červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10

 

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Průša Martin28247275105
3Růžek Jaroslav351112463104
4Šenold Vojtěch177124301104
5Plucar Pavel195160355100
6Kubát Milan23220343598
7Gruner David-1112010997
8Maceška Vladimír6934941896
9Kučera Miloš-1812510791
10Polka Marek8413021490
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (67)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (121)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (9)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)612280892114
2Šenold Vojtěch (4)42913556486
3Kotva Pavel (44)12036548583
4Podskalský Jiří (19)-4636632080
5Jedlička David (33)4028032078
6Batík Jiří (18)2809837875
7Průša Martin (2)-15951735873
8Hošek Martin (20)-33859826071
9Polka Marek (10)330030369
10Kučera Miloš (9)-37652014467
TAB7
TAB8

Majory 2017

Major1-2017: Plzeň (18.2.)

Dne 18.2.2017 se od 09:00 konal 1. Major turnaj LLM 2017 (Místo konání: Plzeň - sokolovna Křimice, pořadatel: Dr. Zdeněk Helísek – 603 483 088, zhelisek@ volny.cz; Jaroslav Hobl - 723 356 344 ).

Fotogalerie

CELÁ TABULKA Major1: Plzeň - jednotlivci 18.2.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Mejsnar JanNevyzpytatelní858142142284818724242960201456657108
2Svoboda Jiříjednotlivec344169802495030411241656473192665106
3Fanta TomášVaněk Sharks31914115129256116221382825717343084
4Lukášek JiříLimit Pardubice67025667323602856842228412340782
5Baxa JosefNML Zdice11178813622446221391613311027538579
6Grüner DavidGringos743-1110190291551002554814420134577
7Rataj RichardVaněk Sharks536406510532163732364420313834176
8Hrdlička JiříAC Šárka Notors1327890168421650165342439033376
9Štola VladimírVaněk Sharks B429823511733146842304222811934775
10Boháč PetrNevyzpytatelní1498-2126124341081122204010623834474
11Jedlička DavidMyšoci82418733220458744131272747735172
12Klinger Václavjednotlivec6251857425952-868601617714231968
13Janda Jiříjednotlivec70915124175438920109252404428468
14Čapla JiříKrákora Pub92-1787724148862344314716431167
15Juha FrantišekPlzeň II U Levých815-4706621146922384514216230466
16Bouše MiroslavKPŽE Budislavice2910619125367476150301809527566
17Šenold VojtěchGringos178430431421936255502623629864
18Jančík LuděkVaněk Sharks B170721688281730173362451626164
19Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326157015740702494232272425163
20Hovězák DušanMK EUTIT Mariánské Lázně A420-50742472081783865215825241059
21Horek MartinPlzeňácí957-5615618140842244113514528059
22Ellingerová GabrielaMyšoci357731083279330123261664020653
23Drienovský Stanislavjednotlivec1429877115841-4848073911915848
24Šampalík VáclavKPŽE Budislavice1212-9320-73019548243461026817046
25Hobl JaroslavStaroplzeňáci100-9827323255378211613515144
26Hošek MartinVaněk Sharks B9751189120944-271134-1370-1532257244
27Kinčeš Ladislavjednotlivec47632589030-46874113-1414513143
28Mareček MilanMK EUTIT Mariánské Lázně A619-2566411310638144298110418542
29Kukla RomanKrákora Pub970-144632101064815431929418641
30Kotva PavelVaněk Sharks634-6441-2301445519939809617639
31Froněk RomanPlzeňácí596995115039-33210-3220-23361-17239
32Helísek ZdeněkStaroplzeňáci3971133614938-19140-1510-7876-238
33Knedlík Petrjednotlivec541-24110-23104614419038-195154-4138
34Kyzlík KamilKrákora Pub553-9030-600888917737-211911737
35Nečas JanLimit Pardubice93416809631-11211206-961929637
36Čejka ZdeněkAlda Team Horní Jelení13861092113037-12250-720-13715837
37Trojan StanislavPlzeň II U Levých697106070224504514556011536
38Zezulka Petrjednotlivec615-12451-730967216835-281239535
39Hanisch MartinKPŽE Budislavice622299612535-13119-1120-1021151335
40Pánek JindřichGringos7064410541733276017773711434
41Ellinger VladimírMyšoci11722931942549624448312733
42Batík JiříGringos65-720-7204311215532-291128332
43Kindl VáclavAC Šárka Notors122734488226-18812-1760-15460-9426
44Novák PetrVaněk Sharks B10119607925-9232-600-73921925
45Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní116944155920-7451-232-30663622
46Beránek MiroslavPlzeň II U Levých522-9444-50040347420-54782420
47Zdychynec JosefPlzeňácí456-5884268-60943411-1181786019
48Maceška VladimírLimit Pardubice1421-7824-540-25957019-1031191619
49Bříza VladimírAlda Team Horní Jelení32623335619-18187-940-158120-3819
50Mužík Martinjednotlivec1490303314849154485218
51Vlk Alešjednotlivec1509-450-45041256618-4252118
52Witala LechMyšoci8224855316-5824-341-10291917
53Kučera MilošLimit Pardubice832-24724815-36247-3150-386119-26715
54Berka JosefPlzeňácí458-8564-21110253512-75891413
55Václavík AloisMK EUTIT Mariánské Lázně A6-2413912-13321-1120-13562-7312
56Jirkovský TomášNML Zdice841-13483511-16027-1330-17375-9811
57Ševčík Tomášjednotlivec500-6032-280-36531710-9685-1110
58Hes IvanAlda Team Horní Jelení1166-6840-280140149-5440-149
59Podskalský JiříNML Zdice305-27010-2600-374368-30753-2548
60Císař Rudolfjednotlivec735-162044-3010-203-4630-167
61Hauer VáclavStaroplzeňáci520190196-7832-460-5932-276
62Knapp RichardAC Šárka Notors1496-3350175-6210-520-9560-355
63Bartoš Paveljednotlivec119-1739-1640-8784-35-26093-1675
64Nový DanielNML Zdice1456-11760-570-80-84-12560-654
65Opava BohumilAC Šárka Notors597-2210-122-1300-1300-15210-1422
66Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-285-230-10829-790-13634-1020
67Slabý AlešAlda Team Horní Jelení866-7630-460-9741-560-17371-1020
68Polka MarekKrákora Pub609-6524-410-10530-750-17054-1160
69Poláček JosefMK EUTIT Mariánské Lázně A633-5520-350-11420-940-16940-1290
70Kovařík JaroslavPlzeň II U Levých889-13117-1140-460-460-17717-1600
71Čížek RobertStaroplzeňáci647-13168-630-20112-1890-33280-2520
72Plucar PavelVaněk Sharks897-24210-2320-18361-1220-42571-3540
CELÁ TABULKA Major1: Plzeň - družstva EXTRALIGA 18.2.2017
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1GringosGrüner D, Šenold V, Pánek J, Batík J14111115644502757259945438684016313
2MyšociJedlička D, Ellingerová G, Ellinger V, Witala L631077387861641523166747422970315313
3Vaněk SharksFanta T, Rataj R, Kotva P, Plucar P2-125267142672402114518111547859314811
4Limit PardubiceLukášek J, Nečas J, Maceška V, Kučera M417024341381-471310-16145-3015532521269
5PlzeňácíHorek M, Froněk R, Zdychynec J, Berka J3-4926021171-242213-2953-2914731821249
6Krákora PubČapla J, Kukla R, Kyzlík K, Polka M5-17017884723725349084674314981318
7MK EUTIT Mariánské Lázně AHovězák D, Mareček M, Václavík A, Poláček J7-13220169496725732467-654583931167
8StaroplzeňáciHobl J, Helísek Z, Hauer V, Čížek R8-818617863-445137-30832-453323-130954
CELÁ TABULKA Major1: Plzeň - družstva LIGA 18.2.2017
Začátek:
sobota 18.2.2017 9:00:00
Startovné:
• Startovné 200,- Kč
• Účastník musí být členem ČSM, členství lze vyřídit i na místě
Průběh turnaje:
• Prezence účastníků od 8:00 do 9:30, před zahájením turnaje proběhne oficiální vyhlášení ročníku 2016
• Hrají se 2 kola po třech hodinách s přestávkou na oběd, předpokládaný začátek 1. kola v 10:15 hod.
• Hraje se dle platných pravidel Českého svazu mariáše pro nemíchaný soutěžní licitovaný mariáš
• Průběh turnaje se řídí platným Soutěžním a Disciplinárním řádem ČSM
Plzeň - sokolovna Křimice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9NevyzpytatelníMejsnar J, Boháč P, Hegedüsová R, Mejsnarová Š13213355568101291429720100504784128820118
10Vaněk Sharks BŠtola V, Jančík L, Hošek M, Novák P1429120249395-442502065624745269915112
11NML ZdiceBaxa J, Jirkovský T, Podskalský J, Nový D11-312254-5846-1832092662-495463-3210810
12KPŽE BudislaviceBouše M, Šampalík V, Hanisch M, Kříž L914140154513017220255443123561069
13Plzeň II U LevýchJuha F, Trojan S, Beránek M, Kovařík J12-219191-283718512631173-343172831109
14AC Šárka NotorsHrdlička J, Kindl V, Knapp R, Opava B165719825577-21522-19326-158220621039
15Alda Team Horní JeleníČejka Z, Bříza V, Hes I, Slabý A17-1212411243-386178-20820-398302-96635