červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00

 

červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš5287201248330
2Kučera Miloš279643922318
3Froněk Roman6194941113300
4Dubanská Edita6804301110296
5Lukášek Jiří4566271083294
6Hošek Martin382251633289
7Kubát Milan3779301307286
8Batík Jiří548291839279
9Jirkovský Tomáš203373576258
10Polka Marek480303783251
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice9542501345553
2Plzeňácí4381831226942
3GRINGOS11341260239441
4Betlodurch6371377201440
5NML Zdice-4621825136333
6POD-BABA TEAM200913111333
7Žraloci Praha-8432159131631
8NEVYZPYTATELNÍ-20581886-17223
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2342671243744
2ALDA TEAM Pardubice-4962150165442
3Plnotuční-1282112198442
4Staroplzeňáci9781627260541
5Mariášoví nadšenci8671488235540
6KPŽE Budislavice-6172069145237
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír17712461423150
2Vlk Stanislav7486391387140
3Straka František-193941748139
4Jedlička František-29828799121
5Korbel Jiří-365827462107
6Kubiska Jiří65435500105
7Vondráčková Šárka-6741534897
8Musil František-10144434397
9Vávrovský Jan27333460796
10David Pavel14922237194
#HráčZBPBSBB
1Šiška Libor4074778784
2Hanisch Martin30454584983
3Bouše Miroslav30157387482
4Švejda Miroslav-153103788478
5Sedlecký Pavel3053956972
6Kříž Lubomír1849951766
7Hanzlík Václav-6443837458
8Šampalík Václav st.-8126318248
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-15394-5932
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23710781315268
2Hošek Martin76691767256
3Batík Jiří6734431116255
4Dubanská Edita329394723248
5Průša Martin-170566396235
6Zachar Miroslav28338366231
7Jančík Luděk165221386226
8Hes Ivan-76247171226
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David258491749135
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš32333866159
2Slabý Aleš3945048958
3Lukášek Jiří28519548056
4Nečas Jan1726928647
5Bříza Vladimír-479415-6443
6Hrbáček Aleš-6050844842
7Pírko Libor7721629342
8Čejka Zdeněk-2214111932
9Kuneš Daniel279612331
10Dubanská Edita-11168-4313
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš4826321114119
2Batík Jiří577250827113
3Munia Kamil295333628108
4Průša Martin78623701107
5Šenold Vojtěch384337721106
6Hošek Martin75532607103
7Maňák Jakub5238043293
8Jirkovský Tomáš-8239531390
9Slabý Aleš-5740634984
10Kotva Pavel29413242675
TAB7
TAB8

Majory 2022

Major3-2022: Dlouhá Lhota u Příbrami (30.4.)

Dne 30.4.2022 se od 10:00 konal 3. Major turnaj LLM 2022 (Místo konání: Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami - jednotlivci 30.4.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Šiška LiborMariášoví nadšenci7401861082945228515443960471262733112
2Froněk RomanPlzeňácí59697821794612313625956220218438102
3Novák PetrPOD-BABA TEAM1012194025954151481994737088458101
4Kučera MilošLimit Pardubice8326054114372721113836033216549797
5Kukla RomanBetlodurch970141241654575801554521610432090
6Lukášek JiříALDA TEAM Pardubice6701171212384579571363719617837482
7Hrbáček AlešLimit Pardubice68854561103585591444413911525479
8Fanta Tomᚎraloci Praha31968581264057631203712512124677
9Čížek RobertStaroplzeňáci64770361062818549234482558534076
10Vacek MartinNML Zdice30467441113643881313911013224275
11Svoboda DanielGRINGOS5351102913944881893011811022874
12Bříza VladimírMariášoví nadšenci32617319236556-3758211613625038672
13Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně68710927238160-4340-3126631237872
14Janda JiříMariášoví nadšenci70983588252107217462931230571
15Hauer VáclavStaroplzeňáci520113761894336711072814914729671
16Munia KamilLimit Pardubice7311768225852-1111176196519926471
17Havlíček StanislavBetlodurch64368321003110726133401755823371
18Dubanská EditaBetlodurch749540542116255217492165527170
19Rataj RichardŽraloci Praha53684531374357562271415819970
20Grüner DavidGRINGOS7437930109344469113351239922269
21Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397187602474613031171889027863
22Šrámek VáclavPlzeňácí1226-12724-10382004224254736613962
23Polka MarekBetlodurch609-10122171023814042925014259
24Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ65164064255948107331234817158
25Průša MartinŽraloci Praha110224467027257297314911816758
26Zdychynec JosefPlzeňácí4561408022048-13785-529316516857
27Bouše MiroslavKPŽE Budislavice29452166229925124341444619056
28Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6685812636-398647202914417356
29Hošek MartinPOD-BABA TEAM975873011738-1512-317724211455
30Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-15170-819158241824679410155
31Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212412161513210142391362215854
32Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-11367-46815949208444611616252
33Koutová EvaPOD-BABA TEAM70310677728-50893923-4015611651
34Batík JiříGRINGOS654810582240418128885113950
35Sieberová KateřinaMariášoví nadšenci15707930109308303818876014748
36Nečas JanLimit Pardubice934-76760169758429-671518445
37Votruba RudolfStaroplzeňáci602-32408144270112301011012044
38Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-5319013738-12979-506-1822698744
39Škaloud MiroslavPlnotuční1218-2315713437-8740-477-1101978744
40Podskalský JiříNML Zdice305-257130-1276368211836-221212-942
41Jedlička DavidNEVYZPYTATELNÍ82453439630-14552-936-9295336
42Berka JosefPlzeňácí45829305923-7641-3512-47712435
43Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-5125-26910485822-41733231
44Trojan StanislavMK EUTIT M. Lázně69716173316-143117-269-127134725
45Tachas Nikolas-StavrosŽraloci Praha1450-2150-2154-130130018-345130-21522
46Baxa JosefNML Zdice1117-7350-2314-17290-827-245140-10521
47Ševčík TomášKPŽE Budislavice500-28622-2640-911495821-377171-20621
48Křapka AntonínPlnotuční1476-411046320-19880-1180-239184-5520
49Vondrová JanaPlnotuční1527-13480-547-2925-411-163105-5818
50Šenold VojtěchGRINGOS178-2100-2104-80-814-2180-21818
51Jirkovský TomášNML Zdice841-14386-5710-1100-1105-25386-16715
52Pavlíková HelenaPlnotuční1528-9675-2111-21449-1650-310124-18611
53Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ1498-1650-1654-32910-3194-49410-4848
54Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-30585-2204-53050-4804-835135-7008
55Pírko LiborALDA TEAM Pardubice868-276158-1183-10330-734-379188-1917
56Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-1450-1451-1330-1330-2780-2781
id=" id="
CELÁ TABULKA Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva EXTRALIGA 30.4.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Munia K, Nečas J22142684828525536261783469630109916816
2Betlodu5hKukla R, Havlíček S, Dubanská E, Polka M4253683217044619964510269926796617214
3POD-BABA TEAMNovák P, Hošek M, Hes I, Koutová E5165207372802441734177640938078915613
4PlzeňácíFroněk R, Šrámek V, Zdychynec J, Berka J1139216355791103044147424952076915311
5Žraloci PrahaFanta T, Rataj R, Průša M, Tachas N6-3915711869927027961-304273971308
6GRINGOSSvoboda D, Grüner D, Batík J, Šenold V32769966384191275571112603711206
7NML ZdiceVacek M, Podskalský J, Baxa J, Jirkovský T7-406310-9644-2032605750-609570-39944
8NEVYZPYTATELNÍDavídek J, Jedlička D, Boháč P, Mejsnar J8-353128-22538-945160-78522-1298288-1010602
CELÁ TABULKA Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva LIGA 30.4.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9Mariášoví nadšenciŠiška L, Bříza V, Janda J, Sieberová K13521335856105466249715100987584157120518
10StaroplzeňáciČížek R, Hauer V, Helísek Z, Votruba R113382125509426422048499602432103419313
11MK EUTIT M. LázněKubát M, Václavík A, Poláček J, Trojan S9140537677100-354322-3266-21485964516611
12KPŽE BudislaviceBouše M, Šampalík V, Kříž L, Ševčík T12-28880-2086015023238299-1383121741599
13ALDA TEAM PardubiceLukášek J, Slabý A, Pírko L, Čejka Z10-417346-7162213613878-415482671409
14PlnotučníŠkaloud M, Křapka A, Vondrová J, Pavlíková H14-29441612271-528194-33450-822610-2121218
Začátek:
sobota 30.4.2022 10:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: