prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Lakomcův pohár 2019: Turov
pá 20.12. 17:00 - 02:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
Lakomcův pohár 2019: Turov
so 21.12. 17:00 - 02:00
Vánoční turnaj POLLM 2019: Pardubice
pá 27.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 04.01. 09:00 - 15:00
prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL1: Jindřichův Hradec
ne 05.01. 13:00 - 19:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00

 

prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Lakomcův pohár 2019: Turov
pá 20.12. 17:00 - 02:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
Lakomcův pohár 2019: Turov
so 21.12. 17:00 - 02:00
Vánoční turnaj POLLM 2019: Pardubice
pá 27.12. 17:00 - 23:30
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 04.01. 09:00 - 15:00
prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
JČL1: Jindřichův Hradec
ne 05.01. 13:00 - 19:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805447
5Gruner David361622983421
6Polka Marek20110471248418
7Šenold Vojtěch6233941017395
8Plucar Pavel-24312551012388
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (92)-1710801063232
2Kubiska Jiří (86)6486681316218
3Vávrovský Jan (73)2369971233218
4Chaluš Vladimír (67)-50516911186200
5Korbel Jiří (84)24711131360199
6Vlk Stanislav (90)4735711044189
7Vondráčková Šárka (96)278718996187
8David Pavel (99)294566860179
9Matějka Josef (76)94337431179
10Musil František (101)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (113)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (68)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (32)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (154)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92016932613426
2Batík Jiří13313391670390
3Pánek Jindřich4647151179379
4Jančík Luděk3497141063360
5Hošek Martin-792990198342
6Zachar Miroslav-35392357334
7Koutová Eva-193394201334
8Jedlička David-36339734326
9Hes Ivan-103327224227
10Průša Martin-644557-87215
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (18)168713881114
2Hrbáček Aleš (15)5779921569108
3Kučera Miloš (4)2281218144698
4Lukášek Jiří (16)-6089283297
5Čejka Zdeněk (20)42248390596
6Munia Kamil (26)-3063760795
7Tomek Václav (118)-40175435391
8Bříza Vladimír (35)-80995214385
9Slabý Aleš (31)1440441875
10Kuneš Daniel (125)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)9586121570215
2Šenold Vojtěch (7)10394461485210
3Kučera Miloš (4)7313431416202
4Kotva Pavel (2)5419591500197
5Munia Kamil (26)4327811213185
6Polka Marek (6)39811850175
7Jirkovský Tomáš (27)-164809645167
8Hošek Martin (13)-7431337594163
9Batík Jiří (25)582349931160
10Jedlička David (45)292671963157
TAB7
TAB8

Regionálky 2018

JČL3-2018: Pelhřimov (4.3.)

Dne 4.3.2018 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj JČL LLM 2018 (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA JČL3: Pelhřimov 4.3.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7547240112181296018920201100301388
2František Straka
Jindřichův Hradec
519437912221-9584914341371713512
3Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421-127361139012121121781942723412
4František Musil
Pelhřimov
140774351091760481081713483217340
5František Schovanec
Jindřichův Hradec
7606025851682481301814273215340
6František Jedlička
Milevsko
1419367811419-801264613-44204160324
7Jiří Kubiska
Černovice
1219516711820-11121104079119308
8Ladislav Susko
Tábor
575210127175126301221771363132916
9Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143257207715-27511552782260
10Josef Matějka
Hořepník
14095905912-19301112403070240
11Vladimír Chaluš
Lišov
1401-1316214922-11834-842-131196652416
12Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7757057514-300-30740545210
13Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-10062-38539286716-619029210
14Pavel David
Jindřichův Hradec
505-14615-1311928117319-549642204
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-2374519-3936-39-6211048180
16Vladimír Neruda
Myslkovice
763-600-6025355815-75-2170
17Dušan Pilský
Pelhřimov
14345105110-710-715-200-20150
18Otakar Skala
České Budějovice
1453-19725311-740-744-9372-21150
19Stanislav Vlk
Milevsko
1439-11154-573-90-98-12054-66110
20Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
544-400-404-590-596-990-99100
21Pavel Straka
Pelhřimov
1408-4894468-11620-961-164114-5090
22Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-3526-830-833-865-8190
Začátek:
neděle 4.3.2018 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Pelhřimov - steakhouse Pod Věží (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)