leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-SČL 2020: Ústí nad Labem
so 18.01. 00:00 - 06:00
KM-HB 2020: Radostín
so 18.01. 00:00 - 06:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-SČL 2020: Ústí nad Labem
so 18.01. 00:00 - 06:00
KM-HB 2020: Radostín
so 18.01. 00:00 - 06:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805467
5Gruner David361622983429
6Polka Marek20110471248418
7Plucar Pavel-24312551012400
8Šenold Vojtěch6233941017387
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (93)-1710801063232
2Kubiska Jiří (93)6486681316218
3Vávrovský Jan (74)2369971233218
4Chaluš Vladimír (68)-50516911186200
5Korbel Jiří (87)24711131360199
6Vlk Stanislav (99)4735711044189
7Vondráčková Šárka (92)278718996187
8David Pavel (102)294566860179
9Matějka Josef (82)94337431179
10Musil František (103)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (110)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (67)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (33)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (153)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš83720462883544
2Batík Jiří14965252021512
3Pánek Jindřich5538741427502
4Hošek Martin-1098119698451
5Koutová Eva-294574280448
6Jančík Luděk4677741241419
7Zachar Miroslav247472719404
8Jedlička David-445441-4378
9Hes Ivan-49553504291
10Novák Petr-287253-34278
#HráčZBPBSBB
2Hrbáček Aleš (14)7139591672108
1Nečas Jan (16)139790929109
3Kučera Miloš (4)34811391487100
4Munia Kamil (26)12861974799
5Tomek Václav (108)-15482467097
6Lukášek Jiří (15)-4874469695
7Čejka Zdeněk (22)26652278890
8Bříza Vladimír (34)-11071038-6979
9Slabý Aleš (31)9242451675
10Pírko Libor (63)6147153260
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)10538051858228
2Kučera Miloš (4)26015391799219
3Kotva Pavel (2)54810461594196
4Šenold Vojtěch (8)10693691438194
5Munia Kamil (26)4758431318182
6Polka Marek (6)52802854167
7Batík Jiří (25)593382975161
8Jedlička David (46)253659912145
9Hošek Martin (17)-10151433418145
10Jirkovský Tomáš (29)-457787330142
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů

Kalendář mariášových turnajů

čtvrtek, 3. říjen 2019
Nebyly nalezeny žádné Turnaje