142177501303110-8319611360
45Bláha JanKPžE Budislavice2601918371342276920653095241267520157
46Hauser Josef*nezávislí128-222869113546136350113315211316553
47Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-8683-315-4949032-2535104-1152129751
48Špaček Václav ml.Vajgar684-19472816-7350-2352757729-901728250
49Jedlička DavidFalešní sobi B824-22664424-16806421-11144-671-1491904146
50Slabý AlešAlda team H.Jelení866-3605727-894-850-10389-1415-195153-4242
51Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-55752257424914-5736-212-551358041
52Bartyzal MilošMariášová Perlet821-371137626-324196-6956-136-1382107238
53Šiška LiborKPžE Budislavice740415191115405515-465158-271067934
54Valín Alois*nezávislí5036-3337410-1845278-4413711-551236829
55Forman Václav*Mariášová Perlet685-159-64-124-8318112914-9241521
56Richter Josef*Jizeran Doubrava854-7448-266-131854-3050209-117116-119
57Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-6423-410-5324-29019113017-9858-4017
CELÁ TABULKA RL7: Kladruby u Stříbra 16.9.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Turek J, Plucar P, David J1833401213114331914140843711212631010303839738
2MK Licita KladrubyHnojský R, Hlas F, Poláček J, Liška Z5103572161547242112135-3418945914111823234832
3Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Křapka A8202826101892408114253191141293627132834428
4Jizeran DoubravaVojtěch A, Patočka F, Kosek Z, Kuc R10-3722958174243710992256161351297282832528
5Mariášová PerletKubát M, Mareček M, Trojan Š, Bartyzal M46386911111141516149-59146339589472829928
6Falešní sobi BMunia K, Štola V, Hošek M, Jedlička D1582998106384759119136197101221829712734727
7PlnotučníPicek B, Souček V, Richtr J, Mejsnar A918825614142-184201458143309106187872730627
8VajgarPražan J, Chaluš V, Dufek Z, Špaček V4058250710183239684-92718991327602128421
9Labská MělníkTislický J, Kůt M, Tomáš P, Černý M3-45258470833411013142350689809492029020
10Alda team H.JeleníBříza V, Kučera M, Slabý A, Čejka Z76434010114-144334558-213354569-29310282024120
11KPžE BudislaviceKříž L, Bláha J, Šiška L, Šampalík V115783358-6514034293185790854081319013
Začátek:
sobota 16.9.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: