květen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Žádné turnaje
květen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

květen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Žádné turnaje
květen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5065341040335
2Froněk Roman7005341234317
3Kučera Miloš322570892298
4Baxa Josef1589861144273
5Kříž Lubomír5745731147272
6Hošek Martin400326726271
7Bouše Miroslav5455511096267
8Berka Josef579415994265
9Gruner David270384654262
10Pavlíková Helena6543831037258
#HráčZBPBSB
1GRINGOS16331020265349
2Limit Pardubice8861826271244
3MK EUTIT M. Lázně-2611958169743
4Plzeňácí8161743255942
5POD-BABA TEAM8351154198939
6Žraloci Praha-740161987929
7Betlodurch-11901106-8425
8ALDA TEAM Pardubice-19791468-51125
#HráčZBPBSB
1NML Zdice5122417292945
2Plnotuční7951689248442
3KPŽE Budislavice9891801279041
4NEVYZPYTATELNÍ-10392387134832
5Mariášník.cz-1567241785032
6Plzeňácí B8451082192731
7Staroplzeňáci2291436166530
8Mariášoví nadšenci8471193204027
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1322261348168
2Kubiska Jiří7645761340165
3Vondráčková Šárka5705051075153
4Straka František795156951148
5Hrubeš Bohumil6313951026146
6Musil František356-4352138
7Dufek Zdeněk68674760134
8Vávrovský Jan506-6500118
9David Pavel346150496110
10Němec Ladislav285204489106
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav-315106374871
2Hanisch Martin22771293970
3Sedlecký Pavel17366784070
4Bouše Miroslav47545693169
5Kříž Lubomír9945054969
6Šiška Libor-17660442867
7Šampalík Václav st.-455400-5546
8Hanzlík Václav6427634045
9Burian Richard-6960153244
10Hošek Martin318919222
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš82012262046339
2Průša Martin-2781054776309
3Jančík Luděk466385851305
4Hes Ivan112209321280
5Janda Jiří203121324279
6Hošek Martin-807650-157279
7Jedlička David5967531349256
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-9971561677
2Čejka Zdeněk31921153075
3Nečas Jan57017074073
4Pírko Libor21439861262
5Kuneš Daniel5521727259
6Lukášek Jiří27125352457
7Bříza Vladimír-960361-59952
8Tomek Václav5128333450
9Slabý Aleš-3634579445
10Munia Kamil6522729225
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5575601117146
2Polka Marek158722880126
3Průša Martin16549565123
4Podskalský Jiří81402483117
5Hošek Martin19684703115
6Šenold Vojtěch335189524104
7Kotva Pavel135549684101
8Dvořák Tomáš74272346101
9Novák Petr39433673087
10Baxa Josef-31860428685
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL1-2018: Mělník (13.1.)

Dne 13.1.2018 se od 09:00 konal 1. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Mělník - hostinec U Ještěra, pořadatel: 777743744).

Druhou lednovou sobotu se v Mělníce v restauraci U Ještěra sešlo 71 hráčů z 12 družstev na prvním turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. V pěkném prostředí turnaj začal vyhodnocením předcházejícího ročníku ligy. První kolo vyhrál Jan Petrovaj. Na druhém místě byl Michael Srb a třetí byl Vladimír Štola. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem Honda Č. Lípa a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Kamil Munia před Jaroslavem Růžkem a na třetím místě skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa. Ve třetím kole vyhrál Hilmar Biel před Václavem Špačkem ml. a třetí skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem KK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Michael Srb před Hilmarem Bielem, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Na třetím místě byl Martin Hošek. Aktivitu na turnaji vyhrál Jan Mejsnar. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice.

CELÁ TABULKA RL1: Mělník 13.1.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Srb MichaelHonda Česká Lípa1475382302685911121132453541763184392476135
2Biel Hilmar*nezávislí744-28280286947116379921531462166344510127
3Hošek MartinFalešní sobi A9754011915950348111547-2487632050287337117
4Burian RichardKPžE Budislavice13635760117404996145508616926114217331116
5Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby626-15249374150224566713320056126307433115
6Štola VladimírFalešní sobi A42957107164563054843117587528104219323115
7Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797231051284556501063528548235107209316115
8Kuc RadekJizeran Doubrava947198910839497101391273853635259294114
9Růžek JaroslavKPžE Budislavice8033866104356317824159-3993541962337399113
10Richtr JaroslavPlnotuční3213514918452-561014520226587391315316111
11Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-201241042727649133551011565062289351110
12Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86251358626-912411536806514547122224346109
13Křapka AntonínHonda Česká Lípa14768888176547334042213015246117251368104
14Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov14051875932987791665222416323127195322104
15Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821488112947-1846280521421945482269351101
16Bučil PetrAlda team H.Jelení249042421423931164445571024368192260101
17Munia KamilFalešní sobi A73155571123610016226262-2218-4013323737098
18Petrovaj Jan*Alda team H.Jelení8678110919062-21876625-6470611-426626298
19Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov12192510012546340437256994415320926294
20Špaček Václav ml.Vajgar684-20725218-981131515198136334598032140192
21Houžvička VlastimilLabská Mělník B3652713416148-4940-9030619144823524392
22Andrle Radek*nezávislí13425164115412798128-35047155019324384
23Šturm Daniel*Falešní sobi A973-312712434-4686422423880273523326883
24Valín AloisLabská Mělník B5036-47894217637213548-501106018-3427123783
25Mejsnar Jan*Plnotuční858-2026024031-12645211-711811134-3944240376
26Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-439552204218823054-7744-330-7832724974
27Strobachová Ingrid*nezávislí464-12675522-2732508487171524518623174
28Černý MilošLabská Mělník1478-29481942811914749-15604517-1622721170
29Mareček MilanMariášová Perlet619-222200356710240255277303814117970
30Kůt MilanLabská Mělník748414715143-941828826-4439-50-13436823469
31Novotný PetrLabská Mělník B146119697334757929-1041317-521220769
32Mejsnar Antonín*Plnotuční8595596423387511346-12214-1080-791486969
33Poláček JosefMK Licita Kladruby633221842064928326019-5319-340-323523268
34Picek BřetislavPlnotuční857596312242-157257174353994817021868
35Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-1862441617355214-1979637-219419267
36Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852396910839338412264066256814721566
37Škaloud MiroslavPlnotuční1218-4014010024-53574045509540-4824719964
38Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-18604212-20725214554398381717519264
39Kříž LubomírKPžE Budislavice23546206619-14301992111426411618061
40Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava150530265621210811038-6711-560-3514511059
41Kučera MilošAlda team H.Jelení832-495451-555508609515549620421058
42Čerňanský VladimírVajgar1452-5955-40228911142-871243716-12426814458
43Šampalík VáclavKPžE Budislavice12124275117441012220202545137211218457
44Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-5846-120-481288027-4318213929-14935620756
45Jedlička DavidFalešní sobi A824-797-7202342652420587832-361077156
46Strobachová Alena*nezávislí588-14443010258611143-5449-51-4317913654
47Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491-4734-130181735529699845012012050
48David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-5030-200-3151203411514948-1916014148
49Tomáš PetrLabská Mělník584814012130-12208013375014829717944
50Janko RudolfHonda Česká Lípa864-152380575811541-1-3-40417811941
51Patočka FrantisekJizeran Doubrava8531123348738451058147222767515140
52Vojtěch AntonínJizeran Doubrava85121749532-4471273-326235-2617114540
53Kubát MilanMariášová Perlet687-2423-10-3069396-1812210433-7221414239
54Chaluš VladimírVajgar1401-12554315-12460-6401596024-1351743939
55Průša Martin*nezávislí1102258110637--------258110637
56Herink LadislavLabská Mělník B3321529441335175221-3920-19011667734
57Dufek ZdeněkVajgar1404-2921-8029629134-398-310-39915234
58Tislický JanLabská Mělník585-7025-45065965241223358-521075532
59Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-5035-15040509032-25253-1990-262138-12432
60Forman Václav*Mariášová Perlet685-23028715385316625317199311230
61Holan Vladimír*nezávislí188-620140-4017313330-7525-500-1212189730
62Slabý AlešAlda team H.Jelení866-3836-20-5682269-23765321-1171947730
63Souček VáclavPlnotuční15070707025-101220-1428144-241108629
64Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení138615243911-24775318-6841-270-771426529
65Mašek RobertMariášová Perlet690-4438-60-28734512-42-20-761133712
66Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-4164239-8334-4901010203-114108-612
67Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500-9655-410-8229-53030114112-14895-5312
68Chlupáč Josef*Plnotuční876-9019-710-495670-23533010-162128-3410
69Richter Josef*Jizeran Doubrava854-533286-617110-419152-1569548
70Jelínek Vlastimil*nezávislí146219133251215271-3724-130-652466
71Paseková Jana*nezávislí50451562-776-710-282-260-10413-912
CELÁ TABULKA RL1: Mělník 13.1.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Honda Česká LípaSrb M, Pokorný J, Křapka A, Janko R8177353141395930312122137236161243738924238542
2Falešní sobi AHošek M, Štola V, Munia K, Jedlička D131522831614216429714140132036803297833636236
3KPžE BudislaviceBurian R, Růžek J, Kříž L, Šampalík V111372011011912228610109-122468872477332831528
4GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Hašek J, Plucar P, Turek J1-227579418531716141-271393581567312629326
5MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Hlas F, Hinterholzinger P5-14306677251393478320914120946542324423
6PlnotučníRichtr J, Picek B, Škaloud M, Souček V99428212119-12423023771150988416622324423
7Labská Mělník BHoužvička V, Valín A, Novotný P, Herink L33-19319898102164898-30212569536952126521
8VajgarŠpaček V, Čerňanský V, Chaluš V, Dufek Z40-91182433-472647911123191099-267652122321
9Alda team H.JeleníBučil P, Kučera M, Slabý A, Čejka Z7-34120326-572526718222812113-96002121021
10Jizeran DoubravaKuc R, Kosek Z, Patočka F, Vojtěch A10792329110-33206452961277831425652024520
11Labská MělníkČerný M, Kůt M, Tomáš P, Tislický J356235577-603609991012023967151621516
12Mariášová PerletMareček M, Kubát M, Mašek R, Trojan Š4-8710929-2320955817184466-935021113311
Začátek:
sobota 13.1.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Mělník - hostinec U Ještěra (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: