únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír2336229536
2Dufek Zdeněk8515724234
3Rataj Richard8819027831
4Musil František689916731
5Vondráčková Šárka409213229
6Kubiska Jiří626813029
7Rataj Michal537212526
8Němec Ladislav64188223
9Straka František134-1711722
10Neruda Vladimír20345422
#HráčZBPBSBB
1Šampalík Václav st.11319731018
2Hanisch Martin5118023114
3Burian Richard-1619117514
4Švejda Miroslav-1422036113
5Hanzlík Václav2102223212
6Šiška Libor3316619911
7Sedlecký Pavel76851619
8Kříž Lubomír-231114-1176
9Bouše Miroslav-94118245
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš8129938072
2Batík Jiří1757825368
3Průša Martin-431227963
4Jedlička David6911518462
5Hošek Martin32447659
6Jančík Luděk278010756
8Dubanská Edita-150-1555
7Frost David-45621755
9Janda Jiří-2527254
10Hes Ivan-6932-3752
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan3072433118
2Lukášek Jiří16511227717
3Slabý Aleš10219229416
4Pírko Libor5912017916
5Čejka Zdeněk-50-511
6Kučera Miloš-11468-4611
7Kuneš Daniel-21910-2099
8Bříza Vladimír-29540-2558
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin949018430
2Baxa Josef7912120027
3Podskalský Jiří1325318526
4Polka Marek-1917715826
5Kotva Pavel12413826223
6Munia Kamil1023013223
7Průša Martin-3315011723
8Maňák Jakub38104817
9Jedlička David-7874-417
10Novák Petr-60933312
TAB7
TAB8

Majory 2022

Major2-2022: Pardubice (26.3.)

Dne 26.3.2022 se od 10:00 konal 2. Major turnaj LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - Naše hospoda Smíchovská, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major2: Pardubice - jednotlivci 26.3.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Průša MartinŽraloci Praha11021001432435241901314014123337492
2Pavlíková HelenaPlnotuční1528238643025294781723833214247490
3Zdychynec JosefPlzeňácí4561099320246138421804324713538289
4Hrbáček AlešLimit Pardubice688129202331601261732714126340487
5Čížek RobertStaroplzeňáci647791089291691633325624817342185
6Votruba RudolfStaroplzeňáci6027648124351361182544821216637883
7Nocar RichardPlzeňácí4041555160428840128392434528881
8Bouše MiroslavKPŽE Budislavice291883522346141031173320213834079
9Froněk RomanPlzeňácí5961642418844-13106933215113028176
10Podskalský JiříNML Zdice3051658024554-4980312111616027675
11Hauer VáclavStaroplzeňáci52010396199413064942913316029370
12Ševčík TomášKPŽE Budislavice500-7215482285015120141-2230528369
13Pírko LiborALDA TEAM Pardubice86820515035560-173144-2973229432667
14Nečas JanLimit Pardubice934324272168135203467115923067
15Šenold VojtěchGRINGOS17877401173784084301614020167
16Křapka AntonínPlnotuční1476959318839-1610589277919827766
17Batík JiříGRINGOS65-426018192050205471636022366
18Škaloud MiroslavPlnotuční12183912512140167207447917925865
19Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-419857271610912538-2520718265
20Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-9424-704155185340606120927064
21Baxa JosefNML Zdice11171268521147-185-13151089019862
22Polka MarekBetlodurch609-5350-3171463718344938718061
23Dubanská EditaBetlodurch749-7623-531017177248509510019560
24Munia KamilLimit Pardubice731-31610-306413016329354-186173-1358
25Fanta TomášMariášoví nadšenci319501464248034114321304817856
26Havlíček StanislavBetlodurch64310111321448-10334-697-214714555
27Kukla RomanBetlodurch9704211415641-160-16142611414055
28Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-3312-2193319622945020820854
29Frost DavidŽraloci Praha9675217022249-14660-865-9423013654
30Hošek MartinPOD-BABA TEAM975520522629467528814612754
31Šampalík Václav st.Mariášoví nadšenci121250551053249206921997517453
32Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně687-16558-107016414130552-119919852
33Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně6194353963023153818666813448
34Kříž LubomírKPŽE Budislavice23519809931-83830161111812947
35Janda JiříMariášoví nadšenci709220221635619631576111847
36Jirkovský TomášNML Zdice841-5644-121541408129-15846944
37Helísek ZdeněkStaroplzeňáci3977107127-824161563248742
38Krupka StanislavGRINGOS747-3210-2212710712639104938
39Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ651-1650-165420769634-14576-6938
40Vondrová JanaPlnotuční1527-18241-14101094815737-73891637
41Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386954213736-13242-900-37844736
42Berka JosefPlzeňácí4587344122-3810-2812-31441334
43Lukášek JiříALDA TEAM Pardubice670744812234-14324-1190-6972334
44Jedlička DavidNEVYZPYTATELNÍ82455106529-13234-984-7744-3333
45Trojan StanislavDravci69757126926-6229-336-5413632
46Kotva PavelŽraloci Praha634-5134-1714-6371818-114105-932
47Grüner DavidGRINGOS74334154924-11253-598-7868-1032
48Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-9110-8175905924-3210-2231
49Svoboda DanielNEVYZPYTATELNÍ535-585-5311-610417-6415-4928
50Rataj RichardŽraloci Praha536-15574223-12726-1014-14283-5927
51Vacek MartinNML Zdice304-7775-218-10824-846-18599-8624
52Kučera MilošLimit Pardubice832-7067-316-14945-1044-219112-10720
53Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-14543-1020-681094119-213152-6119
54Vaněk JiříDravci1531-7810-685-8763-249-16573-9214
55Sieberová KateřinaMariášoví nadšenci1570-2220-2220-2931212-25131-22012
56Jančík LuděkPOD-BABA TEAM170-850-856-960-964-1810-18110
57Koutová EvaPOD-BABA TEAM703-1430-1434-14310-1334-28610-2768
58Hanisch MartinKPŽE Budislavice622-12024-960-6010-505-18034-1465
59Petrlík JosefDravci869-13244-881-19110-1810-32354-2691
60Bříza VladimírDravci326-26153-2080-20499-1050-465152-3130
id=" id="
CELÁ TABULKA Major2: Pardubice - družstva EXTRALIGA 26.3.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1PlzeňácíZdychynec J, Nocar R, Froněk R, Berka J1435156591911751983738461035496417518
2Betlodu2hPolka M, Dubanská E, Havlíček S, Kukla R414300314691981483467821244866014711
3Limit PardubiceHrbáček A, Nečas J, Munia K, Kučera M2-25430349596140446581-19370751414010
4GRINGOSŠenold V, Batík J, Krupka S, Grüner D3371251626224853301772851784631399
5NML ZdicePodskalský J, Baxa J, Jirkovský T, Vacek M715828444281-1341491554244334571359
6Žraloci PrahaPrůša M, Frost D, Kotva P, Rataj R68640449085-295247-4849-2096514421349
7NEVYZPYTATELNÍMejsnar J, Davídek J, Jedlička D, Svoboda D8-209113-9650-10222912764-311342311146
8POD-BABA TEAMHošek M, Hes I, Jančík L, Koutová E5-26710-25731-15156-9541-41866-352722
CELÁ TABULKA Major2: Pardubice - družstva LIGA 26.3.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9StaroplzeňáciČížek R, Votruba R, Hauer V, Helísek Z113291544839532736969694656523117918915
10PlnotučníPavlíková H, Křapka A, Škaloud M, Vondrová J141902104008222739862595417608102517712
11MK EUTIT M. LázněVáclavík A, Poláček J, Kubát M, Mareček M9-249147-1025637553791210612668481016212
12KPŽE BudislaviceBouše M, Ševčík T, Kříž L, Hanisch M121529330883-4302298731159560615610
13ALDA TEAM PardubicePírko L, Čejka Z, Lukášek J, Slabý A1022928351293-516319-19742-28760231513510
14Mariášoví nadšenciFanta T, Šampalík V, Janda J, Sieberová K13-10069-316113514628174352152501359
15DravciTrojan S, Vaněk J, Petrlík J, Bříza V18-414119-29548-544201-34334-958320-638824
Začátek:
sobota 26.3.2022 10:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Pardubice - Naše hospoda Smíchovská (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: