únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (2)46217864048
2Munia Kamil (7)31717649347
3Kučera Miloš (1)13437350746
4Polka Marek (9)14421235633
5Baxa Josef (6)15519034533
6Kotva Pavel (19)8411720133
8Rataj Richard (26)1957426931
7Hošek Martin (24)12118130231
9Průša Martin (14)-931293628
10Novák Petr (34)9011620627
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů ČSM

RL8: Tisová u St. Sedliště

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 19. září 2015, 09:00 - 15:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20152875

Dne 19.9.2015 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2015 (Místo konání: Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce, pořadatel: 722801024).

Začátek:
sobota 19.9.2015 9:00:00
Startovné:
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Průběh turnaje:
Program turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Za družstvo MK EUTIT Mariánské Lázně Václavík Alois, tel : 722 801 024
Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Místo konání - GPS souřadnice : Tisová u St. Sedliště - restaurace Práce

Zpět