listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Lubná u Rakovníka
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MČR v Licitované čtyřce 2019: Lubná u Rakovníka
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Lubná u Rakovníka
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MČR v Licitované čtyřce 2019: Lubná u Rakovníka
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805447
5Gruner David361622983421
6Polka Marek20110471248418
7Šenold Vojtěch6233941017395
8Plucar Pavel-24312551012388
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (92)-1710801063232
2Kubiska Jiří (86)6486681316218
3Vávrovský Jan (73)2369971233218
4Chaluš Vladimír (67)-50516911186200
5Korbel Jiří (84)24711131360199
6Vlk Stanislav (90)4735711044189
7Vondráčková Šárka (96)278718996187
8David Pavel (99)294566860179
9Matějka Josef (76)94337431179
10Musil František (101)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (113)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (68)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (32)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (154)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92016932613426
2Batík Jiří13313391670390
3Pánek Jindřich4647151179379
4Jančík Luděk3497141063360
5Hošek Martin-792990198342
6Zachar Miroslav-35392357334
7Koutová Eva-193394201334
8Jedlička David-36339734326
9Hes Ivan-103327224227
10Průša Martin-644557-87215
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (18)168713881114
2Hrbáček Aleš (15)5779921569108
3Kučera Miloš (4)2281218144698
4Lukášek Jiří (16)-6089283297
5Čejka Zdeněk (20)42248390596
6Munia Kamil (26)-3063760795
7Tomek Václav (118)-40175435391
8Bříza Vladimír (35)-80995214385
9Slabý Aleš (31)1440441875
10Kuneš Daniel (125)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)9586121570215
2Šenold Vojtěch (7)10394461485210
3Kučera Miloš (4)7313431416202
4Kotva Pavel (2)5419591500197
5Munia Kamil (26)4327811213185
6Polka Marek (6)39811850175
7Jirkovský Tomáš (27)-164809645167
8Hošek Martin (13)-7431337594163
9Batík Jiří (25)582349931160
10Jedlička David (45)292671963157
TAB7
TAB8

Majory 2019

Major5-2019: Praha (16.11.)

Dne 16.11.2019 se od 09:00 konal 5. Major turnaj LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Sportovka, pořadatel: Polka).

CELÁ TABULKA Major5: Praha - jednotlivci 16.11.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Kotva PavelVaněks Sharks6341937226564377511236230147377100
2Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně6871659225756101741844317526644199
3Nocar RichardPlzeňácí404692493342041523566427317644998
4Berka JosefPlzeňácí4581071182254935711063414218933183
5Novák PetrPODBABA TEAM10148781263493961894514117431579
6Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386130104234525122732718112630779
7Svoboda JiříPlzeňácí3442128130406944113377117224377
8Boháč VlastimilBetlodurch14665705723631542175212015427475
9Polášek JosefMK EUTIT M. Lázně97995132227467320932816815232074
10Plucar PavelVaněks Sharks8971348521948-6313572267122029174
11Koutová EvaPODBABA TEAM7032460842815618174421807825870
12Zdychynec JosefPlzeňácí4563484118375348101338713221970
13Jančík LuděkPODBABA TEAM1708670156391577922710114724866
14Munia KamilALDA TEAM Pardubice731146472113142173451328822066
15Zachar Miroslav*PODBABA TEAM704-10241461261422685611616628262
16Ellinger VladimírM Y Š O C I1171824421652147199467017124162
17Vaněk JiříNalezenci15312644702211451165401409523562
18Grüner DavidGRINGOS743781290339788729879017762
19Maceška Vladimír*GRINGOS1421-421238131-701588830-11228116961
20Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-5412874234210514737-1223322160
21Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-824723956-229167-624-23741417760
22Janda JiříALDA TEAM Pardubice B709-4201672240224502202024057
23Rataj RichardVaněks Sharks536568714342-193617143712316056
24Růžek JaroslavKPŽE Budislavice8031548023450-37414511712123855
25Kučera MilošLimit Pardubice832-2014712739-62882616-8223515355
26Lukášek JiříLimit Pardubice67026103616-4315811538-1716815154
27Mejsnarová ŠárkaNEVYZPYTATELNÍ1169871793049176624578814554
28Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619-174124910285187448512621153
29Nečas JanLimit Pardubice934-20583817832510835638314652
30Matějka JosefALDA TEAM Pardubice B1409-20456-148013810824652-661649852
31Hes IvanPODBABA TEAM1166298411332422264197110617751
32Helísek ZdeněkStaroplzeňáci3976614721342-27401383918722650
33Štola VladimírALDA TEAM Pardubice B4291199821743-40501067914822749
34Průša MartinVaněks Sharks11026111217345-161126-354-10023813849
35Hrbáček AlešLimit Pardubice6881062813441-5724-335495210146
36Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ1498-850-8541475152426256746
37Hegedüsová RenátaNEVYZPYTATELNÍ132657057234855321105511044
38Vacek MartinNML Zdice304-31910-30941221213440-19722-17544
39Davídek JosefM Y Š O C I651-471126521-361036721-8321513242
40Dubanská EditaBetlodurch749742810235-5235-17722638542
41Čapla JiříM Y Š O C I925911217140-13440-940-751527740
42Hobl JaroslavStaroplzeňáci100-7170-148744131351611413039
43Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-6530-350886715539239712039
44Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-6695291533296222-331249137
45Jirkovský TomášNML Zdice841-17040-1304-291047528-199144-5532
46Stavros NikolasNalezenci1450-911697825-9388-54-1842577329
47Pánek JindřichGRINGOS7065905924-845-794-255-2028
48Podskalský JiříNML Zdice305-14412714-47621513-611034227
49Kukla RomanBetlodurch9707121912-54721815-47843727
50Syrovátka JanNalezenci937-1777624-150100-500-1511772624
51Šenold VojtěchGRINGOS178-1020-10244304319-590-5923
52Zikmund DanielNalezenci661808528028133603618
53Čížek RobertStaroplzeňáci647-8350-3306404616-77901316
54Polka MarekBetlodurch609-15452-1024-24341011-17886-9215
55Ševčík TomášKPŽE Budislavice500-641044015-20020-1800-264124-14015
56Ellingerová GabrielaM Y Š O C I357-585-530-20503014-7855-2314
57Hošek MartinALDA TEAM Pardubice B975-23623914-193124-690-216186-3014
58Batík JiříGRINGOS65-2215-76-445-394-6620-4610
59Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-14222-1204-4623-236-18845-14310
60Baxa JosefNML Zdice1117-13786-514-16364-994-300150-1508
61Hauer VáclavStaroplzeňáci520-115-63-18340-1430-19445-1493
62Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212-5232-201-213152-610-265184-811
id=" id="
CELÁ TABULKA Major5: Praha - družstva EXTRALIGA 16.11.2019
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1PlzeňácíNocar R, Berka J, Svoboda J, Zdychynec J121235456695361315676103573669124219816
2Vaněk's Sharks5444356800113-2063721665923872896617212
3Limit PardubiceKučera M, Lukášek J, Nečas J, Hrbáček A29224333573-79295216701353855114312
4ALDA TEAM PardubiceČejka Z, Munia K, Slabý A, Bříza V8-7726719058169116285729238347513011
5NEVYZPYTATELNÍMejsnar J, Mejsnarová Š, Boháč P, Hegedüsová R6-28318290711519420964-1351249913510
6Betlodu3hBoháč V, Dubanská E, Kukla R, Polka M4-16927650-6729522860-833873041107
7GRINGOSGrüner D, Pánek J, Šenold V, Batík J313274049-76881241-6311552903
8NML ZdiceVacek M, Jirkovský T, Podskalský J, Baxa J7-640177-46320-11724212559-757419-338793
CELÁ TABULKA Major5: Praha - družstva LIGA 16.11.2019
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9MK EUTIT M. LázněKubát M, Polášek J, Václavík A, Mareček M91893935829622738461199416777119319516
10PODBABA TEAMNovák P, Koutová E, Jančík L, Hes I10187292479983062135199349350599819116
11M Y Š O C IEllinger V, Davídek J, Čapla J, Ellingerová G11-2825322568-13834020272-16659342714010
12NalezenciVaněk J, Stavros N, Syrovátka J, Zikmund D22-5829023274-10123913861-15952937013510
13ALDA TEAM Pardubice BJanda J, Matějka J, Štola V, Hošek M18-1122361246212928241184175185351469
14KPŽE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Ševčík T, Šampalík V12-2724621963-362280-8250-3895261371136
15StaroplzeňáciHelísek Z, Hobl J, Čížek R, Hauer V13-9927217357-1171644759-2164362201165
Začátek:
sobota 16.11.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - Řepy, restaurace Sportovka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: