říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00

 

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kotva Pavel5596491208384
4Kučera Miloš9643652384
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076364
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891313
10Pánek Jindřich5864461032305
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (82)23410831317558
2Chaluš Vladimír (64)-46115961135505
3David Pavel (95)431433864468
4Susko Ladislav (102)-752664-88380
5Neruda Vladimír (104)51452566355
6Vávrovský Jan (71)2859011186341
7Matějka Josef (115)12327339320
8Straka František (88)-19950931315
9Musil František (106)-425934509276
10Vondráčková Šárka (91)3616651026248
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (59)9813721470120
2Mádle Čestmír (67)5919741565111
3Kocík František (106)14367882199
4Hanisch Martin (68)5561102165896
5Bouše Miroslav (66)-358111976185
6Kříž Lubomír (34)69939100882
7Šampalík Václav st. (12)-780103825880
8Hanzlík Václav (150)-24187863768
9Šiška Libor (121)-6263257051
10Křížová Marie (149)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (11)7089031611108
2Nečas Jan (19)45660705100
3Kučera Miloš (4)2231064128794
4Munia Kamil (33)-456956593
5Tomek Václav (111)-18172554491
6Čejka Zdeněk (26)34548382890
7Lukášek Jiří (18)-13674460889
8Bříza Vladimír (30)-836836078
9Slabý Aleš (27)5935741673
10Kuneš Daniel (119)-294291-355
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9286001528203
2Kučera Miloš (4)5312941347187
3Kotva Pavel (3)5099041413183
4Šenold Vojtěch (6)9063691275182
5Munia Kamil (33)3357151050161
6Polka Marek (2)95740835160
7Batík Jiří (20)528309837146
8Hošek Martin (9)-8201275455144
9Jirkovský Tomáš (25)-244723479142
10Jedlička David (37)239610849137
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů ČSM

MČR v Licitované čtyřce 2016: Lubná u Rakovníka

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 22. říjen 2016, 09:00 - 18:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20162572

Dne 22.10.2016 se od 9:00 konal MČR v Licitované čtyřce 2016 (Místo konání: Lubná u Rakovníka - hostinec Bařtipánová, pořadatel: Tomáš Jirkovský).

Začátek:
sobota 22.10.2016 9:00:00
Startovné:

200,- Kč jednotlivci a 200 Kč za družstvo na číslo účtu 1040796001/5500, variabilní symbol rok a datum narození ve tvaru ddmmrrrr, a to nejpozději do termínu podání přihlášek. Ve zprávě příjemci je vhodné uvést jméno hráče a družstvo. (Soutěže: Jednotlivců a čtyřčlenných družstev. )

Podmínky účasti: včasné podání přihlášky, úhrada startovného, respektování podmínek pořadatele. (Rozhodčí: Tříčlenná komise, zvolená na místě pořadateli.)

Přihlášky:nejpozději do 17. října 2016 elektronickou poštou na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně na adresu Tomáš Jirkovský, Fojtíkova 2296, 269 01 Rakovník nebo telefonicky či formou SMS na gsm 739 544 145. Přihláška musí obsahovat celé jméno a příjmení hráče či družstva, datum narození, místo bydliště, telefonní spojení a e-mailovou adresu. Přihláška je platná po uhrazení startovného. Seznam přihlášených hráčů bude vyvěšen na webu.

Ceny: Věcné, věnované Tradičním pivovarem v Rakovníku, obcí Lubná a dalšími sponzory


Průběh turnaje:

Hraje se dvacetníkový bodovaný proplácený mariáš, padesátník bod, jednohlavé karty. Pořadí v kole určuje peněžní zisk, případně pomocné body. Hrají se tři kola po 92 minutách s možností střídání pro případné liché hráče. Za umístění v kole se získávají body podle počtu účastníků, první tři místa jsou s bonifikací. Celkové pořadí jednotlivců i družstev určuje bodový zisk ze všech tří kol.

Soutěže: Jednotlivců a čtyřčlenných družstev.

8:00 – 9:00 : prezentace, dohlášky
9:00 – 9:30 : zahájení, dotazy, výklad pravidel
9:30 – 11:30 : 1. kolo
11:30 – 12:30 : oběd
12:30 – 14:30 : 2.kolo
14:30 – 15:00 : káva, zákusek
15:00 – 17:00 : 3. kolo
17:00 – 18:00 : vyhlášení výsledků
Rozpis je orientační, záleží na počtu lichých hráčů.

Pro zájemce zajistíme ubytování v Rakovníku před a po turnaji.
Loňský spot k MČR na Rádiu BEAT:

Lubná u Rakovníka - hostinec Bařtipánová (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:
Místo konání - GPS souřadnice : Lubná u Rakovníka - hostinec Bařtipánová

Zpět