únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje
únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje

 

únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje
únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5065341040335
2Froněk Roman7005341234317
3Kučera Miloš322570892298
4Baxa Josef1589861144273
5Kříž Lubomír5745731147272
6Hošek Martin400326726271
7Bouše Miroslav5455511096267
8Berka Josef579415994265
9Gruner David270384654262
10Pavlíková Helena6543831037258
#HráčZBPBSB
1GRINGOS16331020265349
2Limit Pardubice8861826271244
3MK EUTIT M. Lázně-2611958169743
4Plzeňácí8161743255942
5POD-BABA TEAM8351154198939
6Žraloci Praha-740161987929
7Betlodurch-11901106-8425
8ALDA TEAM Pardubice-19791468-51125
#HráčZBPBSB
1NML Zdice5122417292945
2Plnotuční7951689248442
3KPŽE Budislavice9891801279041
4NEVYZPYTATELNÍ-10392387134832
5Mariášník.cz-1567241785032
6Plzeňácí B8451082192731
7Staroplzeňáci2291436166530
8Mariášoví nadšenci8471193204027
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1322261348168
2Kubiska Jiří7645761340165
3Vondráčková Šárka5705051075153
4Straka František795156951148
5Hrubeš Bohumil6313951026146
6Musil František356-4352138
7Dufek Zdeněk68674760134
8Vávrovský Jan506-6500118
9David Pavel346150496110
10Němec Ladislav285204489106
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav-315106374871
2Hanisch Martin22771293970
3Sedlecký Pavel17366784070
4Bouše Miroslav47545693169
5Kříž Lubomír9945054969
6Šiška Libor-17660442867
7Šampalík Václav st.-455400-5546
8Hanzlík Václav6427634045
9Burian Richard-6960153244
10Hošek Martin318919222
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš82012262046339
2Průša Martin-2781054776309
3Jančík Luděk466385851305
4Hes Ivan112209321280
5Janda Jiří203121324279
6Hošek Martin-807650-157279
7Jedlička David5967531349256
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-9971561677
2Čejka Zdeněk31921153075
3Nečas Jan57017074073
4Pírko Libor21439861262
5Kuneš Daniel5521727259
6Lukášek Jiří27125352457
7Bříza Vladimír-960361-59952
8Tomek Václav5128333450
9Slabý Aleš-3634579445
10Munia Kamil6522729225
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5575601117146
2Polka Marek158722880126
3Průša Martin16549565123
4Podskalský Jiří81402483117
5Hošek Martin19684703115
6Šenold Vojtěch335189524104
7Kotva Pavel135549684101
8Dvořák Tomáš74272346101
9Novák Petr39433673087
10Baxa Josef-31860428685
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2020: Putimov u Pelhřimova (7.3.)

Dne 7.3.2020 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

První březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 61 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Robert Mašek před Liborem Pírkem a třetí byl Václav Šampalík. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Petrem Pokorným a na třetím místě skončila Jana Vondrová. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Petr Bučil před Vladimírem Chalušem a třetí skončil Zdeněk Dufek. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Robert Mašek na druhém místě skončil Petr Bučil, který vyhrál aktivitu i produktivitu. Na třetí místě skončil Vladimír Chaluš. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mašek Robert*Mariášová Perlet6901371062436211915327262604910933316308624157
2Bučil PetrAlda team H.Jelení249786214042134862205221925447362431402833156
3Chaluš VladimírVajgar14014505422151791944521111933059230348578126
4Poláček JosefMK Licita Kladruby6332193114451039820150-153108-4522-29299270117
5David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506327710939781021804769158424179194373110
6Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405607413444-5534822619315443116220336109
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832714611733-76861265013418446114248362105
8Jedlička DavidFalešní sobi824668214847-4623-2359317727052113282395104
9Šampalík VáclavKPžE Budislavice12128910419356596651728497728176159335101
10Pokorný Petr*nezávislí1515-3145141024311135459-35956031177251428100
11Dufek Zdeněk*Vajgar1404-13639-9703499133441291352645627273300100
12David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3510-2519612722354100681684216120536697
13Ševčík TomášKPžE Budislavice500407211241-881122424-851445932-13332819597
14Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby1411339122454-4118013936-7042-2862231333596
15Mareček MilanMariášová Perlet6196828837-5340-138183742575013619633295
16Pírko LiborAlda team H.Jelení8688617526159-125132723-12060-6012-15936720894
17Kříž LubomírKPžE Budislavice235-10083-1720347210635497512438-1723021393
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26926631184282123190301203024815039892
19Kubát MilanMariášová Perlet687-9580-15163115218346-971212429-16135319291
20Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-3810668325811817648-12160-6111-10128418391
21Svoboda DanielFalešní sobi535-971622758399728103341373515214429690
22Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-21777-1409747314742-517116639-14832117390
23Vondrová Jana*Walkers1527-1230187119128247561345582512020332388
24Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-6739-282-16166150379493187481129830987
25Čerňanský VladimírVajgar1452407211241-316916641-5327-265-1626825287
26Špaček Václav ml.Vajgar684749717152-9372-2114-194106-8819-2132756285
27Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62617516826-5528-274122143265548422230684
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8621723720938256311012728155343247139582
29Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-426624151099120049-51587181621523182
30Štola VladimírFalešní sobi4291375018743-1115614539-2865-2810-1602115182
31Davídek JosefVajgar651-651367130-6741-2662715918645-10533623181
32Hošek MartinFalešní sobi975-11367-4662974103343711214941-4725320681
33Škaloud MiroslavPlnotuční1218-118473362065426043-12414-11007115222379
34Dubanská Edita*nezávislí749-561125629966516140281074218522776
35Horna PavelPlnotuční949-8814052281847652548307823-2221719576
36Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení32610765172463687129-13936-1030-2916914075
37Šáda Petr*Alda team H.Jelení337997917849-8379-420-34150-2912-325208-11771
38Picek BřetislavPlnotuční8573816119950-22634118-73-40922723668
39Paseková JanaLabská Mělník1514-9261785212641972751474011511322867
40Pavlíková HelenaPlnotuční1528-24563217-829-73013670206473013516564
41Slabý AlešAlda team H.Jelení8662050702525457027-6444-209-1913912061
42Kadlec RadekHonda Česká Lípa80939317021-7857-2112-1616027-4014910960
43Musil František*nezávislí14074310514848-14342-10122563110-751537860
44Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov1219734511834-903-870-61791826-781274960
45Koranda Vlastimil*nezávislí531-1913-631354317838-9864-34161812013857
46Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6596016762320739332-11427-870-341168255
47Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-1148-1060-1232211758516044-401167655
48Tislický JanLabská Mělník585-5341-125-1937-18601847025449-621185654
49Petřík Dan*KPžE Budislavice819-723-690-1450361612048168373410113553
50Matějka Josef*nezávislí14098640126351816341381941125716952
51Pražan Josef*Vajgar614-9271-2112-15248-1043615311436-183172-1151
52Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-2124343270102331271982310112445
53Černý MilošLabská Mělník1478-5016-340-1001121221-10504020-1601781841
54Kejval Miroslav*nezávislí15265145514-18257724153914574410135
55Houdek Josef*nezávislí150826325819-878-790-1323115-62721034
56Křapka AntonínHonda Česká Lípa147621133411-5315-381-1484721-33764333
57Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-17392213-17836-1420-6568317-260143-11730
58Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-1989-189022577930-25223-2290-42889-33930
59Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-1021-1010-7413415-18371913-12779-4828
60Valín AloisLabská Mělník1513-27653818-33431-3030-5820-381-419116-30319
61Kurak Josef
5015---0000
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníBučil P, Kučera M, Pírko L, Slabý A7235283141341521997105149448101205369303135931
2Falešní sobiJedlička D, Svoboda D, Štola V, Hošek M131942038117762696101233323141285037952834628
3VajgarChaluš V, Čerňanský V, Špaček V, Davídek J404930510123-81420510044384121231211092734627
4KPžE BudislaviceŠampalík V, Ševčík T, Kříž L, Růžek J11912821212943028107-8268598878522533425
5GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Semorád J, Kubiska J1-11219958213634112126283438113528832532125
6MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5122366102319196101145928161063907132232222
7Mariášová PerletMareček M, Kubát M, Bartyzal M, Trojan Š4-2917847616031614127352534971667472230022
8PlnotučníŠkaloud M, Horna P, Picek B, Pavlíková H9-6138571142021644861771032703186521327013
9Labská MělníkPaseková J, Tislický J, Černý M, Valín A3-89132231-2411313402461957109-844581218012
10Honda Česká LípaPokorný J, Kadlec R, Křapka A, Strobachová I823281370-6010423712513738229732281898
Začátek:
sobota 7.3.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)