červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10

 

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Průša Martin28247275105
3Růžek Jaroslav351112463104
4Šenold Vojtěch177124301104
5Plucar Pavel195160355100
6Kubát Milan23220343598
7Gruner David-1112010997
8Maceška Vladimír6934941896
9Kučera Miloš-1812510791
10Polka Marek8413021490
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (67)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (121)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (9)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)612280892114
2Šenold Vojtěch (4)42913556486
3Kotva Pavel (44)12036548583
4Podskalský Jiří (19)-4636632080
5Jedlička David (33)4028032078
6Batík Jiří (18)2809837875
7Průša Martin (2)-15951735873
8Hošek Martin (20)-33859826071
9Polka Marek (10)330030369
10Kučera Miloš (9)-37652014467
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

PLLM5-2018: Praha (19.5.)

Dne 19.5.2018 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj PLLM LLM 2018 (Místo konání: Praha - restaurace Pod Smetankou, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM5: Praha 19.5.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Pánek Jindřich
0
7062334027339152110262373851505357616
2Batík Jiří
Praha
65141114255371353617135276150426728
3Kučera Miloš
Hořice
832-14972-77252202184383971290361648
4Koutová Eva
0
7031925197332040603121245257640
5Jančík Luděk
X
17011304130115321473312662188630
6Hošek Martin
Praha
9751438022335-777922766159225624
7Rataj Richard
Deštná
536976015732-7146-252626106132580
8Vaněk Jiří
Tábor
5030-6846-2227-45631830-113109-4570
9Janda Jiří
0
709-924152860628-32421560
10Číhal Jan
0
755-950-9523515710832-445713550
11Hes Ivan
0
1166-13261-7126-38531529-170114-56550
12Jedlička David
Praha
824-40804029-2450-24523-28580-205520
13Dokoupil Jaromír
0
788-17995-8424-11385-2825-292180-112490
14Plucar Pavel
Praha
897-28195-18622-11021-8924-391116-275460
15Pokorný Petr
0
1515136013631----1360136310
Začátek:
sobota 19.5.2018 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - restaurace Pod Smetankou (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)