srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
JČL-M8: Jindřichův Hradec
ne 11.09. 13:00 - 19:00
srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
KLLM8: Blatná
út 20.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
JČL-M8: Jindřichův Hradec
ne 11.09. 13:00 - 19:00
srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
KLLM8: Blatná
út 20.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš5287201248338
2Kučera Miloš279643922322
3Froněk Roman6194941113300
4Hošek Martin382251633297
5Dubanská Edita6804301110296
6Lukášek Jiří4566271083294
7Kubát Milan3779301307286
8Batík Jiří548291839279
9Polka Marek480303783263
10Slabý Aleš248620868262
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice9542501345553
2Plzeňácí4381831226942
3GRINGOS11341260239441
4Betlodurch6371377201440
5NML Zdice-4621825136333
6POD-BABA TEAM200913111333
7Žraloci Praha-8432159131631
8NEVYZPYTATELNÍ-20581886-17223
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2342671243744
2ALDA TEAM Pardubice-4962150165442
3Plnotuční-1282112198442
4Staroplzeňáci9781627260541
5Mariášoví nadšenci8671488235540
6KPŽE Budislavice-6172069145237
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír38913591748177
2Vlk Stanislav7728501622160
3Straka František46777823154
4Kubiska Jiří128580708127
5Vávrovský Jan355538893123
6Jedlička František-29828799121
7Korbel Jiří-290737447117
8Vondráčková Šárka-26500474114
9Musil František12465477113
10David Pavel210207417109
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav4707761246100
2Švejda Miroslav-1581207104991
3Šiška Libor-22590167688
4Hanisch Martin21957078987
5Sedlecký Pavel13164877985
6Kříž Lubomír19762782482
7Hanzlík Václav-2160158070
8Šampalík Václav st.-2182755752
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-15394-5932
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš2014251445329
2Batík Jiří6515111162310
3Hošek Martin-67814747310
4Hes Ivan91431522296
5Jančík Luděk384336720292
6Dubanská Edita407499906283
7Průša Martin-170566396235
8Zachar Miroslav28338366231
9Jedlička David83730813190
10Koutová Eva-180179-1165
#HráčZBPBSBB
1Slabý Aleš377656103389
2Kučera Miloš13350263572
3Lukášek Jiří27739467170
4Hrbáček Aleš18172090165
5Nečas Jan-16647130565
6Bříza Vladimír-769637-13258
7Pírko Libor9242551755
8Čejka Zdeněk24218943151
9Kuneš Daniel13916530449
10Dubanská Edita-610910321
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš5918191410147
2Munia Kamil399508907135
3Batík Jiří511273784123
5Průša Martin48701749122
4Šenold Vojtěch340409749122
6Hošek Martin-22661639122
7Maňák Jakub166387553112
8Slabý Aleš-9502493102
9Kotva Pavel42519261797
10Jirkovský Tomáš-3834436097
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

PLLM1-2022: Praha (29.1.)

Dne 29.1.2022 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM1: Praha 29.1.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Průša Martin
110235559033799417331114149263640
2Kučera Miloš
Hořice
832-8367-162619611731337113184297638
3Zachar Miroslav
70428124028143301733317142213610
4Koutová Eva
703674511235-10629-7726-397435614
5Hošek Martin
Praha
975-3619616037-29744-25324-333240-93618
6Batík Jiří
Praha
6554247831415899299582177600
7Jančík Luděk
X
170-4310-3324205842893516294256594
8Dubanská Edita
749140412999201193010060160590
9Hes Ivan
11666706730-7220-5227-52015570
10Rataj Richard
Deštná
536-7856-2225-5115-3628-12971-58530
11Sukovatý Eduard
1536-120-1227-2370-23725-2490-249520
id="
Začátek:
sobota 29.1.2022 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)