květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš338420758181
2Mejsnar Jan68669737175
3Hošek Martin222126348171
4Baxa Josef333248581168
5Jirkovský Tomáš238162400157
6Kučera Miloš-93305212148
7Ševčík Tomáš33551584146
8Průša Martin-19627175144
9Bouše Miroslav262258520137
10Dubanská Edita298184482137
#HráčZBPBSB
1NML Zdice399825122423
2GRINGOS661613127422
3Limit Pardubice-271255122821
4Plzeňácí6276582721
5Betlodurch11073084019
6POD-BABA TEAM-6431825415
7NEVYZPYTATELNÍ-569115158214
8Žraloci Praha-572108050813
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-1491304115522
2MK EUTIT M. Lázně-461334128822
3Plnotuční4731041151420
4KPŽE Budislavice81123113119
5Staroplzeňáci580797137718
6Mariášoví nadšenci-7585077518
7MOTY24126250310
8Skřivánci na niti1493324817
9Plzeň1603144746
10Dravci-958320-6384
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1829711153123
2Vlk Stanislav7245471271120
3Straka František-107708601113
4Korbel Jiří-21175854798
5Vondráčková Šárka938339285
6Jedlička František-28860431683
7Kubiska Jiří6432538981
8Musil František-9435926578
9Neruda Vladimír1509624678
10Matějka Josef-7625317777
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav10371681971
2Hanisch Martin14940054966
3Šiška Libor2349651964
4Bouše Miroslav6935041962
5Sedlecký Pavel-8439330956
6Kříž Lubomír5335941251
7Hanzlík Václav3534638150
8Šampalík Václav st.-1251542938
9Válek Miloš-341302-3935
10Vladař Josef627013230
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš281715996198
2Hošek Martin-40610570196
3Batík Jiří422284706190
4Dubanská Edita237296533185
5Průša Martin144324468179
6Zachar Miroslav83222305175
7Hes Ivan-34179145171
8Jančík Luděk45182227166
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David19821541372
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš12825338138
2Lukášek Jiří2149330738
3Slabý Aleš-1524723235
4Nečas Jan2615518132
5Bříza Vladimír-214191-2326
6Kuneš Daniel25729724
7Čejka Zdeněk3011614623
8Hrbáček Aleš-2520317821
9Pírko Libor-22275-14715
10Dubanská Edita536111413
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil40226766992
2Batík Jiří47322069391
3Hošek Martin10650461088
4Kučera Miloš36544581087
5Průša Martin17644161787
6Šenold Vojtěch20927248179
7Kotva Pavel29413242675
8Jirkovský Tomáš-9431722370
9Maňák Jakub-831330569
10Slabý Aleš-10938227365
TAB7
TAB8

Majory 2022

Major2-2022: Pardubice (26.3.)

Dne 26.3.2022 se od 10:00 konal 2. Major turnaj LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - Naše hospoda Smíchovská, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major2: Pardubice - jednotlivci 26.3.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Průša MartinŽraloci Praha11021001432435241901314014123337492
2Pavlíková HelenaPlnotuční1528238643025294781723833214247490
3Zdychynec JosefPlzeňácí4561099320246138421804324713538289
4Hrbáček AlešLimit Pardubice688129202331601261732714126340487
5Čížek RobertStaroplzeňáci647791089291691633325624817342185
6Votruba RudolfStaroplzeňáci6027648124351361182544821216637883
7Nocar RichardPlzeňácí4041555160428840128392434528881
8Bouše MiroslavKPŽE Budislavice291883522346141031173320213834079
9Froněk RomanPlzeňácí5961642418844-13106933215113028176
10Podskalský JiříNML Zdice3051658024554-4980312111616027675
11Hauer VáclavStaroplzeňáci52010396199413064942913316029370
12Ševčík TomášKPŽE Budislavice500-7215482285015120141-2230528369
13Pírko LiborALDA TEAM Pardubice86820515035560-173144-2973229432667
14Nečas JanLimit Pardubice934324272168135203467115923067
15Šenold VojtěchGRINGOS17877401173784084301614020167
16Křapka AntonínPlnotuční1476959318839-1610589277919827766
17Batík JiříGRINGOS65-426018192050205471636022366
18Škaloud MiroslavPlnotuční12183912512140167207447917925865
19Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-419857271610912538-2520718265
20Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-9424-704155185340606120927064
21Baxa JosefNML Zdice11171268521147-185-13151089019862
22Polka MarekBetlodurch609-5350-3171463718344938718061
23Dubanská EditaBetlodurch749-7623-531017177248509510019560
24Munia KamilLimit Pardubice731-31610-306413016329354-186173-1358
25Fanta TomášMariášoví nadšenci319501464248034114321304817856
26Havlíček StanislavBetlodurch64310111321448-10334-697-214714555
27Kukla RomanBetlodurch9704211415641-160-16142611414055
28Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-3312-2193319622945020820854
29Frost DavidŽraloci Praha9675217022249-14660-865-9423013654
30Hošek MartinPOD-BABA TEAM975520522629467528814612754
31Šampalík Václav st.Mariášoví nadšenci121250551053249206921997517453
32Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně687-16558-107016414130552-119919852
33Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně6194353963023153818666813448
34Kříž LubomírKPŽE Budislavice23519809931-83830161111812947
35Janda JiříMariášoví nadšenci709220221635619631576111847
36Jirkovský TomášNML Zdice841-5644-121541408129-15846944
37Helísek ZdeněkStaroplzeňáci3977107127-824161563248742
38Krupka StanislavGRINGOS747-3210-2212710712639104938
39Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ651-1650-165420769634-14576-6938
40Vondrová JanaPlnotuční1527-18241-14101094815737-73891637
41Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386954213736-13242-900-37844736
42Berka JosefPlzeňácí4587344122-3810-2812-31441334
43Lukášek JiříALDA TEAM Pardubice670744812234-14324-1190-6972334
44Jedlička DavidNEVYZPYTATELNÍ82455106529-13234-984-7744-3333
45Trojan StanislavDravci69757126926-6229-336-5413632
46Kotva PavelŽraloci Praha634-5134-1714-6371818-114105-932
47Grüner DavidGRINGOS74334154924-11253-598-7868-1032
48Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-9110-8175905924-3210-2231
49Svoboda DanielNEVYZPYTATELNÍ535-585-5311-610417-6415-4928
50Rataj RichardŽraloci Praha536-15574223-12726-1014-14283-5927
51Vacek MartinNML Zdice304-7775-218-10824-846-18599-8624
52Kučera MilošLimit Pardubice832-7067-316-14945-1044-219112-10720
53Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-14543-1020-681094119-213152-6119
54Vaněk JiříDravci1531-7810-685-8763-249-16573-9214
55Sieberová KateřinaMariášoví nadšenci1570-2220-2220-2931212-25131-22012
56Jančík LuděkPOD-BABA TEAM170-850-856-960-964-1810-18110
57Koutová EvaPOD-BABA TEAM703-1430-1434-14310-1334-28610-2768
58Hanisch MartinKPŽE Budislavice622-12024-960-6010-505-18034-1465
59Petrlík JosefDravci869-13244-881-19110-1810-32354-2691
60Bříza VladimírDravci326-26153-2080-20499-1050-465152-3130
id=" id="
CELÁ TABULKA Major2: Pardubice - družstva EXTRALIGA 26.3.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1PlzeňácíZdychynec J, Nocar R, Froněk R, Berka J1435156591911751983738461035496417518
2Betlodu2hPolka M, Dubanská E, Havlíček S, Kukla R414300314691981483467821244866014711
3Limit PardubiceHrbáček A, Nečas J, Munia K, Kučera M2-25430349596140446579-19370751413810
4GRINGOSŠenold V, Batík J, Krupka S, Grüner D3371251626224853301772851784631399
5NML ZdicePodskalský J, Baxa J, Jirkovský T, Vacek M715828444281-1341491554244334571359
6Žraloci PrahaPrůša M, Frost D, Kotva P, Rataj R68640449085-295247-4846-2096514421319
7NEVYZPYTATELNÍMejsnar J, Davídek J, Jedlička D, Svoboda D8-209113-9650-10222912760-311342311106
8POD-BABA TEAMHošek M, Hes I, Jančík L, Koutová E5-26710-25731-15156-9535-41866-352662
CELÁ TABULKA Major2: Pardubice - družstva LIGA 26.3.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9StaroplzeňáciČížek R, Votruba R, Hauer V, Helísek Z113291544839532736969694656523117918915
10PlnotučníPavlíková H, Křapka A, Škaloud M, Vondrová J141902104008222739862595417608102517712
11MK EUTIT M. LázněVáclavík A, Poláček J, Kubát M, Mareček M9-249147-1025637553791210612668481016212
12KPŽE BudislaviceBouše M, Ševčík T, Kříž L, Hanisch M121529330883-4302298731159560615610
13ALDA TEAM PardubicePírko L, Čejka Z, Lukášek J, Slabý A1022928351293-516319-19742-28760231513510
14Mariášoví nadšenciFanta T, Šampalík V, Janda J, Sieberová K13-10069-316113514628174352152501359
15DravciTrojan S, Vaněk J, Petrlík J, Bříza V18-414119-29548-544201-34334-958320-638824
Začátek:
sobota 26.3.2022 10:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Pardubice - Naše hospoda Smíchovská (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: