Majory 2018

Major3-2018: Pardubice (21.4.)

  • Vytisknout

Dne 21.4.2018 se od 09:00 konal 3. Major turnaj LLM 2018 (Místo konání: Pardubice - restaurace Imperial, pořadatel: Nečas).

CELÁ TABULKA Major3: Pardubice - jednotlivci 21.4.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Helísek Zdeněk*Staroplzeňáci3971531282814826516242756418290708104
2Nocar RichardPlzeňácí B4041929228450141902314833318251598
3Zdychynec JosefPlzeňácí4561068519145501532034715623839492
4Dubanská EditaBetlodurch7492135026350114721864132712244991
5Hes IvanPražská pětka1166505610632221893105427114541686
6Kučera MilošLimit Pardubice832-116162462512519632156935836781
7Kotva PavelVaněks Sharks634121451664210353156382249832280
8Kukla RomanBetlodurch970411181594077881653911820632479
9Maceška VladimírGRINGOS14211605021047-441561123211620632279
10Hrbáček AlešLimit Pardubice68846408629132842165017812430279
11Boháč PetrNevyzpytatelní149840721123416172188445624430078
12Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice12128042122321980198412784232073
13Tomek VáclavPlnotuční128126718745460-2541161224222847072
14Hošek Martin*Vaněks Sharks97516615432056-5823-351210817728568
15Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice13861473017740-331421092611417228666
16Svoboda JiříPlzeňácí B34423142165376152113298419427866
17Hanisch MartinKPŽE Budislavice622271021293382581403210916026965
18Jedlička DavidM Y Š O C I824459213734-8121613530-3630827264
19Rataj RichardVaněks Sharks53615617132760-19164-1274-3523520064
20Vacek MartinNML Zdice3045465123123641873812811023861
21Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-158105-5303612225836020332753060
22Plucar PavelVaněks Sharks89714711526249-13877-6110919220159
23Picek BřetislavPlnotuční8576210917139201636178212520756
24Munia KamilLimit Pardubice731-9770-2769911621549218618855
25Polka MarekBetlodurch6093846842876875264511415954
26Kyzlík KamilBetlodurch553-3129-2151252014537944914352
27Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-6856-12106310316640-515915450
28Hnojský RomanMK EUTIT M. Lázně262-13959-8047712420146-6218312150
29Mejsnar JanNevyzpytatelní858-5525820346-18568-1174-2403268650
30Froněk RomanPlzeňácí596429332180159527844412848
31Horek MartinPlzeňácí957-12540-8541672018743426010247
32Marek StanislavPlnotuční124710415125544-245145-1000-14129615544
33Jirkovský TomášNML Zdice841-14154-8701882020844477412144
34Fanta TomášVaněks Sharks319607813839-13624-1124-761022643
35Pánek JindřichGRINGOS706-1953342211203120-8736542
36Janda JiříKPŽE Budislavice7093353819600602163359840
37Šenold VojtěchGRINGOS178-792161545524-6635740
38Čížek RobertStaroplzeňáci647159511029-5034-1610-351299439
39Slabý AlešALDA TEAM Pardubice86633659827-145132-1311-1121978538
40Baxa JosefNML Zdice1117427411631-7221-517-30956538
41Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-7040-305575311031-13938036
42Hauer VáclavStaroplzeňáci520-255025151545520-241048035
43Witala LechM Y Š O C I822-2926-310970972468269434
44Hobl JaroslavStaroplzeňáci100-6016-440117201373157369331
45Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní1169-2514926-14319-1244-14570-7530
46Lukášek JiříLimit Pardubice67023224524-2350-2354-21222-19028
47Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326-6123-3844904922-12231126
48Ellinger VladimírM Y Š O C I11730669626-12920-1090-9986-1326
49Novák PetrPražská pětka101-190-19813102317-610425
50Sejkora JosefPlzeňácí B1517-1010-101010501052540425
51Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619-29441518-14985-647-178129-4925
52Votruba RudolfStaroplzeňáci602-3624-1277202715-29441522
53Batík JiříGRINGOS65-110-1113-630-639-740-7422
54Berka JosefPlzeňácí458-2520-25245202518-24720-22722
55Koutová EvaPražská pětka703-69801117-14512-1334-21492-12221
56Ellingerová GabrielaM Y Š O C I357-60903016-8420-644-144110-3420
57Pokorný PetrPražská pětka1515-3524-1112-16324-1394-19848-15016
58Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-37781-2960-351324-279-728405-3239
59Podskalský JiříNML Zdice305-7254-185-12720-1070-19974-1255
60Škaloud MiroslavPlnotuční1218-132112-203-20229-1730-334141-1933
61Nosek VilémPlzeňácí B1516-640-640-660-662-1300-1302
62Nečas JanALDA TEAM Pardubice934-1395-1340-15871-871-29776-2211
CELÁ TABULKA Major3: Pardubice - družstva EXTRALIGA 21.4.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Betlodu3hDubanská E, Kukla R, Polka M, Kyzlík K42612435048732324857182584491107516914
2Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Munia K, Lukášek J3-1442941506212139651792-2369066715413
3Vaněk's Sharks2484409893112-362218-1444212262774915410
4GRINGOSMaceška V, Pánek J, Šenold V, Batík J112311223567-9523013556283423701239
5NevyzpytatelníBoháč P, Mejsnar J, Mejsnarová Š, Hegedüsová R8-7840432674-263259-451-3416633221259
6PlzeňácíZdychynec J, Froněk R, Horek M, Berka J5-267154-1134530220851082353623971278
7MK EUTIT M. LázněPoláček J, Hnojský R, Václavík A, Mareček M6-306199-107304836541376-2585643061066
8Pražská pětkaHes I, Novák P, Koutová E, Pokorný P7-731608751-741356147-147295148985
CELÁ TABULKA Major3: Pardubice - družstva LIGA 21.4.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9StaroplzeňáciČížek R, Hauer V, Hobl J, Votruba R10-10618579637512820376-313132821397
10Plzeňácí BNocar R, Svoboda J, Sejkora J, Nosek V195023428474241142383872913766671616
11KPŽE BudislaviceŠampalík V, Hanisch M, Kříž L, Janda J12-482842367770128098110865356412171855
12PlnotučníTomek V, Picek B, Marek S, Škaloud M20301559860102-452231-22147-1517906391495
13M Y Š O C IJedlička D, Witala L, Ellinger V, Ellingerová G9-1427426078-1972565963-2115303191415
14NML ZdiceVacek M, Jirkovský T, Baxa J, Podskalský J13-166228626311212523777-543532991403
15ALDA TEAM PardubiceČejka Z, Slabý A, Bříza V, Nečas J11-336181-15561-687669-1860-1023850-1731213
Začátek:
sobota 21.4.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Pardubice - restaurace Imperial (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:

Pardubice - jednotlivci 21.4.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBP
1Helísek Zdeněk*Staroplzeňáci3971531282814826516242756418290708104
2Nocar RichardPlzeňácí B4041929228450141902314833318251598
3Zdychynec JosefPlzeňácí4561068519145501532034715623839492
4Dubanská EditaBetlodurch7492135026350114721864132712244991
5Hes IvanPražská pětka1166505610632221893105427114541686
6Kučera MilošLimit Pardubice832-116162462512519632156935836781
7Kotva PavelVaněks Sharks634121451664210353156382249832280
8Kukla RomanBetlodurch970411181594077881653911820632479
9Maceška VladimírGRINGOS14211605021047-441561123211620632279
10Hrbáček AlešLimit Pardubice68846408629132842165017812430279
11Boháč PetrNevyzpytatelní149840721123416172188445624430078
12Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice12128042122321980198412784232073
13Tomek VáclavPlnotuční128126718745460-2541161224222847072
14Hošek Martin*Vaněks Sharks97516615432056-5823-351210817728568
15Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice13861473017740-331421092611417228666
16Svoboda JiříPlzeňácí B34423142165376152113298419427866
17Hanisch MartinKPŽE Budislavice622271021293382581403210916026965
18Jedlička DavidM Y Š O C I824459213734-8121613530-3630827264
19Rataj RichardVaněks Sharks53615617132760-19164-1274-3523520064
20Vacek MartinNML Zdice3045465123123641873812811023861
21Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-158105-5303612225836020332753060
22Plucar PavelVaněks Sharks89714711526249-13877-6110919220159
23Picek BřetislavPlnotuční8576210917139201636178212520756
24Munia KamilLimit Pardubice731-9770-2769911621549218618855
25Polka MarekBetlodurch6093846842876875264511415954
26Kyzlík KamilBetlodurch553-3129-2151252014537944914352
27Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-6856-12106310316640-515915450
28Hnojský RomanMK EUTIT M. Lázně262-13959-8047712420146-6218312150
29Mejsnar JanNevyzpytatelní858-5525820346-18568-1174-2403268650
30Froněk RomanPlzeňácí596429332180159527844412848
31Horek MartinPlzeňácí957-12540-8541672018743426010247
32Marek StanislavPlnotuční124710415125544-245145-1000-14129615544
33Jirkovský TomášNML Zdice841-14154-8701882020844477412144
34Fanta TomášVaněks Sharks319607813839-13624-1124-761022643
35Pánek JindřichGRINGOS706-1953342211203120-8736542
36Janda JiříKPŽE Budislavice7093353819600602163359840
37Šenold VojtěchGRINGOS178-792161545524-6635740
38Čížek RobertStaroplzeňáci647159511029-5034-1610-351299439
39Slabý AlešALDA TEAM Pardubice86633659827-145132-1311-1121978538
40Baxa JosefNML Zdice1117427411631-7221-517-30956538
41Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-7040-305575311031-13938036
42Hauer VáclavStaroplzeňáci520-255025151545520-241048035
43Witala LechM Y Š O C I822-2926-310970972468269434
44Hobl JaroslavStaroplzeňáci100-6016-440117201373157369331
45Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní1169-2514926-14319-1244-14570-7530
46Lukášek JiříLimit Pardubice67023224524-2350-2354-21222-19028
47Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326-6123-3844904922-12231126
48Ellinger VladimírM Y Š O C I11730669626-12920-1090-9986-1326
49Novák PetrPražská pětka101-190-19813102317-610425
50Sejkora JosefPlzeňácí B1517-1010-101010501052540425
51Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619-29441518-14985-647-178129-4925
52Votruba RudolfStaroplzeňáci602-3624-1277202715-29441522
53Batík JiříGRINGOS65-110-1113-630-639-740-7422
54Berka JosefPlzeňácí458-2520-25245202518-24720-22722
55Koutová EvaPražská pětka703-69801117-14512-1334-21492-12221
56Ellingerová GabrielaM Y Š O C I357-60903016-8420-644-144110-3420
57Pokorný PetrPražská pětka1515-3524-1112-16324-1394-19848-15016
58Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-37781-2960-351324-279-728405-3239
59Podskalský JiříNML Zdice305-7254-185-12720-1070-19974-1255
60Škaloud MiroslavPlnotuční1218-132112-203-20229-1730-334141-1933
61Nosek VilémPlzeňácí B1516-640-640-660-662-1300-1302
62Nečas JanALDA TEAM Pardubice934-1395-1340-15871-871-29776-2211

Pardubice - družstva 21.4.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Betlodu3hDubanská E, Kukla R, Polka M, Kyzlík K42612435048732324857182584491107516914
2Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Munia K, Lukášek J3-1442941506212139651792-2369066715413
3Vaněk's Sharks2484409893112-362218-1444212262774915410
4GRINGOSMaceška V, Pánek J, Šenold V, Batík J112311223567-9523013556283423701239
5NevyzpytatelníBoháč P, Mejsnar J, Mejsnarová Š, Hegedüsová R8-7840432674-263259-451-3416633221259
6PlzeňácíZdychynec J, Froněk R, Horek M, Berka J5-267154-1134530220851082353623971278
7MK EUTIT M. LázněPoláček J, Hnojský R, Václavík A, Mareček M6-306199-107304836541376-2585643061066
8Pražská pětkaHes I, Novák P, Koutová E, Pokorný P7-731608751-741356147-147295148985

Pardubice - družstva 21.4.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9StaroplzeňáciČížek R, Hauer V, Hobl J, Votruba R10-10618579637512820376-313132821397
10Plzeňácí BNocar R, Svoboda J, Sejkora J, Nosek V195023428474241142383872913766671616
11KPŽE BudislaviceŠampalík V, Hanisch M, Kříž L, Janda J12-482842367770128098110865356412171855
12PlnotučníTomek V, Picek B, Marek S, Škaloud M20301559860102-452231-22147-1517906391495
13M Y Š O C IJedlička D, Witala L, Ellinger V, Ellingerová G9-1427426078-1972565963-2115303191415
14NML ZdiceVacek M, Jirkovský T, Baxa J, Podskalský J13-166228626311212523777-543532991403
15ALDA TEAM PardubiceČejka Z, Slabý A, Bříza V, Nečas J11-336181-15561-687669-1860-1023850-1731213