březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Růžek Jaroslav351112463104
3Plucar Pavel195160355100
4Šenold Vojtěch177124301100
5Kubát Milan23220343598
6Průša Martin2824727597
7Maceška Vladimír6934941896
8Zdychynec Josef7521929487
9Mareček Milan18111930079
10Kučera Miloš-1812510779
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (30)22125847929
2Nečas Jan (24)19823042829
3Lukášek Jiří (25)3225829026
4Hrbáček Aleš (66)32113845924
5Pírko Libor (85)12015527523
6Tomek Václav (109)-322156-16616
7Munia Kamil (109)-4817714
8Bříza Vladimír (47)-22370-15314
9Slabý Aleš (79)837015313
10Kučera Miloš (10)-1561772113
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (16)27812740553
2Novák Petr (121)18219637846
3Šenold Vojtěch (4)2368031642
4Podskalský Jiří (28)9817927742
5Batík Jiří (17)1783521340
6Průša Martin (6)3829132939
7Kotva Pavel (53)-3024221237
8Jedlička David (33)-2917915036
9Hošek Martin (20)-26242015835
10Kučera Miloš (10)-15334619331
TAB7
TAB8

Regionálky 2016

JČL2-2016: Pelhřimov (7.2.)

Dne 7.2.2016 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj JČL LLM 2016 (Místo konání: Pelhřimov - restaurace U Podkovy, pořadatel: David).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA JČL2: Pelhřimov 7.2.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Pavel David
Jindřichův Hradec
505901122022521105126231112173284810
2Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14061671363032789089172561363924420
3Stanislav Vlk
Milevsko
143929029171942021427223202434420
4Miloš Kučera
Hořice
832734411723357611120108120228430
5Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140433164919461021482479118197435
6František Straka
Jindřichův Hradec
51911514926426-133623131021852873915
7František Schovanec
Jindřichův Hradec
760-20222141243916325104611653910
8Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-1773562071361071954109163390
9František Jedlička
Milevsko
1419587813624-152491143102145355
10Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
5315510157724101188229111330
11Josef Vaniš
České Budějovice
1479-100-10119024114228024104330
12Vladimír Chaluš
Lišov
1401-10171-305019919926-1012701693115
13Richard Rataj
Deštná
53631255621-285-23833033290
14Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-36501416-43652212-7911536280
15Karel Brožek
Jindřichův Hradec
1494-450-45411101112166066250
16Josef Matějka
Hořepník
1409-160-1691610261501010240
17František Musil
Pelhřimov
14075656122-96-962-405-35240
18Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-170-178-21472614-38479220
19Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
75423244718-985-933-7529-46210
20Jiří Kubiska
Černovice
1219-1310-313-330-337-4610-36200
21Ladislav Susko
Tábor
575-8024-563-651023716-145126-19190
22Vladimír Neruda
Myslkovice
763-5224-286-200-209-7224-48150
23Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
544-120-1210-660-665-780-78150
24Vladim Lech
Vlašim
1495-5436-187-5819-396-11255-57130
25Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-7872-612-17910-1691-25782-175130
26Otakar Skala
České Budějovice
1453-660-661-1212010-7812-66110
27Radek Smitka
Bolina u Vlašimi
1488-635-582-12742-854-19047-14360
Začátek:
neděle 7.2.2016 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Pelhřimov - restaurace U Podkovy (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)