červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10

 

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Regionálky 2019

JČL3-2019: Červená Řečice (3.3.)

Dne 3.3.2019 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Červená Řečice - hostinec U Davida, pořadatel: David).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA JČL3: Červená Řečice 3.3.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Chaluš Vladimír
Lišov
1401-2218316122126155281251043384424720
2Straka František
Jindřichův Hradec
519816817625269011621342582924616
3Skala Otakar
České Budějovice
14534180121195436902095116211390
4Čerňanský Vladimír
Třeboň
1452321547142417319724561882443812
5David Pavel
Jindřichův Hradec
5058652138216015751714667213380
6Pražan Josef
Veselá u Častrova
61440286816-471278019-7155148350
7Vondráčková Šárka
Jindřichův Hradec
754170171196251212211325138334
8Semorád Jan
Putimov
7975055515403676189041131330
9Vávrovský Jan
Týn nad Vltavou
775759016523-66821699172181328
10Vlk Stanislav
Milevsko
143917587518-10352513793100310
11Dufek Zdeněk
Jindřichův Hradec
1404838516824-4715-325361001362912
12Neruda Vladimír
Myslkovice
763344074172102112554095290
13Susko Ladislav
Tábor
575677013720-8066-147-13136123270
14Kubiska Jiří
Černovice
1219-7417-57412136157234753100278
15Hrubeš Bohumil
Pelhřimov
1406820281224244815324476270
16Straka Pavel
Pelhřimov
1408-6747-205-11645316-7811133210
17Korbel Jiří
Veselí nad Lužnicí
801-546069-49681911-10312825200
18Jedlička František
Milevsko
1419-125-776101610-6159170
19Němec Ladislav
Častrov
77327103713-495-443-2215-7160
20Matějka Josef
Hořepník
1409-1070-10710484814-10748-59150
21Mácha Jan
Sezimovo Ústí
143260610-4410-344-3810-28140
22Segeč Štefan
Domanín
1403-10020-802-75-28-10725-82100
23Musil František
Pelhřimov
1407-747408-12650-761-200124-7690
24Pilský Dušan
Pelhřimov
1434-685-633-170-176-855-8090
25Pokorný Petr
Častonín
1515-135-86-450-452-585-5380
id="
Začátek:
neděle 3.3.2019 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Červená Řečice - hostinec U Davida (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)