květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
JČL-M6: Hospříz
ne 10.06. 13:00 - 19:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00
květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00

 

květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
JČL-M6: Hospříz
ne 10.06. 13:00 - 19:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00
květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš15634649270
2Nocar Richard7863461132249
3Hošek Martin18648666230
4Munia Kamil401390791227
5Boháč Petr241464705224
6Polka Marek188311499217
7Horek Martin304436740212
8Zdychynec Josef176585761211
9Kotva Pavel351337688209
10Hrbáček Aleš367359726208
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice6031579218240
2Plzeňácí3111689200033
3Nevyzpytatelní-653163297930
4Betlodurch3191220153928
5Vaněks Sharks-2721728145627
6MK EUTIT M. Lázně-2011310110925
7GRINGOS58341099324
8Pražská pětka-52263211013
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-8181902108429
3NML Zdice-71522151524
2Staroplzeňáci4801050153025
4M Y Š O C I-682135867616
5KPŽE Budislavice4431550199315
6Plzeň II U Levých-1860658815
7Plzeňácí B53882013588
8MK EUTIT M. Lázně B2784827608
9Plnotuční-1517906395
10Sebranka1614536143
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (56)6225061128187
2Maceška Vladimír (13)71765836149
3David Pavel (74)250462712144
4Kubiska Jiří (95)326341667144
5Neruda Vladimír (95)553126679143
6Chaluš Vladimír (70)-105845740138
7Jedlička František (88)68627695137
8Vondráčková Šárka (88)223354577136
9Vlk Stanislav (69)302238540128
10Vávrovský Jan (74)56367423121
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich245571816191
2Kučera Miloš-192753561191
3Koutová Eva376354730190
4Hošek Martin75411486176
5Batík Jiří275184459175
6Jedlička David60196256174
7Hes Ivan69260329171
8Zachar Miroslav-46291245171
9Jančík Luděk-267224-43161
10Šenold Vojtěch377191568159
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)25161686760
2Hrbáček Aleš (10)43638782357
3Tomek Václav (51)7440147556
4Nečas Jan (66)23823547348
5Lukášek Jiří (23)5822528341
6Slabý Aleš (41)822022841
7Čejka Zdeněk (15)-981818337
8Šotek Jan (85)9015624636
9Bříza Vladimír (42)-765257-50826
10Kuneš Daniel (129)-195145-5022
#HráčZBPBSBB
1Polka Marek (6)5456821227130
2Šenold Vojtěch (18)367454821121
3Hošek Martin (3)255599854105
4Batík Jiří (38)392156548103
5Jirkovský Tomáš (37)97460557101
6Kučera Miloš (1)-18464145795
7Jedlička David (20)19438157592
8Průša Martin (59)-8134526473
9Ellinger Vladimír (39)6726733469
10Novák Petr (48)8212720969
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů

Kalendář mariášových turnajů

POLLM2: Pardubice

Stáhnout jako soubor iCal
x
pondělí, 26. únor 2018, 17:00 - 23:00
od Shlédnutí : 20180503

Dne 26.2.2018 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj POLLM LLM 2018 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

Začátek:
pondělí 26.2.2018 17:00:00
Startovné:
Startovné 100 Kč, startovat mohou pouze členové ČSM.
Jednorázová registrace nečlenů 20 Kč, členský příspěvek ČSM 100 Kč/rok.
Finanční ceny pro první tři hráče, dále první tři obdrží pohárky sponzorované Vladimírem Maceškou.
V celoroční soutěži obdrží poháry první tři, vítězové aktivity, produktivity a premiant roku.

Průběh turnaje:
Registrace 17:15-17:25
Hrací doba 2x 2h, sportovně-soutěžní 20h nemíchaný pauzírovaný licitovaný mariáš
vycházející z pravidel Českého svazu mariáše (pravidla, bodovací tabulka, soutěžní řád) s místní úpravou (Pravidla POLLM).
Pardubice - restaurace Veselka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Místo konání - GPS souřadnice : Pardubice - restaurace Veselka

Zpět