květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 17.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 18.06. 17:00 - 23:00
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00

 

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 17.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 18.06. 17:00 - 23:00
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Průša Martin28247275105
3Růžek Jaroslav351112463104
4Šenold Vojtěch177124301104
5Plucar Pavel195160355100
6Kubát Milan23220343598
7Gruner David-1112010997
8Maceška Vladimír6934941896
9Kučera Miloš-1812510791
10Polka Marek8413021490
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (67)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (121)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (9)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)612280892114
2Šenold Vojtěch (4)42913556486
3Kotva Pavel (44)12036548583
4Podskalský Jiří (19)-4636632080
5Jedlička David (33)4028032078
6Batík Jiří (18)2809837875
7Průša Martin (2)-15951735873
8Hošek Martin (20)-33859826071
9Polka Marek (10)330030369
10Kučera Miloš (9)-37652014467
TAB7
TAB8

Regionálky 2016

PP1-2016: Praha (5.1.)

Dne 5.1.2016 se od 18:00 konal 1. regionální turnaj PP LLM 2016 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

CELÁ TABULKA PP1: Praha 5.1.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Čapla Jiří
Praha
92161321481519510205172111423533215
2Novák Petr
Praha
101161016117705612611231562872810
3Kotva Pavel
634-4818-3011684020819120581782015
4Polka Marek
6096456961620162132265231190
5Jirkovský Tomáš
841-32017417301731517020190195
6Batík Jiří
Praha
6545771221264064710977186190
7Jedlička David
Praha
8241607823819-2780-2780-11878-401915
8Podskalský Jiří
30588401281340040412840168170
9Šenold Vojtěch
1784204256442106910642148140
10Ellinger Vladimír
Praha
117-360-36013310143129710107120
11Nečas Jan
93465349911-60-60593493110
12Jančík Luděk
X
170860869135181995104100
13Pánek Jindřich
706-480-48012101211073073100
14Plucar Pavel
Praha
897-6033-272750758153348100
15Průša Martin
110225648910-11624-920-9188-3100
16Štola Vladimír
Kunice
429236083812012035609580
17Doba Roman
865-34111777-23130-2010-265141-12470
18Boháč Vlastimil
1466-7832-460-2884566-1061161060
19Jedlička František
Milevsko
1419-1355-13001430445-12135-8650
20Rataj Richard
Deštná
536-5515-400232343-5347-630
21Kučera Miloš
Hořice
832-5045-53-405117-2880-455162-29330
22Mužík Martin
1490-450-450230232-220-2220
23Baxa Josef
1117-10472-320-1070-1070-21172-13900
24Hošek Martin
Praha
975-7910-690-15837-1210-23747-19000
Začátek:
úterý 5.1.2016 18:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - restarace a bar Krákora (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)