září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00

 

září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5065341040335
2Froněk Roman7005341234317
3Kučera Miloš322570892298
4Baxa Josef1589861144273
5Kříž Lubomír5745731147272
6Hošek Martin400326726271
7Bouše Miroslav5455511096267
8Berka Josef579415994265
9Gruner David270384654262
10Pavlíková Helena6543831037258
#HráčZBPBSB
1GRINGOS16331020265349
2Limit Pardubice8861826271244
3MK EUTIT M. Lázně-2611958169743
4Plzeňácí8161743255942
5POD-BABA TEAM8351154198939
6Žraloci Praha-740161987929
7Betlodurch-11901106-8425
8ALDA TEAM Pardubice-19791468-51125
#HráčZBPBSB
1NML Zdice5122417292945
2Plnotuční7951689248442
3KPŽE Budislavice9891801279041
4NEVYZPYTATELNÍ-10392387134832
5Mariášník.cz-1567241785032
6Plzeňácí B8451082192731
7Staroplzeňáci2291436166530
8Mariášoví nadšenci8471193204027
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1322261348168
2Kubiska Jiří7645761340165
3Vondráčková Šárka5705051075153
4Straka František795156951148
5Hrubeš Bohumil6313951026146
6Musil František356-4352138
7Dufek Zdeněk68674760134
8Vávrovský Jan506-6500118
9David Pavel346150496110
10Němec Ladislav285204489106
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav-315106374871
2Hanisch Martin22771293970
3Sedlecký Pavel17366784070
4Bouše Miroslav47545693169
5Kříž Lubomír9945054969
6Šiška Libor-17660442867
7Šampalík Václav st.-455400-5546
8Hanzlík Václav6427634045
9Burian Richard-6960153244
10Hošek Martin318919222
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš82012262046339
2Průša Martin-2781054776309
3Jančík Luděk466385851305
4Hes Ivan112209321280
5Janda Jiří203121324279
6Hošek Martin-807650-157279
7Jedlička David5967531349256
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-9971561677
2Čejka Zdeněk31921153075
3Nečas Jan57017074073
4Pírko Libor21439861262
5Kuneš Daniel5521727259
6Lukášek Jiří27125352457
7Bříza Vladimír-960361-59952
8Tomek Václav5128333450
9Slabý Aleš-3634579445
10Munia Kamil6522729225
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5575601117146
2Polka Marek158722880126
3Průša Martin16549565123
4Podskalský Jiří81402483117
5Hošek Martin19684703115
6Šenold Vojtěch335189524104
7Kotva Pavel135549684101
8Dvořák Tomáš74272346101
9Novák Petr39433673087
10Baxa Josef-31860428685
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů ČSM

JČL7: Svatkovice

Stáhnout jako soubor iCal
x
neděle, 4. červen 2023, 13:00 - 19:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20230119

Dne 4.6.2023 se od 13:00 konal 7. regionální turnaj JČL LLM 2023 (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).
Oficiální stránky

Začátek:
neděle 4.6.2023 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Svatkovice - pohostinství Hruška (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Místo konání - GPS souřadnice : Svatkovice - pohostinství Hruška

Zpět