Majory 2020

Major4-2021: Praha (21.8.)

  • Vytisknout

Dne 21.8.2021 se od 09:00 konal 4. Major turnaj LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major4: Praha - jednotlivci 21.8.2021
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Berka JosefPlzeňácí458200842846015901594535984443105
2Munia KamilALDA TEAM Pardubice73118911029964528513740241195436104
3Fanta TomášKPŽE Budislavice3191715322443280743545645112757899
4Jirkovský TomášNML Zdice841425597311771843616021923945891
5Helísek ZdeněkStaroplzeňáci3971452517040198842825034310945290
6Kukla RomanBetlodurch97035981334298691674613316730088
7Nocar RichardPlzeňácí404182782605634539292168329985
8Šenold VojtěchGRINGOS17818258240492450743220610831481
9Zdychynec JosefPlzeňácí456562672840160200494522226777
10Koutová EvaPOD-BABA TEAM703-281057731136171534410812223075
11Snop VáclavPlnotuční14221396820742949103322337731074
12Svoboda JiříPlzeňácí344-1924522106165271528718927674
13Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice3264813418245-175235273118621772
14Batík JiříGRINGOS651180118407007031188018871
15Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně61658825354-8668-18167915623570
16Podskalský JiříNML Zdice3051143414839305484301448823269
17Lukášek JiříLimit Pardubice67084301143963063301473017769
18Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866156075308633119381019319468
19Průša MartinVaněks Sharks110210114524650-5339-14174818423267
20Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně68761061278352135391445219666
21Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-440-44171286919748846915365
22Vondrová JanaPlnotuční1527-40814122314815138-3722919260
23Rataj RichardVaněks Sharks536305352545539835755813360
24Vacek MartinNML Zdice3041567322944-7562-13148113521658
25Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633624811036-115122721-5317011757
26Baxa JosefNML Zdice1117-14229-11347423430852-6826319556
27Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212813011134-35602521469013655
28Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ8588416925348-190110-805-10627917353
29Janda JiříMariášoví nadšenci7091012412537-2430616775413153
30Ellinger VladimírBetlodurch117-1695-16446510817347-104113951
31Škaloud MiroslavPlnotuční1218-5860217782910733208910950
32Hauer VáclavStaroplzeňáci520-450-45125286138377869349
33Votruba RudolfStaroplzeňáci60218648229-15227183868947
34Sukovatý EduardMariášoví nadšenci153637448128-31071934548847
35Kučera MilošLimit Pardubice832-22572-15341134015343-112112047
36Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ1498-16818-15001625221446-6706446
37Čížek RobertStaroplzeňáci64753187125-1929102034478145
38Pírko LiborLimit Pardubice868-15575-8011-391147533-194189-544
39Pavlíková HelenaPlnotuční152844489230-4020-20114687241
40Viták KarelPOD-BABA TEAM396555611137-1180-1184-6356-741
41Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-10430-741320153528-8445-3941
42Dubanská EditaBetlodurch749-5744-1320-3936-319-9680-1639
43Polka MarekBetlodurch609-15341924-11132-7910-12666-6034
44Syrovátka JanLimit Pardubice937-1280-1286-17432626-14543-10232
45Bartoš PavelGRINGOS119-355-3018-7912-6713-11417-9731
46Novák PetrPOD-BABA TEAM101-7521-5415-260-2614-10121-8029
47Hanzlík VáclavKPŽE Budislavice717-51691819-16554-1111-216123-9320
48Čapla JiříGRINGOS92-9717-8012-16068-928-25785-17220
49Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619-9236-5614-1650-1654-25736-22118
50Ellingerová GabrielaVaněks Sharks357-16478-8610-12524-1016-289102-18716
51Čunát JaroslavMariášoví nadšenci141-300-3015-15720-1370-18720-16715
52Davídek JosefVaněks Sharks651-12512-1139-17260-1124-29772-22513
53Mejsnarová ŠárkaNEVYZPYTATELNÍ1169-12710-1173-10630-767-23340-19310
54Oržendovič JaroslavMariášoví nadšenci213-14910-1391-690-698-21810-2089
55Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-17420-1540-13238-943-30658-2483
56Matějka JosefNEVYZPYTATELNÍ1409-20112-1890-1180-1180-31912-3070
id=" id="
CELÁ TABULKA Major4: Praha - družstva EXTRALIGA 21.8.2021
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1PlzeňácíBerka J, Nocar R, Zdychynec J, Svoboda J136824861693339330669106707578128519918
2ALDA TEAM PardubiceMunia K, Bříza V, Slabý A, Čejka Z62083045128824923948890457543100017814
3MK EUTIT M. LázněVáclavík A, Kubát M, Poláček J, Mareček M719617236876-283242-4145-874143271218
4Betlodu2hKukla R, Ellinger V, Dubanská E, Polka M5-206181-25541324525874-1934262331288
5GRINGOSŠenold V, Batík J, Bartoš P, Čapla J21688024870-145130-1549232102331198
6POD-BABA TEAMKoutová E, Viták K, Hes I, Novák P8-152212606012324451-1402441041118
7Limit PardubiceLukášek J, Kučera M, Pírko L, Syrovátka J4-424177-2473412019731775-304374701097
8Vaněks SharksPrůša M, Rataj R, Ellingerová G, Davídek J3-1582408253-305176-12938-463416-47913
CELÁ TABULKA Major4: Praha - družstva LIGA 21.8.2021
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9NML ZdiceJirkovský T, Podskalský J, Vacek M, Baxa J1017019136196206534740102376725110119818
10StaroplzeňáciHelísek Z, Hauer V, Votruba R, Čížek R12171107278852162214379538732871518013
11PlnotučníSnop V, Vondrová J, Škaloud M, Pavlíková H2185257342881352063419222046368318013
12KPŽE BudislaviceFanta T, Šampalík V, Hanzlík V, Kříž L112717219983-5222617476-2539837315910
13Mariášoví nadšenciJanda J, Sukovatý E, Čunát J, Oržendovič J18-41783775-25360-19362-294138-1561377
14NEVYZPYTATELNÍMejsnar J, Boháč P, Mejsnarová Š, Matějka J9-412209-20365-252192-6065-664401-2631307
Začátek:
sobota 21.8.2021 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:

Praha - jednotlivci 21.8.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBP
1Berka JosefPlzeňácí458200842846015901594535984443105
2Munia KamilALDA TEAM Pardubice73118911029964528513740241195436104
3Fanta TomášKPŽE Budislavice3191715322443280743545645112757899
4Jirkovský TomášNML Zdice841425597311771843616021923945891
5Helísek ZdeněkStaroplzeňáci3971452517040198842825034310945290
6Kukla RomanBetlodurch97035981334298691674613316730088
7Nocar RichardPlzeňácí404182782605634539292168329985
8Šenold VojtěchGRINGOS17818258240492450743220610831481
9Zdychynec JosefPlzeňácí456562672840160200494522226777
10Koutová EvaPOD-BABA TEAM703-281057731136171534410812223075
11Snop VáclavPlnotuční14221396820742949103322337731074
12Svoboda JiříPlzeňácí344-1924522106165271528718927674
13Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice3264813418245-175235273118621772
14Batík JiříGRINGOS651180118407007031188018871
15Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně61658825354-8668-18167915623570
16Podskalský JiříNML Zdice3051143414839305484301448823269
17Lukášek JiříLimit Pardubice67084301143963063301473017769
18Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866156075308633119381019319468
19Průša MartinVaněks Sharks110210114524650-5339-14174818423267
20Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně68761061278352135391445219666
21Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-440-44171286919748846915365
22Vondrová JanaPlnotuční1527-40814122314815138-3722919260
23Rataj RichardVaněks Sharks536305352545539835755813360
24Vacek MartinNML Zdice3041567322944-7562-13148113521658
25Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633624811036-115122721-5317011757
26Baxa JosefNML Zdice1117-14229-11347423430852-6826319556
27Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212813011134-35602521469013655
28Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ8588416925348-190110-805-10627917353
29Janda JiříMariášoví nadšenci7091012412537-2430616775413153
30Ellinger VladimírBetlodurch117-1695-16446510817347-104113951
31Škaloud MiroslavPlnotuční1218-5860217782910733208910950
32Hauer VáclavStaroplzeňáci520-450-45125286138377869349
33Votruba RudolfStaroplzeňáci60218648229-15227183868947
34Sukovatý EduardMariášoví nadšenci153637448128-31071934548847
35Kučera MilošLimit Pardubice832-22572-15341134015343-112112047
36Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ1498-16818-15001625221446-6706446
37Čížek RobertStaroplzeňáci64753187125-1929102034478145
38Pírko LiborLimit Pardubice868-15575-8011-391147533-194189-544
39Pavlíková HelenaPlnotuční152844489230-4020-20114687241
40Viták KarelPOD-BABA TEAM396555611137-1180-1184-6356-741
41Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-10430-741320153528-8445-3941
42Dubanská EditaBetlodurch749-5744-1320-3936-319-9680-1639
43Polka MarekBetlodurch609-15341924-11132-7910-12666-6034
44Syrovátka JanLimit Pardubice937-1280-1286-17432626-14543-10232
45Bartoš PavelGRINGOS119-355-3018-7912-6713-11417-9731
46Novák PetrPOD-BABA TEAM101-7521-5415-260-2614-10121-8029
47Hanzlík VáclavKPŽE Budislavice717-51691819-16554-1111-216123-9320
48Čapla JiříGRINGOS92-9717-8012-16068-928-25785-17220
49Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně619-9236-5614-1650-1654-25736-22118
50Ellingerová GabrielaVaněks Sharks357-16478-8610-12524-1016-289102-18716
51Čunát JaroslavMariášoví nadšenci141-300-3015-15720-1370-18720-16715
52Davídek JosefVaněks Sharks651-12512-1139-17260-1124-29772-22513
53Mejsnarová ŠárkaNEVYZPYTATELNÍ1169-12710-1173-10630-767-23340-19310
54Oržendovič JaroslavMariášoví nadšenci213-14910-1391-690-698-21810-2089
55Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-17420-1540-13238-943-30658-2483
56Matějka JosefNEVYZPYTATELNÍ1409-20112-1890-1180-1180-31912-3070

Praha - družstva 21.8.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1PlzeňácíBerka J, Nocar R, Zdychynec J, Svoboda J136824861693339330669106707578128519918
2ALDA TEAM PardubiceMunia K, Bříza V, Slabý A, Čejka Z62083045128824923948890457543100017814
3MK EUTIT M. LázněVáclavík A, Kubát M, Poláček J, Mareček M719617236876-283242-4145-874143271218
4Betlodu2hKukla R, Ellinger V, Dubanská E, Polka M5-206181-25541324525874-1934262331288
5GRINGOSŠenold V, Batík J, Bartoš P, Čapla J21688024870-145130-1549232102331198
6POD-BABA TEAMKoutová E, Viták K, Hes I, Novák P8-152212606012324451-1402441041118
7Limit PardubiceLukášek J, Kučera M, Pírko L, Syrovátka J4-424177-2473412019731775-304374701097
8Vaněks SharksPrůša M, Rataj R, Ellingerová G, Davídek J3-1582408253-305176-12938-463416-47913

Praha - družstva 21.8.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9NML ZdiceJirkovský T, Podskalský J, Vacek M, Baxa J1017019136196206534740102376725110119818
10StaroplzeňáciHelísek Z, Hauer V, Votruba R, Čížek R12171107278852162214379538732871518013
11PlnotučníSnop V, Vondrová J, Škaloud M, Pavlíková H2185257342881352063419222046368318013
12KPŽE BudislaviceFanta T, Šampalík V, Hanzlík V, Kříž L112717219983-5222617476-2539837315910
13Mariášoví nadšenciJanda J, Sukovatý E, Čunát J, Oržendovič J18-41783775-25360-19362-294138-1561377
14NEVYZPYTATELNÍMejsnar J, Boháč P, Mejsnarová Š, Matějka J9-412209-20365-252192-6065-664401-2631307