říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
PP10: Praha
út 06.11. 18:00 - 00:00
MČR v Licitované čtyřce 2018: Rakovník
so 10.11. 00:00 - 05:30
PLLM10: Praha
so 10.11. 13:00 - 19:00

 

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
PP10: Praha
út 06.11. 18:00 - 00:00
MČR v Licitované čtyřce 2018: Rakovník
so 10.11. 00:00 - 05:30
PLLM10: Praha
so 10.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769429
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Kotva Pavel414556970340
5Froněk Roman4867991285333
6Dubanská Edita546420966331
7Hošek Martin-274799525312
8Pánek Jindřich373341714308
9Polka Marek144567711304
10Koutová Eva292415707303
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněk Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (67)8719711842265
2Kubiska Jiří (85)6288541482224
3David Pavel (87)3996291028205
4Vlk Stanislav (67)4365661002204
5Neruda Vladimír (104)643180823200
6Vávrovský Jan (73)27803830187
7Susko Ladislav (82)-52801749183
8Jedlička František (93)54868922178
9Chaluš Vladimír (79)-7011373672178
10Mácha Jan (94)251306557175
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)78412502034119
2Hanisch Martin (37)552962151495
3Šiška Libor (146)-26595969488
4Maceška Vladimír (11)421295133786
5Sedlecký Pavel (114)326993131986
6Kříž Lubomír (31)-488120671869
7Křížová Marie (92)64132096158
8Kocík František (146)-309295-1449
9Šampalík Václav st. (59)-823527-29641
10Mádle Čestmír (109)-11033722729
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich82910601889452
2Kučera Miloš14817441892442
3Batík Jiří8286841512438
4Jedlička David2487861034433
5Hes Ivan21643664413
6Hošek Martin-2891193904412
7Jančík Luděk-142499357398
8Koutová Eva123444567349
9Zachar Miroslav-194511317289
10Pokorný Petr-381287-94268
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)3129621274108
2Hrbáček Aleš (18)5887131301102
3Tomek Václav (63)122692814100
4Nečas Jan (72)629617124697
5Čejka Zdeněk (25)-15653337784
6Slabý Aleš (34)-2344742483
7Lukášek Jiří (23)-3341638382
8Bříza Vladimír (44)-1606665-94158
9Šotek Jan (113)15024439449
10Kuneš Daniel (146)-493211-28245
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)811651173168
2Šenold Vojtěch (16)5146411155168
3Batík Jiří (22)8722811153166
4Jirkovský Tomáš (36)19010171207165
5Hošek Martin (7)5117761287162
6Polka Marek (9)3927291121143
7Průša Martin (50)-5895890138
8Kotva Pavel (4)154831985120
9Jedlička David (32)63649712119
10Munia Kamil (15)-155531376104
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů

Kalendář mariášových turnajů

MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec

Stáhnout jako soubor iCal
x
sobota, 13. říjen 2018, 08:30 - 16:30
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20183536

ÚVOD

Začátek:
sobota 13.10.2018 8:30:00
Startovné:
600,- Kč v soutěži jednotlivců, v soutěži družstev složení vkladu 100,- Kč / hráče (podmínkou účasti hráče družstva je účast hráče v soutěži jednotlivců). Startovné za družstvo může uhradit kapitán VS datum narození ddmmrr.(a do poznámky pro příjemce napíše název družstva,pokud hráč bude sólo a bude se chtít účastnit i soutěže družstev může tuto skutečnost uvést do přihlášky a pokud bude dostatečný počet takovýchto hráčů budou sestaveny družstva v pořadí dle termínu přihlášených hráčů,hráč bude informován v den konání MČR a poplatek ve výši 100,- Kč zaplatí na místě.) Startovné zahrnuje občerstvení, snídaně, oběd, večeře,(v přihlášce vyplňte prosím výběr stravy -na ostatní konzumaci bude hráči vystaven konzumační lístek za který zaplatí při registraci na místě zálohu 300 Kč,která bude na závěr při odchodu vyúčtovaná. Obsluha má právo při vyšší konzumaci hráče požadovat další zálohu,kterou na konzumační lístek vyznačíStartovné uhraďte na č. účtu 448040481/0100 nejpozději do uzávěrky přihlášek.VS uvádějte datum narození ve tvaru ddmmrr. Pokud bude hráč po předchozím přihlášení v termínu uzávěrky přihlášek a uvede tuto skutečnost v přihlášce může zaplatit na místě. V tomto případě je startovné 800,- Kč jednotlivci a 200,- Kč/hráč družstva.
Průběh turnaje:
Rozlosování: bude provedeno neprodleně po ukončení prezentace a následně bude zveřejněno v prostorách KD Moskva Žatec. Hodnocení soutěže jednotlivců: a) nižší součet umístění ze všech kol b) lepší bodový (finanční) zisk ze všech kol c) lepší umístění v posledním kole Hodnocení soutěže čtyřčlenných družstev: Do hodnocení se započítávají konečná umístění všech 4 hráčů družstva po VI. kole. Vítězem se stane družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti s lepší celkovou bodovou (finanční) částkou všech hráčů. Ceny pro vítěze: Vyhlášeni budou první tři v kategorii jednotlivců a první tři družstva- obdrží pohár + medaili.Od patrona ČSM obdrží vítězové jednotlivců a družstev tyto finanční odměny:
Žatec - KD Moskva (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Místo konání - GPS souřadnice : Žatec - KD Moskva

Zpět