Regionálky 2019
JČL8-2019: Tábor (6.10.)
- Podrobnosti
- Kategorie: JČL
- Aktualizováno 6. 10. 2018 13:00
- Zveřejněno 1. 1. 2018 0:00
- Napsal Libor Vondráček
Dne 6.10.2019 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David).
Oficiální stránky
CELÁ TABULKA
JČL8: Tábor 6.10.2019
# | Jméno | Tým / Město | RČ | ZB1 | PB1 | SB1 | BP1 | ZB2 | PB2 | SB2 | BP2 | ZB | PB | SB | BP | LLM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Korbel | Veselí nad Lužnicí | 801 | 130 | 95 | 225 | 16 | 61 | 116 | 177 | 16 | 191 | 211 | 402 | 32 | 24 |
2 | Stanislav Vlk | Milevsko | 1439 | 165 | 89 | 254 | 17 | 82 | 10 | 92 | 13 | 247 | 99 | 346 | 30 | 16 |
3 | Zdeněk Dufek | Jindřichův Hradec | 1404 | 14 | 36 | 50 | 9 | 109 | 72 | 181 | 17 | 123 | 108 | 231 | 26 | 16 |
4 | Jan Mácha | Sezimovo Ústí | 1432 | 77 | 0 | 77 | 14 | 74 | 0 | 74 | 12 | 151 | 0 | 151 | 26 | 4 |
5 | Jiří Kubiska | Černovice | 1219 | 17 | 12 | 29 | 7 | 71 | 77 | 148 | 14 | 88 | 89 | 177 | 21 | 4 |
6 | František Jedlička | Milevsko | 1419 | 17 | 46 | 63 | 12 | -22 | 72 | 50 | 9 | -5 | 118 | 113 | 21 | 0 |
7 | Josef Matějka | Hořepník | 1409 | 20 | 68 | 88 | 15 | -25 | 0 | -25 | 5 | -5 | 68 | 63 | 20 | 8 |
8 | Jan Vávrovský | Týn nad Vltavou | 775 | 12 | 32 | 44 | 8 | 22 | 30 | 52 | 10 | 34 | 62 | 96 | 18 | 0 |
9 | Šárka Vondráčková | Jindřichův Hradec | 754 | -85 | 88 | 3 | 6 | 40 | 34 | 74 | 11 | -45 | 122 | 77 | 17 | 0 |
10 | Ladislav Susko | Tábor | 575 | -179 | 85 | -94 | 2 | 107 | 59 | 166 | 15 | -72 | 144 | 72 | 17 | 8 |
11 | Stanislav Uher | Milevsko | 1493 | 57 | 0 | 57 | 11 | -63 | 0 | -63 | 4 | -6 | 0 | -6 | 15 | 0 |
12 | František Straka | Jindřichův Hradec | 519 | 33 | 30 | 63 | 13 | -183 | 81 | -102 | 2 | -150 | 111 | -39 | 15 | 0 |
13 | Otakar Skala | České Budějovice | 1453 | -31 | 20 | -11 | 5 | 27 | 0 | 27 | 7 | -4 | 20 | 16 | 12 | 0 |
14 | Bohumil Hrubeš | Pelhřimov | 1406 | -29 | 0 | -29 | 4 | 23 | 20 | 43 | 8 | -6 | 20 | 14 | 12 | 0 |
15 | Vladimír Neruda | Myslkovice | 763 | 45 | 7 | 52 | 10 | -180 | 0 | -180 | 1 | -135 | 7 | -128 | 11 | 0 |
16 | Vladimír Chaluš | Lišov | 1401 | -185 | 25 | -160 | 1 | -61 | 46 | -15 | 6 | -246 | 71 | -175 | 7 | 0 |
17 | František Musil | Pelhřimov | 1407 | -78 | 5 | -73 | 3 | -82 | 18 | -64 | 3 | -160 | 23 | -137 | 6 | 0 |
Začátek:
neděle 6.10.2019 13:00:00Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš. Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Na Brusírně (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
# | Jméno | Tým / Město | RČ | ZB1 | PB1 | SB1 | BP1 | ZB2 | PB2 | SB2 | BP2 | ZB | PB | SB | BP | LLM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Korbel | Veselí nad Lužnicí | 801 | 130 | 95 | 225 | 16 | 61 | 116 | 177 | 16 | 191 | 211 | 402 | 32 | 24 |
2 | Stanislav Vlk | Milevsko | 1439 | 165 | 89 | 254 | 17 | 82 | 10 | 92 | 13 | 247 | 99 | 346 | 30 | 16 |
3 | Zdeněk Dufek | Jindřichův Hradec | 1404 | 14 | 36 | 50 | 9 | 109 | 72 | 181 | 17 | 123 | 108 | 231 | 26 | 16 |
4 | Jan Mácha | Sezimovo Ústí | 1432 | 77 | 0 | 77 | 14 | 74 | 0 | 74 | 12 | 151 | 0 | 151 | 26 | 4 |
5 | Jiří Kubiska | Černovice | 1219 | 17 | 12 | 29 | 7 | 71 | 77 | 148 | 14 | 88 | 89 | 177 | 21 | 4 |
6 | František Jedlička | Milevsko | 1419 | 17 | 46 | 63 | 12 | -22 | 72 | 50 | 9 | -5 | 118 | 113 | 21 | 0 |
7 | Josef Matějka | Hořepník | 1409 | 20 | 68 | 88 | 15 | -25 | 0 | -25 | 5 | -5 | 68 | 63 | 20 | 8 |
8 | Jan Vávrovský | Týn nad Vltavou | 775 | 12 | 32 | 44 | 8 | 22 | 30 | 52 | 10 | 34 | 62 | 96 | 18 | 0 |
9 | Šárka Vondráčková | Jindřichův Hradec | 754 | -85 | 88 | 3 | 6 | 40 | 34 | 74 | 11 | -45 | 122 | 77 | 17 | 0 |
10 | Ladislav Susko | Tábor | 575 | -179 | 85 | -94 | 2 | 107 | 59 | 166 | 15 | -72 | 144 | 72 | 17 | 8 |
11 | Stanislav Uher | Milevsko | 1493 | 57 | 0 | 57 | 11 | -63 | 0 | -63 | 4 | -6 | 0 | -6 | 15 | 0 |
12 | František Straka | Jindřichův Hradec | 519 | 33 | 30 | 63 | 13 | -183 | 81 | -102 | 2 | -150 | 111 | -39 | 15 | 0 |
13 | Otakar Skala | České Budějovice | 1453 | -31 | 20 | -11 | 5 | 27 | 0 | 27 | 7 | -4 | 20 | 16 | 12 | 0 |
14 | Bohumil Hrubeš | Pelhřimov | 1406 | -29 | 0 | -29 | 4 | 23 | 20 | 43 | 8 | -6 | 20 | 14 | 12 | 0 |
15 | Vladimír Neruda | Myslkovice | 763 | 45 | 7 | 52 | 10 | -180 | 0 | -180 | 1 | -135 | 7 | -128 | 11 | 0 |
16 | Vladimír Chaluš | Lišov | 1401 | -185 | 25 | -160 | 1 | -61 | 46 | -15 | 6 | -246 | 71 | -175 | 7 | 0 |
17 | František Musil | Pelhřimov | 1407 | -78 | 5 | -73 | 3 | -82 | 18 | -64 | 3 | -160 | 23 | -137 | 6 | 0 |