prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Vánoční turnaj 2018: Doubrava
pá 14.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jaroměř
so 15.12. 11:00 - 17:00
KM 2018: Janov u Litomyšle
so 15.12. 12:00 - 18:00
VM 2018: Nebákov
ne 16.12. 09:00 - 17:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-N2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

 

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Vánoční turnaj 2018: Doubrava
pá 14.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Deštná
so 15.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jaroměř
so 15.12. 11:00 - 17:00
KM 2018: Janov u Litomyšle
so 15.12. 12:00 - 18:00
VM 2018: Nebákov
ne 16.12. 09:00 - 17:00
JČL-V10: Častrov
so 22.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Jablonné v Podještědí
ne 23.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Libice nad Doubravou
st 26.12. 11:00 - 19:00
prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-N1: Jindřichův Hradec
ne 06.01. 13:00 - 19:00
JČL-N2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-29814751177537
2Polka Marek2929881280432
3Zdychynec Josef31511201435416
4Hošek Martin-174954780401
5Plucar Pavel21910521271395
6Pánek Jindřich448520968394
7Hobl Jaroslav10085811589381
8Hrbáček Aleš4946381132377
9Maceška Vladimír-27763736371
10Nocar Richard7286351363368
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí10073284429167
2Limit Pardubice593207326667
3GRINGOS13231604292763
4Betlodurch8962811370760
5Vaněk's Sharks-1503050290052
6Nevyzpytatelní-18603141128150
7MK EUTIT M. Lázně-8802549166946
8Pražská pětka-3951701130639
#HráčZBPBSB
1NML Zdice1643196336070
2ALDA TEAM Pardubice-7923516272468
3M Y Š O C I-4202437201764
4KPŽE Budislavice-1342750261657
5Staroplzeňáci7622020278256
6Sebranka-4401946150632
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk82223713193950
2David Jiří63124053036936
3Růžek Jaroslav39928263225908
4Hošek Martin-3425982564907
5Kuc Radek49222922784900
6Mareček Milan38625252911895
7Chaluš Vladimír-531783173881
8Munia Kamil40221572559859
9Semorád Jan42720842511857
10Kučera Miloš-87039993129837
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144227
2Jizeran Doubrava216873039471219
3Falešní sobi A161270718683205
4MK Licita Kladruby173272859017204
5Alda team H.Jelení-397689765195
6Mariášová Perlet123682019437192
7KPžE Budislavice178872599047188
8Plnotuční109479028996187
9Labská Mělník38777038090153
10Vajgar28286578939147

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (72)74211961938299
2Kubiska Jiří (85)6399491588263
3Vlk Stanislav (68)7147731487261
4David Pavel (87)4238491272251
5Chaluš Vladimír (72)-62619811355236
6Vávrovský Jan (77)419691010227
7Jedlička František (100)9010611151225
8Neruda Vladimír (109)493255748225
9Susko Ladislav (85)-170997827216
10Vondráčková Šárka (102)170553723207
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (61)50217962298146
2Hanisch Martin (47)61715152132139
3Sedlecký Pavel (109)31214941806125
4Maceška Vladimír (9)5818031861124
5Šiška Libor (125)-43816071169121
6Kříž Lubomír (31)-48717561269108
7Kocík František (157)-9362252983
8Šampalík Václav st. (49)-60280320172
9Křížová Marie (99)56742999662
10Mádle Čestmír (116)-15650935338
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich110814172525525
2Kučera Miloš2424332457516
3Batík Jiří12919342225514
4Hes Ivan26210211283493
5Jedlička David410631067492
6Hošek Martin-47815941116483
7Koutová Eva59816875474
8Jančík Luděk-176636460457
9Zachar Miroslav-508726218450
10Štola Vladimír3178991216421
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)55811851743132
2Nečas Jan (69)7498181567121
3Tomek Václav (65)2289131141118
4Hrbáček Aleš (8)7678611628113
5Čejka Zdeněk (32)-45864018288
6Lukášek Jiří (20)1246948187
7Slabý Aleš (30)-7855447684
8Bříza Vladimír (39)-1980873-110766
9Kuneš Daniel (156)-478251-22760
10Munia Kamil (13)44721766451
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (17)10823511433211
2Šenold Vojtěch (12)7817541535210
3Jirkovský Tomáš (36)2612601286204
4Kučera Miloš (1)3313461379200
5Hošek Martin (4)6678641531196
6Polka Marek (2)4669781444183
7Průša Martin (52)4963967148
8Jedlička David (35)-13849836148
9Munia Kamil (13)-141682541138
10Kotva Pavel (14)1779311108133
TAB7
TAB8

Majory 2018

Major5-2018: Praha (17.11.)

Dne 17.11.2018 se od 09:00 konal 5. Major turnaj LLM 2018 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Sportovka, pořadatel: Polka).

CELÁ TABULKA Major5: Praha - jednotlivci 17.11.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Polka MarekBetlodurch60970245315567817625460148421569116
2Mejsnarová ŠárkaNevyzpytatelní116980134214547510918452155243398106
3Plucar PavelVaněk's Sharks89727719246964705212241347244591105
4Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice12121276218945164402045029110239395
5Boháč VlastimilBetlodurch146675764252201283486422718541289
6Grüner DavidGRINGOS7434331743215660216561999129088
7Kučera MilošLimit Pardubice8325831036860-821224024-2443240884
8Hrbáček AlešLimit Pardubice68897871844835671023413215428682
9Hobl JaroslavStaroplzeňáci100146351814211012122382564730380
10Pánek JindřichHaluzáři7063107110367272144427517925478
11Rataj RichardVaněk's Sharks53669571264349561053511811323178
12Hošek MartinHaluzáři97578169432221391614510015525577
13Witala LechM Y Š O C I82214934183437829107332276329076
14Slabý AlešALDA TEAM Pardubice86652791314015106121366718525276
15Zachar MiroslavPražská pětka704-30875722140261665011011322372
16Maceška VladimírGRINGOS1421-91029335424890303315018365
17Svoboda JiříPlzeňácí34484311154134034231183114964
18Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619402565261060106361462517162
19Boháč PetrNevyzpytatelní1498-13114211151104115147-2118316262
20Vacek MartinNML Zdice304906115141-689325172215417658
21Kyzlík KamilBetlodurch553-13826930592079284610214858
22Berka JosefPlzeňácí4580646424415697334112016157
23Zdychynec JosefPlzeňácí4567312419752-17085-854-9720911256
24Lukášek JiříLimit Pardubice67057106728581068271152013555
25Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-25997427771592275211416654
26Ellingerová GabrielaM Y Š O C I357-1720310676713441508713751
27Šenold VojtěchGRINGOS178107010739-150-15129209251
28Batík JiříGRINGOS65-3524-1111803411439455810350
29Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně618486627-230282216789449
30Ellinger VladimírM Y Š O C I11746428830-31481716159010546
31Kříž LubomírKPŽE Budislavice2359110119246-14962-870-5816310546
32Fanta TomášVaněk's Sharks31934215521-39794025-51009546
33Čížek RobertStaroplzeňáci647-5015-3511282415244783911745
34Munia KamilALDA TEAM Pardubice731-2212410233-9692-411-1182169844
35Adámek FrantišekNML Zdice239596212138-6844-246-91069744
36Davídek JosefM Y Š O C I651-10069-313398512439-611549342
37Matějka JosefSebranka1409-20360-14301002412440-10384-1940
38Mejsnar JanNevyzpytatelní858-6747-2095788329-621256338
39Jedlička DavidHaluzáři824-19886925-2818-109-471065934
40Podskalský JiříNML Zdice305-11840-780-3514310834-1531833034
41Jirkovský TomášSebranka841247810234-21082-1280-186160-2634
42Kosek RadomírKPŽE Budislavice1135-5878229-365-314-41925133
43Štola VladimírKPŽE Budislavice429-2120-19-17705322-38905231
44Janda JiříSebranka70923406319-80-81015405529
45Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397-8834-54046499528-42834128
46Nocar RichardPlzeňácí4044404418-280-2891601627
47Votruba RudolfStaroplzeňáci602-33663313-3544913-681104226
48Průša MartinVaněk's Sharks1102-17644719-5412-425-7176524
49Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-601125220-21364-1494-273176-9724
50Hegedüsová RenátaNevyzpytatelní1326-3120-1112-240-2411-5520-3523
51Hes IvanPražská pětka1166-10876-326-3432-216-142108-3422
52Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-240-244-4201615-2820-819
54Nečas JanLimit Pardubice934-8164-1710-17710-1674-25874-18414
55Baxa JosefNML Zdice1117-21472612-12359-640-144106-3812
56Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně687-34340-3034-135104-317-478144-33411
57Koutová EvaPražská pětka703-8135-464-8249-336-16384-7910
58Jančík LuděkPražská pětka170-820-824-520-524-1340-1348
59Kukla RomanBetlodurch970-7015-554-2510-2514-32115-3068
CELÁ TABULKA Major5: Praha - družstva EXTRALIGA 17.11.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1GRINGOSGrüner D, Maceška V, Šenold V, Batík J1106157263772631424058636929966816314
2Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Lukášek J, Nečas J313147160285-1662094356-3568064514113
3Vaněk's SharksPlucar P, Rataj R, Fanta T, Průša M236333469784261992257138953392215512
4Betlodu8hPolka M, Boháč V, Kyzlík K, Kukla R4-6399393711063244308210072382315310
5NevyzpytatelníMejsnarová Š, Boháč P, Mejsnar J, Hegedüsová R8-14934319454166228394851757158813910
6PlzeňácíSvoboda J, Berka J, Zdychynec J, Nocar R520121942080-1231411848783604381288
7Pražská pětkaZachar M, Hes I, Koutová E, Jančík L7-301198-10326-281077952-329305-24784
8MK EUTIT M. LázněMareček M, Václavík A, Poláček J, Kubát M6-345225-12051-244198-4648-589423-166993
CELÁ TABULKA Major5: Praha - družstva LIGA 17.11.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9M Y Š O C IWitala L, Ellingerová G, Ellinger V, Davídek J978165243761532293829323139462516914
10KPŽE BudislaviceŠampalík V, Kříž L, Kosek R, Štola V1219227046296-381771396715444760116313
11ALDA TEAM PardubiceSlabý A, Bříza V, Munia K, Čejka Z11-1930228381-823322573-2753550815413
12StaroplzeňáciHobl J, Čížek R, Helísek Z, Votruba R10-25150125642491293789022427950315410
13HaluzářiPánek J, Hošek M, Jedlička D22622112736566229295711284405681369
14NML ZdiceVacek M, Adámek F, Podskalský J, Baxa J131021022077-2943394559-2845492651368
15SebrankaMatějka J, Jirkovský T, Janda J17-298178-12054-128130260-426308-1181145
Začátek:
sobota 17.11.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - Řepy, restaurace Sportovka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)