listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kučera Miloš9643652392
4Kotva Pavel5596491208384
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076372
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891337
10Plucar Pavel-3141035721314
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (90)-1710801063232
2Kubiska Jiří (84)6486681316218
3Vávrovský Jan (71)2369971233218
4Chaluš Vladimír (64)-50516911186200
5Korbel Jiří (82)24711131360199
6Vlk Stanislav (88)4735711044189
7Vondráčková Šárka (93)278718996187
8David Pavel (96)294566860179
9Matějka Josef (113)94337431179
10Musil František (98)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (56)16114961657135
2Mádle Čestmír (67)54810821630121
3Kocík František (108)2398191058109
4Hanisch Martin (68)73011911921106
5Bouše Miroslav (65)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (13)-698118348590
7Kříž Lubomír (34)-24195471387
8Hanzlík Václav (152)-24187863768
9Šiška Libor (122)-30476946555
10Křížová Marie (151)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš84218812723485
2Batík Jiří13614241785449
3Pánek Jindřich6357881423447
4Jančík Luděk4677741241419
5Koutová Eva-130482352397
6Hošek Martin-10781053-25394
7Jedlička David-445441-4378
8Zachar Miroslav-35392357334
9Novák Petr14233247232
10Hes Ivan-103327224227
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (19)168713881114
2Hrbáček Aleš (12)5779921569108
3Kučera Miloš (3)2281218144698
4Lukášek Jiří (17)-6089283297
5Čejka Zdeněk (26)42248390596
6Munia Kamil (31)-3063760795
7Tomek Václav (112)-40175435391
8Bříza Vladimír (27)-80995214385
9Slabý Aleš (28)1440441875
10Kuneš Daniel (120)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9586121570215
2Šenold Vojtěch (6)10394461485210
3Kučera Miloš (3)7313431416202
4Kotva Pavel (4)5419591500197
5Munia Kamil (31)4327811213185
6Polka Marek (2)39811850175
7Jirkovský Tomáš (23)-164809645167
8Hošek Martin (9)-7431337594163
9Batík Jiří (20)582349931160
10Jedlička David (37)292671963157
TAB7
TAB8

Regionálky 2019

PLLM5-2019: Praha (11.5.)

Dne 11.5.2019 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM5: Praha 11.5.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Kučera Miloš
Hořice
83284151235359210820039176259435748
2Hošek Martin
Praha
9751974023737-51009531192140332684
3Pánek Jindřich
70613014027039-72118462858258316678
4Batík Jiří
Praha
65948417832634310633157127284650
5Maňák Jakub
1502-15193-5827807815837-71171100644
6Grüner David
Sedlčany
7431366219833-13685529123130253620
7Štola Vladimír
Kunice
429-1277653061451063249122171620
8Koutová Eva
703-7915-64251103614635315182600
9Zapletal Marcel
1371-340-342853217430192140580
10Jančík Luděk
X
1701215517631-7545-302646100146570
11Zachar Miroslav
704-4134-729-910-9124-13234-98530
12Průša Martin
1102-24725-22223-48914327-295116-179500
13Jedlička David
Praha
824-11834-8424-15574-8125-273108-165490
14Čapla Jiří
Praha
92-8020-6026-----8020-60260
id="
Začátek:
sobota 11.5.2019 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)