červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10

 

červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš5287201248330
2Kučera Miloš279643922318
3Froněk Roman6194941113300
4Dubanská Edita6804301110296
5Lukášek Jiří4566271083294
6Hošek Martin382251633289
7Kubát Milan3779301307286
8Batík Jiří548291839279
9Jirkovský Tomáš203373576258
10Polka Marek480303783251
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice9542501345553
2Plzeňácí4381831226942
3GRINGOS11341260239441
4Betlodurch6371377201440
5NML Zdice-4621825136333
6POD-BABA TEAM200913111333
7Žraloci Praha-8432159131631
8NEVYZPYTATELNÍ-20581886-17223
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2342671243744
2ALDA TEAM Pardubice-4962150165442
3Plnotuční-1282112198442
4Staroplzeňáci9781627260541
5Mariášoví nadšenci8671488235540
6KPŽE Budislavice-6172069145237
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír17712461423150
2Vlk Stanislav7486391387140
3Straka František-193941748139
4Jedlička František-29828799121
5Korbel Jiří-365827462107
6Kubiska Jiří65435500105
7Vondráčková Šárka-6741534897
8Musil František-10144434397
9Vávrovský Jan27333460796
10David Pavel14922237194
#HráčZBPBSBB
1Šiška Libor4074778784
2Hanisch Martin30454584983
3Bouše Miroslav30157387482
4Švejda Miroslav-153103788478
5Sedlecký Pavel3053956972
6Kříž Lubomír1849951766
7Hanzlík Václav-6443837458
8Šampalík Václav st.-8126318248
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-15394-5932
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23710781315268
2Hošek Martin76691767256
3Batík Jiří6734431116255
4Dubanská Edita329394723248
5Průša Martin-170566396235
6Zachar Miroslav28338366231
7Jančík Luděk165221386226
8Hes Ivan-76247171226
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David258491749135
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš32333866159
2Slabý Aleš3945048958
3Lukášek Jiří28519548056
4Nečas Jan1726928647
5Bříza Vladimír-479415-6443
6Hrbáček Aleš-6050844842
7Pírko Libor7721629342
8Čejka Zdeněk-2214111932
9Kuneš Daniel279612331
10Dubanská Edita-11168-4313
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš4826321114119
2Batík Jiří577250827113
3Munia Kamil295333628108
4Průša Martin78623701107
5Šenold Vojtěch384337721106
6Hošek Martin75532607103
7Maňák Jakub5238043293
8Jirkovský Tomáš-8239531390
9Slabý Aleš-5740634984
10Kotva Pavel29413242675
TAB7
TAB8

Majory 2022

Major4-2022: Mladějov (21.5.)

Dne 21.5.2022 se od 10:00 konal 4. Major turnaj LLM 2022 (Místo konání: Mladějov - Mladějovská formanka, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major4: Mladějov - jednotlivci 21.5.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBP
1Frost DavidŽraloci Praha96723068298561628925154392157549110
2Šrámek VáclavPlzeňácí122623082312601216617844242248490104
3Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně6871662218843188992875235412147595
4Šenold VojtěchGRINGOS17822048268529448142413149641093
5Batík JiříGRINGOS651134515843155762314926812138992
6Polka MarekBetlodurch6091027417646162271894526410136591
7Slabý AlešALDA TEAM Pardubice8661958227750130301603932511243789
8Dubanská EditaBetlodurch749619715842105941994716619135789
9Lukášek JiříLimit Pardubice6704758105351471012485219415935387
10Jirkovský TomášNML Zdice8413811014840180151954621812534386
11Nečas JanLimit Pardubice9341867526150412465282279932678
12Křapka AntonínPlnotuční14761461052514511101113125710536276
13Froněk RomanPlzeňácí5962833832164-6925-44122146327776
14Richtr JaroslavKPŽE Budislavice3211952712669159228448821129970
15Hrbáček AlešLimit Pardubice688-7463-1120125122247505118523670
17Bříza VladimírNEVYZPYTATELNÍ326-18058-1225213186399643324427769
18Studnička JaroslavMariášník.cz156113815153377336109302115126267
19Mareček MilanMK EUTIT M. Lázně61988401283318941123210613424065
20Hošek MartinPOD-BABA TEAM97574281023314556930888317163
21Vondrová JanaPlnotuční15273987126325548103299413522961
22Helísek ZdeněkStaroplzeňáci397253459236495159388912921861
23Kučera MilošLimit Pardubice8321519024148-11183-28134017321361
24Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212628514735194261238112720858
25Fanta Tomᚎraloci Praha319931010334-6710538222611514156
26Škaloud MiroslavPlnotuční12185111116240-194425153215518755
27Mejsnarová ŠárkaNEVYZPYTATELNÍ116966127831341044241002212255
28Čížek RobertStaroplzeňáci6470151519536411733537913252
29Krupka StanislavGRINGOS747401050262224462562349651
30Baxa JosefNML Zdice1117-15546-1098911412338-1461601446
31Pírko LiborALDA TEAM Pardubice868-78104262041256625-371299245
33Zdychynec JosefPlzeňácí4563110113238-210100-1104-1792012242
34Strnad EduardKPŽE Budislavice468749817241-42912-4170-355110-24541
35Novák MilošMariášník.cz157239589728-180-181021587938
36Hes IvanPOD-BABA TEAM116635245928-7824-549-4348537
37Vacek MartinNML Zdice304-8368-1518-18351718-101103236
38Votruba RudolfStaroplzeňáci602-20725-1820884012835-11965-5435
39Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-1815-1764-151129731-196117-7935
40Koutová EvaPOD-BABA TEAM703-500-50145242920-4524-2134
42Vaněk JiříGRINGOS1531-23542-1934-47944726-282136-14630
43Průša MartinŽraloci Praha1102-8978-1119-167120-4710-256198-5829
44Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ651-5764721-710-718-12864-6429
45Novák PetrPOD-BABA TEAM101-13012-1187-15483321-14560-8528
46Pavlíková HelenaPlnotuční1528-20510-195043569928-16266-9628
47Jedlička DavidALDA TEAM Pardubice8245636825-13148-832-126111-1527
48Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně633-12640-867-921354319-218175-4326
49Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice13863903921-13312-1210-9412-8221
50Berka JosefPlzeňácí458-6534-3115-850-855-15034-11620
51Tachas Nikolas-StavrosŽraloci Praha1450-330113-2174-7369-415-403182-22119
52Hauer VáclavStaroplzeňáci520-13429-1055-9396313-227125-10218
53Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-11848-709-183138-457-301186-11516
54Podskalský JiříNML Zdice305-720-7212-15142-1094-22342-18116
55Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6-5224-2812-16424-1400-21648-16812
56Havlíček StanislavBetlodurch643-14920-1294-9824-747-24744-20311
57Kukla RomanBetlodurch970-15030-1206-20514-1914-35544-31110
id=" id="
CELÁ TABULKA Major4: Mladějov - družstva EXTRALIGA 21.5.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
1Limit PardubiceLukášek J, Nečas J, Hrbáček A, Kučera M23102865969020233053288512616112817816
2GRINGOSŠenold V, Batík J, Krupka S, Vaněk J3138145283722242424668636238774915813
3PlzeňácíŠrámek V, Froněk R, Zdychynec J, Berka J147925573496-352291-613712754667313310
4Žraloci PrahaFrost D, Fanta T, Průša M, Tachas N6-9626917364-14538323865-24165241112910
5NEVYZPYTATELNÍBříza V, Mejsnarová Š, Mejsnar J, Davídek J8-352139-2134116130846975-1914472561167
6Betlodu7hPolka M, Dubanská E, Havlíček S, Kukla R4-1362218560-3615912357-1723802081177
7NML ZdiceJirkovský T, Baxa J, Vacek M, Podskalský J7-272224-48522020622660-2524301781126
8POD-BABA TEAMHošek M, Hes I, Koutová E, Novák P5-7164-753-741517754-145215701075
CELÁ TABULKA Major4: Mladějov - družstva LIGA 21.5.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
9PlnotučníKřapka A, Vondrová J, Škaloud M, Pavlíková H1431313344911901483388022146168217114
10Mariášník.cz, Studnička J, Novák M1921102123764001975979442129972017013
11MK EUTIT M. LázněKubát M, Mareček M, Poláček J, Václavík A97612620281-50352302812647850416211
12ALDA TEAM PardubiceSlabý A, Pírko L, Jedlička D, Čejka Z1016124941090-9311522696836443215911
13StaroplzeňáciHelísek Z, Čížek R, Votruba R, Hauer V11-316103-2135611229540794-20439819415010
14KPŽE BudislaviceRichtr J, Šampalík V, Strnad E, Kříž L123728332090-524351-17368-4876341471589
15Mariášoví nadšenci13-10201016-3534-114-45549304
Začátek:
sobota 21.5.2022 10:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Mladějov - Mladějovská formanka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)