Majory 2022

Major3-2022: Dlouhá Lhota u Příbrami (30.4.)

  • Vytisknout

Dne 30.4.2022 se od 10:00 konal 3. Major turnaj LLM 2022 (Místo konání: Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami - jednotlivci 30.4.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Šiška LiborMariášoví nadšenci7401861082945228515443960471262733112
2Froněk RomanPlzeňácí59697821794612313625956220218438102
3Novák PetrPOD-BABA TEAM1012194025954151481994737088458101
4Kučera MilošLimit Pardubice8326054114372721113836033216549797
5Kukla RomanBetlodurch970141241654575801554521610432090
6Lukášek JiříALDA TEAM Pardubice6701171212384579571363719617837482
7Hrbáček AlešLimit Pardubice68854561103585591444413911525479
8Fanta Tomᚎraloci Praha31968581264057631203712512124677
9Čížek RobertStaroplzeňáci64770361062818549234482558534076
10Vacek MartinNML Zdice30467441113643881313911013224275
11Svoboda DanielGRINGOS5351102913944881893011811022874
12Bříza VladimírMariášoví nadšenci32617319236556-3758211613625038672
13Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně68710927238160-4340-3126631237872
14Janda JiříMariášoví nadšenci70983588252107217462931230571
15Hauer VáclavStaroplzeňáci520113761894336711072814914729671
16Munia KamilLimit Pardubice7311768225852-1111176196519926471
17Havlíček StanislavBetlodurch64368321003110726133401755823371
18Dubanská EditaBetlodurch749540542116255217492165527170
19Rataj RichardŽraloci Praha53684531374357562271415819970
20Grüner DavidGRINGOS7437930109344469113351239922269
21Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397187602474613031171889027863
22Šrámek VáclavPlzeňácí1226-12724-10382004224254736613962
23Polka MarekBetlodurch609-10122171023814042925014259
24Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ65164064255948107331234817158
25Průša MartinŽraloci Praha110224467027257297314911816758
26Zdychynec JosefPlzeňácí4561408022048-13785-529316516857
27Bouše MiroslavKPŽE Budislavice29452166229925124341444619056
28Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6685812636-398647202914417356
29Hošek MartinPOD-BABA TEAM975873011738-1512-317724211455
30Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-15170-819158241824679410155
31Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212412161513210142391362215854
32Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-11367-46815949208444611616252
33Koutová EvaPOD-BABA TEAM70310677728-50893923-4015611651
34Batík JiříGRINGOS654810582240418128885113950
35Sieberová KateřinaMariášoví nadšenci15707930109308303818876014748
36Nečas JanLimit Pardubice934-76760169758429-671518445
37Votruba RudolfStaroplzeňáci602-32408144270112301011012044
38Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-5319013738-12979-506-1822698744
39Škaloud MiroslavPlnotuční1218-2315713437-8740-477-1101978744
40Podskalský JiříNML Zdice305-257130-1276368211836-221212-942
41Jedlička DavidNEVYZPYTATELNÍ82453439630-14552-936-9295336
42Berka JosefPlzeňácí45829305923-7641-3512-47712435
43Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-5125-26910485822-41733231
44Trojan StanislavMK EUTIT M. Lázně69716173316-143117-269-127134725
45Tachas Nikolas-StavrosŽraloci Praha1450-2150-2154-130130018-345130-21522
46Baxa JosefNML Zdice1117-7350-2314-17290-827-245140-10521
47Ševčík TomášKPŽE Budislavice500-28622-2640-911495821-377171-20621
48Křapka AntonínPlnotuční1476-411046320-19880-1180-239184-5520
49Vondrová JanaPlnotuční1527-13480-547-2925-411-163105-5818
50Šenold VojtěchGRINGOS178-2100-2104-80-814-2180-21818
51Jirkovský TomášNML Zdice841-14386-5710-1100-1105-25386-16715
52Pavlíková HelenaPlnotuční1528-9675-2111-21449-1650-310124-18611
53Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ1498-1650-1654-32910-3194-49410-4848
54Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-30585-2204-53050-4804-835135-7008
55Pírko LiborALDA TEAM Pardubice868-276158-1183-10330-734-379188-1917
56Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-1450-1451-1330-1330-2780-2781
id=" id="
CELÁ TABULKA Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva EXTRALIGA 30.4.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Munia K, Nečas J22142684828525536261783469630109916816
2Betlodu5hKukla R, Havlíček S, Dubanská E, Polka M4253683217044619964510269926796617214
3POD-BABA TEAMNovák P, Hošek M, Hes I, Koutová E5165207372802441734177640938078915613
4PlzeňácíFroněk R, Šrámek V, Zdychynec J, Berka J1139216355791103044147424952076915311
5Žraloci PrahaFanta T, Rataj R, Průša M, Tachas N6-3915711869927027961-304273971308
6GRINGOSSvoboda D, Grüner D, Batík J, Šenold V32769966384191275571112603711206
7NML ZdiceVacek M, Podskalský J, Baxa J, Jirkovský T7-406310-9644-2032605750-609570-39944
8NEVYZPYTATELNÍDavídek J, Jedlička D, Boháč P, Mejsnar J8-353128-22538-945160-78522-1298288-1010602
CELÁ TABULKA Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva LIGA 30.4.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9Mariášoví nadšenciŠiška L, Bříza V, Janda J, Sieberová K13521335856105466249715100987584157120518
10StaroplzeňáciČížek R, Hauer V, Helísek Z, Votruba R113382125509426422048499602432103419313
11MK EUTIT M. LázněKubát M, Václavík A, Poláček J, Trojan S9140537677100-354322-3266-21485964516611
12KPŽE BudislaviceBouše M, Šampalík V, Kříž L, Ševčík T12-28880-2086015023238299-1383121741599
13ALDA TEAM PardubiceLukášek J, Slabý A, Pírko L, Čejka Z10-417346-7162213613878-415482671409
14PlnotučníŠkaloud M, Křapka A, Vondrová J, Pavlíková H14-29441612271-528194-33450-822610-2121218
Začátek:
sobota 30.4.2022 10:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Dlouhá Lhota u Příbrami - zámek (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:

Dlouhá Lhota u Příbrami - jednotlivci 30.4.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBP
1Šiška LiborMariášoví nadšenci7401861082945228515443960471262733112
2Froněk RomanPlzeňácí59697821794612313625956220218438102
3Novák PetrPOD-BABA TEAM1012194025954151481994737088458101
4Kučera MilošLimit Pardubice8326054114372721113836033216549797
5Kukla RomanBetlodurch970141241654575801554521610432090
6Lukášek JiříALDA TEAM Pardubice6701171212384579571363719617837482
7Hrbáček AlešLimit Pardubice68854561103585591444413911525479
8Fanta Tomᚎraloci Praha31968581264057631203712512124677
9Čížek RobertStaroplzeňáci64770361062818549234482558534076
10Vacek MartinNML Zdice30467441113643881313911013224275
11Svoboda DanielGRINGOS5351102913944881893011811022874
12Bříza VladimírMariášoví nadšenci32617319236556-3758211613625038672
13Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně68710927238160-4340-3126631237872
14Janda JiříMariášoví nadšenci70983588252107217462931230571
15Hauer VáclavStaroplzeňáci520113761894336711072814914729671
16Munia KamilLimit Pardubice7311768225852-1111176196519926471
17Havlíček StanislavBetlodurch64368321003110726133401755823371
18Dubanská EditaBetlodurch749540542116255217492165527170
19Rataj RichardŽraloci Praha53684531374357562271415819970
20Grüner DavidGRINGOS7437930109344469113351239922269
21Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397187602474613031171889027863
22Šrámek VáclavPlzeňácí1226-12724-10382004224254736613962
23Polka MarekBetlodurch609-10122171023814042925014259
24Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ65164064255948107331234817158
25Průša MartinŽraloci Praha110224467027257297314911816758
26Zdychynec JosefPlzeňácí4561408022048-13785-529316516857
27Bouše MiroslavKPŽE Budislavice29452166229925124341444619056
28Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6685812636-398647202914417356
29Hošek MartinPOD-BABA TEAM975873011738-1512-317724211455
30Hes IvanPOD-BABA TEAM1166-15170-819158241824679410155
31Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212412161513210142391362215854
32Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-11367-46815949208444611616252
33Koutová EvaPOD-BABA TEAM70310677728-50893923-4015611651
34Batík JiříGRINGOS654810582240418128885113950
35Sieberová KateřinaMariášoví nadšenci15707930109308303818876014748
36Nečas JanLimit Pardubice934-76760169758429-671518445
37Votruba RudolfStaroplzeňáci602-32408144270112301011012044
38Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-5319013738-12979-506-1822698744
39Škaloud MiroslavPlnotuční1218-2315713437-8740-477-1101978744
40Podskalský JiříNML Zdice305-257130-1276368211836-221212-942
41Jedlička DavidNEVYZPYTATELNÍ82453439630-14552-936-9295336
42Berka JosefPlzeňácí45829305923-7641-3512-47712435
43Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-5125-26910485822-41733231
44Trojan StanislavMK EUTIT M. Lázně69716173316-143117-269-127134725
45Tachas Nikolas-StavrosŽraloci Praha1450-2150-2154-130130018-345130-21522
46Baxa JosefNML Zdice1117-7350-2314-17290-827-245140-10521
47Ševčík TomášKPŽE Budislavice500-28622-2640-911495821-377171-20621
48Křapka AntonínPlnotuční1476-411046320-19880-1180-239184-5520
49Vondrová JanaPlnotuční1527-13480-547-2925-411-163105-5818
50Šenold VojtěchGRINGOS178-2100-2104-80-814-2180-21818
51Jirkovský TomášNML Zdice841-14386-5710-1100-1105-25386-16715
52Pavlíková HelenaPlnotuční1528-9675-2111-21449-1650-310124-18611
53Boháč PetrNEVYZPYTATELNÍ1498-1650-1654-32910-3194-49410-4848
54Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-30585-2204-53050-4804-835135-7008
55Pírko LiborALDA TEAM Pardubice868-276158-1183-10330-734-379188-1917
56Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-1450-1451-1330-1330-2780-2781

Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva 30.4.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Limit PardubiceKučera M, Hrbáček A, Munia K, Nečas J22142684828525536261783469630109916816
2Betlodu5hKukla R, Havlíček S, Dubanská E, Polka M4253683217044619964510269926796617214
3POD-BABA TEAMNovák P, Hošek M, Hes I, Koutová E5165207372802441734177640938078915613
4PlzeňácíFroněk R, Šrámek V, Zdychynec J, Berka J1139216355791103044147424952076915311
5Žraloci PrahaFanta T, Rataj R, Průša M, Tachas N6-3915711869927027961-304273971308
6GRINGOSSvoboda D, Grüner D, Batík J, Šenold V32769966384191275571112603711206
7NML ZdiceVacek M, Podskalský J, Baxa J, Jirkovský T7-406310-9644-2032605750-609570-39944
8NEVYZPYTATELNÍDavídek J, Jedlička D, Boháč P, Mejsnar J8-353128-22538-945160-78522-1298288-1010602

Dlouhá Lhota u Příbrami - družstva 30.4.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9Mariášoví nadšenciŠiška L, Bříza V, Janda J, Sieberová K13521335856105466249715100987584157120518
10StaroplzeňáciČížek R, Hauer V, Helísek Z, Votruba R113382125509426422048499602432103419313
11MK EUTIT M. LázněKubát M, Václavík A, Poláček J, Trojan S9140537677100-354322-3266-21485964516611
12KPŽE BudislaviceBouše M, Šampalík V, Kříž L, Ševčík T12-28880-2086015023238299-1383121741599
13ALDA TEAM PardubiceLukášek J, Slabý A, Pírko L, Čejka Z10-417346-7162213613878-415482671409
14PlnotučníŠkaloud M, Křapka A, Vondrová J, Pavlíková H14-29441612271-528194-33450-822610-2121218