prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří6799131592526
2Hošek Martin6425591201522
3Dubanská Edita12376201857515
4Kučera Miloš21611981414508
5Froněk Roman7419881729496
6Polka Marek4496761125467
7Hrbáček Aleš45510141469457
8Batík Jiří8424661308456
9Kubát Milan24515441789440
10Slabý Aleš29112141505437
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice7394085482479
2GRINGOS23372073441077
3Plzeňácí5983447404572
4Betlodurch13332162349571
5POD-BABA TEAM6261657228359
6Žraloci Praha-7493571282258
7NML Zdice-10673098203158
8NEVYZPYTATELNÍ-3077372765044
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně374301433888
2ALDA TEAM Pardubice-4363803336779
3Plnotuční-6173704308774
4Staroplzeňáci11852633381872
5Mariášoví nadšenci10702280335068
6KPŽE Budislavice-12433471222866
7Mariášník.cz42129972013
8Plzeň18859177912
9MOTY24126250310
10Dravci-1212387-8257
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František6769921668224
2Chaluš Vladimír-18419631779206
3Vlk Stanislav86110091870186
4Kubiska Jiří2927591051182
5Vondráčková Šárka3127901102179
6Jedlička František-10011551055166
7Vávrovský Jan4818161297165
8David Pavel361448809163
9Musil František54917971161
10Korbel Jiří-338912574141
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav37920652444165
2Bouše Miroslav78815212309161
3Sedlecký Pavel67714522129149
4Šiška Libor-15016041454140
5Hanisch Martin4748291303134
6Kříž Lubomír15711461303126
7Hanzlík Václav-2831060777107
8Šampalík Václav st.-976707-26976
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-18517041519444
2Hošek Martin3613381374436
3Hes Ivan4248301254432
4Jančík Luděk5934821075412
5Dubanská Edita4097081117374
6Batík Jiří6605791239340
7Průša Martin-65845780303
8Jedlička David2049891193283
9Zachar Miroslav38380418259
10Koutová Eva-108215107250
#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří7277611488123
2Slabý Aleš2957951090122
3Kučera Miloš2748241098118
4Hrbáček Aleš38612521638116
5Bříza Vladimír-939105611795
6Nečas Jan-15377862594
7Pírko Libor-5387682392
8Čejka Zdeněk23038361386
9Kuneš Daniel10128038168
10Dubanská Edita20614935547
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš98211492131241
2Šenold Vojtěch8905331423203
3Maňák Jakub4126911103203
4Průša Martin18111071288201
5Munia Kamil3369461282197
6Hošek Martin-3461019673185
7Batík Jiří7084091117184
8Polka Marek268601869174
9Jirkovský Tomáš-62164625140
10Baxa Josef-706854148132
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL5-2020: Žlutice (29.8.)

Dne 29.8.2020 se od 09:00 konal 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Žlutice - restaurace Nad Hradbami, pořadatel: 0).

Poslední srpnovou sobotu se v restauraci Nad Hradbami ve Žluticích sešlo 61 hráčů z 11 družstev na pátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Pavel Plucar před Jaroslavem Růžkem a třetí byl Antonín Křapka. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Josef Baxa před Jiřím Turkem a na třetím místě skončil Milan Mareček. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Mariášová perleť a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční. Ve třetím kole vyhrál Zdeněk Liška před Pavlem Strakou a třetí skončil Jaroslav Hašek. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Plnotuční na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa. Celkovým vítězem turnaje se stal Josef Baxa na druhém místě byl Ladislav Kinčeš a na třetím místě skončil Pavel Plucar. Produktivitu vyhrál Miloslav Bartyzal a aktivitu vyhrál Jiří Turek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby.

CELÁ TABULKA RL5: Žlutice 29.8.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Baxa JosefHonda Česká Lípa11171977964014211125362259912443186287473145
2Kinčeš LadislavKPžE Budislavice4766165171448057137426714821554153370523140
3Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89710113723862-53964325271561835075389464137
4Poláček JosefMK Licita Kladruby6333216719954131041174181021103753373426132
5Mareček MilanMariášová Perlet619-210510341110100210567828934115287402131
6Kučera MilošAlda team H.Jelení832-315715443-1168167462770973523395418124
7Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-8961-281252107159491161752915979343422120
8Hnojský RomanMK Licita Kladruby2625791148487511919452-146109-3719-14319305119
9Turek Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov871-3149146427717625359-11691-2517-42416374118
10Křapka Antonín*Honda Česká Lípa1476115922075607777292868833117255372118
11Zezulka Petr*nezávislí61517597635855313840239712041125209334116
12Pavlíková HelenaPlnotuční152875461246872140471085916739183185368110
13David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5061167318946184159171017417544235188423107
14Biel HilmarHonda Česká Lípa744797615545127581854816213714222155377107
15Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-2554291855751304581141224238243281105
16Mašek RobertMariášová Perlet690549915350-429856286728952679225304104
17Slabý AlešAlda team H.Jelení866-17836629155974261047517946102217319101
18Bartyzal MiloslavMariášová Perlet8213150813214871013727792862732214646896
19Škaloud MiroslavPlnotuční1218-63143802659369524-1818016245-2235933795
20Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86280301102853146714118952135225113939094
21Chaluš VladimírVajgar140151541053922507223-1611761528-8828019290
22Horna PavelPlnotuční949-3540561322615835105771824720214334588
23Čori IvanMK Licita Kladruby B2961128119349-4744-374455993210918028988
24Václavík AloisMK Licita Kladruby B612597130828016250-10246-565-818517785
25Strobachová IngridHonda Česká Lípa4647778437-52691716-581256730-10327116883
26Drienovský Stanislav*nezávislí1429-9847533-9314-7901815116949-8424916582
27Jedlička DavidFalešní sobi824189392283863147718-2481572522813436281
28Petřík DanKPžE Budislavice819255176342717327-78891120-5121116081
29Tislický JanLabská Mělník585379813547-5616310733-10016-840-11927715880
30Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-51712017-29545-250018513932462-1612559479
31David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov5057916939357419168722404821411633076
32Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405-222644202343131711162875616916533473
33Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-5148-310338211544-199105-9415-2172351869
34Hošek MartinFalešní sobi975-3161386517223754-3019-1163220723968
35Čunát JaroslavMK Licita Kladruby1414314018352-2216-63-32532111-1120919866
36Kubát MilanMariášová Perlet687-6441-232-6012666311013813931-2320518264
37Růžek JaroslavKPžE Budislavice8032008528559-101112-12133-8826912919863
38Čerňanský VladimírVajgar1452-69861720-511711238-18848-1403-262251-1161
39Forman Václav*Mariášová Perlet685603595271481416232-281-2701805023059
40Houdek Josef*nezávislí15081946652366188420-174629166811017859
41Pírko LiborAlda team H.Jelení868-54792521-16672-949-741285429-294279-1559
42Valín AloisLabská Mělník1513-1121241222-310310036-30551-2541-420278-14259
43Picek BřetislavPlnotuční857-26381211795613539-10231384311716058
44Vondrová Jana*Walkers1527-35471213895013943-3610-2601810712556
45Čokáš JosefMK Licita Kladruby B604-31542315-143-1119968167395412517955
46Dufek ZdeněkVajgar1404-1737231-12631-95041317224-861354955
47Kadlec Radek*Honda Česká Lípa80918516925-363828501464183210313551
48Janda Jiří*nezávislí70922113316271138111184122231672619350
49Dneboská Kamila*nezávislí1146-5310-430-12367-5610-1213212040-1882092150
50Jeřábek Jiří*nezávislí46716678336-25820-2380-49661713-291153-13849
51Nováček JosefMK Licita Kladruby B1525-14022-1180-12372-51121424218436-1211361548
52Čokášová Eva*nezávislí605-18281078748230-6160-19-711629146
53Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659-5945-143416610734016167-1812710944
54Dubanská Edita*nezávislí74920214119----70188822903912941
55Davídek JosefVajgar651-6236-261-63902722-4272310-1291532433
56Novotný PetrLabská Mělník1461-81355-78-4-820-23634021-10972-3726
57Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219-6435-29088109821-8819-690-6464021
58Ševčík TomášKPžE Budislavice500-33542114-12148-734-17428-1460-328130-19818
59Strnad Eduard*Honda Česká Lípa468-2313-2280-13365-685-42622012-406130-27617
60Tomáš PetrLabská Mělník584-4113-28022285015-9614-820-11555-6015
61Bučil PetrAlda team H.Jelení249-78-3-810-8955-346-2111-104-18863-12510
id=" id="
CELÁ TABULKA RL5: Žlutice 29.8.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Honda Česká LípaBaxa J, Biel H, Pokorný J, Strobachová I810523071222172381412685319101254077873137331
2GOLDSERVIS PelhřimovPlucar P, David J, Semorád J, Hašek J11922641012620212787299346141505118223136331
3MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Čunát J513239814154662398964735081182459873036830
4Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Bartyzal M, Kubát M483254812364313121243851295925326962533925
5PlnotučníPavlíková H, Škaloud M, Horna P, Picek B9-8223526127915410121195316121313927052431324
6KPžE BudislaviceKinčeš L, Petřík D, Růžek J, Ševčík T1123130112137-39176373-132270476607471928619
7Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Pírko L, Bučil P7-74319593-152299481572737110-1698911628416
8MK Licita Kladruby BČori I, Václavík A, Čokáš J, Nováček J3793194694-8819616928516561072905551327013
9VajgarChaluš V, Čerňanský V, Dufek Z, Davídek J40-19213490-46257583-124234362-1897041223512
10Labská MělníkTislický J, Valín A, Novotný P, Tomáš P3-83235374-37294684-424128122-5446571018010
11Falešní sobiJedlička D, Hošek M1318655146128186272-5410023126034151495
Začátek:
sobota 29.8.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Žlutice - restaurace Nad Hradbami (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: