leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2251131906533
2Hošek Martin5669051471469
3Šenold Vojtěch9625401502450
4Kotva Pavel8529441796434
5Batík Jiří8884251313427
6Mejsnar Jan-77617921016403
7Nečas Jan19710401237396
8Jedlička David3797821161385
9Polka Marek177727904369
10Štola Vladimír-1831830349
#HráčZBPBSB
1Gringos29742283525774
2Vaněk Sharks5823547412968
3Limit Pardubice-8993352245358
4Krákora Pub3062754306052
5Plzeňácí-2502137188752
6MK EUTIT Mariánské Lázně A1992557275647
7Myšoci-742454238046
8Staroplzeňáci-1747194219542
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B8272613344054
2Nevyzpytatelní-5663205263952
3Alda Team Horní Jelení-4723105263345
4KPŽE Budislavice6842096278039
5NML Zdice-7013046234538
6MK EUTIT Mariánské Lázně B-331060102721
7Plzeň II U Levých-596103744118
8Sebranka20931352210
9Plzeňácí B4082836919
10AC Šárka Notors-158220626
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (1)2887035849
2Plucar Pavel (3)11117028142
3Koranda Vlastimil (5)1946225642
4David Pavel (7)2145827241
5Mácha Jan (1)1329022236
6Uher Stanislav (7)179017936
7Vlk Stanislav (3)1519224335
8Korbel Jiří (7)9413322735
9Maceška Vladimír (7)679516234
10Neruda Vladimír (7)1004814833
TAB2
TAB3
#HráčZBPBSBB
TAB5
#HráčZBPBSBB
TAB7
TAB8

Majory 2017

Major5-2017: Praha (25.11.)

Dne 25.11.2017 se od 09:00 konal 5. Major turnaj LLM 2017 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Sportovka, pořadatel: Polka).

CELÁ TABULKA Major5: Praha - jednotlivci 25.11.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Čejka ZdeněkAlda Team Horní Jelení13861371382756013810624444275244519104
2Munia KamilAlda Team Horní Jelení7317685161453178840556393173566101
3Hošek MartinVaněk Sharks B97510520125392681584266037317855199
4Jedlička DavidMyšoci8248489173461631463095024723548296
5Zachar MiroslavSebranka70416829197501451002454531312944295
6Fanta TomášVaněk Sharks319151922435680721523623116439592
7Jirkovský TomášNML Zdice8413610013641781051833911420531980
8Kučera MilošLimit Pardubice8327913421352-6014181261927529478
9Kotva PavelVaněk Sharks634115263231701623325218121439575
10Davídek JosefAlda Team Horní Jelení651246892331071202274213118831975
11Batík JiříGringos65-2686624200602604619812832670
12Kovařík JaroslavPlzeň II U Levých889101511524366066241675121867
13Čížek RobertStaroplzeňáci647-1411096348332115326914221166
14Šenold VojtěchGringos178122341564452052211743420865
15Novák PetrVaněk Sharks B1016510752911030140351754021564
16Nečas JanLimit Pardubice934-1771541877164241436023529561
17Hobl JaroslavPlzeňácí10032508231-18483273113416558
18Froněk RomanPlzeňácí5961196818748-4948-197011618657
19Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326380381517324197402112423555
20Kinčeš LadislavMK EUTIT Mariánské Lázně B4761003013040171027151174015755
21Votruba RudolfStaroplzeňáci602-30512111104112216417416323752
22Koutová EvaSebranka70333296221585211030918117251
23Beránek MiroslavPlzeň II U Levých522-22769-15809720430148-13027314348
24Kukla RomanKrákora Pub9701142413842-7235-373425910145
25Ellingerová GabrielaMyšoci35723466925-691195019-4616511944
26Bartoš PavelGringos119-294819104171112311211913141
27Jančík LuděkVaněk Sharks B17044297327-111981333488140
28Čapla JiříSmetanka921410912338-10056-442-861657940
29Hes IvanSmetanka1166-3610-260-2119817738-5720815138
30Růžek JaroslavMK EUTIT Mariánské Lázně803-3930-93349012434-512011537
31Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397-14160-8101065015637-351107537
32Maceška VladimírLimit Pardubice1421377911637-153101-520-1161806437
33Polka MarekKrákora Pub609317010135-9848-501-671185136
34Podskalský JiříNML Zdice305436010336-1670-1670-12460-6436
35Štola VladimírVaněk Sharks B429-31398912667825-191058634
36Pánek JindřichGringos706-53732134110512036478333
37Hauer VáclavStaroplzeňáci52017244116-165337171777833
38Kyzlík KamilKrákora Pub553-8129-520714811933-10776733
39Poláček JosefMK EUTIT Mariánské Lázně633-6979132-18320-1630-189117-7232
40Václavík AloisMK EUTIT Mariánské Lázně670782436602231366730
41Wolf AdamPlzeň II U Levých145561157630-8510-750-2425130
42Roth PetrKrákora Pub939-586246-6686223-641306629
43Mejsnar JanNevyzpytatelní858-162120-420-191159629-1812355429
44Plucar PavelVaněk Sharks89722153714-1111372614-891526328
45Knedlík PetrPlzeňácí541-15907528-12468-560-1391581928
46Janda JiříSmetanka709-1355-13008808828-475-4228
47Hlas FrantišekMK EUTIT Mariánské Lázně B16432306220-6558-77-33885527
48Svoboda DanielSmetanka53522487026-60234-5680-58082-49826
49Mareček MilanMK EUTIT Mariánské Lázně619-4751476303616-41814023
50Ševčík TomášMK EUTIT Mariánské Lázně B500-17806322-9636-600-113116322
51Boháč PetrNevyzpytatelní149831306119-730-730-4230-1219
52Snop VáclavMK EUTIT Mariánské Lázně B1422-4914-350-18644618-67781118
53Bříza VladimírSebranka326-14655117-12038-820-134103-3117
54Kosek RadomírPlzeňácí1135-91235-4445110-5357415
55Juha FrantišekPlzeň II U Levých815-5440-14050512-4940-912
56Ellinger VladimírMyšoci117-19422312-7817-610-9759-3812
57Lukášek JiříLimit Pardubice670-10622-840-3842411-14464-8011
58Adámek FrantišekNML Zdice239-3322-112-3524-116-6846-228
59Slabý AlešAlda Team Horní Jelení866-8537-480-8177-48-166114-528
60Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní1169-20466-1380-4919-305-25385-1685
61Houdek JosefSebranka1508-270-270-340-344-610-614
62Rataj RichardVaněk Sharks536-6259-34-15063-870-212122-904
63Panochová JanaNML Zdice1222-5643-131-1035-980-15948-1111
64Doba RomanMyšoci865-16998-710-----16998-710
CELÁ TABULKA Major5: Praha - družstva EXTRALIGA 25.11.2017
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1GringosBatík J, Šenold V, Bartoš P, Pánek J186187273723341414758542032874815713
2Limit PardubiceKučera M, Nečas J, Maceška V, Lukášek J4-730629975-17444827466-18175457314112
3Vaněk SharksFanta T, Kotva P, Plucar P, Rataj R212221834071-114344237311165276314411
4StaroplzeňáciČížek R, Votruba R, Helísek Z, Hauer V8-16824577542772475249210949260114611
5PlzeňácíHobl J, Froněk R, Knedlík P, Kosek R312722034780-2182452745-9146537412510
6Krákora PubKukla R, Polka M, Kyzlík K, Roth P5618519164-1051999458-993842851227
7MyšociJedlička D, Ellingerová G, Ellinger V, Doba R6-81275194651628229850-655574921156
8MK EUTIT Mariánské LázněRůžek J, Poláček J, Václavík A, Mareček M7-851789347-1191765758-2043541501054
CELÁ TABULKA Major5: Praha - družstva LIGA 25.11.2017
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9Alda Team Horní JeleníČejka Z, Munia K, Davídek J, Slabý A171523284808948139187299633719135218818
10Vaněk Sharks BHošek M, Novák P, Jančík L, Štola V1418398281793792736528956237193316814
11SebrankaZachar M, Koutová E, Bříza V, Houdek J2216012328369491902396420931352213310
12Plzeň II U LevýchKovařík J, Beránek M, Wolf A, Juha F12-11917556618321429767-363893531289
13NML ZdiceJirkovský T, Podskalský J, Adámek F, Panochová J11-1022521573-227134-9341-2373591221147
14MK EUTIT Mariánské Lázně BKinčeš L, Hlas F, Ševčík T, Snop V106615422067-162168652-963222261196
15NevyzpytatelníHegedüsová R, Mejsnar J, Boháč P, Mejsnarová Š13-297216-81353215819063-265374109985
16SmetankaČapla J, Hes I, Janda J, Svoboda D20-1351723755-635288-34753-770460-3101085
Začátek:
sobota 25.11.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - Řepy, restaurace Sportovka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: