prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří6799131592526
2Hošek Martin6425591201522
3Dubanská Edita12376201857515
4Kučera Miloš21611981414508
5Froněk Roman7419881729496
6Polka Marek4496761125467
7Hrbáček Aleš45510141469457
8Batík Jiří8424661308456
9Kubát Milan24515441789440
10Slabý Aleš29112141505437
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice7394085482479
2GRINGOS23372073441077
3Plzeňácí5983447404572
4Betlodurch13332162349571
5POD-BABA TEAM6261657228359
6Žraloci Praha-7493571282258
7NML Zdice-10673098203158
8NEVYZPYTATELNÍ-3077372765044
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně374301433888
2ALDA TEAM Pardubice-4363803336779
3Plnotuční-6173704308774
4Staroplzeňáci11852633381872
5Mariášoví nadšenci10702280335068
6KPŽE Budislavice-12433471222866
7Mariášník.cz42129972013
8Plzeň18859177912
9MOTY24126250310
10Dravci-1212387-8257
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František6769921668224
2Chaluš Vladimír-18419631779206
3Vlk Stanislav86110091870186
4Kubiska Jiří2927591051182
5Vondráčková Šárka3127901102179
6Jedlička František-10011551055166
7Vávrovský Jan4818161297165
8David Pavel361448809163
9Musil František54917971161
10Korbel Jiří-338912574141
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav37920652444165
2Bouše Miroslav78815212309161
3Sedlecký Pavel67714522129149
4Šiška Libor-15016041454140
5Hanisch Martin4748291303134
6Kříž Lubomír15711461303126
7Hanzlík Václav-2831060777107
8Šampalík Václav st.-976707-26976
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-18517041519444
2Hošek Martin3613381374436
3Hes Ivan4248301254432
4Jančík Luděk5934821075412
5Dubanská Edita4097081117374
6Batík Jiří6605791239340
7Průša Martin-65845780303
8Jedlička David2049891193283
9Zachar Miroslav38380418259
10Koutová Eva-108215107250
#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří7277611488123
2Slabý Aleš2957951090122
3Kučera Miloš2748241098118
4Hrbáček Aleš38612521638116
5Bříza Vladimír-939105611795
6Nečas Jan-15377862594
7Pírko Libor-5387682392
8Čejka Zdeněk23038361386
9Kuneš Daniel10128038168
10Dubanská Edita20614935547
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš98211492131241
2Šenold Vojtěch8905331423203
3Maňák Jakub4126911103203
4Průša Martin18111071288201
5Munia Kamil3369461282197
6Hošek Martin-3461019673185
7Batík Jiří7084091117184
8Polka Marek268601869174
9Jirkovský Tomáš-62164625140
10Baxa Josef-706854148132
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL7-2020: Nová Ves u Bakova (10.10.)

Dne 10.10.2020 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce, pořadatel: 0).

Druhou říjnovou sobotu se v restauraci Na Veselce sešlo 42 hráčů z 9 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Daniel Svoboda před Jiřím Turkem a třetí byl Jan Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě bylo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Vladimír Chaluš před Petrem Bučilem a na třetím místě skončil Martin Průša. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Ve třetím kole vyhrál Antonín Křapka před Josefem Chlupáčem a třetí skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Josef Chlupáč a třetí byl Jan Mejsnar. Aktivitu na turnaj vyhrál Josef Baxa. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov.

CELÁ TABULKA RL7: Nová Ves u Bakova 10.10.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476957717249150562065016411227662409245654161
2Chlupáč Josef*Plnotuční876598314246-36116803810711221959130311441143
3Mejsnar JanHonda Česká Lípa85854153207568535120361006016046239248487138
4Studnička JaroslavVajgar50603214017248177491431016416547150278428138
5Tislický JanLabská Mělník585659415950155368325412017450134267401132
6Tomáš PetrLabská Mělník5841447321752208582665214354926366166532130
7Průša MartinFalešní sobi1102-811254438849618056-150135-1533-147356209127
8Baxa JosefHonda Česká Lípa11172814317147-12562-63254523127654-52436384126
9Nováček JosefMK Licita Kladruby1525626712942173754281348221652213186399122
10Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500313970224411415854695712644144210354120
11Kučera MilošAlda team H.Jelení832-236110-12629156681394516220749-176338162117
12David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506964414041-241027841-3297653440243283116
13Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121991651564560157527438412743194164358115
14Bučil PetrAlda team H.Jelení24987280349410920359-419152298200298115
15Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87115511627159-1139282615425729159197356114
16Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62649257423-13077-533186121207565223228110
17Chaluš VladimírVajgar1401-650442617822540362-9542-532077317394108
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby2624853101354052923549469538137151288108
19Pokorný ZdeněkVajgar506145459030136511874517456231198141339106
20David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-175134251044915342654511039152145297106
21Strobachová IngridHonda Česká Lípa464825213440-28653734056563254173227106
22Mareček MilanMariášová Perlet619-17281119-20132112470939340-37253216106
23Pavlíková HelenaPlnotuční1528-14039214569114495043933594152246105
24Poláček JosefMK Licita Kladruby63351821334303232241366793664180244103
25Hošek MartinFalešní sobi97592411333925638840-374252380146226102
26Picek BřetislavPlnotuční857-11352-612062621244850237330-113713698
27Svoboda DanielFalešní sobi5359517527062-6338-2522-22410-21414-1922233198
28Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-741144036466411046-30031-26915-328209-11997
29Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-11041-6918542680297283155481615016695
30Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6591293816737-13645-9121315586372413816295
31Richtr JaroslavLabská Mělník321-43652227-48762833-8554728-991969788
32Slabý AlešAlda team H.Jelení8666211617854-5025-2518-9620-7616-841617788
33Škaloud MiroslavPlnotuční121811607133-35895437-1712-517-4116112087
34Kubát MilanMariášová Perlet687-8288632-14533930-9950-4925-195191-487
35Valín AloisLabská Mělník1513-18541-1441565581234422365827-981353786
36Pírko LiborAlda team H.Jelení868-250100-15028-10322-8117-112212141-354244-11086
37Jedlička DavidFalešní sobi824-3915-2417-3333023667914545-612712185
38Vondrová Jana*Alda team H.Jelení1527657313844-14538-10719-5032-1818-1301431381
39Horna PavelPlnotuční949-10122-7914-15032-11816-517617142-256230-2672
40Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-21982-13724-2872-28515-10047-5324-606131-47563
41Davídek JosefVajgar651-306-2417-10635-7120-10744-6319-24385-15856
42Dubanská Edita*Alda team H.Jelení749-45793431-----8738-4921-132117-1552
id=" id="
CELÁ TABULKA RL7: Nová Ves u Bakova 10.10.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Honda Česká LípaKřapka A, Mejsnar J, Baxa J, Strobachová I8177373141522071567120309403141626939323543435
2Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Richtr J, Valín A31662328129225192101296821161054596352436324
3GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, David P, Plucar P11772741013612621581294818451023516732336723
4MK Licita KladrubyNováček J, Liška Z, Hnojský R, Poláček J51612027120-73166394269249121463576172236022
5Falešní sobiPrůša M, Hošek M, Svoboda D, Jedlička D1310634112139761926119-1212564101617892235922
6VajgarStudnička J, Chaluš V, Pokorný Z, Davídek J4071235510433135014150231513984257362235222
7PlnotučníPavlíková H, Picek B, Škaloud M, Horna P9-1031523747222012134952427107646142231522
8Alda team H.JeleníKučera M, Bučil P, Slabý A, Pírko L7-1662986117592005116403038112-678011934519
9Mariášová PerletMareček M, Bartyzal M, Trojan Š, Kubát M430154488202114106103231101251535961831918
Začátek:
sobota 10.10.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)