říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00

 

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KLLM10: Budislavice
út 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Hostivař
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kotva Pavel5596491208384
4Kučera Miloš9643652380
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076364
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891313
10Pánek Jindřich5864461032305
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (77)3149691283545
2Chaluš Vladimír (62)-34314041061488
3David Pavel (101)367304671447
4Susko Ladislav (97)-710647-63368
5Neruda Vladimír (103)45352505340
6Vávrovský Jan (73)2738201093326
7Matějka Josef (111)41327368309
8Straka František (95)36920956298
9Musil František (105)-485844359257
10Čerňanský Vladimír (100)93854947241
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (59)44512681713118
2Mádle Čestmír (67)218942116093
3Kocík František (105)9563472990
4Hanisch Martin (68)376914129082
5Bouše Miroslav (66)-36893356577
6Šampalík Václav st. (12)-62883921173
7Kříž Lubomír (34)18177595672
8Hanzlík Václav (150)-24187863768
9Šiška Libor (120)-6263257051
10Křížová Marie (149)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (11)8398141653108
2Tomek Václav (110)3969673591
3Kučera Miloš (4)218910112887
4Nečas Jan (18)-7860752985
5Munia Kamil (33)2250152385
6Čejka Zdeněk (26)26848375181
7Lukášek Jiří (19)-21259638479
8Bříza Vladimír (32)-863720-14367
9Slabý Aleš (27)10431041466
10Kuneš Daniel (118)-336267-6947
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9286001528203
2Kučera Miloš (4)5312941347187
3Kotva Pavel (3)5099041413183
4Šenold Vojtěch (6)9063691275182
5Munia Kamil (33)3357151050161
6Polka Marek (2)95740835160
7Batík Jiří (20)528309837146
8Hošek Martin (9)-8201275455144
9Jirkovský Tomáš (25)-244723479142
10Jedlička David (37)239610849137
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů ČSM

PP10: Praha

Stáhnout jako soubor iCal
x
Od úterý, 4. listopad 2014 -  18:00
Do středa, 5. listopad 2014 - 00:00
od Shlédnutí : 20142125

Dne 4.11.2014 se od 18:00 konal 10. regionální turnaj PP LLM 2014 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

Začátek:
úterý 4.11.2014 18:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - restarace a bar Krákora (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Místo konání - GPS souřadnice : Praha - restarace a bar Krákora

Zpět