únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír2336229536
2Dufek Zdeněk8515724234
3Rataj Richard8819027831
4Musil František689916731
5Vondráčková Šárka409213229
6Kubiska Jiří626813029
7Rataj Michal537212526
8Němec Ladislav64188223
9Straka František134-1711722
10Neruda Vladimír20345422
#HráčZBPBSBB
1Šampalík Václav st.11319731018
2Hanisch Martin5118023114
3Burian Richard-1619117514
4Švejda Miroslav-1422036113
5Hanzlík Václav2102223212
6Šiška Libor3316619911
7Sedlecký Pavel76851619
8Kříž Lubomír-231114-1176
9Bouše Miroslav-94118245
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš8129938072
2Batík Jiří1757825368
3Průša Martin-431227963
4Jedlička David6911518462
5Hošek Martin32447659
6Jančík Luděk278010756
8Dubanská Edita-150-1555
7Frost David-45621755
9Janda Jiří-2527254
10Hes Ivan-6932-3752
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan3072433118
2Lukášek Jiří16511227717
3Slabý Aleš10219229416
4Pírko Libor5912017916
5Čejka Zdeněk-50-511
6Kučera Miloš-11468-4611
7Kuneš Daniel-21910-2099
8Bříza Vladimír-29540-2558
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin949018430
2Baxa Josef7912120027
3Podskalský Jiří1325318526
4Polka Marek-1917715826
5Kotva Pavel12413826223
6Munia Kamil1023013223
7Průša Martin-3315011723
8Maňák Jakub38104817
9Jedlička David-7874-417
10Novák Petr-60933312
TAB7
TAB8

Majory 2022

Major5-2022: Kladruby u Stříbra (10.9.)

Dne 10.9.2022 se od 10:00 konal 5. Major turnaj LLM 2022 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Kláštera, pořadatel: Pořadatel: Marek Polka, Tel. 724346308, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

CELÁ TABULKA Major5: Kladruby u Stříbra - jednotlivci 10.9.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZB4PB4SB4BP4ZBPBSBBP
1Mareček MilanŽraloci Praha61910810221060161802415278321103432467833379260639179
2Lukášek JiříALDA TEAM Pardubice670634811135604010037504494321647724156337209546160
3Grüner DavidGRINGOS7431195124411602918948-2724-31513210723954384165549158
4Froněk RomanPlzeňácí59693195288643174105384114618749-6210-527103425528158
5Kotva PavelŽraloci Praha63412535160461495820749-64126622613779036223296519157
6Batík JiříGRINGOS65625812040200342345015344924802910939357155512153
7Dubanská EditaBetlodurch7498513191044615042165016544125321574540283485150
8Nocar RichardPlzeňácí4045910816749161120281604444823-7158-1312153330483144
9Ellingerová GabrielaNEVYZPYTATELNÍ35715526733-5878231866014641703610638166235401143
10Čížek RobertStaroplzeňáci6471303516543-5634-2210129601895070188835273147420138
11Poláček JosefMK EUTIT M. Lázně6331912013938-1880-1884114102216485980139434302306133
12Šťastný Petrjednotlivec158653247732782098322894032960-5010-40837094464132
13Hauer VáclavStaroplzeňáci520-22422172368031660-975-9251118819948248197445130
14Kučera MilošLimit Pardubice832-120125516-811234224-27785125252643166424390414129
15Hovězák DušanMK EUTIT M. Lázně420100661664431536231136017346-6767016177198375129
16Kukla RomanBetlodurch9701732419754-17221-15141161212838740743219157248128
17Munia KamilLimit Pardubice731-18010-1704136142278566548113362448723045248293126
18Polka MarekBetlodurch60910410020456-17725-15243464983311627331-28251223124
19Baxa JosefNML Zdice1117-5444-10123161164441403217245-1350372176287363122
20Šenold VojtěchGRINGOS1783253726-940-944705412437172292015018088268117
21Pavlíková HelenaPlnotuční15281194816746-13816-12244724028760-9220-725-64324260115
22Vrabec JanPlnotuční1175352459271132013339-22510-21543416620045-43220177115
23Slabý AlešALDA TEAM Pardubice866-217131-860105441493741246528-1322120848-84420336113
24Škaloud MiroslavPlnotuční1218-846382377108732-6132-29111049219647112180292113
25Hošek MartinPOD-BABA TEAM975-280-287-14665-81611420134391321282606072213285112
26Mejsnarová ŠárkaNEVYZPYTATELNÍ1169-4710053295211416645-9970-2910-28744626-122358236110
27Berka JosefPlzeňácí458-100-1013091913361566291272843463168231109
28Zdychynec JosefPlzeňácí45654247837-121104-1711-12988631-7766928-86302216107
29Frost DavidŽraloci Praha9671507157449256148409243318-1100-110414187228106
30Hrbáček AlešLimit Pardubice688-7310-63421153174461106617647-13165-666-73294221103
31Čejka ZdeněkALDA TEAM Pardubice1386-1829111413122514607813836-321541223723273296101
32Ellinger VladimírBetlodurch117-6823-455-95445271992222154-75-215115104219101
33Václavík AloisMK EUTIT M. Lázně6585311134-9712-85516310626952-380-38986171257100
34Nečas JanLimit Pardubice934788216045-11650-6671193815743-18214-1684-1011848399
35Davídek JosefNEVYZPYTATELNÍ6511103614643-724171651287930-1190-1194358812393
36Vaněk JiříPlnotuční1531-4340-311-7988910-3414611231685011840-8832423692
37Průša MartinŽraloci Praha1102-5632-24811914826754-26461-2034-7494225-2082908291
38Stárek VladimírMariášoví nadšenci1534-4640-61078209832-26684221145872252018620688
39Podskalský JiříNML Zdice30560617-7332619-2850-28546211417646-224147-7786
40Sieberová KateřinaStaroplzeňáci15702934632836448030-5849-913-6764-314-6019113185
41Hes IvanPOD-BABA TEAM11664624703417102721-1770-177430104024-8444-4083
42Kubát MilanMK EUTIT M. Lázně687-53802720-1021464421-48964818-701194923-27344116882
43Zachar MiroslavPOD-BABA TEAM7049223125-18977929-37481116-377-3010-831749180
44Koutová EvaPOD-BABA TEAM7035505530-710312-5650-6142812402320729279
45Jirkovská PavlínaMariášoví nadšenci838-1252418-33622918-13222-1100566812442-1101776778
46Votruba RudolfStaroplzeňáci6021385919748-15422720-750-756-20820-1884-160121-3978
47Bartoš PavelGRINGOS119-8368-151078189634-9443519-7062-813-8419210876
48Mužík MartinMariášoví nadšenci1490655703102424171601617-250-25756298572
49Jarůšek FrantišekMariášoví nadšenci158524024191101111598814738-17924-1554-851122772
50Mejsnar JanNEVYZPYTATELNÍ858-37780-2974-10226015843-18158-1234-23452220-683443-24071
51Kříž LubomírKPŽE Budislavice235-52934124-13244-884-5629-278564810433-1842143069
52Šimek MilanKPŽE Budislavice96-4324-195-424869829818044-15324-1294-1561943862
53Vacek MartinNML Zdice304-2640-2644-8130-51836296527-35552019-344114-23058
54Jedlička DavidALDA TEAM Pardubice824-14130-1110-841284422-3403716-63741118-291272-1956
55Šampalík Václav st.KPŽE Budislavice1212-130-1376647024-420-4253803818-11645354
56Křapka Antonínjednotlivec1476-178143-352-6324818543---------24139115045
57Jirkovský TomášNML Zdice841-460-464-320-329-12980-498-6262017-269142-12738
58Budka DavidKPŽE Budislavice1535-18321416-1240-1240-36384-2790-----505116-38916
id=" id="
CELÁ TABULKA Major5: Kladruby u Stříbra - družstva EXTRALIGA 10.9.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZB4PB4SB4PB4ZBPBSBBPLLM
1GRINGOSGrüner D, Batík J, Šenold V, Bartoš P3130136266703448142575491562055531422754193837600143729325
2Žraloci PrahaMareček M, Kotva P, Frost D, Průša M632717650391521342863106-241243248-7217210065535933146831016
3PlzeňácíFroněk R, Nocar R, Berka J, Zdychynec J11963275239271389460769429338779-12821688532331225145830016
4Betlodu2hDubanská E, Kukla R, Polka M, Ellinger V421715236979-254146-1083851498612104203993027768049511752987
5Limit PardubiceKučera M, Munia K, Hrbáček A, Nečas J2-295227-6845-404684287426723049793-3719115456-105111610112687
6NEVYZPYTATELNÍEllingerová G, Mejsnarová Š, Davídek J, Mejsnar J8-299268-3161-6248542372-1432167354-1001555556-60411245202438
7POD-BABA TEAMHošek M, Hes I, Zachar M, Koutová E5824612860-1541822840-156118-384415315731066-755034282105
8NML ZdiceBaxa J, Podskalský J, Vacek M, Jirkovský T7-35844-31430-11722410747-238141-9751-4828123362-761690-711904
CELÁ TABULKA Major5: Kladruby u Stříbra - družstva LIGA 10.9.2022
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZB4PB4SB4PB4ZBPBSBBPLLM
9ALDA TEAM PardubiceLukášek J, Slabý A, Čejka Z, Jedlička D10-313238-7561942243181001481863348956526582103-151174115935312
10MK EUTIT M. LázněPoláček J, Hovězák D, Václavík A, Kubát M9124319443104-356163-19369342364706108-11626615076-61112110635713
11PlnotučníPavlíková H, Vrabec J, Škaloud M, Vaněk J1410315826189-2713410785-2734281558211432844293-83104896534912
12StaroplzeňáciČížek R, Hauer V, Sieberová K, Votruba R1129515244710220120040194-1011141373-94190967630165695734514
13Mariášoví nadšenciStárek V, Jirkovská P, Mužík M, Jarůšek F134270112755610616284-831789576-1341501669-11950438530410
14KPŽE BudislaviceKříž L, Šimek M, Šampalík V, Budka D12-1261492361-292156-13660-379211-16864-6122616575-858742-1162607
Začátek:
sobota 10.9.2022 10:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Kláštera (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: