září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

 

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-170496326257
2Kubát Milan6408541494254
3Nocar Richard510294804243
4Froněk Roman465483948240
5Zdychynec Josef219556775235
6Šenold Vojtěch367241608227
7Gruner David203241444224
8Plucar Pavel65661726222
9Polka Marek217279496208
10Maceška Vladimír67488555207
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí12011858305947
2GRINGOS1151940209138
3Vaněks Sharks-4521934148234
4Betlodurch221863108426
5ALDA TEAM Pardubice-298122893021
6NEVYZPYTATELNÍ-906163873221
7NML Zdice-968121925118
8Limit Pardubice-301132110217
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně11921873306542
2KPŽE Budislavice11121077218940
3PODBABA TEAM-361174113834
4M Y Š O C I-191335131631
5Staroplzeňáci-21065444416
6Plzeňácí B46739986613
7ALDA TEAM Pardubice B17830748512
8Šárka Plzeň-181249687
9Moty-512291-2217
10Síla Jihu-905748-1574
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (75)123758881513
2Chaluš Vladimír (41)-9713331236481
3David Pavel (87)367304671447
4Susko Ladislav (90)-638503-135351
5Neruda Vladimír (90)58845633329
6Vávrovský Jan (60)239758997308
7Matějka Josef (104)46259305289
8Straka František (80)186809995283
9Musil František (92)-325821496251
10Čerňanský Vladimír (86)93854947241
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (15)591589118079
2Tomek Václav (97)6056562572
3Čejka Zdeněk (25)20543363864
4Munia Kamil (33)5040945962
5Lukášek Jiří (23)-17353235961
6Kučera Miloš (1)6463569959
7Bříza Vladimír (50)-28447719358
8Nečas Jan (21)-16651534954
9Slabý Aleš (20)7324732052
10Pírko Libor (109)-7028021036
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)7894911280172
2Kotva Pavel (11)3137591072147
3Šenold Vojtěch (6)712268980145
4Kučera Miloš (1)-2551050795140
5Batík Jiří (13)593204797132
6Podskalský Jiří (24)-54656602127
7Polka Marek (9)65511576125
8Hošek Martin (18)-438968530120
9Průša Martin (17)-6201027407116
10Munia Kamil (33)163499662115
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL8-2017: Sokolov (28.9.)

Dne 28.9.2017 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

Netradičně ve svátek se v Sokolově sešlo 46 hráčů z 12 družstev na osmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Miroslav Škaloud před Radkem Kucem a třetí byl Štěpán Trojan. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Petr Bučil před Vladimírem Chalušem a na třetím místě skončil Václav Špaček ml. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Alda team H. jelení a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční. Ve třetím kole vyhrál Jiří Turek před Zdeňkem Dufkem a třetí skončil Václav Špaček ml. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Celkovým vítězem turnaje se stal Václav Špaček ml., který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Štěpán Trojan a na třetím místě skončil Jiří David. Aktivitu na turnaji vyhrál Miloš Kučera. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční.

CELÁ TABULKA RL8: Sokolov 28.9.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Špaček Václav ml.Vajgar684281381664877127204569910220156204367571160
2Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65933142175564828635291001294866324390139
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5066712018754354277331315516849115317432136
4Chaluš VladimírVajgar140170113183527322830159-14574321129398527132
5Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897729917150811912748-2492683256310366130
6Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87129133162477263319421752176278334412128
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832-201028233-119248129363017720752-109527418121
8Hošek MartinFalešní sobi B97533771104194971915238125027165186351120
9Kuc RadekJizeran Doubrava947421531955911415222-50156106363350353117
10Škaloud MiroslavPlnotuční12187917925862-31916025-761002424-28370342111
11Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-3591562319871064144691134528247275109
12Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-1713311640154762294940894047220267109
13Růžek JaroslavMariášová sešlost803-2023721743-12038-82113815919754-102434332108
14Dufek ZdeněkVajgar140433124525-56156247713020759105203308108
15Slabý AlešAlda team H.Jelení866-357542749116165501055652856228284105
16Štola VladimírFalešní sobi B429489614446-9958635-44823823-5273268104
17Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405457612142-2234121534911254757201258104
18Ševčík TomášMariášová sešlost500-139380364114818954-3016-1414-2257255104
19Pražan JosefVajgar6146107113446011017049-7643-3311-10260250104
20Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85252267835-2746191865791445090151241103
21Čunát JaroslavMK Licita Kladruby1419637232-28946630-171159841-36272236103
22Bučil PetrAlda team H.Jelení249-5454022114155269621101117110210320101
23Richtr JaroslavPlnotuční321014514545-114114044-5329-2412-54315261101
24Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-4848037329112346-1528131813203216101
25Picek BřetislavPlnotuční8572527522674855263777114466915222198
26Souček VáclavPlnotuční1507-303221511141154223749739-622021496
27Novotný PetrLabská Mělník14613213716949-6241-2112402969341020721795
28Forman Václav*Mariášová Perlet685105666292660863974855254316420793
29Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821-2813110338-7118-5310317510644-6822415692
30Tislický JanLabská Mělník585-62832117-461177131-2414912542-13234921790
31Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-18735524-3394612720719137-3123820788
32Poláček JosefMK Licita Kladruby633-8857734-38834521-311027133-7727019388
33Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-4819-29121859773830699938014714788
34Janko RudolfHonda Česká Lípa864160612829619040-42662419-1218717587
35Kříž LubomírKPžE Budislavice235-251037831014214245-5713-4410-8225817686
36Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-3466321815526732492877353014617685
37Mareček MilanMariášová Perlet619-5757014-481106228-610910343-11127616585
38Mašek RobertMariášová Perlet690-9958639-7945-3413-16846832-10422412084
39Kubát MilanMariášová Perlet687-365014161210812043-64922822-8825016281
40Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86217522212549743711152620536912278
41David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-13897630-33633178586629-818317576
42Černý MilošLabská Mělník1478-4815-3310917816947-3735-215612813472
43Horna PavelHonda Česká Lípa949-20654520-33814820-2727030-5521816370
44Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-10662-4413-24805623-38834526-1682255762
45Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-12423019-5741-1614-10860-4813-177143-3446
46Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava853-6031-2912-7403317-17616-68781045
CELÁ TABULKA RL8: Sokolov 28.9.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Pražan J4010435814144210465161641622891413647611124444444
2GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Turek J, Semorád J1168352161511025510108754011614825310084240742
3PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Picek B, Souček V910435112133730312112-162518109959053235432
4Mariášová PerletTrojan Š, Mareček M, Mašek R, Kubát M4-122879111-323009106729310123-378802834028
5MK Licita KladrubyHlas F, Hnojský R, Čunát J, Poláček J5-162818106622881007622412126667332833228
6Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Bučil P7-28204682445191414841242797579652732727
7Jizeran DoubravaKuc R, Kosek Z, Vojtěch A, Reich J108222110113-11393726426391211456232230622
8Labská MělníkNovotný P, Tislický J, Černý M3-78235476-17236690-21213691-1166841625716
9Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Srb M8-2130369301907100-29170576-14901524515
10Falešní sobi BHošek M, Štola V158117378785192587-6943501604591522415
11Mariášová sešlostRůžek J, Ševčík T35-33330579-791862658175468-1046911121211
12KPžE BudislaviceŠampalík V, Kříž L11-7312224318201483-2782248-8240581748
Začátek:
čtvrtek 28.9.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sokolov - restaurace Na Golfu (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)