prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
VM 2018: Nebákov
ne 16.12. 09:00 - 17:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00
KM 2018: Libčany
st 26.12. 13:00 - 19:00
KM 2018: Kamenec u Poličky
pá 28.12. 15:00 - 21:00
KM 2018: Třebosice
so 29.12. 09:30 - 15:30
KM 2018: Miřetín
ne 30.12. 16:00 - 22:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-N2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

 

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
VM 2018: Nebákov
ne 16.12. 09:00 - 17:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00
KM 2018: Libčany
st 26.12. 13:00 - 19:00
KM 2018: Kamenec u Poličky
pá 28.12. 15:00 - 21:00
KM 2018: Třebosice
so 29.12. 09:30 - 15:30
KM 2018: Miřetín
ne 30.12. 16:00 - 22:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-N2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-29814751177537
2Polka Marek2929881280432
3Zdychynec Josef31511201435416
4Hošek Martin-174954780401
5Plucar Pavel21910521271395
6Pánek Jindřich448520968394
7Hobl Jaroslav10085811589381
8Hrbáček Aleš4946381132377
9Maceška Vladimír-27763736371
10Nocar Richard7286351363368
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí10073284429167
2Limit Pardubice593207326667
3GRINGOS13231604292763
4Betlodurch8962811370760
5Vaněk's Sharks-1503050290052
6Nevyzpytatelní-18603141128150
7MK EUTIT M. Lázně-8802549166946
8Pražská pětka-3951701130639
#HráčZBPBSB
1NML Zdice1643196336070
2ALDA TEAM Pardubice-7923516272468
3M Y Š O C I-4202437201764
4KPŽE Budislavice-1342750261657
5Staroplzeňáci7622020278256
6Sebranka-4401946150632
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (72)74211961938299
2Kubiska Jiří (85)6399491588263
3Vlk Stanislav (68)7147731487261
4David Pavel (87)4238491272251
5Chaluš Vladimír (72)-62619811355236
6Vávrovský Jan (77)419691010227
7Jedlička František (100)9010611151225
8Neruda Vladimír (109)493255748225
9Susko Ladislav (85)-170997827216
10Vondráčková Šárka (102)170553723207
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (61)50217962298146
2Hanisch Martin (47)61715152132139
3Sedlecký Pavel (109)31214941806125
4Maceška Vladimír (9)5818031861124
5Šiška Libor (125)-43816071169121
6Kříž Lubomír (31)-48717561269108
7Kocík František (157)-9362252983
8Šampalík Václav st. (49)-60280320172
9Křížová Marie (99)56742999662
10Mádle Čestmír (116)-15650935338
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich110814172525525
2Kučera Miloš2424332457516
3Batík Jiří12919342225514
4Hes Ivan26210211283493
5Jedlička David410631067492
6Hošek Martin-47815941116483
7Koutová Eva59816875474
8Jančík Luděk-176636460457
9Zachar Miroslav-508726218450
10Štola Vladimír3178991216421
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)55811851743132
2Nečas Jan (69)7498181567121
3Tomek Václav (65)2289131141118
4Hrbáček Aleš (8)7678611628113
5Čejka Zdeněk (32)-45864018288
6Lukášek Jiří (20)1246948187
7Slabý Aleš (30)-7855447684
8Bříza Vladimír (39)-1980873-110766
9Kuneš Daniel (156)-478251-22760
10Munia Kamil (13)44721766451
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (17)10823511433211
2Šenold Vojtěch (12)7817541535210
3Jirkovský Tomáš (36)2612601286204
4Kučera Miloš (1)3313461379200
5Hošek Martin (4)6678641531196
6Polka Marek (2)4669781444183
7Průša Martin (52)4963967148
8Jedlička David (35)-13849836148
9Munia Kamil (13)-141682541138
10Kotva Pavel (14)1779311108133
TAB7
TAB8

Majory 2018

Major2-2018: Dlouhá Lhota u Příbrami (17.3.)

Dne 17.3.2018 se od 09:00 konal 2. Major turnaj LLM 2018 (Místo konání: Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek, pořadatel: Polka).

Fotogalerie

CELÁ TABULKA Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami - jednotlivci 17.3.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Hobl JaroslavStaroplzeňáci100166132298562005825852366190556108
2Koutová EvaPražská pětka7032250225507282154472978237997
3Kučera MilošLimit Pardubice8321184416245341521864915219634894
4Podskalský JiříNML Zdice30515011626652-151501353913526640191
5Hrbáček AlešLimit Pardubice688184260301711232946018916535490
6Lukášek JiříLimit Pardubice6701597123052080803215915131084
7Kříž LubomírKPŽE Budislavice235786914738128551834420612433082
8Boháč PetrNevyzpytatelní149811962181484240823416110226382
9Maceška VladimírGRINGOS14215624803610324127421594820778
10Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice138615430184456436100322186628477
11Nocar Richard*Plzeňácí404218352535446046222643529976
12Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619265076356350113398910018974
13Votruba RudolfStaroplzeňáci602111321433710910119362204226273
14Munia KamilLimit Pardubice73141701113794094351357020572
15Horek MartinPlzeňácí95721414936364-13535-10047918426368
16Hošek MartinVaněk's Sharks975-25955-204413718832564-12224312168
17Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně6331047017446-458035205915020966
18Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní116928028228555140441135516866
19Ellinger VladimírM Y Š O C I117-17321515152962485013512826365
20Polka MarekBetlodurch609-23432263578113383311214564
21Dubanská EditaBetlodurch7493630663350297931865914564
22Pánek JindřichGRINGOS7064124653122446630636813161
23Witala LechM Y Š O C I822884813636312051241196818760
24Kotva PavelVaněk's Sharks634-8071-9153911315245-4118414360
25Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-3465312451298033179411157
26Mejsnar JanNevyzpytatelní858-42030-39047215923152-348189-15956
27Batík JiříGRINGOS65-4320-231111551204172259752
28Juha FrantišekPlzeň II U Levých815952011534-33683517628815051
29Berka JosefPlzeňácí458-128674341051517-2918951
30Froněk RomanPlzeňácí596619515644-5612-445510711249
31Janda Jiříjednotlivec709340342365065259909948
32Bartoš Pavel*GRINGOS119-1890-18901734121446-16412546
33Hnojský Roman*MK EUTIT M. Lázně B262-7024-463906215242208610645
34Vacek MartinNML Zdice3041413617743-730-730683610443
35Šenold VojtěchGRINGOS1785605629-202001336205642
36Bouše MiroslavKPŽE Budislavice29676913635-4629-176219811941
37Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326-110-11143910492728103841
38Adámek FrantišekNML Zdice2392912215139-9549-460-6617110539
39Hlas FrantišekMK EUTIT M. Lázně164-1112117112536220373739
40Jirkovský TomášNML Zdice841-16543824-9498410-1101524234
41Hanisch MartinKPŽE Budislavice622-10212-900328011233-70922233
42Plucar PavelVaněk's Sharks897-10413125-13660-764-146101-4529
43Ševčík TomášALDA TEAM Pardubice500-6241-21921204119-41612028
44Jedlička DavidM Y Š O C I82422446628-23247-1850-21091-11928
45Mužík MartinBetlodurch14902502521-8548-376-6048-1227
46Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-2532714-39521312-64842026
47Helísek ZdeněkPlzeň II U Levých397-7246-265-12544220-841001625
48Kovařík JaroslavPlzeň II U Levých88914163019-230-235-916724
49Rataj RichardVaněk's Sharks536-44621820-12717-1104-17179-9224
50Čížek RobertStaroplzeňáci647-1515012-2630411-4145423
51Kukla RomanBetlodurch970-12464-605-49712218-173135-3823
52Beránek MiroslavPlzeň II U Levých522-1460-146026204621-12020-10021
53Zdychynec JosefPlzeňácí456-6529-368-149113-368-214142-7216
54Jančík LuděkPražská pětka170-220-2212-18936-1534-21136-17516
55Hauer VáclavStaroplzeňáci520-1750-17502802815-1470-14715
56Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-150126-246-115107-87-265233-3213
57Štola VladimírPražská pětka429-557-486-6124-377-11631-8513
58Růžek JaroslavKPŽE Budislavice803-1550-1550-10499-58-25999-1608
59Zachar MiroslavPražská pětka704-1350-1354-19323-1704-32823-3058
60Davídek JosefM Y Š O C I651-17336-1370-258116-1420-431152-2790
CELÁ TABULKA Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva EXTRALIGA 17.3.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Lukášek J, Munia K333622756310229935565499635582121720118
2MK EUTIT M. LázněMareček M, Poláček J, Václavík A, Hlas F68519728277801842646916538154614611
3GRINGOSMaceška V, Pánek J, Batík J, Šenold V11106817869220933137533016149114411
4NevyzpytatelníBoháč P, Mejsnarová Š, Mejsnar J, Hegedüsová R8-28492-1925323826450291-4635631014410
5PlzeňácíHorek M, Berka J, Froněk R, Zdychynec J519835955786-330165-16530-1325243921168
6Betlodu2hPolka M, Dubanská E, Mužík M, Kukla R4-651286355-4922617758-1143542401137
7Vaněk's SharksHošek M, Kotva P, Plucar P, Rataj R2-393229-16440-8737829167-4806071271075
8Pražská pětkaKoutová E, Jančík L, Štola V, Zachar M71372046-371165-20639-358172-186854
CELÁ TABULKA Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva LIGA 17.3.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9StaroplzeňáciHobl J, Votruba R, Čížek R, Hauer V108717926684311984099839827767518216
10NML ZdicePodskalský J, Vacek M, Adámek F, Jirkovský T13304328632109-27729720692762565217812
11ALDA TEAM PardubiceČejka Z, Ševčík T, Slabý A, Bříza V11-8322914679-6921514682-15244429216112
12KPŽE BudislaviceKříž L, Bouše M, Hanisch M, Růžek J12-11215038741026327387-10241331116111
13M Y Š O C IEllinger V, Witala L, Jedlička D, Davídek J9-801608078-307279-2875-387439521539
14Plzeň II U LevýchJuha F, Helísek Z, Kovařík J, Beránek M15-10982-2768-4214210081-151224731498
Začátek:
sobota 17.3.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: