prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří6799131592526
2Hošek Martin6425591201522
3Dubanská Edita12376201857515
4Kučera Miloš21611981414508
5Froněk Roman7419881729496
6Polka Marek4496761125467
7Hrbáček Aleš45510141469457
8Batík Jiří8424661308456
9Kubát Milan24515441789440
10Slabý Aleš29112141505437
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice7394085482479
2GRINGOS23372073441077
3Plzeňácí5983447404572
4Betlodurch13332162349571
5POD-BABA TEAM6261657228359
6Žraloci Praha-7493571282258
7NML Zdice-10673098203158
8NEVYZPYTATELNÍ-3077372765044
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně374301433888
2ALDA TEAM Pardubice-4363803336779
3Plnotuční-6173704308774
4Staroplzeňáci11852633381872
5Mariášoví nadšenci10702280335068
6KPŽE Budislavice-12433471222866
7Mariášník.cz42129972013
8Plzeň18859177912
9MOTY24126250310
10Dravci-1212387-8257
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František6769921668224
2Chaluš Vladimír-18419631779206
3Vlk Stanislav86110091870186
4Kubiska Jiří2927591051182
5Vondráčková Šárka3127901102179
6Jedlička František-10011551055166
7Vávrovský Jan4818161297165
8David Pavel361448809163
9Musil František54917971161
10Korbel Jiří-338912574141
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav37920652444165
2Bouše Miroslav78815212309161
3Sedlecký Pavel67714522129149
4Šiška Libor-15016041454140
5Hanisch Martin4748291303134
6Kříž Lubomír15711461303126
7Hanzlík Václav-2831060777107
8Šampalík Václav st.-976707-26976
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-18517041519444
2Hošek Martin3613381374436
3Hes Ivan4248301254432
4Jančík Luděk5934821075412
5Dubanská Edita4097081117374
6Batík Jiří6605791239340
7Průša Martin-65845780303
8Jedlička David2049891193283
9Zachar Miroslav38380418259
10Koutová Eva-108215107250
#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří7277611488123
2Slabý Aleš2957951090122
3Kučera Miloš2748241098118
4Hrbáček Aleš38612521638116
5Bříza Vladimír-939105611795
6Nečas Jan-15377862594
7Pírko Libor-5387682392
8Čejka Zdeněk23038361386
9Kuneš Daniel10128038168
10Dubanská Edita20614935547
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš98211492131241
2Šenold Vojtěch8905331423203
3Maňák Jakub4126911103203
4Průša Martin18111071288201
5Munia Kamil3369461282197
6Hošek Martin-3461019673185
7Batík Jiří7084091117184
8Polka Marek268601869174
9Jirkovský Tomáš-62164625140
10Baxa Josef-706854148132
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2020: Bratronice U Kladna (8.2.)

Dne 8.2.2020 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Bratronice U Kladna - restaurace Sokolovna, pořadatel: 773940729).

Druhou únorovou sobotu se v Bratronicích sešlo 69 hráčů z 11 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Pavel Horna před Štěpánem Trojanem a třetí byl Ladislav Kinčeš. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Pavel Straka před Jiřím Davidem a na třetím místě skončili Jiří Kubíska. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová perleť před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve třetím kole vyhrál Daniel Svoboda před Pavlem Strakou a třetí skončil Jan Semorád. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Štěpán Trojan, na druhém místě Pavel Straka a na třetím místě skončil Jaroslav Růžek. Aktivitu vyhrál Ladislav Kinčeš a produktivitu vyhrál Jiří David. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Mariášová perleť před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL2: Bratronice U Kladna 8.2.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6591011652665912075195468913322252310373683157
2Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov14089859430136143279629717927659242407649151
3Růžek JaroslavKPžE Budislavice8037813321149-121171053811512624154181376557141
4David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50641499027185127312591668224848392258650134
5Kinčeš LadislavKPžE Budislavice47698190288561605221241-4617713134212419631131
6Průša MartinFalešní sobi11029975174485322327650-59119602593417510123
7Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121919811209288219727956605811833340266606117
8Svoboda DanielFalešní sobi535676513237549541717913030962251244495116
9Škaloud MiroslavPlnotuční1218489214043-3814110336-2915312435-19386367114
10Slabý AlešAlda team H.Jelení866-125543207981160445917423349126310436113
11Čerňanský Vladimír*Vajgar1452891622515213311324654-13263-69490338428110
12Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7971173315031-2566411510513724256197236433102
13Chaluš VladimírVajgar14011442561210911822752776113836200221421100
14Kubát MilanMariášová Perlet687-11169-429938317647531692224435321356100
15Bříza VladimírAlda team H.Jelení3267414722150-9145-46189121210477231338598
16Chlupáč Josef*Plnotuční87610610821454-18854-13403815018843-4431226897
17Horna PavelPlnotuční949981952936228326016-527624187430337796
18Andrle RadekWalkers1342-5943-163868517148841262104511125436596
19Valín AloisLabská Mělník15131810912740-64872323-6918411529-11538026592
20Šiška Libor*KPžE Budislavice740928517746-20255653881413912519832391
21Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626829717947-21826125163248167721128888
22Mareček MilanMariášová Perlet6191233515836-6868011-15158143404026130187
23Prošek Jiří*nezávislí6204444882654389227131321633022911434383
24Petřík DanKPžE Budislavice819-8977-121923184112162100262509619529181
25Davídek JosefVajgar6512310212539469814442-19937-1620-13023710781
26Jedlička DavidFalešní sobi824946916345-5236-164127991315418423880
27Kadlec RadekHonda Česká Lípa809291461754424729633-816814523427978
28Václavík Alois*MK Licita Kladruby672791514247156213-853452011114725875
29Mašek Robert*Mariášová Perlet69064046859431023439699326817924774
30Kučera MilošAlda team H.Jelení832-20755-1520280822810211421646-10324914674
31Dubanská Edita*nezávislí7492242622863913084651494111415226673
32Šáda Petr*Alda team H.Jelení337139210533447612037-17429-1450-1171978070
33Fišar Miroslav*nezávislí5059612384135550105351338511912911124067
34Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-5416-380997617545-39794022617117767
35Černý MilošLabská Mělník147818284675128792111342155381829828066
36Štola Vladimír*nezávislí429-3575422568514143-85-304514719265
37Poláček JosefMK Licita Kladruby63375671424153338624-13355-780-515515065
38Biel Hilmar*Honda Česká Lípa744-15322-131076611373921547526-561378165
39Dufek ZdeněkVajgar1404-386123211713214940-4535-100-6622816261
40Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-4530-150281833113627163289313823159
41Vondrová JanaWalkers1527-7217-5508310418749-7776-110-6619713159
42Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-91136452533619429-8148-330-13924510654
43Kejval Miroslav*nezávislí15266158119340660581977171198320251
44Hanzlík Václav*nezávislí717-7967-12105617731823406323012412451
45Hošek MartinFalešní sobi975574810529-71891822-1659-1560-179146-3351
46Tomáš PetrLabská Mělník584935414738-289-1901343512669716350
47Forman Václav*Mariášová Perlet68584241082360309026-533-500915714849
48Pražan JosefVajgar614-25553018-190147-4319-63751211-278277-148
49Bučil PetrAlda team H.Jelení249984214032-8165-167-303665-1314313044
50Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-19634-162019102867616242-1091191044
51Houdek Josef*nezávislí1508-5763616-789-69059409927-761123643
52Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862248210635314175-262932112512642
53Burian Richard*nezávislí1363-17534-141010778732-190118-729-355229-12641
54Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-9444-500-4218-240846014437-521227037
55Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405930394-22452310-23654221-3614010435
56David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50515365111-3814-2407546124-161048835
57Souček Václav*Plnotuční1507-524190-134134020-29562715-1682144635
58Strnad EduardHonda Česká Lípa46831498024-4815-330-4239-37-591034431
59Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8711021311-120104-1614-9698214-2062231729
60Ševčík TomášKPžE Budislavice500-16487-7715-8927-620-145119-2613-398233-16528
61Syrovátka Jan*nezávislí937-39561717-11828-900-5751-66-214135-7923
62Kurak Josef*nezávislí50158569114-800-800-8424-600-7930-4914
63Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-6854-145-11556-593-202110-203131-728
64Šimon Vladimír*nezávislí5058-1766-17002215378-158-70-16929-1408
65Paseková JanaLabská Mělník1514-1533-1500-1127-1050545598-21115-1968
66Pavlíková HelenaPlnotuční15284412566-295-240-8918-710-7435-396
67Novák Pavel*Plnotuční162-3209-3110-13612-1240-1981-45730-4271
68Stárek Vladimír
1534---0000
69Picek BřetislavPlnotuční857-7422-520-15118-1330-11714-1030-34254-2880
id=" id="
CELÁ TABULKA RL2: Bratronice U Kladna 8.2.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Mariášová PerletTrojan Š, Kubát M, Mareček M, Bartyzal M4113269810431223414138127460101365529633237832
2KPžE BudislaviceRůžek J, Kinčeš L, Petřík D, Ševčík T118740012124171187791231403121384899903135331
3Falešní sobiPrůša M, Svoboda D, Jedlička D, Hošek M1326020914130-1336168913232871183798982733727
4Alda team H.JeleníSlabý A, Bříza V, Kučera M, Bučil P716024461020226479250409141424108792432324
5GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Semorád J, Plucar P, Turek J1672183831932541010317531781184357892130421
6MK Licita KladrubyLiška Z, Poláček J, Hnojský R, Nováček J5112194588341965802361196813825091624916
7PlnotučníŠkaloud M, Horna P, Pavlíková H, Picek B919029910111-39178352-170247353-197241621616
8VajgarChaluš V, Davídek J, Dufek Z, Pražan J40-4021827817234812134-311711471017371525915
9WalkersAndrle R, Vondrová J47-13160131691898977202455454511315513
10Labská MělníkValín A, Černý M, Tomáš P, Paseková J3129191485-41124244452605791335751120811
11Honda Česká LípaKadlec R, Strobachová I, Pokorný J, Strnad E88427771032895140181442511305161019410
Začátek:
sobota 8.2.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Bratronice U Kladna - restaurace Sokolovna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)