listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805447
5Gruner David361622983421
6Polka Marek20110471248418
7Šenold Vojtěch6233941017395
8Plucar Pavel-24312551012388
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (92)-1710801063232
2Kubiska Jiří (86)6486681316218
3Vávrovský Jan (73)2369971233218
4Chaluš Vladimír (67)-50516911186200
5Korbel Jiří (84)24711131360199
6Vlk Stanislav (90)4735711044189
7Vondráčková Šárka (96)278718996187
8David Pavel (99)294566860179
9Matějka Josef (76)94337431179
10Musil František (101)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (113)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (68)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (32)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (154)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92016932613426
2Batík Jiří13313391670390
3Pánek Jindřich4647151179379
4Jančík Luděk3497141063360
5Hošek Martin-792990198342
6Zachar Miroslav-35392357334
7Koutová Eva-193394201334
8Jedlička David-36339734326
9Hes Ivan-103327224227
10Průša Martin-644557-87215
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (18)168713881114
2Hrbáček Aleš (15)5779921569108
3Kučera Miloš (4)2281218144698
4Lukášek Jiří (16)-6089283297
5Čejka Zdeněk (20)42248390596
6Munia Kamil (26)-3063760795
7Tomek Václav (118)-40175435391
8Bříza Vladimír (35)-80995214385
9Slabý Aleš (31)1440441875
10Kuneš Daniel (125)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)9586121570215
2Šenold Vojtěch (7)10394461485210
3Kučera Miloš (4)7313431416202
4Kotva Pavel (2)5419591500197
5Munia Kamil (26)4327811213185
6Polka Marek (6)39811850175
7Jirkovský Tomáš (27)-164809645167
8Hošek Martin (13)-7431337594163
9Batík Jiří (25)582349931160
10Jedlička David (45)292671963157
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL9-2017: Budislavice (14.10.)

Dne 14.10.2017 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 723489412).

Druhou říjnovou sobotu se v Budislavicích restauraci sešlo 62 hráčů z 13 družstev na devátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří David před Milošem Bartyzalem a třetí byl Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě bylo družstvo Alda team H.Jelení. Ve druhém kole zvítězil Jaroslav Hašek před Lubomírem Křížem a na třetím místě skončil Zdeněk Dufek. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční. Ve třetím kole vyhrál Vladimír Chaluš před Lubomírem Křížem a třetí skončil Jan Tislický. V družstvech zvítězilo družstvo Falešni Sobi A před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová sešlost. Celkovým vítězem turnaje se stal Vladimír Chaluš. Na druhém místě v turnaji skončil Jiří David, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Na třetím místě skončil Břetislav Picek. Aktivitu na turnaji vyhrál Pavel Plucar. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Plnotuční před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar.

CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 14.10.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Chaluš VladimírVajgar140129199228522179100418518727262135465600155
2David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506991492486273951685429608933201304505149
3Picek BřetislavPlnotuční85766111177544610214850437211543155285440147
4Růžek JaroslavMariášová sešlost8037083153484181122443311715046144281425138
5Bartyzal MilošFalešní sobi A821671852525931245517878917650185298483126
6Kubát MilanMariášová Perlet6871620522147-1513011536181341523919469488122
7Kříž LubomírKPžE Budislavice235-445-3907510317859621832455993291384118
8Munia KamilFalešní sobi A731-14533923736814146401341744999255354118
9Bříza VladimírAlda team H.Jelení326478513241415616048-351431082616384400115
10Tislický JanLabská Mělník585-359055297586522651442095637292329107
11Chlupáč Josef*Plnotuční876-10342414-13130117402015317347-3317314101
12Škaloud MiroslavPlnotuční12187449123381665813130598932120173293101
13Šturm DanielFalešní sobi B97388581464253581113731326321172148320100
14Maceška VladimírKPžE Budislavice142135125160492211113349-11455-591-5729123499
15Souček VáclavPlnotuční1507518513643287210039203959169919629598
16Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8715614319956-23442145127132343831435294
17Kučera MilošAlda team H.Jelení832-53812816657514047255883283721425191
18Šáda PetrHonda Česká Lípa337215879323611515152-33511852422424889
19Kinčeš LadislavMariášová sešlost4765889334-12737-9007813120954-4425621288
20Hošek MartinFalešní sobi B975-13624928-24724813720020745-3033430486
21Dufek ZdeněkVajgar1404-913445811417256443276249315925284
22Janko RudolfHonda Česká Lípa864-11362517-189476274564109401619421084
23Anděl František*nezávislí81-508-4207163134434153157382522424981
24Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby149128214922-115948153087117414716721478
25Pražan JosefVajgar6144012916950-391127328-14550-950-14429114778
26Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8972114816946-10719-880-6035329331-14652037477
27Slabý AlešAlda team H.Jelení86679610335-4924-2509954153425717423177
28Mašek RobertMariášová Perlet690812513339-263260228310536424024475
29Hnojský RomanMK Licita Kladruby26226234922148610039-145137142616018675
30Jedlička DavidFalešní sobi B82437468331247710142-2523-223614618275
31Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797138392425648935-27603315-116216174
32Valín AloisLabská Mělník5036-15742-1151-6910738194414318752-18229211072
33Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-11012-9805916021962-2544199-7621614071
34Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-76982226527612845-7545-300-9921912071
35Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386738015344325287-327745194418222670
36Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-2657311818597730403474223215018270
37Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava1505-23533192747629-26684220-2617715168
38Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852-12824-1040-3888533247710135-1071898268
39Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-28502215-3234214710515248-1318917664
40Štola VladimírFalešní sobi B4291355919445-2952235-185436138816525363
41Rataj RichardFalešní sobi A53660399933-11766524-28391142115417561
42Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby626-39581913-59731410406910937-5820014260
43Richtr JaroslavPlnotuční321188710536-48934518-8563-226-11524312860
44Petřík DanMariášová sešlost819-328149271122338-10665623-3116913858
45Bučil Petr*Alda team H.Jelení249488112940-5538-1709475617216616857
46Křížová MarieKPžE Budislavice342-18351712-1388752618446218-1316715456
47Herink LadislavLabská Mělník332-3029-1315567123672390275210816053
48Svoboda DanielFalešní sobi A535-2434108-6720-4702711814544-6417210852
49Horna PavelHonda Česká Lípa949-37521511-2055359-3014711730-8725416750
50Kuc RadekJizeran Doubrava947-2631550525216-261199329-5220215050
51Drienovský StanislavMariášová sešlost1429-122412648499732-3555208112812946
52Kovařík VlastimilLabská Mělník504713344725-33835121512277258410944
53Hodek Josef*nezávislí4105162192149702126123810527712940
54Motyčka Jan*nezávislí14474076116371123-3218-14099510440
55Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-5536-192563389257404712810911739
56Poláček JosefMK Licita Kladruby633-4327-160-121039134-293783-841678337
57Špaček Václav ml.Vajgar684-7661-1510-9135-560-281108225-1952061135
58Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-23906730-4636-102-272700-961535732
59Mareček MilanMariášová Perlet619202444201343511-8232-500-61902931
60Houdek Josef*Mariášová sešlost5029-325-270-8585014-66771111-1061403425
61Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-8529-560-48974920-1007-930-233133-10020
62Vurm Václav*nezávislí409-620147-433296-799-700-8962-2713
CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 14.10.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1PlnotučníPicek B, Škaloud M, Souček V, Richtr J9191245141359023912120931706913746543234632
2GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, Plucar P, Semorád J11764401616475203793-2654089822511833135531
3VajgarChaluš V, Dufek Z, Pražan J, Špaček V40-738971124030514125101329911113410233034830
4Falešní sobi ABartyzal M, Munia K, Rataj R, Svoboda D13113277811593168587154341161433607862934529
5Alda team H.JeleníBříza V, Kučera M, Slabý A, Čejka Z712726112120722568102892557962887722731827
6KPžE BudislaviceKříž L, Maceška V, Křížová M, Šampalík V11-271654618430216134-34282378237492327323
7Mariášová sešlostRůžek J, Kinčeš L, Petřík D, Drienovský S35432526109100152484101314121232447182231622
8Falešní sobi BŠturm D, Hošek M, Jedlička D, Štola V152601631011853207692202864793336562028920
9Labská MělníkTislický J, Valín A, Herink L, Kovařík V3-52153257-4722126417631014135776841825618
10Honda Česká LípaŠáda P, Janko R, Horna P, Pokorný J8-2714636074242910422251582696391724617
11MK Licita KladrubyHinterholzinger P, Hnojský R, Hlas F, Poláček J5-221425705426510118-13175158195821624616
12Jizeran DoubravaPatočka F, Kosek Z, Vojtěch A, Kuc R10-80138138151993794530110112-206381422914
13Mariášová PerletKubát M, Mašek R, Trojan Š, Mareček M414209116-6020014913244275-468641224012
Začátek:
sobota 14.10.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Budislavice - hostinec U Křížů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)