Majory 2016
Podrobnosti
Aktualizováno 10. 9. 2015 9:00
Zveřejněno 1. 1. 2015 0:00
Napsal Libor Vondráček
Dne 10.9.2016 se od 09:00 konal 4. Major turnaj LLM 2016 (Místo konání: Chodová Planá - Kulturní Dům, pořadatel: Václavík ).
1 Čížek Robert Staroplzeňáci 647 220 146 366 56 180 44 224 48 120 58 178 46 94 12 106 31 614 260 874 181 2 Kubát Milan Mariášová perleť 687 22 174 196 43 -66 176 110 31 16 128 144 39 244 128 372 52 216 606 822 165 3 Plucar Pavel Vaněk Sharks 897 178 80 258 46 -19 155 136 37 189 141 330 56 -14 73 59 18 334 449 783 157 4 Kukla Roman Sebranka 970 105 66 171 41 36 58 94 27 191 56 247 50 80 22 102 30 412 202 614 148 5 Hanisch Martin KPŽE Budislavice 622 75 18 93 21 96 71 167 40 23 69 92 28 254 126 380 56 448 284 732 145 6 Václavík Alois MK EUTIT Mariánské Lázně 6 28 92 120 31 271 15 286 60 55 15 70 23 55 39 94 28 409 161 570 142 7 Šenold Vojtěch Gringos 178 116 10 126 33 125 82 207 45 81 30 111 33 64 10 74 22 386 132 518 133 8 Rataj Richard Vaněk Sharks 536 195 82 277 48 118 51 169 41 54 0 54 18 41 38 79 25 408 171 579 132 9 Nečas Jan Limit Pardubice 934 47 100 147 38 -73 115 42 14 110 24 134 38 22 114 136 36 106 353 459 126 10 Zachar Miroslav Talon Praha 704 26 75 101 26 29 34 63 22 70 96 166 44 33 86 119 34 158 291 449 126 11 Hauer Václav Staroplzeňáci 520 4 126 130 34 82 44 126 34 8 80 88 26 75 12 87 26 169 262 431 120 12 David Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 505 108 48 156 40 -69 86 17 1 30 74 104 30 85 188 273 46 154 396 550 117 13 Batík Jiří Gringos 65 127 5 132 35 86 29 115 32 79 25 104 31 33 30 63 19 325 89 414 117 14 Grüner David Gringos 743 -32 50 18 4 185 63 248 56 -6 30 24 11 108 135 243 44 255 278 533 115 15 Fanta Tomáš Vaněk Sharks 319 10 87 97 22 17 10 27 7 66 52 118 35 146 169 315 50 239 318 557 114 16 Hobl Jaroslav Staroplzeňáci 100 300 99 399 60 145 46 191 44 -37 50 13 7 -217 34 -183 0 191 229 420 111 17 Nocar Richard 3E-Klima Plzeň 404 123 118 241 45 -20 38 18 2 53 10 63 22 163 29 192 41 319 195 514 110 18 Pánek Jindřich Gringos 706 -28 108 80 17 1 0 1 0 109 50 159 43 198 108 306 48 280 266 546 108 19 Baxa Josef Alda Team Horní Jelení 1117 124 165 289 50 111 106 217 46 -161 58 -103 0 -70 80 10 9 4 409 413 105 20 Jančík Luděk Sebranka 170 -24 10 -14 0 105 58 163 39 59 67 126 37 79 15 94 29 219 150 369 105 21 Kříž Lubomír KPŽE Budislavice 235 95 48 143 36 -130 103 -27 0 183 175 358 60 -6 15 9 8 142 341 483 104 22 Votruba Rudolf Staroplzeňáci 602 -35 70 35 9 -34 77 43 15 7 40 47 16 335 108 443 60 273 295 568 100 23 Witala Lech Myšoci 822 27 118 145 37 107 48 155 38 58 24 82 25 -158 20 -138 0 34 210 244 100 24 Jedlička David MK EUTIT Mariánské Lázně 824 -95 61 -34 0 109 78 187 43 65 58 123 36 -83 153 70 20 -4 350 346 99 25 Maceška Vladimír Limit Pardubice 1421 -8 80 72 14 139 95 234 50 -23 105 82 24 -34 45 11 10 74 325 399 98 26 Kučera Miloš Limit Pardubice 832 -96 171 75 15 33 70 103 29 25 184 209 48 -51 46 -5 5 -89 471 382 97 27 Boháč Vlastimil Krákora Pub 1466 193 118 311 52 -311 58 -253 0 83 85 168 45 -89 24 -65 0 -124 285 161 97 28 Kyzlík Kamil Krákora Pub 553 105 103 208 44 66 65 131 36 -77 5 -72 0 -8 39 31 15 86 212 298 95 29 Hegyi Juraj M-S Liga 1138 -224 104 -120 0 108 139 247 52 -52 41 -11 3 38 101 139 37 -130 385 255 92 30 Bouše Miroslav KPŽE Budislavice 29 82 20 102 27 -54 84 30 9 41 116 157 41 -10 32 22 13 59 252 311 90 31 Štola Vladimír Alda Team Horní Jelení 429 83 41 124 32 97 87 184 42 -36 15 -21 0 -61 90 29 14 83 233 316 88 32 Zdychynec Josef 3E-Klima Plzeň 456 27 64 91 20 -13 97 84 25 -83 40 -43 0 67 104 171 39 -2 305 303 84 33 Hes Ivan Talon Praha 1166 36 62 98 23 -34 58 24 6 -20 36 16 10 117 55 172 40 99 211 310 79 34 Kubiska Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 1219 -141 30 -111 0 -27 64 37 12 86 72 158 42 77 0 77 24 -5 166 161 78 35 Kotva Pavel Vaněk Sharks 634 -45 79 34 7 -8 44 36 11 3 38 41 14 119 140 259 45 69 301 370 77 36 Ellinger Vladimír Myšoci 117 52 96 148 39 0 20 20 3 49 58 107 32 -123 0 -123 0 -22 174 152 74 37 Mareček Milan Mariášová perleť 619 24 10 34 8 -28 77 49 18 -269 93 -176 0 10 151 161 38 -263 331 68 64 38 Ellingerová Gabriela Myšoci 357 -71 30 -41 0 -32 72 40 13 83 30 113 34 -8 54 46 16 -28 186 158 63 39 Sedlecký Pavel Klatovy 621 66 12 78 16 -68 89 21 4 122 30 152 40 -55 37 -18 2 65 168 233 62 40 Lukášek Jiří Limit Pardubice 670 8 102 110 30 -46 18 -28 0 42 15 57 20 -27 44 17 12 -23 179 156 62 41 Růžek Jaroslav Mariášová perleť 803 2 180 182 42 -1 35 34 10 6 8 14 9 -87 44 -43 0 -80 267 187 61 42 Hrdlička Jiří 3E-Klima Plzeň 132 -49 36 -13 0 86 5 91 26 -30 15 -15 2 68 50 118 33 75 106 181 61 43 Susko Ladislav Vajgar Jindřichův Hradec 575 13 74 87 19 -214 35 -179 0 -45 34 -11 4 67 68 135 35 -179 211 32 58 44 Poláček Josef MK EUTIT Mariánské Lázně 633 16 10 26 5 38 67 105 30 -48 108 60 21 -87 60 -27 1 -81 245 164 57 45 Tihelka Jan M-S Liga 988 -61 0 -61 0 27 100 127 35 -174 0 -174 0 -9 79 70 21 -217 179 -38 56 46 Podskalský Jiří NML Zdice 305 -56 74 18 3 -31 85 54 19 -17 116 99 29 -110 103 -7 4 -214 378 164 55 47 Skala Otakar Vajgar Jindřichův Hradec 1453 3 0 3 1 -159 10 -149 0 201 60 261 52 -106 40 -66 0 -61 110 49 53 48 Čejka Zdeněk Alda Team Horní Jelení 1386 -110 0 -110 0 38 64 102 28 -62 56 -6 6 46 10 56 17 -88 130 42 51 49 Kinčeš Ladislav MK EUTIT Mariánské Lázně 476 37 61 98 24 -153 32 -121 0 -44 101 57 19 -74 80 6 6 -234 274 40 49 50 Hošek Martin Alda Team Horní Jelení 975 -5 106 101 25 -3 62 59 21 -87 72 -15 1 -189 48 -141 0 -284 288 4 47 51 Jirkovský Tomáš NML Zdice 841 -11 78 67 12 -23 39 16 0 22 66 88 27 -64 72 8 7 -76 255 179 46 52 Vladař Josef Klatovy 894 -243 24 -219 0 123 0 123 33 27 0 27 12 -66 0 -66 0 -159 24 -135 45 53 Šampalík Václav KPŽE Budislavice 1212 73 34 107 29 -124 124 0 0 -3 50 47 15 -72 5 -67 0 -126 213 87 44 54 Vrabec Jan Sebranka 1175 -152 0 -152 0 -79 24 -55 0 -76 54 -22 0 32 209 241 43 -275 287 12 43 55 Čapla Jiří Krákora Pub 92 -131 0 -131 0 -222 36 -186 0 -70 60 -10 5 32 80 112 32 -391 176 -215 37 56 Adámek František NML Zdice 239 11 57 68 13 -55 20 -35 0 -80 40 -40 0 30 46 76 23 -94 163 69 36 57 Snop Václav Sebranka 1422 -297 0 -297 0 63 0 63 23 13 0 13 8 -115 5 -110 0 -336 5 -331 31 58 Šagát Pavol M-S Liga 1157 -1 32 31 6 15 54 69 24 -54 24 -30 0 -103 26 -77 0 -143 136 -7 30 59 Polka Marek Krákora Pub 609 -87 104 17 2 -195 24 -171 0 11 36 47 17 -80 96 16 11 -351 260 -91 30 60 Ševčík Tomáš Klatovy 500 -9 112 103 28 -19 10 -9 0 - - - - - - - - -28 122 94 28 61 Kule Libor 3E-Klima Plzeň 383 -132 16 -116 0 -40 5 -35 0 -103 25 -78 0 34 58 92 27 -241 104 -137 27 62 Doba Roman Myšoci 865 -67 150 83 18 -32 61 29 8 -275 95 -180 0 -46 18 -28 0 -420 324 -96 26 63 Koutová Eva Talon Praha 703 63 0 63 11 -134 0 -134 0 -23 60 37 13 -159 24 -135 0 -253 84 -169 24 64 Nový Daniel NML Zdice 1456 -108 90 -18 0 28 26 54 20 -99 0 -99 0 -117 30 -87 0 -296 146 -150 20 65 Bartyzal Miloš Mariášová perleť 821 -181 24 -157 0 -74 118 44 16 -211 15 -196 0 -94 80 -14 3 -560 237 -323 19 66 Vrablc Jiří M-S Liga 1474 -8 0 -8 0 38 10 48 17 -97 10 -87 0 -156 20 -136 0 -223 40 -183 17 67 Drienovský Stanislav Klatovy 1429 -24 82 58 10 -111 68 -43 0 - - - - - - - - -135 150 15 10 68 Novák Petr Talon Praha 101 -293 24 -269 0 -1 24 23 5 -78 20 -58 0 -218 0 -218 0 -590 68 -522 5
CELÁ TABULKA
Major4: Chodová Planá - družstva EXTRALIGA 10.9.2016
1 Vaněk Sharks Plucar P , Rataj R , Fanta T , Kotva P 7 338 328 666 92 108 260 368 80 312 231 543 90 292 420 712 96 1050 1239 2289 358 31 2 Gringos Šenold V , Batík J , Grüner D , Pánek J 1 183 173 356 73 397 174 571 91 263 135 398 87 403 283 686 94 1246 765 2011 345 15 3 Limit Pardubice Nečas J , Maceška V , Kučera M , Lukášek J 3 -49 453 404 77 53 298 351 68 154 328 482 96 -90 249 159 55 68 1328 1396 296 12 4 3E-Klima Plzeň Nocar R , Zdychynec J , Hrdlička J , Kule L 4 -31 234 203 47 13 145 158 49 -163 90 -73 28 332 241 573 96 151 710 861 220 5 5 Myšoci Witala L , Ellinger V , Ellingerová G , Doba R 5 -59 394 335 69 43 201 244 64 -85 207 122 69 -335 92 -243 14 -436 894 458 216 8 6 Krákora Pub Boháč V , Kyzlík K , Čapla J , Polka M 2 80 325 405 69 -662 183 -479 25 -53 186 133 57 -145 239 94 45 -780 933 153 196 6 7 Talon Praha Zachar M , Hes I , Koutová E , Novák P 8 -168 161 -7 54 -140 116 -24 39 -51 212 161 55 -227 165 -62 50 -586 654 68 198 5 8 M-S Liga Hegyi J , Tihelka J , Šagát P , Vrablc J 6 -294 136 -158 11 188 303 491 91 -377 75 -302 10 -230 226 -4 42 -713 740 27 154 8
CELÁ TABULKA
Major4: Chodová Planá - družstva LIGA 10.9.2016
9 Staroplzeňáci Čížek R , Hauer V , Hobl J , Votruba R 13 489 441 930 97 373 211 584 96 98 228 326 70 287 166 453 78 1247 1046 2293 341 18 10 KPŽE Budislavice Hanisch M , Kříž L , Bouše M , Šampalík V 9 325 120 445 81 -212 382 170 43 244 410 654 92 166 178 344 62 523 1090 1613 278 10 11 MK EUTIT Mariánské Lázně Václavík A , Jedlička D , Poláček J , Kinčeš L 16 -14 224 210 50 265 192 457 81 28 282 310 71 -189 332 143 58 90 1030 1120 260 10 12 Vajgar Jindřichův Hradec David P , Kubiska J , Susko L , Skala O 17 -17 152 135 48 -469 195 -274 18 272 240 512 88 123 296 419 79 -91 883 792 233 3 13 Alda Team Horní Jelení Baxa J , Štola V , Čejka Z , Hošek M 19 92 312 404 73 243 319 562 94 -346 201 -145 20 -274 228 -46 47 -285 1060 775 234 13 14 Mariášová perleť Kubát M , Mareček M , Růžek J , Bartyzal M 15 -133 388 255 66 -169 406 237 59 -458 244 -214 36 73 403 476 72 -687 1441 754 233 9 15 Sebranka Kukla R , Jančík L , Vrabec J , Snop V 21 -368 76 -292 32 125 140 265 62 187 177 364 68 76 251 327 76 20 644 664 238 5 16 NML Zdice Podskalský J , Jirkovský T , Adámek F , Nový D 12 -164 299 135 36 -81 170 89 39 -174 222 48 45 -261 251 -10 43 -680 942 262 163 3 17 Klatovy Sedlecký P , Vladař J , Ševčík T , Drienovský S 20 -210 230 20 45 -75 167 92 36 149 30 179 38 -121 37 -84 13 -257 464 207 132 3
Začátek:
sobota 10.9.2016 9:00:00
Startovné:
Ø Startovné jednotlivce činí 400 Kč a zahrnuje oběd na oba dny. Startovné družstva se nevybírá.
Ø Přihlášky do turnaje přijímá p. Marek Polka, a to e-mailem na adresu
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 724 346 308. Pořadatel si vyhrazuje právo nepřipustit k turnaji předem nepřihlášené jednotlivce a nepřihlášená družstva.
Ø POZOR! Český svaz mariáše ani pořadatel turnaje NEPŘIJÍMAJÍ žádné objednávky na ubytování. Ubytování si účastníci řeší sami, pořadatel pouze dává k dispozici možnost zajistit si ubytování přímo v místě konání turnaje. Informace k možnostem ubytování nalezneta na druhé straně pozvánky.
Ø Možnost ubytování již od pátku 9.9.2016
Informace k možnosti ubytování
Ø Ubytování je možno objednávat ve třech různých ubytovacích zařízeních, ceny jsou dotované
z prostředků pořadatele. Při objednávání ubytování uvádějte, že jste účastníky turnaje.
Ø Hotel U sládka, Pivovarská 107, Chodová Planá, tel. 420 374617100, mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , web http://www.chodovar.cz (menu HOTEL).
K dispozici je 5 pokojů po 4 lůžkách v ceně 510 Kč za osobu a 8 pokojů po 2 lůžkách v ceně 690 Kč za osobu. V ceně ubytování je snídaně a přístup do hotelového bazénu.
Ø Hotel Slunce, Pohraniční stráže 338, Chodová Planá, tel. 420 37479 232, 420 603778575 Cena ubytování je 350 Kč na osobu, v ceně je snídaně.
Ø Pension Andrea, Husitská 262, Chodová Planá, tel. 420 728162134, 420 723 920 945
Cena ubytování je 250 Kč za osobu ve čtyřlůžkovém pokoji a 350 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Příplatek za snídani 30 Kč.
Průběh turnaje:
Ø Hrají se 4 soutěžní kola po 3 hodinách
Ø Prezence k turnaji probíhá v sobotu 10.9.2016 8:30 – 9:30
Ø Předpokládaný start soutěžních kol je v 10:00 a 14:00 v sobotu a v 9:30 a 13:30 v neděli. Předpokládané zahájení vyhlašování výsledků je v neděli 17:00
Chodová Planá - Kulturní Dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:
Chodová Planá - jednotlivci 10.9.
1 Čížek Robert Staroplzeňáci 647 220 146 366 56 180 44 224 48 120 58 178 46 94 12 106 31 614 260 874 181 2 Kubát Milan Mariášová perleť 687 22 174 196 43 -66 176 110 31 16 128 144 39 244 128 372 52 216 606 822 165 3 Plucar Pavel Vaněk Sharks 897 178 80 258 46 -19 155 136 37 189 141 330 56 -14 73 59 18 334 449 783 157 4 Kukla Roman Sebranka 970 105 66 171 41 36 58 94 27 191 56 247 50 80 22 102 30 412 202 614 148 5 Hanisch Martin KPŽE Budislavice 622 75 18 93 21 96 71 167 40 23 69 92 28 254 126 380 56 448 284 732 145 6 Václavík Alois MK EUTIT Mariánské Lázně 6 28 92 120 31 271 15 286 60 55 15 70 23 55 39 94 28 409 161 570 142 7 Šenold Vojtěch Gringos 178 116 10 126 33 125 82 207 45 81 30 111 33 64 10 74 22 386 132 518 133 8 Rataj Richard Vaněk Sharks 536 195 82 277 48 118 51 169 41 54 0 54 18 41 38 79 25 408 171 579 132 9 Nečas Jan Limit Pardubice 934 47 100 147 38 -73 115 42 14 110 24 134 38 22 114 136 36 106 353 459 126 10 Zachar Miroslav Talon Praha 704 26 75 101 26 29 34 63 22 70 96 166 44 33 86 119 34 158 291 449 126 11 Hauer Václav Staroplzeňáci 520 4 126 130 34 82 44 126 34 8 80 88 26 75 12 87 26 169 262 431 120 12 David Pavel Vajgar Jindřichův Hradec 505 108 48 156 40 -69 86 17 1 30 74 104 30 85 188 273 46 154 396 550 117 13 Batík Jiří Gringos 65 127 5 132 35 86 29 115 32 79 25 104 31 33 30 63 19 325 89 414 117 14 Grüner David Gringos 743 -32 50 18 4 185 63 248 56 -6 30 24 11 108 135 243 44 255 278 533 115 15 Fanta Tomáš Vaněk Sharks 319 10 87 97 22 17 10 27 7 66 52 118 35 146 169 315 50 239 318 557 114 16 Hobl Jaroslav Staroplzeňáci 100 300 99 399 60 145 46 191 44 -37 50 13 7 -217 34 -183 0 191 229 420 111 17 Nocar Richard 3E-Klima Plzeň 404 123 118 241 45 -20 38 18 2 53 10 63 22 163 29 192 41 319 195 514 110 18 Pánek Jindřich Gringos 706 -28 108 80 17 1 0 1 0 109 50 159 43 198 108 306 48 280 266 546 108 19 Baxa Josef Alda Team Horní Jelení 1117 124 165 289 50 111 106 217 46 -161 58 -103 0 -70 80 10 9 4 409 413 105 20 Jančík Luděk Sebranka 170 -24 10 -14 0 105 58 163 39 59 67 126 37 79 15 94 29 219 150 369 105 21 Kříž Lubomír KPŽE Budislavice 235 95 48 143 36 -130 103 -27 0 183 175 358 60 -6 15 9 8 142 341 483 104 22 Votruba Rudolf Staroplzeňáci 602 -35 70 35 9 -34 77 43 15 7 40 47 16 335 108 443 60 273 295 568 100 23 Witala Lech Myšoci 822 27 118 145 37 107 48 155 38 58 24 82 25 -158 20 -138 0 34 210 244 100 24 Jedlička David MK EUTIT Mariánské Lázně 824 -95 61 -34 0 109 78 187 43 65 58 123 36 -83 153 70 20 -4 350 346 99 25 Maceška Vladimír Limit Pardubice 1421 -8 80 72 14 139 95 234 50 -23 105 82 24 -34 45 11 10 74 325 399 98 26 Kučera Miloš Limit Pardubice 832 -96 171 75 15 33 70 103 29 25 184 209 48 -51 46 -5 5 -89 471 382 97 27 Boháč Vlastimil Krákora Pub 1466 193 118 311 52 -311 58 -253 0 83 85 168 45 -89 24 -65 0 -124 285 161 97 28 Kyzlík Kamil Krákora Pub 553 105 103 208 44 66 65 131 36 -77 5 -72 0 -8 39 31 15 86 212 298 95 29 Hegyi Juraj M-S Liga 1138 -224 104 -120 0 108 139 247 52 -52 41 -11 3 38 101 139 37 -130 385 255 92 30 Bouše Miroslav KPŽE Budislavice 29 82 20 102 27 -54 84 30 9 41 116 157 41 -10 32 22 13 59 252 311 90 31 Štola Vladimír Alda Team Horní Jelení 429 83 41 124 32 97 87 184 42 -36 15 -21 0 -61 90 29 14 83 233 316 88 32 Zdychynec Josef 3E-Klima Plzeň 456 27 64 91 20 -13 97 84 25 -83 40 -43 0 67 104 171 39 -2 305 303 84 33 Hes Ivan Talon Praha 1166 36 62 98 23 -34 58 24 6 -20 36 16 10 117 55 172 40 99 211 310 79 34 Kubiska Jiří Vajgar Jindřichův Hradec 1219 -141 30 -111 0 -27 64 37 12 86 72 158 42 77 0 77 24 -5 166 161 78 35 Kotva Pavel Vaněk Sharks 634 -45 79 34 7 -8 44 36 11 3 38 41 14 119 140 259 45 69 301 370 77 36 Ellinger Vladimír Myšoci 117 52 96 148 39 0 20 20 3 49 58 107 32 -123 0 -123 0 -22 174 152 74 37 Mareček Milan Mariášová perleť 619 24 10 34 8 -28 77 49 18 -269 93 -176 0 10 151 161 38 -263 331 68 64 38 Ellingerová Gabriela Myšoci 357 -71 30 -41 0 -32 72 40 13 83 30 113 34 -8 54 46 16 -28 186 158 63 39 Sedlecký Pavel Klatovy 621 66 12 78 16 -68 89 21 4 122 30 152 40 -55 37 -18 2 65 168 233 62 40 Lukášek Jiří Limit Pardubice 670 8 102 110 30 -46 18 -28 0 42 15 57 20 -27 44 17 12 -23 179 156 62 41 Růžek Jaroslav Mariášová perleť 803 2 180 182 42 -1 35 34 10 6 8 14 9 -87 44 -43 0 -80 267 187 61 42 Hrdlička Jiří 3E-Klima Plzeň 132 -49 36 -13 0 86 5 91 26 -30 15 -15 2 68 50 118 33 75 106 181 61 43 Susko Ladislav Vajgar Jindřichův Hradec 575 13 74 87 19 -214 35 -179 0 -45 34 -11 4 67 68 135 35 -179 211 32 58 44 Poláček Josef MK EUTIT Mariánské Lázně 633 16 10 26 5 38 67 105 30 -48 108 60 21 -87 60 -27 1 -81 245 164 57 45 Tihelka Jan M-S Liga 988 -61 0 -61 0 27 100 127 35 -174 0 -174 0 -9 79 70 21 -217 179 -38 56 46 Podskalský Jiří NML Zdice 305 -56 74 18 3 -31 85 54 19 -17 116 99 29 -110 103 -7 4 -214 378 164 55 47 Skala Otakar Vajgar Jindřichův Hradec 1453 3 0 3 1 -159 10 -149 0 201 60 261 52 -106 40 -66 0 -61 110 49 53 48 Čejka Zdeněk Alda Team Horní Jelení 1386 -110 0 -110 0 38 64 102 28 -62 56 -6 6 46 10 56 17 -88 130 42 51 49 Kinčeš Ladislav MK EUTIT Mariánské Lázně 476 37 61 98 24 -153 32 -121 0 -44 101 57 19 -74 80 6 6 -234 274 40 49 50 Hošek Martin Alda Team Horní Jelení 975 -5 106 101 25 -3 62 59 21 -87 72 -15 1 -189 48 -141 0 -284 288 4 47 51 Jirkovský Tomáš NML Zdice 841 -11 78 67 12 -23 39 16 0 22 66 88 27 -64 72 8 7 -76 255 179 46 52 Vladař Josef Klatovy 894 -243 24 -219 0 123 0 123 33 27 0 27 12 -66 0 -66 0 -159 24 -135 45 53 Šampalík Václav KPŽE Budislavice 1212 73 34 107 29 -124 124 0 0 -3 50 47 15 -72 5 -67 0 -126 213 87 44 54 Vrabec Jan Sebranka 1175 -152 0 -152 0 -79 24 -55 0 -76 54 -22 0 32 209 241 43 -275 287 12 43 55 Čapla Jiří Krákora Pub 92 -131 0 -131 0 -222 36 -186 0 -70 60 -10 5 32 80 112 32 -391 176 -215 37 56 Adámek František NML Zdice 239 11 57 68 13 -55 20 -35 0 -80 40 -40 0 30 46 76 23 -94 163 69 36 57 Snop Václav Sebranka 1422 -297 0 -297 0 63 0 63 23 13 0 13 8 -115 5 -110 0 -336 5 -331 31 58 Šagát Pavol M-S Liga 1157 -1 32 31 6 15 54 69 24 -54 24 -30 0 -103 26 -77 0 -143 136 -7 30 59 Polka Marek Krákora Pub 609 -87 104 17 2 -195 24 -171 0 11 36 47 17 -80 96 16 11 -351 260 -91 30 60 Ševčík Tomáš Klatovy 500 -9 112 103 28 -19 10 -9 0 - - - - - - - - -28 122 94 28 61 Kule Libor 3E-Klima Plzeň 383 -132 16 -116 0 -40 5 -35 0 -103 25 -78 0 34 58 92 27 -241 104 -137 27 62 Doba Roman Myšoci 865 -67 150 83 18 -32 61 29 8 -275 95 -180 0 -46 18 -28 0 -420 324 -96 26 63 Koutová Eva Talon Praha 703 63 0 63 11 -134 0 -134 0 -23 60 37 13 -159 24 -135 0 -253 84 -169 24 64 Nový Daniel NML Zdice 1456 -108 90 -18 0 28 26 54 20 -99 0 -99 0 -117 30 -87 0 -296 146 -150 20 65 Bartyzal Miloš Mariášová perleť 821 -181 24 -157 0 -74 118 44 16 -211 15 -196 0 -94 80 -14 3 -560 237 -323 19 66 Vrablc Jiří M-S Liga 1474 -8 0 -8 0 38 10 48 17 -97 10 -87 0 -156 20 -136 0 -223 40 -183 17 67 Drienovský Stanislav Klatovy 1429 -24 82 58 10 -111 68 -43 0 - - - - - - - - -135 150 15 10 68 Novák Petr Talon Praha 101 -293 24 -269 0 -1 24 23 5 -78 20 -58 0 -218 0 -218 0 -590 68 -522 5
Chodová Planá - družstva 10.9.
1 Vaněk Sharks Plucar P , Rataj R , Fanta T , Kotva P 7 338 328 666 92 108 260 368 80 312 231 543 90 292 420 712 96 1050 1239 2289 358 31 2 Gringos Šenold V , Batík J , Grüner D , Pánek J 1 183 173 356 73 397 174 571 91 263 135 398 87 403 283 686 94 1246 765 2011 345 15 3 Limit Pardubice Nečas J , Maceška V , Kučera M , Lukášek J 3 -49 453 404 77 53 298 351 68 154 328 482 96 -90 249 159 55 68 1328 1396 296 12 4 3E-Klima Plzeň Nocar R , Zdychynec J , Hrdlička J , Kule L 4 -31 234 203 47 13 145 158 49 -163 90 -73 28 332 241 573 96 151 710 861 220 5 5 Myšoci Witala L , Ellinger V , Ellingerová G , Doba R 5 -59 394 335 69 43 201 244 64 -85 207 122 69 -335 92 -243 14 -436 894 458 216 8 6 Krákora Pub Boháč V , Kyzlík K , Čapla J , Polka M 2 80 325 405 69 -662 183 -479 25 -53 186 133 57 -145 239 94 45 -780 933 153 196 6 7 Talon Praha Zachar M , Hes I , Koutová E , Novák P 8 -168 161 -7 54 -140 116 -24 39 -51 212 161 55 -227 165 -62 50 -586 654 68 198 5 8 M-S Liga Hegyi J , Tihelka J , Šagát P , Vrablc J 6 -294 136 -158 11 188 303 491 91 -377 75 -302 10 -230 226 -4 42 -713 740 27 154 8
Chodová Planá - družstva 10.9.
9 Staroplzeňáci Čížek R , Hauer V , Hobl J , Votruba R 13 489 441 930 97 373 211 584 96 98 228 326 70 287 166 453 78 1247 1046 2293 341 18 10 KPŽE Budislavice Hanisch M , Kříž L , Bouše M , Šampalík V 9 325 120 445 81 -212 382 170 43 244 410 654 92 166 178 344 62 523 1090 1613 278 10 11 MK EUTIT Mariánské Lázně Václavík A , Jedlička D , Poláček J , Kinčeš L 16 -14 224 210 50 265 192 457 81 28 282 310 71 -189 332 143 58 90 1030 1120 260 10 12 Vajgar Jindřichův Hradec David P , Kubiska J , Susko L , Skala O 17 -17 152 135 48 -469 195 -274 18 272 240 512 88 123 296 419 79 -91 883 792 233 3 13 Alda Team Horní Jelení Baxa J , Štola V , Čejka Z , Hošek M 19 92 312 404 73 243 319 562 94 -346 201 -145 20 -274 228 -46 47 -285 1060 775 234 13 14 Mariášová perleť Kubát M , Mareček M , Růžek J , Bartyzal M 15 -133 388 255 66 -169 406 237 59 -458 244 -214 36 73 403 476 72 -687 1441 754 233 9 15 Sebranka Kukla R , Jančík L , Vrabec J , Snop V 21 -368 76 -292 32 125 140 265 62 187 177 364 68 76 251 327 76 20 644 664 238 5 16 NML Zdice Podskalský J , Jirkovský T , Adámek F , Nový D 12 -164 299 135 36 -81 170 89 39 -174 222 48 45 -261 251 -10 43 -680 942 262 163 3 17 Klatovy Sedlecký P , Vladař J , Ševčík T , Drienovský S 20 -210 230 20 45 -75 167 92 36 149 30 179 38 -121 37 -84 13 -257 464 207 132 3