duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Kalendář turnajů

Kalendář mariášových turnajů

POLLM2: Pardubice

Stáhnout jako soubor iCal
x
pondělí, 24. únor 2020, 17:00 - 23:00
od Shlédnutí : 20200511

Dne 24.2.2020 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

Začátek:
pondělí 24.2.2020 17:00:00
Startovné:
Startovné 100 Kč, startovat mohou pouze členové ČSM.
Jednorázová registrace nečlenů 20 Kč, členský příspěvek ČSM 100 Kč/rok.
Finanční ceny pro první tři hráče, dále první tři obdrží pohárky sponzorované Vladimírem Maceškou.
V celoroční soutěži obdrží poháry první tři, vítězové aktivity, produktivity a premiant roku.

Průběh turnaje:
Registrace 17:15-17:25
Hrací doba 2x 2h, sportovně-soutěžní 20h nemíchaný pauzírovaný licitovaný mariáš
vycházející z pravidel Českého svazu mariáše (pravidla, bodovací tabulka, soutěžní řád) s místní úpravou (Pravidla POLLM).
Pardubice - restaurace Veselka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Místo konání - GPS souřadnice : Pardubice - restaurace Veselka

Zpět