prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří6799131592526
2Hošek Martin6425591201522
3Dubanská Edita12376201857515
4Kučera Miloš21611981414508
5Froněk Roman7419881729496
6Polka Marek4496761125467
7Hrbáček Aleš45510141469457
8Batík Jiří8424661308456
9Kubát Milan24515441789440
10Slabý Aleš29112141505437
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice7394085482479
2GRINGOS23372073441077
3Plzeňácí5983447404572
4Betlodurch13332162349571
5POD-BABA TEAM6261657228359
6Žraloci Praha-7493571282258
7NML Zdice-10673098203158
8NEVYZPYTATELNÍ-3077372765044
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně374301433888
2ALDA TEAM Pardubice-4363803336779
3Plnotuční-6173704308774
4Staroplzeňáci11852633381872
5Mariášoví nadšenci10702280335068
6KPŽE Budislavice-12433471222866
7Mariášník.cz42129972013
8Plzeň18859177912
9MOTY24126250310
10Dravci-1212387-8257
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František6769921668224
2Chaluš Vladimír-18419631779206
3Vlk Stanislav86110091870186
4Kubiska Jiří2927591051182
5Vondráčková Šárka3127901102179
6Jedlička František-10011551055166
7Vávrovský Jan4818161297165
8David Pavel361448809163
9Musil František54917971161
10Korbel Jiří-338912574141
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav37920652444165
2Bouše Miroslav78815212309161
3Sedlecký Pavel67714522129149
4Šiška Libor-15016041454140
5Hanisch Martin4748291303134
6Kříž Lubomír15711461303126
7Hanzlík Václav-2831060777107
8Šampalík Václav st.-976707-26976
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-18517041519444
2Hošek Martin3613381374436
3Hes Ivan4248301254432
4Jančík Luděk5934821075412
5Dubanská Edita4097081117374
6Batík Jiří6605791239340
7Průša Martin-65845780303
8Jedlička David2049891193283
9Zachar Miroslav38380418259
10Koutová Eva-108215107250
#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří7277611488123
2Slabý Aleš2957951090122
3Kučera Miloš2748241098118
4Hrbáček Aleš38612521638116
5Bříza Vladimír-939105611795
6Nečas Jan-15377862594
7Pírko Libor-5387682392
8Čejka Zdeněk23038361386
9Kuneš Daniel10128038168
10Dubanská Edita20614935547
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš98211492131241
2Šenold Vojtěch8905331423203
3Maňák Jakub4126911103203
4Průša Martin18111071288201
5Munia Kamil3369461282197
6Hošek Martin-3461019673185
7Batík Jiří7084091117184
8Polka Marek268601869174
9Jirkovský Tomáš-62164625140
10Baxa Josef-706854148132
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2020: Putimov u Pelhřimova (7.3.)

Dne 7.3.2020 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

První březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 61 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Robert Mašek před Liborem Pírkem a třetí byl Václav Šampalík. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Petrem Pokorným a na třetím místě skončila Jana Vondrová. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Petr Bučil před Vladimírem Chalušem a třetí skončil Zdeněk Dufek. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Robert Mašek na druhém místě skončil Petr Bučil, který vyhrál aktivitu i produktivitu. Na třetí místě skončil Vladimír Chaluš. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mašek Robert*Mariášová Perlet6901371062436211915327262604910933316308624157
2Bučil PetrAlda team H.Jelení249786214042134862205221925447362431402833156
3Chaluš VladimírVajgar14014505422151791944521111933059230348578126
4Poláček JosefMK Licita Kladruby6332193114451039820150-153108-4522-29299270117
5David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506327710939781021804769158424179194373110
6Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405607413444-5534822619315443116220336109
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832714611733-76861265013418446114248362105
8Jedlička DavidFalešní sobi824668214847-4623-2359317727052113282395104
9Šampalík VáclavKPžE Budislavice12128910419356596651728497728176159335101
10Pokorný Petr*nezávislí1515-3145141024311135459-35956031177251428100
11Dufek Zdeněk*Vajgar1404-13639-9703499133441291352645627273300100
12David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3510-2519612722354100681684216120536697
13Ševčík TomášKPžE Budislavice500407211241-881122424-851445932-13332819597
14Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby1411339122454-4118013936-7042-2862231333596
15Mareček MilanMariášová Perlet6196828837-5340-138183742575013619633295
16Pírko LiborAlda team H.Jelení8688617526159-125132723-12060-6012-15936720894
17Kříž LubomírKPžE Budislavice235-10083-1720347210635497512438-1723021393
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26926631184282123190301203024815039892
19Kubát MilanMariášová Perlet687-9580-15163115218346-971212429-16135319291
20Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-3810668325811817648-12160-6111-10128418391
21Svoboda DanielFalešní sobi535-971622758399728103341373515214429690
22Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-21777-1409747314742-517116639-14832117390
23Vondrová Jana*Walkers1527-1230187119128247561345582512020332388
24Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-6739-282-16166150379493187481129830987
25Čerňanský VladimírVajgar1452407211241-316916641-5327-265-1626825287
26Špaček Václav ml.Vajgar684749717152-9372-2114-194106-8819-2132756285
27Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62617516826-5528-274122143265548422230684
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8621723720938256311012728155343247139582
29Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-426624151099120049-51587181621523182
30Štola VladimírFalešní sobi4291375018743-1115614539-2865-2810-1602115182
31Davídek JosefVajgar651-651367130-6741-2662715918645-10533623181
32Hošek MartinFalešní sobi975-11367-4662974103343711214941-4725320681
33Škaloud MiroslavPlnotuční1218-118473362065426043-12414-11007115222379
34Dubanská Edita*nezávislí749-561125629966516140281074218522776
35Horna PavelPlnotuční949-8814052281847652548307823-2221719576
36Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení32610765172463687129-13936-1030-2916914075
37Šáda Petr*Alda team H.Jelení337997917849-8379-420-34150-2912-325208-11771
38Picek BřetislavPlnotuční8573816119950-22634118-73-40922723668
39Paseková JanaLabská Mělník1514-9261785212641972751474011511322867
40Pavlíková HelenaPlnotuční1528-24563217-829-73013670206473013516564
41Slabý AlešAlda team H.Jelení8662050702525457027-6444-209-1913912061
42Kadlec RadekHonda Česká Lípa80939317021-7857-2112-1616027-4014910960
43Musil František*nezávislí14074310514848-14342-10122563110-751537860
44Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov1219734511834-903-870-61791826-781274960
45Koranda Vlastimil*nezávislí531-1913-631354317838-9864-34161812013857
46Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6596016762320739332-11427-870-341168255
47Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-1148-1060-1232211758516044-401167655
48Tislický JanLabská Mělník585-5341-125-1937-18601847025449-621185654
49Petřík Dan*KPžE Budislavice819-723-690-1450361612048168373410113553
50Matějka Josef*nezávislí14098640126351816341381941125716952
51Pražan Josef*Vajgar614-9271-2112-15248-1043615311436-183172-1151
52Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-2124343270102331271982310112445
53Černý MilošLabská Mělník1478-5016-340-1001121221-10504020-1601781841
54Kejval Miroslav*nezávislí15265145514-18257724153914574410135
55Houdek Josef*nezávislí150826325819-878-790-1323115-62721034
56Křapka AntonínHonda Česká Lípa147621133411-5315-381-1484721-33764333
57Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-17392213-17836-1420-6568317-260143-11730
58Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-1989-189022577930-25223-2290-42889-33930
59Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-1021-1010-7413415-18371913-12779-4828
60Valín AloisLabská Mělník1513-27653818-33431-3030-5820-381-419116-30319
61Kurak Josef
5015---0000
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníBučil P, Kučera M, Pírko L, Slabý A7235283141341521997105149448101205369303135931
2Falešní sobiJedlička D, Svoboda D, Štola V, Hošek M131942038117762696101233323141285037952834628
3VajgarChaluš V, Čerňanský V, Špaček V, Davídek J404930510123-81420510044384121231211092734627
4KPžE BudislaviceŠampalík V, Ševčík T, Kříž L, Růžek J11912821212943028107-8268598878522533425
5GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Semorád J, Kubiska J1-11219958213634112126283438113528832532125
6MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5122366102319196101145928161063907132232222
7Mariášová PerletMareček M, Kubát M, Bartyzal M, Trojan Š4-2917847616031614127352534971667472230022
8PlnotučníŠkaloud M, Horna P, Picek B, Pavlíková H9-6138571142021644861771032703186521327013
9Labská MělníkPaseková J, Tislický J, Černý M, Valín A3-89132231-2411313402461957109-844581218012
10Honda Česká LípaPokorný J, Kadlec R, Křapka A, Strobachová I823281370-6010423712513738229732281898
Začátek:
sobota 7.3.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)