červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Majory 2018

Major2-2018: Dlouhá Lhota u Příbrami (17.3.)

Dne 17.3.2018 se od 09:00 konal 2. Major turnaj LLM 2018 (Místo konání: Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek, pořadatel: Polka).

Fotogalerie

CELÁ TABULKA Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami - jednotlivci 17.3.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Hobl JaroslavStaroplzeňáci100166132298562005825852366190556108
2Koutová EvaPražská pětka7032250225507282154472978237997
3Kučera MilošLimit Pardubice8321184416245341521864915219634894
4Podskalský JiříNML Zdice30515011626652-151501353913526640191
5Hrbáček AlešLimit Pardubice688184260301711232946018916535490
6Lukášek JiříLimit Pardubice6701597123052080803215915131084
7Kříž LubomírKPŽE Budislavice235786914738128551834420612433082
8Boháč PetrNevyzpytatelní149811962181484240823416110226382
9Maceška VladimírGRINGOS14215624803610324127421594820778
10Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice138615430184456436100322186628477
11Nocar Richard*Plzeňácí404218352535446046222643529976
12Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619265076356350113398910018974
13Votruba RudolfStaroplzeňáci602111321433710910119362204226273
14Munia KamilLimit Pardubice73141701113794094351357020572
15Horek MartinPlzeňácí95721414936364-13535-10047918426368
16Hošek MartinVaněk's Sharks975-25955-204413718832564-12224312168
17Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně6331047017446-458035205915020966
18Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní116928028228555140441135516866
19Ellinger VladimírM Y Š O C I117-17321515152962485013512826365
20Polka MarekBetlodurch609-23432263578113383311214564
21Dubanská EditaBetlodurch7493630663350297931865914564
22Pánek JindřichGRINGOS7064124653122446630636813161
23Witala LechM Y Š O C I822884813636312051241196818760
24Kotva PavelVaněk's Sharks634-8071-9153911315245-4118414360
25Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-3465312451298033179411157
26Mejsnar JanNevyzpytatelní858-42030-39047215923152-348189-15956
27Batík JiříGRINGOS65-4320-231111551204172259752
28Juha FrantišekPlzeň II U Levých815952011534-33683517628815051
29Berka JosefPlzeňácí458-128674341051517-2918951
30Froněk RomanPlzeňácí596619515644-5612-445510711249
31Janda Jiříjednotlivec709340342365065259909948
32Bartoš Pavel*GRINGOS119-1890-18901734121446-16412546
33Hnojský Roman*MK EUTIT M. Lázně B262-7024-463906215242208610645
34Vacek MartinNML Zdice3041413617743-730-730683610443
35Šenold VojtěchGRINGOS1785605629-202001336205642
36Bouše MiroslavKPŽE Budislavice29676913635-4629-176219811941
37Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326-110-11143910492728103841
38Adámek FrantišekNML Zdice2392912215139-9549-460-6617110539
39Hlas FrantišekMK EUTIT M. Lázně164-1112117112536220373739
40Jirkovský TomášNML Zdice841-16543824-9498410-1101524234
41Hanisch MartinKPŽE Budislavice622-10212-900328011233-70922233
42Plucar PavelVaněk's Sharks897-10413125-13660-764-146101-4529
43Ševčík TomášALDA TEAM Pardubice500-6241-21921204119-41612028
44Jedlička DavidM Y Š O C I82422446628-23247-1850-21091-11928
45Mužík MartinBetlodurch14902502521-8548-376-6048-1227
46Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-2532714-39521312-64842026
47Helísek ZdeněkPlzeň II U Levých397-7246-265-12544220-841001625
48Kovařík JaroslavPlzeň II U Levých88914163019-230-235-916724
49Rataj RichardVaněk's Sharks536-44621820-12717-1104-17179-9224
50Čížek RobertStaroplzeňáci647-1515012-2630411-4145423
51Kukla RomanBetlodurch970-12464-605-49712218-173135-3823
52Beránek MiroslavPlzeň II U Levých522-1460-146026204621-12020-10021
53Zdychynec JosefPlzeňácí456-6529-368-149113-368-214142-7216
54Jančík LuděkPražská pětka170-220-2212-18936-1534-21136-17516
55Hauer VáclavStaroplzeňáci520-1750-17502802815-1470-14715
56Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-150126-246-115107-87-265233-3213
57Štola VladimírPražská pětka429-557-486-6124-377-11631-8513
58Růžek JaroslavKPŽE Budislavice803-1550-1550-10499-58-25999-1608
59Zachar MiroslavPražská pětka704-1350-1354-19323-1704-32823-3058
60Davídek JosefM Y Š O C I651-17336-1370-258116-1420-431152-2790
CELÁ TABULKA Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva EXTRALIGA 17.3.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Lukášek J, Munia K333622756310229935565499635582121720118
2MK EUTIT M. LázněMareček M, Poláček J, Václavík A, Hlas F68519728277801842646916538154614611
3GRINGOSMaceška V, Pánek J, Batík J, Šenold V11106817869220933137533016149114411
4NevyzpytatelníBoháč P, Mejsnarová Š, Mejsnar J, Hegedüsová R8-28492-1925323826450291-4635631014410
5PlzeňácíHorek M, Berka J, Froněk R, Zdychynec J519835955786-330165-16530-1325243921168
6Betlodu2hPolka M, Dubanská E, Mužík M, Kukla R4-651286355-4922617758-1143542401137
7Vaněk's SharksHošek M, Kotva P, Plucar P, Rataj R2-393229-16440-8737829167-4806071271075
8Pražská pětkaKoutová E, Jančík L, Štola V, Zachar M71372046-371165-20639-358172-186854
CELÁ TABULKA Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva LIGA 17.3.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9StaroplzeňáciHobl J, Votruba R, Čížek R, Hauer V108717926684311984099839827767518216
10NML ZdicePodskalský J, Vacek M, Adámek F, Jirkovský T13304328632109-27729720692762565217812
11ALDA TEAM PardubiceČejka Z, Ševčík T, Slabý A, Bříza V11-8322914679-6921514682-15244429216112
12KPŽE BudislaviceKříž L, Bouše M, Hanisch M, Růžek J12-11215038741026327387-10241331116111
13M Y Š O C IEllinger V, Witala L, Jedlička D, Davídek J9-801608078-307279-2875-387439521539
14Plzeň II U LevýchJuha F, Helísek Z, Kovařík J, Beránek M15-10982-2768-4214210081-151224731498
Začátek:
sobota 17.3.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: