listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23897920652
2Nocar Richard75510161771607
3Šenold Vojtěch11455601705587
4Průša Martin45410361490586
5Zdychynec Josef36111051466541
6Froněk Roman62910731702537
7Batík Jiří611349960535
8Dubanská Edita4915331024535
9Munia Kamil-71899828532
10Hrbáček Aleš68311041787528
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí212642266352102
2GRINGOS26462884553095
3Limit Pardubice6353732436792
4Betlodurch4392769320872
5Vaněks Sharks-12584297303964
6POD-BABA TEAM1012189229059
7MK EUTIT M. Lázně-6222930230854
8ALDA TEAM Pardubice-12953252195754
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-20139453744102
2KPŽE Budislavice-3893222283379
3NEVYZPYTATELNÍ-18194935311679
4Staroplzeňáci17472208395571
5Mariášoví nadšenci-1671261194061
6Plnotuční2171757197447
7Staroplzeňáci B510531104112
8Plzeň1515426939
9Tučnáci-445555117
10MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (70)7679251692292
2Kubiska Jiří (95)7927641556278
3Vondráčková Šárka (82)4468661312268
4Jedlička František (65)12210251147264
5David Pavel (92)121870991260
6Straka František (70)10813771485259
7Neruda Vladimír (95)8212241045258
8Dufek Zdeněk (112)2729081180215
9Korbel Jiří (91)189941012211
10Chaluš Vladimír (79)-5421326784199
#HráčZBPBSBB
1Hanisch Martin (80)67211231795134
2Bouše Miroslav (63)55111831734134
3Sedlecký Pavel (112)211821184121
4Šiška Libor (108)35212441596117
5Kříž Lubomír (25)3919251316117
6Šampalík Václav st. (51)4698702107
7Mádle Čestmír (111)14156470579
8Hanzlík Václav (101)-48361513275
9Kocík František (148)-24537913468
10Burian Richard (104)-28270141953
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš103914992538405
2Dubanská Edita9507621712386
3Batík Jiří6783581036372
4Jančík Luděk5635271090363
5Hošek Martin-1615169075353
6Jedlička David5415171058302
7Janda Jiří486119605241
8Hes Ivan363286649238
9Zachar Miroslav17422439237
10Koutová Eva-64345281230
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)8767311607130
2Hrbáček Aleš (10)355627982124
3Nečas Jan (46)102644746112
4Kuneš Daniel (123)342268610108
5Pírko Libor (62)5585590106
6Dubanská Edita (8)-53372319102
7Lukášek Jiří (44)23422846293
8Bříza Vladimír (37)-771762-993
9Slabý Aleš (28)-803558-24592
10Čejka Zdeněk (40)26016442458
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (7)10814341515202
2Kučera Miloš (1)38612241610193
3Šenold Vojtěch (3)531224755183
4Novák Petr (47)8044601264176
5Munia Kamil (9)-108652544165
6Průša Martin (4)-1621023861164
7Polka Marek (23)337646983152
8Baxa Josef (18)-182840658151
9Dubanská Edita (8)232598830146
10Jedlička David (19)-69511442136
TAB7
TAB8

Majory 2020

Major5-2021: Kladruby u Stříbra (11.9.)

Dne 11.9.2021 se od 09:00 konal 5. Major turnaj LLM 2020 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Kláštera, pořadatel: Václavík).

CELÁ TABULKA Major5: Kladruby u Stříbra - jednotlivci 11.9.2021
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZB4PB4SB4BP4ZBPBSBBP
1Svoboda JiříPlzeňácí344107531604770881584482162244541106017049369363732194
2Froněk RomanPlzeňácí5969475169501979329056-31191164042458734330332662180
3Bartoš PavelGRINGOS1192018228360-12210-112420318238564862411038368298666166
4Dubanská EditaBetlodurch74915601564690101004035104527478212944328102430157
5Zdychynec JosefPlzeňácí4561311112442-6510-5511116104220521072713445171252423150
6Grüner DavidGRINGOS743-11070-401127510237764-4807633279612341188348536149
7Průša MartinVaněks Sharks1102-577821183316319649351061414242791214053426479149
8Šenold VojtěchGRINGOS178130131517320193481367020650900903541290502148
9Krupka StanislavPlnotuční747226486331907926950-11336-7791186818652217247464144
10Nocar RichardPlzeňácí40460228236-279104-175481841654910611822454-32328296143
11Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-97132351715914630556-12337-867973474446036662698140
12Ševčík TomášKPŽE Budislavice50011626037660-152126-26134910215145-5558320-42546504138
13Rataj RichardVaněks Sharks53619375629-721235134768516147-340372520285305135
14Hrbáček AlešLimit Pardubice688-61751694920224231538914243-7315-5812-6301295135
15Berka JosefNML Zdice45831124319127772044670361063640206030268145413131
16Trojan StanislavMK EUTIT M. Lázně6979120111404711416145-2220-218-2343223114188302126
17Hes IvanPOD-BABA TEAM1166680683427027261001011037-3588532916098258126
18Batík JiříGRINGOS65773411139522476358808834-5324-291716482246125
19Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ149827295626-10322221241842267210017250113179292123
20Čížek RobertStaroplzeňáci647977417148704611637-12054-6611470472794174268123
21Lukášek JiříLimit Pardubice670-920-925898016947530352578681464680178258123
22Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397-13672-6453810482987651524615110125424257261122
23Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386510512737037281836424756-970-97817464238119
24Ellinger VladimírBetlodurch117962412041-9716-81512506230982912743109119228119
25Mejsnarová ŠárkaNEVYZPYTATELNÍ11692512371863248734-15642-114530623454060238312550117
26Kukla RomanBetlodurch9701357621154-950-95418523222668943784149233117
27Munia KamilALDA TEAM Pardubice73112688035744411842-12110-11165624803221146167115
28Polka MarekBetlodurch60933144725-5925-3416818016148-488234247201208113
29Koutová EvaPOD-BABA TEAM703788616448-4734-13197507532-420-421464120184113
30Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-46722615964814439-12448-76108272154488240248112
31Jirkovský TomášNML Zdice8419315224552-5248-417-30114-2874410911339-25632367112
32Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-5932-2712-25316223910492982641464737137174110
33Pavlíková HelenaPlnotuční152832144620-12261419-37139102356412763147191238105
34Kotva PavelVaněks Sharks634-3221917-301077736357811338-12676-5013-124283159104
35Jedlička DavidLimit Pardubice824-22052-16841804522552313013341-1020-1026-13922788103
36Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně61915385328553085371301320-4512-33163880118101
37Kučera MilošLimit Pardubice83219496833-520-52126404628-1381885028-165277112101
38Podskalský JiříNML Zdice305481260281323416642-801113124-17619-1574-7617610098
39Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ651-70982816-32794728598814744-13960-799-18232514397
40Hauer VáclavStaroplzeňáci5201074014741-11577-3810-12778-491347449132-8823915196
41Stárek VladimírMariášoví nadšenci1534-37945727-19732-1650-8634-52123223035256219019295
42Hošek MartinPOD-BABA TEAM975-3124-714-558934277207231-851052021-9921811993
43Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně687-18512-1734-6710-57102046126560-170-1719-65831893
44Ellingerová GabrielaMariášoví nadšenci357469414040-2444226-12610-1164-10873-3515-1902213185
45Slabý AlešALDA TEAM Pardubice86657298638-2910-1918-820-828-2810-1818-8249-3382
46Škaloud MiroslavPlnotuční12182111113239-11580-3511-42642221-22931-1980-365286-7971
47Hobl JaroslavKPŽE Budislavice100-130-139-5544-1116476711439-12424-1003-145135-1067
48Novák PetrPOD-BABA TEAM101-18310-1734-5510-4513-5030-201665208533-22370-15366
49Snop VáclavPlnotuční1422-7241712410412510203023-14410-1345-10054-4665
50Baxa JosefNML Zdice1117-4555122-174108-663-4829-1917-20492922-246241-564
51Soušek JiříKPŽE Budislavice405-770-7731151620-350-35144004026-615-5663
52Šampalík Václav st.Mariášoví nadšenci1212-905-85251489935---------39531437
53Votruba RudolfStaroplzeňáci602-8820-684-620-624-36481219-10527-7810-29195-19637
54Plucar PavelVaněks Sharks897-8421-6310-175100-756-8351-3215-23952-1874-581224-35735
55Bříza VladimírALDA TEAM Pardubice326-36548-3174-9535-609-1780-1784-8322-6111-721105-61628
id=" id="
CELÁ TABULKA Major5: Kladruby u Stříbra - družstva EXTRALIGA 11.9.2021
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZB4PB4SB4PB4ZBPBSBBPLLM
1PlzeňácíSvoboda J, Froněk R, Zdychynec J, Nocar R1274261535102-77295218652764697451033652506151118381275211338131
2GRINGOSBartoš P, Grüner D, Šenold V, Batík J2181186367713781565348242333275592150144294781132818195032313
3Limit PardubiceHrbáček A, Lukášek J, Jedlička D, Kučera M4-299276-2355237147384846728935664-2352713652-23098375325513
4Betlodu7hDubanská E, Ellinger V, Kukla R, Polka M542011453494-16151-11041146145291561232613848952857110992808
5MK EUTIT M. LázněTrojan S, Václavík A, Mareček M, Kubát M7-138102-36481018519569234913255618110128621244886122357
6Vaněks SharksPrůša M, Rataj R, Kotva P, Plucar P3-1251583345-244493249746332038369-326247-7946-63212185862347
7POD-BABA TEAMHes I, Koutová E, Hošek M, Novák P8-681205258-1301333541974023752-9721311655-985064082197
8ALDA TEAM PardubiceČejka Z, Munia K, Slabý A, Bříza V6-245145-10055-13897659-19874-12436-15256-9635-608364-2441856
CELÁ TABULKA Major5: Kladruby u Stříbra - družstva LIGA 11.9.2021
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZB4PB4SB4PB4ZBPBSBBPLLM
9NEVYZPYTATELNÍMejsnar J, Boháč P, Mejsnarová Š, Davídek J9-11527115677180281461100-196185-118333674110771062051478168336614
10NML ZdiceBerka J, Jirkovský T, Podskalský J, Baxa J10168231399983326730087-359190-16985-1521974579-31088557534916
11StaroplzeňáciČížek R, Helísek Z, Hauer V, Votruba R12-2020618684-691336476-1962454990418118587-28176548433710
12KPŽE BudislaviceŠevčík T, Kříž L, Hobl J, Soušek J11-2033231273-10022312378-6321715496-571549777-2409266863249
13PlnotučníKrupka S, Pavlíková H, Škaloud M, Snop V21682132818910418528984-1822597789-191121-7077-20177857733913
14Mariášoví nadšenciStárek V, Ellingerová G, Šampalík V18-8119311262-148124-2458-21244-1683021410331747-2274642371976
Začátek:
sobota 11.9.2021 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Kláštera (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: